PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفيق جون جوني ام زندگي و شوهرم را قاپيد وسرم کلاه گذاشت

golden3
20th November 2011, 09:43 PM
http://www.persianv.com/havades/khabar/56361232456.jpg
وقتي موضوع را به دوستم اطلاع دادم او گفت بايد نقطه ضعفي از شوهرت پيدا کني تا نتواند اين قدر اذيتت کند. سميه با نقشه احمقانه اي که کشيده بود به طور ناشناس براي شوهرم پيامک هاي عاشقانه مي فرستاد.
خراسان: رفيق جون جوني ام زندگي ام را قاپيد و سرم کلاه گذاشت. هنوز هم باورم نمي شود سميه با من چنين معامله اي کرده باشد و از دست کارهاي او مدام حرص مي خورم. ناراحتي ام از اين است که با دستان خودم افسار زندگي ام را به دست او سپردم و اين علف هرز را در مسير راه شوهرم قرار دادم.

زن جوان در دايره اجتماعي کلانتري جهاد مشهد افزود: زندگي مشترک من و حميد از روز اول با جر و بحث شروع شد و شوهرم که خيلي بد دل و تعصبي بود مدام به من گير مي داد که چرا با دوستان دوران تحصيل خود اين قدر رفت و آمد داري و نسبت به زندگي مان احساس مسئوليت نمي کني؟
من که تحت تأثير حرف هاي چرت و پرت دوستانم مي خواستم به قول معروف گربه را دم حجله بکشم در برابر حميد مقاومت نشان دادم و خانه ام را پاتوق ۲ دوست قديمي ام کردم. آن ها هر روز به ديدنم مي آمدند و با هم مي گفتيم و مي خنديديم. حميد که از اين بابت احساس نگراني مي کرد سخت گيري هاي زيادي را برايم در نظر گرفت تا جايي که در خانه را به رويم قفل کرد.
زن جوان افزود: وقتي موضوع را به دوستم اطلاع دادم او گفت بايد نقطه ضعفي از شوهرت پيدا کني تا نتواند اين قدر اذيتت کند. سميه با نقشه احمقانه اي که کشيده بود به طور ناشناس براي شوهرم پيامک هاي عاشقانه مي فرستاد.
چند روز گذشت و حميد گفت که انگار فردي او را با کسي اشتباه گرفته است چون هر روز برايش پيامکي عاشقانه مي فرستد.طبق نقشه قرار بود من قيل و قال راه بيندازم حتي يک روز از خانه قهر کردم و به خانه پدرم رفتم تا دهان حميد را براي هميشه ببندم. اما غافل از آن بودم که پيامک هاي عاشقانه سميه در کنار بي احترامي هاي من، نتيجه اي جز دلبستگي عاطفي و برقراري رابطه اي مخفيانه در پي نخواهد داشت.
در واقع با اجراي اين نقشه حميد به ظاهر از خواسته ها و مواضع خود عقب نشيني کرد و مرا تا حدودي آزاد گذاشت ولي متأسفانه زماني به خودم آمدم و متوجه شدم چه اشتباهي کرده ام که چند ماه از رابطه مخفيانه شوهرم و سميه مي گذشت و او در اثر اين ارتباط شوم باردار شده بود.
من تقاضاي طلاق دادم و مي خواستم از همسرم جدا شوم اما خانواده ام گفتند که تو نبايد خودت را کنار بکشي و بهتر است حميد و سميه را ادب کني. واقعا مانده بودم چکار کنم و تصميم گرفتم از راه مذاکره مشکل را رفع کنم.
روزي که از حميد به خاطر کارهايش گلايه کردم گفت: اگر موافقت خودم را با ازدواج او و دوستم اعلام کنم به محض تولد فرزند سميه او را طلاق خواهد داد.به اين ترتيب بود که رضايت خودم را با اين ازدواج اعلام کردم اما پس از تولد فرزند سميه، دلبستگي و عشق او و شوهرم بيشتر شد و حالا من حرفي براي گفتن ندارم.
اولين اشتباهي که باعث نابودي زندگي ام شد اين بود که فردي نامحرم را به حريم خصوصي زندگي ام راه دادم و با خطاهايي که مرتکب شدم کاشانه ام ويران شد.

ژن
20th November 2011, 10:28 PM
یه حق حرفهای دیده و شنیده
نکن دوست عزیز واقها نامردیه [narahatishadid][taajob3][gerye]

NameEly
20th November 2011, 10:36 PM
یکی از چیز هایی که بزرگان میگن اینکه هیچ وقت امثال پیامک ها رو در سر راه همسرتون قرار ندید
هیچ وقت اینجور امتحان هایی از هم نگیرید

این خانم اگه می خواست اینجور الان به این روز نیوفته باید رابطش رو کم می کرد و به زندگیش می چسبید
نکه برای شوهر یک مزاحم پیامکی ایجاد کنه به دست خودش

امان از ما ادم هااااااااااا

یک سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا همه ی این مسائل حقوقی که توی سایت میزارید از مشهد هست ؟

عرفان سلیم زاده
20th November 2011, 11:22 PM
تلخه و کمی هم شبیه سریال های تلویزیونی!
من جاش باشم تو کل مردم رسواش میکنم که دیگه نتونه سرشو بالا بگیره!
شوهر دزد *&^%$ !!!

حسین متقی
20th November 2011, 11:54 PM
خب اونم همین کارو کرده دیگه توی اینترنت گذاشته همه ایران میخونن

golden3
21st November 2011, 09:50 AM
یکی از چیز هایی که بزرگان میگن اینکه هیچ وقت امثال پیامک ها رو در سر راه همسرتون قرار ندید
هیچ وقت اینجور امتحان هایی از هم نگیرید

این خانم اگه می خواست اینجور الان به این روز نیوفته باید رابطش رو کم می کرد و به زندگیش می چسبید
نکه برای شوهر یک مزاحم پیامکی ایجاد کنه به دست خودش

امان از ما ادم هااااااااااا

یک سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا همه ی این مسائل حقوقی که توی سایت میزارید از مشهد هست ؟

سلام خدمت دوست گرامی
ما فقط مطالبو میخونیم وبرای اینکه درس عبرتی برای بقیه بشه تا اشتباه دیگرانو تکرار نکنن در سایت قرار میدیم خدای نکرده قصد توهین به مشهدی های عزیزو نداریم.

ریپورتر
21st November 2011, 12:26 PM
به نظرم حق این زن بود که این بلا سرش بیاد.کسی که همچین نقشه ای میکشه باید هم ضربه بخوره .

*FATIMA*
21st November 2011, 04:40 PM
منم با نظر داداش مهدی موافقم ! واقعاً حقش بود !
چکاریه ؟! عقل هم خوب چیزیه !!!! والا ![taajob]

NameEly
21st November 2011, 05:02 PM
منم توی پستم هم اعلام کردم ولی بازم میگم با ابجی فاطیما و داداش مهدی موافقم [golrooz]

یک شعری هست که میگه ( البته اگه اشتباه نکنم ) [nishkhand]

بازی شیطنت داره سر شکستنک داره

یک نکته رو اینجا توجه کردید که مرده خودش به زنش گفته که یکی هست بهم اینجور پیامک هایی رو میده بعد زنه باهش دعوا کرده [khande]
خدا پدر سنگ پای قزوین رو بیامرزه
عجب رویی داشته این زنه

ابجی فاطیما 1 به 0 به نفع اقایون هاااااااااااااا[nishkhand]

ریپورتر
21st November 2011, 05:33 PM
امنم توی پستم هم اعلام کردم ولی بازم میگم با ابجی فاطیما و داداش مهدی موافقم [golrooz]

یک نکته رو اینجا توجه کردید که مرده خودش به زنش گفته که یکی هست بهم اینجور پیامک هایی رو میده بعد زنه باهش دعوا کرده [khande]
عجب رویی داشته این زنه

یادت نره خانوما همیشه یک امتیاز از اقایون جلوتر هستن[nishkhand]
الان میخوای سرت رو بزنی به دیوار با این حرف من[nishkhand][khande][nishkhand]

NameEly
21st November 2011, 05:53 PM

با این حرفت دوست دارم برم زیر تلیری 18 تن که سری واسم باقی نمونه دیگه [nishkhand][tafakor][narahat]
سرمو بزنم به دیوار فقط شاید بشکنه ولی اونجوری کلا متلاشی میشه [nishkhand] [dooa][sargije]

*FATIMA*
21st November 2011, 06:43 PM
خب اونم همین کارو کرده دیگه توی اینترنت گذاشته همه ایران میخونن
نوشدارو بعد از مرگ سهراب دیگه ! [sootzadan]

منم توی پستم هم اعلام کردم ولی بازم میگم با ابجی فاطیما و داداش مهدی موافقم [golrooz]

عجب رویی داشته این زنه
همین رو بگو ! بزنم تو چشش !
آخه به چه حقی شماره شوهرت رو میدی به دوستت ؟! ها !
بعدشم من نیدونم قضیه گربه رو دم حجله باید کشت از کجا آب میخوره !
اگه من دستم به این مخترع ضرب المثله برسه ! زندگی مردم رو حسابی نابود کرده !
به جای اینکه برای پابرجایی زندگیش تلاش کنه با دست خودش زندگی خودش رو نابود کرد !
مگه زندگی الکیه که همینجوری به راحتی از دستش میدی !

به این میگن استفاده از فرصت ها به بهترین نفع [delkhoori]
حالا زنت بچه بازی دراورده چرا شما میری خیانت میکنی اخه ؟! [nishkhand]
در ضمن : از هر دست که بدی از همون دست هم پس میگیری 100% ! [bamazegi]

به این میگن وکیل خوب [tashvigh][sootzadan]

Mr.Geo22
21st November 2011, 06:46 PM
مشکل اصلی سر اینه که ما هنوز یاد نگرفتیم وقتی مشکلی با هم داریم در موردش حرف بزنیم...

توجه کنین اون خانم رفته در مورد این قضیه با دوستاش صحبت کرده و اون راهکار فاجعه بار رو در نظر گرفته در صورتی که اگه با شوهرش سر این قضیه صحبت میکرد مطمئنا" به نتیجه ی خیلی بهتری می رسید...

ولی اگه من جای اون آقا حمید باشم مطمئنم بعد از فهمیدم اصل قضیه دیگه حاضر نیستم با سمیه خانم زندگی مشترکی داشته باشم!

و البته با همسر اولم به یه مشاور مراجعه میکردم تا بهترین تصمیم رو بتونم برای ادامه رندگیم بگیرم...

بعدشم بچه رو با هم بزرگ میکردیم...

(البته در این مورد هم احتمالا نیاز باشه که مشاوره ای داشته باشه خانمشون اگه با بزرگ کردن این بچه مشکلی داره!)

NameEly
21st November 2011, 08:24 PM
به این میگن استفاده از فرصت ها به بهترین نفع [delkhoori]
حالا زنت بچه بازی دراورده چرا شما میری خیانت میکنی اخه ؟! [nishkhand]
در ضمن : از هر دست که بدی از همون دست هم پس میگیری 100% ! [bamazegi]

به این میگن وکیل خوب [tashvigh][sootzadan]

بله شما خانوم ها همین قسمت فرصت طلبی رو فوق العاده خوب یاد دارید [bamazegi]
کسی نیست به این اقاهه بگه دمت گرم خوب کاری کردی حقش بود
این یک عبرتی میشه واسه ایشون و بقیه خانوم ها ایول [nishkhand]

اون وکیل نیست فاطیما خانم [nishkhand]
به جایی که از حق ما دفاع کنه برداشته میگه خانم ها یک قدم جلوترن
نه خداییش این وکیله ؟؟[taajob3][negaran]
البته این وکیل زبردستی بود امد یهو از پشت خنجر زد [nishkhand]
من از همون موقع وایستادم جای خونمون یک 20 تن رد بشه خودمو بندازم زیر چرخاش [nishkhand]

*FATIMA*
21st November 2011, 08:34 PM
بله شما خانوم ها همین قسمت فرصت طلبی رو فوق العاده خوب یاد دارید [bamazegi]
کسی نیست به این اقاهه بگه دمت گرم خوب کاری کردی حقش بود
این یک عبرتی میشه واسه ایشون و بقیه خانوم ها ایول [nishkhand]
منم گفتم حقش بوده که ! باید بدتر از اینا سرش میومد ! خوبه ! [nishkhand]
ولی جواب بچه بازی روکه با نامردی نمیدن که !
جناب smart boy مطلب خوبی اشاره نمودن : حالا چرا رفتی با دوستی که از پشت که چه عرض کنم از جلو خنجر زده رابطه ایجاد کردی آخه ! اینجاست که میگن عقل مرد به چششه [sootzadan]
حالا اگه جای مرد با زنه عوض میشد ، میدونی چی میشد ؟! نه میدونی ؟!
اونوقت زنه میرفت حساب اون دوست شوهرش رو میرسید تا آتیش تو زندگیشون نسوزونه !

اون وکیل نیست فاطیما خانم [nishkhand]
به جایی که از حق ما دفاع کنه برداشته میگه خانم ها یک قدم جلوترن
نه خداییش این وکیله ؟؟[taajob3][negaran]
البته این وکیل زبردستی بود امد یهو از پشت خنجر زد [nishkhand]
من از همون موقع وایستادم جای خونمون یک 20 تن رد بشه خودمو بندازم زیر چرخاش [nishkhand]
خو اچکال نداره ! هرجور مایلی ! ما هم از دور وای می ایستیم ازتون عکس میگیریم میذاریم تو سایت [bamazegi]
خیلی هم وکیلیه خوبیه ! چیه ! حرف حق تلخه !!!![nishkhand]

NameEly
21st November 2011, 08:42 PM
صحبت منطقی بهترین حال حله
که سعی کنیم هم رو قانع کنیم

من یک سوال واسم پیش امده چرا بعضی از این زن و شوهرا افراد غریبه رو نزدیک تر از همسرشون میدونن و باهشون حرف میزنن ؟؟
بقول دوست گلم smart_boy اگه به جای این کار 2 کلمه با هم حرف میزدن ایا بهتر نبود ؟

وقتی می خوای یکی واست یک کاری بکنه باید خودت یک قدم برداری
شما خانم قدم رو بر نداشتی انتظار هم داری

خدا پدر بزرگ سنگ پای قزوین رو بیامرزه این دفعه

البته ما بیرون قضیه نشستیم داریم قضاوت می کنیم
بعضی از ما ادم ها به جایی میرسیم که به خدا فکرمون کار نمیکنه
این شرایطه که با ما این کار رو میکنه شاید تقصیر این خانمه هم نباشه

golden3
21st November 2011, 08:53 PM
صحبت منطقی بهترین حال حله
که سعی کنیم هم رو قانع کنیم

من یک سوال واسم پیش امده چرا بعضی از این زن و شوهرا افراد غریبه رو نزدیک تر از همسرشون میدونن و باهشون حرف میزنن ؟؟
بقول دوست گلم smart_boy اگه به جای این کار 2 کلمه با هم حرف میزدن ایا بهتر نبود ؟

وقتی می خوای یکی واست یک کاری بکنه باید خودت یک قدم برداری
شما خانم قدم رو بر نداشتی انتظار هم داری

خدا پدر بزرگ سنگ پای قزوین رو بیامرزه این دفعه

البته ما بیرون قضیه نشستیم داریم قضاوت می کنیم
بعضی از ما ادم ها به جایی میرسیم که به خدا فکرمون کار نمیکنه
این شرایطه که با ما این کار رو میکنه شاید تقصیر این خانمه هم نباشه

اگه منطقی به موضوع نگاه کنیم هر دو مقصر هستن
آقا بخاطر تعصب های بیجا چرا که هر فردی در زندگیش دوست داره با دوستانش رابطه داشته باشه و خانوم به خاطر لج بازی و افراط بیش از اندازه داشتن,هرچیزی اندازه ای داره
البته دوست خوبم ملاک هستش چون اگه واقعا دوستاش خوب بودن نصیحتش میکردن نه خیانت.که اینم بر میگرده به ادراک ما انسانها که باید در این موارد خوب وبد گفته هاشونو تشخیص بدیم که متاسفانه اون خانوم نداشت.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد