PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکی کمکم کنه یه مشکل خیلی عجیب تو altium designer

parisa707
21st November 2011, 06:29 AM
سلام به همه

تو آلتیوم تو قسمت کتابخونه اش، اون قسمت که قطعات رو از توی کتابخونه به داخل صفحه place میکنی میدونید که چند تا قسمت داره! حالا یه جاش هست که شکل شماتیک اون قطعه رو نشون می ده و قسمت زیریش footprint اون واسه طراحی pcb رو نشون میده!
من نرم افزار رو باز میکنم میرم تو کتابخونه ها بفرض کتابخونه x : یه قطعه رو انتخاب میکنم ، شماتیکش رو نشون نمیده و نمیشه قطعه رو به صفحه بیارم ولی فوت پرینتش رو نشون میده ، بعد برنامه رو میبندم و باز میکنم و باز کتابخونه x رو میارم و یه قطعه انتخاب میکنم ، اینبار شماتیکش رو نشون میده و میتونم قطعه بیارم ولی فوت پرینتش رو نشون نمیده و نمیتونم توی pcb ازش استفاده کنم! همه کتابخونه ها اونطوری میشن ! از ورژن 9 آلتیوم استفاده میکنم
چند بار برنامه رو حذف و نصب کردم ، یکبار هم کلا ویندوز رو عوض کردم ولی باز داره همونطوری میشه! http://forum.techno-electro.com/images/smilies/confused.gif
تروخدا کمک کنید بد جور اعصابم رو به هم ریخته

farzadsw
22nd November 2011, 01:38 PM
والا من تا حالا همچنین چیزی حتی نشنیده بودم ! اگه ممکنه یه 2-3 تا عکس از محیط نرم افزار بگذارید بیشتر مشخص بشه .

e.einitabar
28th November 2011, 03:24 PM
دوست عزیز این نرم افزاری که میگین برای نقشه کشی هستش یا برای شبیه سازیه؟

farzadsw
28th November 2011, 08:39 PM
بیشتر برای کشیدن شماتیک و pcb استفاده میشه ولی قابلیت شبیه سازی مدارات الکترونیکی (خصوصا دیجیتال و fpga )رو هم داره.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد