PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادات و انتقادات کاربران سایت

صفحه ها : [1] 2

Admin
19th November 2011, 12:12 AM
با سلام و عرض خیر مقدم خدمت تمامی کاربران بخصوص کاربران جدید سایت

هدف از این موضوع بیان مشکلات کاربران در سایت از قیبل موارد زیر هست که امیدواریم بتونیم در سریع ترین زمان رفع و سایت رو به هدف اصلی اون که ایجاد فضای مثبت علمی است نزدیک تر کنیم.

موارد قابل مطرح در این بخش:

1. مشکلاتی که با مدیران سایت دارید ( در قالب ارسال یک پیام خصوصی به مدیر انجمن ها یا مدیر کل سایت )

2. بیان مشکلات سیستمی سایت ( در همین موضوع )

3. بیان مشکلاتی که با سایر کاربران دارید ( در قالب ارسال پیام خصوصی به روابط عمومی یا حراست سایت )

4. بیان مشکلات محتوایی سایت ( در قالب ارسال پیام در همین موضوع یا گزارش به مدیران بخش ها )

5. سایر مشکلات سایت ( ارسال پیام به مدیر سایت )

امیدوارم کاربران محترم حتما موارد لازمه رو رعایت کرده و سوالهایی که مربوط به کادر مدیران یا سایر دوستانشون میشه که ممکنه باعث رنجش کسی بشه رو در قالب پیام خصوصی از کادر مدیران سایت بپرسند.

با آرزوی روزهای بهتر برای سایت علمی نخبگان جوان
مدیر سایت...

محسن آزماینده
19th November 2011, 12:54 AM
سلام

الان چند مدتی هست که آپلود سنتر سایت غیر فعال شده و فقط عکس را میتوان آنجا آپلود کرد

دوستانی که میخواهند فایلی را آپلود کنند در سایت هایی خارج از این سایت آپلود میکنند که پس از مدت کوتاهی لینک غیر فعال میشه

این بزرگترین ضربع را به سایت میزنه

چرا که کاربرانی که تازه ثبت نام کرده اند وقتی با لینک خراب روبرو میشوند از فعالیت منصرف شده و به سایت برنمیگردند

نمونه های زیادی وجود دارد که کاربر تنها با یک پست از سایت انتقاد و سایت را ترک کرده

البته اطلاعیه آپلود سنتر را خوندم و همینجا از مدیر محترم میخوام که در رفع این مشکل کمی شتاب کنند

Admin
19th November 2011, 08:28 AM
سلام

الان چند مدتی هست که آپلود سنتر سایت غیر فعال شده و فقط عکس را میتوان آنجا آپلود کرد

دوستانی که میخواهند فایلی را آپلود کنند در سایت هایی خارج از این سایت آپلود میکنند که پس از مدت کوتاهی لینک غیر فعال میشه

این بزرگترین ضربع را به سایت میزنه

چرا که کاربرانی که تازه ثبت نام کرده اند وقتی با لینک خراب روبرو میشوند از فعالیت منصرف شده و به سایت برنمیگردند

نمونه های زیادی وجود دارد که کاربر تنها با یک پست از سایت انتقاد و سایت را ترک کرده

البته اطلاعیه آپلود سنتر را خوندم و همینجا از مدیر محترم میخوام که در رفع این مشکل کمی شتاب کنند

سلام
تا اواسط آذرماه با راه اندازی امکانات جدید این مشکل بطور کامل رفع خواهد شد ...

موفق باشید

hadi elec
6th January 2012, 03:08 PM
سلام -------درباره اسم تالارهای بخش فنی مهندسی یه پیشنهاد داشتم الان اگر ببینید تالارارو میبینید که اسمها خیلی نا منظم هستند و هیچ ربطی به هم ندارن --------------با اینکه همه مهندسی هستن ولی یکی پیشوند مهندسی داره یکی نداره---------------------------- تالار برق هم اسمش بصورت (تالار برق) اومده که دیگه این لفظ تالار دلیلش چیه من نفهمیدم ------------------------------فکر میکنم همه رو بصورت مهندسی بنویسید خیلی بهتره----------------- مهندسی مکانیک --------------مهندسی برق--------------- و ......

ریپورتر
6th January 2012, 03:47 PM
سلام -------درباره اسم تالارهای بخش فنی مهندسی یه پیشنهاد داشتم الان اگر ببینید تالارارو میبینید که اسمها خیلی نا منظم هستند و هیچ ربطی به هم ندارن --------------با اینکه همه مهندسی هستن ولی یکی پیشوند مهندسی داره یکی نداره---------------------------- تالار برق هم اسمش بصورت (تالار برق) اومده که دیگه این لفظ تالار دلیلش چیه من نفهمیدم ------------------------------فکر میکنم همه رو بصورت مهندسی بنویسید خیلی بهتره----------------- مهندسی مکانیک --------------مهندسی برق--------------- و ......

حرفتون کاملا درسته .ممنون[golrooz]

محسن آزماینده
6th January 2012, 05:38 PM
به نظر من بزرگترین مشکل که سایت داره ،مشکل آپلود سنتر هست

اگه بشه همه فرمت ها را آپلود کرد ،خیلی خوب میشه

yas-90
19th January 2012, 10:17 PM
سلام
من نمیتونم وارد پروفایل شم البته بعد از ظهر نام کاربری که وارد میکردم هم error میداد اما الان وارد شدم ولی نمیتونم وارد پروفایل شم

haniye.R
19th January 2012, 10:40 PM
آره واسه منم همینطوری شده...
میشه بگید کی درست میشه؟؟؟سایت چرا همش مشکل پیدا می کنه؟؟؟sh_omomi37sh_omomi37sh_omomi37sh_omomi 37

رضوس
20th January 2012, 11:31 AM
تازه پست های من یکیدر میون میاد
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Admin
20th January 2012, 01:11 PM
سلام
در حال تنظیم سرور هستیم.

ان شاء الله نیم ساعت دیگه کار منم تموم میشه و همه چی درست کار می کنه ...

موفق باشید

SaNbOy
8th February 2012, 12:54 PM
سلام اگه میشه میخواستم از مدیریت سایت خواهش کنم که سایت رو به برنامه ی taptalk اضافه کنه که ما بتونیم با موبایل هم پست بزاریم [tafakor]

بازدیدم بیشتر میشه [cheshmak]

SaNbOy
8th February 2012, 12:58 PM
باید از این طریق شما فروم رو به taptalk اضافه کنید

سایتهای ایرانی بیشترشون وصل هستن به این برنامه

من سرچ کردم دیدم njavan نیست

http://tapatalk.com/index.php?login=5

SaNbOy
9th February 2012, 10:21 AM
یکی جواب بده [nishkhand]

Steve Jobs
16th March 2012, 10:02 PM
سلام

چرا؟؟؟

http://www.uc-njavan.ir/images/sr8hqg87dp11pbhkrk7.jpg

Joseph Goebbels
16th March 2012, 11:04 PM
سلام

چرا؟؟؟

http://www.uc-njavan.ir/images/sr8hqg87dp11pbhkrk7.jpg

با سلام [golrooz]

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?117465-مشکل-عجیب-!&p=326226#post326226 (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?117465-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%21&p=326226#post326226)

* Robo milad *
17th March 2012, 10:02 AM
با سلام [golrooz]

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?117465-مشکل-عجیب-!&p=326226#post326226 (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?117465-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%21&p=326226#post326226)

ژنرال عزیز این بخش برای همکاران قابل دسرسی نیست

مشکل برطرف شد

yas-90
4th April 2012, 02:31 PM
سلام
چرا یک کتابخونه نداریم تو سایت
هر بخشی برا خودش یه سری کتاب داره تازه بعضی بخش ها هم انگار ندارن
اگه یه کتاب در مورد یه موضوع بخوایم باید هر بخش رو دونه دونه بگردیم ببینیم کتابخونش کجاست
فکر نمیکنید یه کتابخونه منظم و منسجم بهتر باشه؟؟؟؟

1=1+1
4th April 2012, 03:12 PM
سلام
چرا یک کتابخونه نداریم تو سایت
هر بخشی برا خودش یه سری کتاب داره تازه بعضی بخش ها هم انگار ندارن
اگه یه کتاب در مورد یه موضوع بخوایم باید هر بخش رو دونه دونه بگردیم ببینیم کتابخونش کجاست
فکر نمیکنید یه کتابخونه منظم و منسجم بهتر باشه؟؟؟؟

sh_dokhtar7

http://www.njavan.com/forum/downloads.php

شه پری
4th April 2012, 11:42 PM
فکر کنم متوجه نشدید....
یاس 90 گفتند کتابخانه منسجم...

A.L.I
5th April 2012, 12:51 AM
دوستان و همکاران گرامی سایت با عرض تبریک سال جدید و آرزوی سالی پر بار برای همگی، پیشنهاد می کنم (نمی دونم قبلاً توسط دیگر عزیزان مطرح شده یا نه) برای این سایت یک نرم افزار تحت موبایل (هم مبتنی بر آندروید هم iOS) طراحی شود که مبتنی بر RSS باشه یعنی وقتی ما بازش می کنیم آخرین ارسالهای انجمنها رو بدون اینکه از عناصر گرافیکی و انیمیشنی بخواد استفاده کنه و صرفاً به صورت Text برامون بیاره. حسن این کار اینه که چون معمولاً بیشتر وقتها موبایل همراهمونه و از طریق wi-fi و GPRS به اینترنت دسترسی داریم بتونیم به راحتی و سرعت به آخرین مطالب ارسالی به صورت تیتر وار دسترسی پیدا کنیم و در صورت مطالعه جزئیات بیشتر از مرورگر خود گوشی استفاده کنیم. (یعنی به اون join بشه)
چیزی شبیه برنامه kiosk در آندروید یا گوگل ریدر.
البته راه ساده ترش هم فید کردن RSS های سایت (هر تالار و زیرمجموعه ای برای خودش RSS جداگانه دارد) در نرم افزار Google Reader خود گوشی هستش. ولی اگه نرم افزار جدا برای این کار طراحی بشه هم به نوعی تبلیغ مثبت محسوب میشه هم کاملاً قابل تنظیم یا Customize خواهد بود. حتی در نسخه های بعدی هم می توان امکان ارسال مطلب توسط کاربران هم از داخل موبایل به سایت را فراهم کرد.
شاد و موفق باشید.

yas-90
5th April 2012, 07:44 PM
sh_dokhtar7

بله دوست خوبم متوجه شدم اما منظور من این بود
چرا؟؟؟؟؟
http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?922
http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?579
http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?314
http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?352
http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?357
http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?225
http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?1121
http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?576
و
همه یکی بشن بهتر نیست؟
البته فکر کنم بعضی کتابها(شاید هم همه کتابها چون تک تک جستجو نکردم) علاوه بر کتابخونه تو بخش های مختلف هر بخش هم وجود داره

Admin
5th April 2012, 07:54 PM
سلام
کتابخانه ی اصلی سایت هنوز راه اندازی نشده.
پس از راه اندازی ساختار سایت منسجم تر از ساختار فعلی میشه
موفق باشید

ΛMłЯФ
26th April 2012, 03:29 PM
متن و تعداد كلمات امضاء يكم بيشتر باشه بهتر ميشه!!

يه چت روم يا يه چايي ديگه كه بچه هاي انجمن دوره هم جمع شن و به بحث و گفتگو بپردازند هم باشه بهتره.

مثلاً يه اسكريپت چت روم نصب كنيد يا يه سرور،روم تو ياهو يا ريدكال باشه.

يه كاري كنيد كه هركي ميخواد دانلود كنه حتماً يك تاپيك و يه تشكر كرده باشه و بعد دانلود كنه.

fateme92
13th March 2013, 09:57 AM
سلام
چرا جدیدا پست هامون دوتا دوتا میره؟
حالا درسته خیلی دوسمون دارین ولی شکل خوبی نداره ها!!![nishkhand]

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام
چرا جدیدا پست هامون دوتا دوتا میره؟
حالا درسته خیلی دوسمون دارین ولی شکل خوبی نداره ها!!![nishkhand]

مجتبی
13th March 2013, 10:54 AM
این مشکل معمولا به این علت که وقتی دکمه ی ارسال رو میزنید پست شما ارسال میشه ! ولی چون با کمی تاخیر این کار انجام میشه و شما فکر میکنید ارسال نشه و یک بار دیگه دکمه ی ارسال رو میزنید پست شما 2 بار ارسال میشه [shaad]
اینجاست که میگن : گر صبر نکنی یه پست رو دوبار میفرستی [nishkhand]

fateme92
18th March 2013, 03:05 PM
این مشکل معمولا به این علت که وقتی دکمه ی ارسال رو میزنید پست شما ارسال میشه ! ولی چون با کمی تاخیر این کار انجام میشه و شما فکر میکنید ارسال نشه و یک بار دیگه دکمه ی ارسال رو میزنید پست شما 2 بار ارسال میشه [shaad]

نه اخوی
حواسم به این قضیه بود.
یه بار میزنم. تازه ویرایش هم که میکنم که حداقل یکیشو پاک کنم ، بازم دوتایی میاره...

- - - به روز رسانی شده - - -

نه اخوی
حواسم به این قضیه بود.
یه بار میزنم. تازه ویرایش هم که میکنم که حداقل یکیشو پاک کنم ، بازم دوتایی میاره...

Feloret
17th April 2013, 05:57 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و نخبگان عزیز به خصوص تیم مدیریت این مجموعه

بنده این اکانت رو ساختم صرفا جهت انتقاد از تیم مدیریت

موضوع از این قرار هست که من یک یوزر ساختم و ایمیل خودم رو در اون قرار دادم منتها بنا به دلایل فنی - ایمیل من ساپورت نمیشه در سیستم انجمن و لینک فعال سازی براش ارسال نشد

من یوزر جدید ساختم و موضوع رو با جناب ادمین و 3 نفر از مدیران ارشد انجمن از طریق پیام خصوصی در میان گذاشتم - از این 4 نفر 2 نفر به من پاسخ دادند - یک نفر نوشته بود اکانت شما فعال هست و مشکلی وجود نداره ( که خوب اینطور نیست و اکانت من اصلا فعال نشده ) و جناب ادمین هم نوشتند که موضوع رو از طریق فرم تماس با ما پیگیری کنید حتما بررسی میشه

من هم از طریق فرم تماس 2 مرتبه درخواستم رو ارسال کردم مبنی بر اینکه فقط ایمیل من رو با ایمیل یاهوی من تعویض کنند که من بتونم اکانتم رو فعال کنم - چون زمانی که اکانت فعال نشده حتی امکان تغییر ایمیل وجود نداره

یک مرتبه هم به آدرس help@njavan.com ایمیل ارسال کردم و موضوع رو بیان کردم - منتها اصلا جوابی به من داده نشد و من الان 2 هفته است که منتظرم و روی هم 7 - 8 بار به مدیران به طرق مختلف پیام دادم که فقط اکانتم فعال بشه

اگر نظر من رو بخواهید تیم مدیران این مجموعه واقعا در مورد ساپورت یوزر ها عملکرد ضعیفی دارند و نباید موضوع به این شکل باشه

حالا هم با این یوزر اینجا پست دادم بلکه رسیدگی بشه گرچه بعید میدونم

یوزر من که درخواست دارم فعال بشه این هست

Unline

اگر ممکنه پیغام هایی که از طریق فرم تماس و ایمیل براتون ارسال کردم رو مطالعه بفرمایید - ایمیل جدیدم ( ایمیل یاهو ) رو در اونها نوشتم ( نمی خوام اینجا بنویسم ) لطف کنید ایمیل رو جایگزین کنید تا من بتونم اقدام به فعال سازی اکانتم بکنم و اگر برای خودتون مقدوره - اکانت من رو فعال کنید

ممنون بابت توجه شما

موفق و موید باشید

مدیر کل انجمن ها
17th April 2013, 06:44 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و نخبگان عزیز به خصوص تیم مدیریت این مجموعه

موضوع از این قرار هست که من یک یوزر ساختم و ایمیل خودم رو در اون قرار دادم منتها بنا به دلایل فنی - ایمیل من ساپورت نمیشه در سیستم انجمن و لینک فعال سازی براش ارسال نشد

من یوزر جدید ساختم و موضوع رو با جناب ادمین و 3 نفر از مدیران ارشد انجمن از طریق پیام خصوصی در میان گذاشتم - از این 4 نفر 2 نفر به من پاسخ دادند - یک نفر نوشته بود اکانت شما فعال هست و مشکلی وجود نداره ( که خوب اینطور نیست و اکانت من اصلا فعال نشده ) و جناب ادمین هم نوشتند که موضوع رو از طریق فرم تماس با ما پیگیری کنید حتما بررسی میشه

من هم از طریق فرم تماس 2 مرتبه درخواستم رو ارسال کردم مبنی بر اینکه فقط ایمیل من رو با ایمیل یاهوی من تعویض کنند که من بتونم اکانتم رو فعال کنم - چون زمانی که اکانت فعال نشده حتی امکان تغییر ایمیل وجود نداره

یک مرتبه هم به آدرس help@njavan.com ایمیل ارسال کردم و موضوع رو بیان کردم - منتها اصلا جوابی به من داده نشد و من الان 2 هفته است که منتظرم و روی هم 7 - 8 بار به مدیران به طرق مختلف پیام دادم که فقط اکانتم فعال بشه

اگر نظر من رو بخواهید تیم مدیران این مجموعه واقعا در مورد ساپورت یوزر ها عملکرد ضعیفی دارند و نباید موضوع به این شکل باشه

Unline

اگر ممکنه پیغام هایی که از طریق فرم تماس و ایمیل براتون ارسال کردم رو مطالعه بفرمایید - ایمیل جدیدم ( ایمیل یاهو ) رو در اونها نوشتم ( نمی خوام اینجا بنویسم ) لطف کنید ایمیل رو جایگزین کنید تا من بتونم اقدام به فعال سازی اکانتم بکنم و اگر برای خودتون مقدوره - اکانت من رو فعال کنید

ممنون بابت توجه شما

موفق و موید باشید

سلام دوست عزیز
والا من هر چی دیدم اکانت شما درست هست اگر بخواین همین اکانتی که دارین رو میتونیم اسمش رو عوض کنیم به اکانتی که داشتین وگرنه من هر چی دیدم اکانت شما درست هست .

مدیر کل انجمن ها
17th April 2013, 06:46 PM

Unline

ممنون بابت توجه شما

موفق و موید باشید

لینک اون اکانتتون رو بهم بدین تا اگر خواستین اسمش رو روی همین اکانت فعلی بزارم
موفق باشید

Feloret
17th April 2013, 07:56 PM
سلام عزیزم اکانت من درست نیست ممنون بابت پیگیریت

روش ایمیل هست ولی ایمیلش ساپورت نمیشه

من فقط می خوام ایمیلش رو عوض کنید برام تا بتونم همون رو فعال کنم نمی خوام nickname این اکانت رو عوض کنید

براتون ایمیل جدید رو در پیام خصوصی ارسال می کنم اگر ممکنه روی اون اکانت قرار بدید

ممنون

دبستان
10th May 2013, 08:07 PM
سلام فکرنمی کنم درست باشه که وقتی اطلاعات کاربر رومشاهده می کنیم پیغامهای شخصی او دیده شود یه فکری کنید

ناظر سایت
11th May 2013, 01:45 AM
سلام فکرنمی کنم درست باشه که وقتی اطلاعات کاربر رومشاهده می کنیم پیغامهای شخصی او دیده شود یه فکری کنید

سلام.
دوست عزیز پیام هایی که در پروفایل کاربران مشاهده میکنید پیام های شخصی نیستند پیام های عمومی هستند.
در پروفایل قسمتی وجود دارد به نام پیام خصوصی. که هیچ کاربر یا مدیری قادر به مشاهده پیام های خصوصی نیستند.

معمار حانیه
11th May 2013, 10:11 PM
سلام. راستش من فقط اومدم بگم چطور میشه ایمیلم تغییر پیدا کنه؟؟؟؟؟؟؟/ باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناظر سایت
12th May 2013, 07:34 AM
سلام. راستش من فقط اومدم بگم چطور میشه ایمیلم تغییر پیدا کنه؟؟؟؟؟؟؟/ باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
در قسمت:

کنترل پنل> تنظیمات من> تغییر ایمیل و رمز عبور

setayesh shb
13th May 2013, 09:33 AM
متن و تعداد كلمات امضاء يكم بيشتر باشه بهتر ميشه!! يه چت روم يا يه چايي ديگه كه بچه هاي انجمن دوره هم جمع شن و به بحث و گفتگو بپردازند هم باشه بهتره. مثلاً يه اسكريپت چت روم نصب كنيد يا يه سرور،روم تو ياهو يا ريدكال باشه. يه كاري كنيد كه هركي ميخواد دانلود كنه حتماً يك تاپيك و يه تشكر كرده باشه و بعد دانلود كنه. دوست عزیز با با چت روم کاملا مخالم به دلیل این که از بار علمی سایت کم میکنه همین الان هم در گروه های علمی به جای بحث های علمی دوستان دور هم جمع میشن و حرف میزنن که من به این موضوع معتض بودم و هستم اما اعتراض من فایده ای نداشت

دبستان
13th May 2013, 09:03 PM
سلام کاربر جدید سایت نخبگان جوان واقعا مسخره کردن به جای گفت وگوی علمی باهم صحبت می کنند یه پیشنهاد به عنوان همکار علوم تربیتی بخشهارو به دوقسمت تقسیم کنید بخش اول برای گروه سنین دبیزستان وگروه دوم بخش دانشجویان تا سایت نخبگان سایتی باشد برای گروههای علمی نه بحث

vahid5835
15th May 2013, 10:58 PM
با سلام خدمت همه دوستان
با توجه به اینکه روز به روز به جمع کاربرهای سایت افزوده میشه
لذا کادر مدیریتی و کاربرهای قدیمی وظیفه و خدمتشون باید نسبت به قبل بیشتر و کارآمدتر باشه
یسری تغییرات باید در سایت انجام بشه تا به تباهی کشیده نشه و از حالت نخبگان جوان انقدر فاصله نگیری
بارها دیده شده کاربرهای ارشد سایت موضوعی مهمی را مطرح کرده اند که واقها برای من و امثال بنده زیبا و خواندنی بوده و از اینکه وقتم رو صرف خواندن آن موضوع کردم بسیار خرسند شدم ولی به آخر پست که رسیدم دیدم کاربری اومده نوشته قشنگ بود ، مرسی گلم ، ممنون ، و یا با بی حرمتی نوشته خخخخخخخخ و امثال اینها که واقعا آدم با خوندنش خسته میشه و از سایت یه جورایی دلزده میشه
از کلیه کاربرهای قدیمی و فعال سایت پیشنهاد میشود فرهنگ تشکر رو جا بندازن متخلفین رو امتیاز منفی بدهند هیچ ایرادی نداره امتیاز منفی میتونه کاربر رو مجبور کنه مفید واقع بشه
بنده خودم به شخصه استفاده های بسیار مفیدی از سایت دارم از همه دوستان زحمتکش کمال تشکر رو دارم ولی باید نظارت باشه
بارها و بارها شده دیدم موضوعی که زدم چندتا پاسخ داره کلی خوشحال شدم که دوستان نظر و بحث راجع به موضوع من دادن بعد که رفتم دیدم مشاهده کردم که نوشتن ممنون مرسی و این واقعا معضلی در همه قسمتها شده
....................
خیلی خوبه که پستها جوری برنامه ریزی شود که به عنوان مثال هیچ پستی زیره 20 حرف نباشد و حتما باید 20 کاراکتر باشد که ارسال شود
با تشکر از همه کاربران عزیز سایت

ص-جلالی
16th May 2013, 09:18 AM
شما چی میگین ؟سلام دوستان عزیز:
خیلی معذرت میخوام ار اینکه این موضوع را مطرح میکنم!درتالارها مشاهده می شه که موضوعات غیر علمی مطرح شده وآدم بادیدن اینها فکرمیکنه که این سایت ربطی به نخبکان جوان نداره وجوانها رو سرکار گذاشته اند!حرف من اینه که آیا نمیشه قبل از انتشار جلوی موضوعات غیر علمی وتحریک آمیز گرفته شود؟شما چی میگین؟

ریپورتر
16th May 2013, 09:25 AM
با سلام خدمت همه دوستان
لذا کادر مدیریتی و کاربرهای قدیمی وظیفه و خدمتشون باید نسبت به قبل بیشتر و کارآمدتر باشه
یسری تغییرات باید در سایت انجام بشه تا به تباهی کشیده نشه و از حالت نخبگان جوان انقدر فاصله نگیری
بارها دیده شده کاربرهای ارشد سایت موضوعی مهمی را مطرح کرده اند که واقها برای من و امثال بنده زیبا و خواندنی بوده و از اینکه وقتم رو صرف خواندن آن موضوع کردم بسیار خرسند شدم ولی به آخر پست که رسیدم دیدم کاربری اومده نوشته قشنگ بود ، مرسی گلم ، ممنون ، و یا با بی حرمتی نوشته خخخخخخخخ و امثال اینها که واقعا آدم با خوندنش خسته میشه و از سایت یه جورایی دلزده میشه
از کلیه کاربرهای قدیمی و فعال سایت پیشنهاد میشود فرهنگ تشکر رو جا بندازن متخلفین رو امتیاز منفی بدهند هیچ ایرادی نداره امتیاز منفی میتونه کاربر رو مجبور کنه مفید واقع بشه
بنده خودم به شخصه استفاده های بسیار مفیدی از سایت دارم از همه دوستان زحمتکش کمال تشکر رو دارم ولی باید نظارت باشه
بارها و بارها شده دیدم موضوعی که زدم چندتا پاسخ داره کلی خوشحال شدم که دوستان نظر و بحث راجع به موضوع من دادن بعد که رفتم دیدم مشاهده کردم که نوشتن ممنون مرسی و این واقعا معضلی در همه قسمتها شده
....................
خیلی خوبه که پستها جوری برنامه ریزی شود که به عنوان مثال هیچ پستی زیره 20 حرف نباشد و حتما باید 20 کاراکتر باشد که ارسال شود

سلام

خدایی این حرف اقا وحید رو قبول دارم خیلی بد هست جای تشکر مینویسن خوب بود و چیزایی که اقا وحید گفتن .این چیزا اسپم محسوب میشه چون واقعا الکی هست.بهتره کادر مدیران تلاششون باشه که هر تاپیکی اینجور بود رو گزارش کنند یا پاک کنند همچین پستهایی رو

ریپورتر
16th May 2013, 09:32 AM
شما چی میگین ؟سلام دوستان عزیز:
خیلی معذرت میخوام ار اینکه این موضوع را مطرح میکنم!درتالارها مشاهده می شه که موضوعات غیر علمی مطرح شده وآدم بادیدن اینها فکرمیکنه که این سایت ربطی به نخبکان جوان نداره وجوانها رو سرکار گذاشته اند!حرف من اینه که آیا نمیشه قبل از انتشار جلوی موضوعات غیر علمی وتحریک آمیز گرفته شود؟شما چی میگین؟

سلام.
حرف شما درسته بعضی پستها در جاهای کاملا نامربوط زده میشه در صورتی که ما محلی برای اینجور پستها درست کردیم که حداقل یک جا جمع باشه.چون واقعا نمیشه جلوی این پستها رو صد در صد گرفت ولی سعی بر این هست هر چی شده کمتر باشه

نارون1
16th May 2013, 09:59 AM
با سلام خدمت همه دوستان
....................

سلام

منم موافقم دقیقا ... الان تو بعضی تالارها که پست اسپم غوغا میکنه ، انگار یه نفر باید مامور بشه اینارو پاک کنه ( مدیر قرار باشه تمام وقتشو صرف پاک کردن اینا کنه ، نمیتونه از سایت استفاده مفید ببره )

، اینطوری که نمیشه ،

به نظر منم باید به افرادی که اینکارو میکنن اول تذکر و بعد نمره منفی داده بشه و اینکه دیگه صاحب تایپیک جواب تشکرش رو نده ... چون اینطوری ادامه پیدا میکنه

شاید اگه بگم این مورد اپیدمی شده تو سایت اغراق نکرده باشم ، چون در واقع به این شکل برخی کاربران تعداد پستهای خودشون رو زیاد کرده و شاید به عنوان همکار منصوب بشن

سوال من اینه چطوره که یک کاربر بدون فعالیت مفید در یک تالار همکار میشه و هیچ نظارتی به فعالیتش نیست ، به نظرم همکاران هم باید مثل مدیران توجیه بشن ، درواقع همکاران

میتونن به عنوان معاون مدیر تالار محسوب میشه و باید بتونن خودشون در جهت هماهنگ کردن و نظم بخشیدن به تالار مربوط کمک کنه ، نه اینکه باز خودشون اسپم تولید کنن

علت چیه ؟ چون فعالیت مفید انگار دیگه یک امتیاز برای همکار شدن محسوب نمیشه و فیلتر انتخابی نیست

به نظرم یه سری قوانینی که لزوما نمیخاد روی کاغذ آورده بشه ، هرمدیر و همکار بین خودشون برای تالارشون ترتیب بدن و بهش عمل کنن

نظارت دقیق و گسترده باید باشه ، علاوه براینکه هرمدیر مسئول تالار خودش هست و مدیران بالاتر نظارت گسترده تری روی کل سایت داشته باشن ، و باارائه یک منطق کار بهتره جلوی

تایپیک های بی محتوا و این قبیل پست ها رو بگیرن ... چون واقعا اینقدر حجمشون زیاده ، درجه سایت رو از علمی بودن میکشونه پایین

این موضوع به نظرم خیلی مهم هست ، چون نباید گذاشت اعتبـــــار علمی سایت پایین بیاد چون از قرار معلوم به چشم کاربران تازه وارد ، بیشتر از علمی بودن غیر علمی بودنش به چشم اومده

چرا ؟ چون اسم سایت به نام علمی هست و جایگاه مشخصی باید داشته باشه

وچقدر خوب میشه که همه دوستانه هماهنگ باشن و بهم کمک کنن و پستهای اسم رو گزارش بدن ، چون واقعا گاهی از چشم مدیران دور میمونه

از احساس مسئولیت و توجه همه شما تشکر میکنم[golrooz]

ناظر سایت
16th May 2013, 11:11 PM
با سلام به دوستان عزیز و دلسوزان.
طبق توضیحات مدیر کل سایت
طبق تعاریف سایت، اسپم به پستی گفته میشه که هیچ معنایی نداشته باشد مانند صرفا شکلک.
در مورد توضیحات دوستان حرف ها درست هست، اما ما قبلا این رو تجربه کردیم و سخت گیری شدیدی داشتیم (خود بنده تا شش ماهه اول سال 91 جلوی هر گونه ارسال بدون بار علمی رو میگرفتم،(بجز تالار سایر موضوعات، با توجه به شرایط و توضیح مدیریت کل سختگیری کم شد.)
و این سختگیری باعث دلزدگی بسیاری از تازه واردین که آشنا نبودن شد.
برای جلوگیری از این مواردی که دوستان گفتند همکاری همه کاربران بخصوص مدیران را طلب میکند. (همان فرهنگ ارسال تشکر که از آن یاد میشود.)

بدین ترتیب که مدیران و کاربران دلسوز سایت که آشنایی بیشتری با سایت دارند زحمت بکشند و در توجیه کاربران جدید که آشنایی کمتری دارند بکوشند. تا کاربران درست توجیه بشوند و به سایت علاقه پیدا کنند.
بله برخی هم هستند که کاملا با توضیحات و بعد از آشنایی با فضا، قوانین و .... سایت آشنا میشوند باز هم به روال قدیمی خود ادامه میدهند که در آن حالت مراتب مدیریتی خودش را میطلبد.

در مورد پیشنهاد کاربر محترم آقای وحید هم مدیریت کل نتیجه را اعلام میکنند.

ناظر سایت
16th May 2013, 11:20 PM
سلام

منم موافقم دقیقا ... الان تو بعضی تالارها که پست اسپم غوغا میکنه ، انگار یه نفر باید مامور بشه اینارو پاک کنه ( مدیر قرار باشه تمام وقتشو صرف پاک کردن اینا کنه ، نمیتونه از سایت استفاده مفید ببره )

، اینطوری که نمیشه ،

به نظر منم باید به افرادی که اینکارو میکنن اول تذکر و بعد نمره منفی داده بشه و اینکه دیگه صاحب تایپیک جواب تشکرش رو نده ... چون اینطوری ادامه پیدا میکنه

شاید اگه بگم این مورد اپیدمی شده تو سایت اغراق نکرده باشم ، چون در واقع به این شکل برخی کاربران تعداد پستهای خودشون رو زیاد کرده و شاید به عنوان همکار منصوب بشن

سوال من اینه چطوره که یک کاربر بدون فعالیت مفید در یک تالار همکار میشه و هیچ نظارتی به فعالیتش نیست ، به نظرم همکاران هم باید مثل مدیران توجیه بشن ، درواقع همکاران

میتونن به عنوان معاون مدیر تالار محسوب میشه و باید بتونن خودشون در جهت هماهنگ کردن و نظم بخشیدن به تالار مربوط کمک کنه ، نه اینکه باز خودشون اسپم تولید کنن

علت چیه ؟ چون فعالیت مفید انگار دیگه یک امتیاز برای همکار شدن محسوب نمیشه و فیلتر انتخابی نیست

به نظرم یه سری قوانینی که لزوما نمیخاد روی کاغذ آورده بشه ، هرمدیر و همکار بین خودشون برای تالارشون ترتیب بدن و بهش عمل کنن

نظارت دقیق و گسترده باید باشه ، علاوه براینکه هرمدیر مسئول تالار خودش هست و مدیران بالاتر نظارت گسترده تری روی کل سایت داشته باشن ، و باارائه یک منطق کار بهتره جلوی

تایپیک های بی محتوا و این قبیل پست ها رو بگیرن ... چون واقعا اینقدر حجمشون زیاده ، درجه سایت رو از علمی بودن میکشونه پایین

این موضوع به نظرم خیلی مهم هست ، چون نباید گذاشت اعتبـــــار علمی سایت پایین بیاد چون از قرار معلوم به چشم کاربران تازه وارد ، بیشتر از علمی بودن غیر علمی بودنش به چشم اومده

چرا ؟ چون اسم سایت به نام علمی هست و جایگاه مشخصی باید داشته باشه

وچقدر خوب میشه که همه دوستانه هماهنگ باشن و بهم کمک کنن و پستهای اسم رو گزارش بدن ، چون واقعا گاهی از چشم مدیران دور میمونه

از احساس مسئولیت و توجه همه شما تشکر میکنم[golrooz]

سلام
با تشکر از شما .
در مورد همکاران:
مدیر هر بخش و تالار باید بر اساس تجربه، علاقه، فعالیت مفید مربوط به تالار و ... اقدام به گرفتن همکار کنند و تظارت بر کار و بازده همکار هم به عهده مدیر مربوطه است.
وظیفه توجه همکار به عهده مدیر تالار و بخش و توجیه مدیر تالار بر عهده مدیر بخش میباشد.
ضمنا کاربران عزیز میتوانند نظرات و پیشنهادات خودشون رو در رابطه با عملکرد مدیران سایت بصورت خصوصی به مدیران ارشد (مدیران نارنجی و قرمز) ارسال کنند.

312
17th May 2013, 01:01 AM
سلام[golrooz]
زير هر تاپيك يك بخش ديده ميشه به عنوان:موضوعات مشابه

درصورت امكان روالي اتخاذبشه كه موضوعات مشابه با درصد ارتباطي بالا با تاپيك نمايش داده بشوند

همين الان زير همين تاپيك (( پيشنهادات و انتقادات)) اين موضوعات بعنوان موضوعات مشابه درحال نمايش هست:

در جریان غدیر خم، ولایت سیاسی مد نظر پیامبر بوده است یا ولایت دینی و عرفانی؟ (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?36010-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%BA%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%AE%D9%85%D8%8C-%D9%88%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%AF-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DB%8C%D8%A7-%D9%88%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%B9%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%9F)

توسط Admin در انجمن پرسش و پاسخ و مشاوره

پاسخ ها: 2 آخرين نوشته: 17th March 2013, 11:02 PM
مدیریت پیشبرانه پروژه: بر اساس یک دیدگاه استراتژیک مدیریت پروژه توسط شبیه سازی (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?103174-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DA%98%DB%8C%D A%A9-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C)

توسط h.jabbari در انجمن مجموعه مدیریت اجرایی

پاسخ ها: 0 آخرين نوشته: 22nd August 2011, 08:41 PM
چارچوب پیشنهادی برای تحقیق پیرامون مطالعات مدیریت از دیدگاه اسلامی (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?79040-%DA%86%D8%A7%D8%B1%DA%86%D9%88%D8%A8-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C)

توسط ریپورتر در انجمن مدیریت دولتی

پاسخ ها: 0 آخرين نوشته: 15th October 2010, 07:39 PM
میلاد مسعود پیام آور صلح و مهربانی، حضرت عیسی(ع) بر تمامی پیروان ادیان الهی بویژه جهان مسیحیت گرامی باد (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?38697-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D9%88%D8%B1-%D8%B5%D9%84%D8%AD-%D9%88-%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%8C-%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA-%D8%B9%DB%8C%D8%B3%DB%8C%28%D8%B9%29-%D8%A8%D8%B1-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%AD%DB%8C%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%AF)

توسط moji5 در انجمن اخبار علمی

پاسخ ها: 0 آخرين نوشته: 24th December 2009, 11:54 AM
مقاله: پیشتازی گیگابایت با p55 - گیگابایت کامل تر و نوآورانه تر (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?21958-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-p55-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D8%B1-%D9%88-%D9%86%D9%88%D8%A2%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AA%D8%B1)

توسط Admin در انجمن بخش مقالات سخت افزار

پاسخ ها: 0 آخرين نوشته: 18th August 2009, 09:17 PM

..............
با احترام به اهميت همه اين 5تاپيك در موارد مرتبط خودشون,اما به نظر اين موضوعات خيلي هم مشابه تاپيك انتقادات وپيشنهادات نيست
.....
درصورت صلاحديد قاعده برچسب گذاري و تگ نويسي براي تاپيكهاي جديدرو اجباري كنيد تا حداقل تاپيكهاي از الان به بعدبراساس تگ ها و برچسب هاي متشابه ومرتبط با يكديگر قابل گروه بندي و تجميع در دسترسي باشند

vahid5835
28th May 2013, 11:09 AM
سلام خسته نباشید
با توجه به اینکه بعد از عمل دعوت به موضوع سایت هنگ میکنه از ادمین عزیز درخواست میشود این قسمت رو بهینه کنند
البته بهتره که حذف شه
یا اگه اصرار به حذف نکردنش هست لااقل توی هر مرحله فقط به 10 نفر بشه دعوت به موضوع زد
..........
یکی مثل من روزی یک ساعت وقت دارم فعالیت مفید کنم بخاطره شرایط کاری بقیه ساعتهام اگه آنلاین هم باشم فعالیتم خیلی کمه
همین الان که دارم پست میزنم فقط 10 دقیقه وقتم گرفته شده که بتونم وارد پیشنهادات و انتقادات بشم
...............
شاید اگه سطح علمی سایت کمی پایین اومده همین وقتگیری سایت باشه که طرف باید کلی وقت بزاره کلی رفرش کنه تا سایت بالا بیاد

.مخفی.
28th May 2013, 11:20 AM
سلام ادمین خسته نباشی بابا مردیم ازاین جمله رو دیدیم :data base eror

vahid5835
28th May 2013, 11:42 AM
سلام ادمین خسته نباشی بابا مردیم ازاین جمله رو دیدیم :data base eror

فقط و فقط به خاطره دعوت به موضوع هاست
همین متن بالا رو دو بار نوشتم یه دفعه هنگ کرد دیگه برنگشت مجبور شدم مجددا بنویسم

ناظر سایت
28th May 2013, 01:12 PM
سلام خسته نباشید
با توجه به اینکه بعد از عمل دعوت به موضوع سایت هنگ میکنه از ادمین عزیز درخواست میشود این قسمت رو بهینه کنند
البته بهتره که حذف شه
یا اگه اصرار به حذف نکردنش هست لااقل توی هر مرحله فقط به 10 نفر بشه دعوت به موضوع زد
..........
یکی مثل من روزی یک ساعت وقت دارم فعالیت مفید کنم بخاطره شرایط کاری بقیه ساعتهام اگه آنلاین هم باشم فعالیتم خیلی کمه
همین الان که دارم پست میزنم فقط 10 دقیقه وقتم گرفته شده که بتونم وارد پیشنهادات و انتقادات بشم
...............
شاید اگه سطح علمی سایت کمی پایین اومده همین وقتگیری سایت باشه که طرف باید کلی وقت بزاره کلی رفرش کنه تا سایت بالا بیاد

سلام وقتت همه بخیر و شادی باشه.
در مورد سرور صحبتی نمیکنم چون در حیطه بنده نیست، اما در ارتباط با دعوت به موضوعات نکاتی رو لازم میدونم ذکر بکنم.

قبلا در بخش روابط عمومی و اکانت قبلی ناظر سایت ارسالی در ارتباط با دعوت به موضوع گذاشته شده بود. با توجه به اینکه ممکنه خیلی از کاربران ندیده باشند محتوای ارسال و لینک آن را در زیر قرار میدهیم:

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?116454-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D8%B9%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%AD%D8%AC%D9%85-!

سلام و درود خدمت همه کاربران عزیز
و
مدیران سایت نخبگان جوان

توسط این تاپیک از همه کاربران و مدیران سایت در خواست می شود :

بخش نخست : دعوت به موضوعات

در مورد دعوت به موضوعات حد اعتدال را نگه دارند

و کنترل و نظارت دقیقی بر مطالب خود داشته باشند .

و لطفا هر موضوعی رو فراخوان عمومی قرار ندهند.

و فقط تاپیک های تخصصی و خاص و ... .

نکته :

لطفا دوستان این نکته در نظر بگیرند که برای روابط عمومی سایت دعوت به موضوعات نزنید !

بخش دوم :

تصاویر پر حجم

کاربران محترم و مدیران عزیز سایت

لطفا از گذاشتن تصاویر پر حجم و بزرگ

که باعث کندی باز شدن صفحات سایت می شود
به شدت پرهیز کنید !

بخصوص در پروفایل اعضای سایت

و همچنین

تصاویر ارسالی در متن تاپیک ها

نیز حد المقدور حجمشان رو کم کنید
تا باعث باز نشدن صفحات نشود ...

همه کاربران و مدیران عزیز به این امر توجه بفرمایید

امیدوارم همه اعضای خوب سایت به این توصیه روابط عمومی سایت عمل کنند. موفق باشید.

محمد نظری گندشمین
18th July 2013, 02:18 AM
با سلام

یک پیشنهاد

از کاربران عزیز صمیمانه درخواست میکنم برای خودشان نام کاربری مناسبی انخاب کنند که واقعا در شأن فعالیت علمی آنها باشد

به نظر خودم برخی اسامی کاربران واقعا نیاز به تجدید نظر و تغییر دارد.

نام ما معرف شخصیت ماست

دوستان گرامی لطفا نظرات خودتون را با ما در میون بذارین

[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

محمد نظری گندشمین
18th July 2013, 02:24 AM
نظر سنجی

دوستان نظر بدین

اهداف و چشم انداز سایت علمی نخبگان جوان ؟؟؟؟

vahid5835
5th August 2013, 11:41 AM
سلام
خسته نباشید
لطفا به مسئله هنگ 15 ثانیه ای سایت هنگام امتیاز دادن رسیدگی شود
با تشکر

vahid5835
7th August 2013, 04:21 AM
سلام خسته نباشید
چند روزی هست مدیریت آپلود فایل ها کار نمی کنه لطفا رسیدگی کنید
با تشکر

Capitan Totti
10th August 2013, 10:18 PM
درود بر شما!
درین 2-3 روز اخیر 90درصد پیامهایی که به من جواب داده میشه(همون رپلی) خالیه :d<):):))
هرکی بهم پیام میده باید ده بار دیگه بفرسته که به دستم برسه!! :d<):):))
اگه میشه پی گیری کنید!
سپاس

نارون1
26th August 2013, 04:28 PM
سلام

اگه میشد این هنگی که موقع امتیاز دادن ایجاد میشه ، رفع بشه خیلی خوب میشه چون سیستمم قاطی میکنه کلا ایتطوری

ممنون[golrooz]

Almas Parsi
26th August 2013, 04:41 PM
سلام

اگه میشد این هنگی که موقع امتیاز دادن ایجاد میشه ، رفع بشه خیلی خوب میشه چون سیستمم قاطی میکنه کلا ایتطوری

ممنون[golrooz]

سلام نارون عزیز[golrooz]

دقیقا من هم مشکل شما رو دارم و فکر میکردم اشکال از پروفایلم هست ولی از زمانی که سیستم امتیازات به این شکل شده من دیگه نمیتونم امتیازی بدم و کلا کامپیوترم برای 10 تا 15 دقیقه هنگ میشه و در نهایت پیام kill page دریافت میکنم....
با رفرش کردن هم حل نمیشه

من هم تقاضا دارم از مدیریت جهت رفع این مشکل اقداماتی بشه چون بدلیل عدم این امکان شرمنده کاربرانی که پست هاشون شایستگی امتیاز داره میشیم

با تشکر[golrooz]

parnian 80
26th August 2013, 04:58 PM
سلام نارون عزیز[golrooz]

دقیقا من هم مشکل شما رو دارم و فکر میکردم اشکال از پروفایلم هست ولی از زمانی که سیستم امتیازات به این شکل شده من دیگه نمیتونم امتیازی بدم و کلا کامپیوترم برای 10 تا 15 دقیقه هنگ میشه و در نهایت پیام kill page دریافت میکنم....
با رفرش کردن هم حل نمیشه

من هم تقاضا دارم از مدیریت جهت رفع این مشکل اقداماتی بشه چون بدلیل عدم این امکان شرمنده کاربرانی که پست هاشون شایستگی امتیاز داره میشیم

با تشکر[golrooz]
با سلام خدمت خانوم الماس پارسی.
من امتیاز میدم ولی هنگ صفحه فقط حدود 10 ثانیه هستش و بعد صفحه امتیاز باز میشه.فکر می کنم فقط برای تعداد معدودی از کاربران این مشکل پیش اومده.[tafakor]

Almas Parsi
26th August 2013, 05:28 PM
با سلام خدمت خانوم الماس پارسی.
من امتیاز میدم ولی هنگ صفحه فقط حدود 10 ثانیه هستش و بعد صفحه امتیاز باز میشه.فکر می کنم فقط برای تعداد معدودی از کاربران این مشکل پیش اومده.[tafakor]

سلام پرنیان عزیز

احتمالا همینطوره که میگید البته ساغر هم مشکل داره ولی بعد از ده دقیقه میتونه از امکان استفاده کنه ولی برای من کلا هنگ میکنه باید یک بار از صفحه مرور گرم خارج بشم

ممنونم[golrooz]

Admin
27th August 2013, 07:06 PM
سلام

ممنون

سلام
مشکل هنگ کردن امتیاز دادن بابت سیستم جدیدیه که روی این بخش پیاده شده و قصد داریم این مشکل رو به زودی با جایگزینی حلش کنیم

موفق باشید

"golbarg"
27th August 2013, 07:14 PM
من از یچیزی انتقاد دارم اینکه چرا سایت ما بعضی جا محدوده درصورتی که بعضی جا نیست اینجاروی تو خود سایت منظورمه

مثلا مطالب عشقی که بچه ها میذارنو حذف میکنید اما یچیزاییو تو پزشکی میذارن که به نظرمن معنایی نداره حتما تو سایت باشه جاهای مخصوص به خودش هست

Capitan Totti
27th August 2013, 07:18 PM
سلام
مشکل هنگ کردن امتیاز دادن بابت سیستم جدیدیه که روی این بخش پیاده شده و قصد داریم این مشکل رو به زودی با جایگزینی حلش کنیم

موفق باشید
درود بر شما
در مورد امتیاز دهی
اگه میشه معیار شمارش رو از
+1 و +2 و...
-1 و -2 و...
بالاتر ببرید
مثلا +200 و +400 و +600 و الی آخر

دیده شده که برخی روزانه 200 تا امتیاز +10 +20 امتیازی میدن!!

ایده پرداز
27th August 2013, 07:43 PM
با سلام

به نظر من همونجور که از اسم سایت معلومه این سایت به نام سایت علمی نخبگان جوان مطرح می باشد و اختصاصی به موضوعات علمی می پردازد اما این اواخر بیشتر تبدیل به یک سایت تفریحی شده که پر از مطالب طنز و تایپیکهایی شده است که بیشتر در فیسبوک و شبکه های اجتماعی به چشم میخورد و از طرفی نباید با ایجاد تایپیکهایی موضوعات ارائه شده را محدود کرد و کاربران را مشغول جواب دادن به این تایپیکها کرد تا چشم کار میکند پاسخ به سوال یا موضوع یا مسابقه و تایپیک است و کمتر موضوع ایجاد می شود با ادامه این روند و انحصار شدن مطالب و تایپیکهای این سایت در دست چند نفر آینده خوبی برای این سایت مهم علمی متصور نیستم

"golbarg"
27th August 2013, 07:50 PM
با سلام

به نظر من همونجور که از اسم سایت معلومه این سایت به نام سایت علمی نخبگان جوان مطرح می باشد و اختصاصی به موضوعات علمی می پردازد اما این اواخر بیشتر تبدیل به یک سایت تفریحی شده که پر از مطالب طنز و تایپیکهایی شده است که بیشتر در فیسبوک و شبکه های اجتماعی به چشم میخورد و از طرفی نباید با ایجاد تایپیکهایی موضوعات ارائه شده را محدود کرد و کاربران را مشغول جواب دادن به این تایپیکها کرد تا چشم کار میکند پاسخ به سوال یا موضوع یا مسابقه و تایپیک است و کمتر موضوع ایجاد می شود با ادامه این روند و انحصار شدن مطالب و تایپیکهای این سایت در دست چند نفر آینده خوبی برای این سایت مهم علمی متصور نیستم

منظور شما بامن بودش که ازاین مطالب میذارم؟؟؟خوب من وظیفمه چون همکار سایر موضوعاتم و همکاران بقیه موضوع های سایت زیاد فعالیت مطلب نمیذارن خوب[sootzadan]

ایده پرداز
27th August 2013, 08:12 PM
منظور شما بامن بودش که ازاین مطالب میذارم؟؟؟خوب من وظیفمه چون همکار سایر موضوعاتم و همکاران بقیه موضوع های سایت زیاد فعالیت مطلب نمیذارن خوب[sootzadan]

نه منظورم با شما نبود

کلی گفتم سمت و سوی مطالب در دست چند نفر هست که زیاد مناسب به نظر نمیرسه

Admin
27th August 2013, 08:14 PM
من از یچیزی انتقاد دارم اینکه چرا سایت ما بعضی جا محدوده درصورتی که بعضی جا نیست اینجاروی تو خود سایت منظورمه

مثلا مطالب عشقی که بچه ها میذارنو حذف میکنید اما یچیزاییو تو پزشکی میذارن که به نظرمن معنایی نداره حتما تو سایت باشه جاهای مخصوص به خودش هست

سلام
مطالبی اینچنینی در بخش خودش باشه اگر حذف شد گزارش بدین رسیدگی می کنیم و با مدیر مربوطه برخورد میشه.

موفق باشید

Sa.n
27th August 2013, 08:17 PM
نه منظورم با شما نبود

کلی گفتم سمت و سوی مطالب در دست چند نفر هست که زیاد مناسب به نظر نمیرسه

دوست گرامی ؛
مدیران تالار ها و جناب ادمین اشراف کامل به موضوعات ارسال شده در تالار ها را دارند و همونطور که باید بدونید هر بخش نه تنها یک مدیر دارد بلکه یک مدیر بخش و در بعضی از بخش ها معاون هم دارد و نه تنها اینها بلکه مدیران ارشد و جناب ادمین به اندازه کافی نظارت بر تالار ها دارند
و تمام موضوعاتی که در تالار ها باقی مانده اند به صلاحدید مدیران و جناب ادمین می باشد و در صورت عدم تایید عزیزان موضوعات حذف می گردند
موفق باشید [golrooz]

ایده پرداز
27th August 2013, 08:34 PM
دوست گرامی ؛
مدیران تالار ها و جناب ادمین اشراف کامل به موضوعات ارسال شده در تالار ها را دارند و همونطور که باید بدونید هر بخش نه تنها یک مدیر دارد بلکه یک مدیر بخش و در بعضی ار بخش ها معاون هم دارد و نه تنها اینها بلکه مدیران ارشد و جناب ادمین به اندازه کافی نظارت بر تالار ها دارند
و تمام موضوعاتی که در تالار ها باقی مانده اند به صلاحدید مدیران و جناب ادمین می باشد و در صورت عدم تایید عزیزان موضوعات حذف می گردند
موفق باشید [golrooz]

با سلام به شما [golrooz]

ایرادی که من وارد میدونم به سمت و سوی موضوعات هست نه خود موضوعات که بیشتر جنبه پاسخ پیدا کردن گرفته یکنفر میاد موضوعی را مطرح میکنه که در بعضی مواقع هم جنبه سرگرمی و تفریح داره و تا مدتی کاربران زیادی مشغول پاسخ دادن هستند و از ارائه مطالب علمی و ایجاد آنها غافل می شوند سرگرمی و تفریح خیلی خوبه اما سایت های زیادی در این زمینه فعال هستند و دوستان علاقه مند میتونند با عضویت در این سایت ها تا ساعتها سرگرمی و تفریح داشته باشند نمیدونم منظورم را رسوندم یا نه

اوقات خوشی داشته باشید[golrooz]

Sa.n
27th August 2013, 08:39 PM
با سلام به شما [golrooz]

ایرادی که من وارد میدونم به سمت و سوی موضوعات هست نه خود موضوعات که بیشتر جنبه پاسخ پیدا کردن گرفته یکنفر میاد موضوعی را مطرح میکنه که در بعضی مواقع هم جنبه سرگرمی و تفریح داره و تا مدتی کاربران زیادی مشغول پاسخ دادن هستند و از ارائه مطالب علمی و ایجاد آنها غافل می شوند سرگرمی و تفریح خیلی خوبه اما سایت های زیادی در این زمینه فعال هستند و دوستان علاقه مند میتونند با عضویت در این سایت ها تا ساعتها سرگرمی و تفریح داشته باشند نمیدونم منظورم را رسوندم یا نه

دوست عزیز
فرمایش شما کاملا صحیح و متین هست
اما
کسی که واقعا دنبال علم باشه ؛ از مطالب چشم پوشی میکنه و به هدفش ادامه میده تا به مطلب سرگرمی و اجباری هم برای شرکت در موضوعات سرگرمی دیده نشده !
در ضمن ، نمیشه که مطالب سرگرمی وجود نداشته باشه ، چرا که سایت تبدیل به مکانی خشک و بدون جذابیت میشه ، اما همونطور که قبلا هم خدمت دیگر دوستان عرض کردم باید حد تعادل رعایت بشه
اما نمیشه به طور کلی موضوعات سرگرمی از بین بره ، بلکه به اندازه کم وجودش ضروریه
سپاس [golrooz]

ایده پرداز
27th August 2013, 08:44 PM
دوست عزیز
فرمایش شما کاملا صحیح و متین هست
اما
کسی که واقعا دنبال علم باشه ؛ از مطالب چشم پوشی میکنه و به هدفش ادامه میده تا به مطلب سرگرمی و اجباری هم برای شرکت در موضوعات سرگرمی دیده نشده !
در ضمن ، نمیشه که مطالب سرگرمی وجود نداشته باشه ، چرا که سایت تبدیل به مکانی خشک و بدون جذابیت میشه ، اما همونطور که قبلا هم خدمت دیگر دوستان عرض کردم باید حد تعادل رعایت بشه
اما نمیشه به طور کلی موضوعات سرگرمی از بین بره ، بلکه به اندازه کم وجودش ضروریه
سپاس [golrooz]

فرمایش شما هم منطقی هست و به قول شما به اندازه کم ضروریه منتها من هر وقت وارد سایت شدم مطالب بیشتر تفریحی بوده تا علمی به هر حال هر کس نظری داره و نظرش قابل احترام
ممنون بابت شرکت شما و پاسخ به مطلب مورد نظر[golrooz]

zoh_reh
27th August 2013, 08:56 PM
با سلام به همه دوستان خوبم

سایت با نام نخبگان شکل گرفته و انتظار از این سایت هم خودبخود یک سایت علمیه.

آنچه که مهمه واقعیت در این سایته، اکثریت اعضاء سایت در حال تحصیل در مقاطع مختلف هستند ، یعنی در حد خودشون یه سری علومی دارند که میتونن در همون حد ارائه بدن.

مطلب بعدی وقتی دوستان موضوعات سرگرمی رو زیاد راه میندازن و بطور موقتی تقریب استقبال هم میشه، دلیلش فقط بخاطر سرگرمی بودنش نیست یه علت دیگه اکثریت مایل به گفتگو هستند، مایل به بحث دوطرفه نه مستمع صرف.

مثلا در مورد بحث و گفتگو دو طرفه هر وقت مسائل اجتماعی و مذهبی مطرح میشه خیلی خوب به بحث کشیده میشه هرچند متاسفانه بعضی محدودیتها و غیر منطقی برخورد کردن با افکار متفاوت بی نتیجه می مونه.

بنابراین باید اگر مسائل علمی هم قراره مطرح بشه باید افراد رو وارد به بحث و تبادل نظر بکنه. تا افراد به نقاط قوت و ضعف خودشون پی ببرن.

نارون1
27th August 2013, 09:19 PM
با سلام به شما [golrooz]

سلام

چیزی هست که مدتیه فکر منو مشغول کرده

برخی افراد به اینکه سایت علمی نیست ، بحث علمی گذاشته نمیشه و ... ، میپردازن

ولی وقتی که بحث علمی گذاشته میشه ، شرکت نمیکنن ( امتحان کردم ، میخواستم ببینم شرکت میکنن یا نه ، دیدم شرکت نکردن )[tafakor]

خب پس حتما باز اینجا سوال که هست اینه ، در مورد علمی بودن و اینکه آیا علم و علمی منحصر به رشته های خاصی هست و تعریف مشخصی داره برای هرفرد مطرحه یا مسئله دیگری هست !!!

شما میتونین به نوعی منو به پاسخ برسونین ؟؟ یا کلا از همه عزیزان میخوام اگه مایل هستن منو به جواب برسونن

متشکرم[golrooz]

ایده پرداز
27th August 2013, 09:24 PM
سلام

ولی وقتی که بحث علمی گذاشته میشه ، شرکت نمیکنن ( امتحان کردم ، میخواستم ببینم شرکت میکنن یا نه ، دیدم شرکت نکردن )[tafakor]

خب پس حتما باز اینجا سوال که هست اینه ، در مورد علمی بودن و اینکه آیا علم و علمی منحصر به رشته های خاصی هست و تعریف مشخصی داره برای هرفرد مطرحه یا مسئله دیگری هست !!!

شما میتونین به نوعی منو به پاسخ برسونین ؟؟ یا کلا از همه عزیزان میخوام اگه مایل هستن منو به جواب برسونن

متشکرم[golrooz]

کاملا درسته

منم یه گروه علمی درست کردم به نام آموزش مجازی 38 تا عضو داره اما فقط عضو هستند و اصلا مشارکت نمی کنند و همچنین خیای گروههای علمی دیگه هست که مدت زمان زیادی هست که راکد مونده

Capitan Totti
27th August 2013, 10:25 PM
سلام

متشکرم[golrooz]
درود بر شما
در تایید سخنان شما
چیزی که عیان است چه حاجت از بیان است
برخی ها به شکل عجیب دم از علم و عمل میزنند
که مثلا وقتی تاپیک علمی انتقال آب به کویر
یا تاپیک های روانشناسی
یا تایپک های ادبی (جز موارد دلنوشته)
کلاس زیست
کلاس شیمی
چه میدونم کلاس ریاضی
و....

اصلا کلا مرز بین ریا و عدم ریا نامشخصه!!

حالا جالبه برخی ها که چنین ادعایی دارند اگه تمام پست هاشونو ببینی
به زحمت پیدا میشه...
این مدعیان در طلبش بی خبرانند!!!

انریکه
27th August 2013, 10:26 PM
سلام دوستان
به نظر من اگه برای هر تالار یه بخشی باشه که بشه فیلم های کوتاه یا بلند مرتبط با همون تالار باشه و بشه به صورت آنلاین ببینیم و هم بتونیم دانلود کنیم خیلی جالب میشه......................

مدیر تالار معماری
29th August 2013, 12:17 PM
سلام
خسته نباشید
لطفا به مسئله هنگ 15 ثانیه ای سایت هنگام امتیاز دادن رسیدگی شود
با تشکر

سلام خوبه شا 15 ثانیه هنگ میکنه وباز میشه امتیاز بدی... من که اصلا نمیشه امتیاز بدممم

راست میگن لطفا رسیدگی کنید

نو آور
29th August 2013, 05:32 PM
سلام، ضمن تشکر از زحمات زیاد مدیران و گردانندگان سایت، نمی دانم مطالبی که می گویم تکراری هست یا نه:

1_ سیستم جستجوی سایت موثر نیست. حتی گاهی دقیقا عنوان یکی از تاپیکهای خودم را وارد می کنم ولی نمی تواند چیزی پیدا کند.

2_ تاپیکهائی که خطابش به همه نخبه ها در تخصصهای مختلف است، تالار مشخصی ندارد.

3_ پیشنهاد می کنم تالار مستقلی تحت عنوان ایده پردازی و ایده پروری، اختصاصا برای بحث در مورد ایده های فردی و گروهی و پخته کردن آنها در سایت قرار داده شود.

4_ نمی دانم چرا برای من، فقط در هنگام ارسال پیامهای خصوصی، ایمیل ارسال می شود و در سایر رویدادهای مرتبط با من، ایمیلی دریافت نمی کنم.

5_ هنوز نتوانسته ام بفهمم چطور می شه یک پاسخ سریع و آسان برای ارسال کنندگان پیغام خصوصی ارسال کرد؟ (چیزی مثل Reply)

6_ خیلی خوب می شد کارمندانی از ادارات و ارگانهای ذی ربط دولتی(مثل بنیاد ملی نخبگان، اداره کل مالکیت صنعتی، سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی و ...) به عنوان رابط، به سوالات تخصصی کاربران سایت پاسخ مشخص و معتبر می دادند.

7_ به نظر شخصی من، مطالب بعضی از تالارهای سایت، با علاقه و سلیقه نخبگان واقعی کشور هم خوانی ندارد و بیشتر شبیه محتواهای وقت گذرانی و خوش و بش رد و بدل شده بین کاربران در سایتهای زرد و معمولی نت است.

8_ به نظرم اگر مدیران محترم سایت، احساس کردند یکی دو جمله از یک پست مفید، قوانین تالار را نقض کرده یا غیر مفید است، بهتر است فقط همان یکی دو جمله را جرح و تعدیل کنند نه کلیت پست را، این جوری همه زحمت یک کاربر از بین می رود که ممکن است باعث سرخوردگی وی گردد.

9_ بد نیست صفحه اختصاصی در سایت، به لیست کردن نام کاربران فعال و برتر سایت اختصاص داد.

10_ بد نیست برای موضوعات مرتبط با علم اقتصاد هم تالاری اختصاص داده شود.

11_ در مجموع یک سایت عالی، مفید و جالب توجهی است که باید قدرش را بدانیم.

دوستدار شما[golrooz]

1=1+1
29th August 2013, 06:41 PM
چرا نمیشه امضا چند خطی بزاریم ؟

zoh_reh
29th August 2013, 10:44 PM
سلام

لطفا تعریفی از عناوین کاربران مثل: کاربر فعال سایت، همکار،یار همیشگی....... داده بشه تا کاربران جدید با این عناوین زودتر آشنا بشن.

ممنون از لطفتون

parnian 80
1st September 2013, 05:07 PM
سلام.امروز من مشاهده کردم که ستاره هام کم شدن قبلا یک ستاره قرمز داشتم بقیه سفید و حالا 2 ستاره قرمز!
میخواستم ببینم مدیریت اقدام کلی در این زمینه انجام دادن مشکل فنی بوده یا...؟
پرسیدم دیدم یکی دیگه از کاربرا هم همین مشکل رو داشتن.
پیشاپیش ممنونم ازتون.

vahid5835
3rd September 2013, 11:21 PM
سلام این بخش حالا حالاها به همین صورت باقی میمونه
اگه بصورت داغ ترین موضوعات هفته یا روز تغییر پیدا کنه میتونه خیلی مفیدتر واقع بشه
ممنونhttp://uc-njavan.ir/images/mu1yrtn0q4owtugxoj4.jpg

setayesh shb
10th September 2013, 05:34 PM
نمیدونم چرا ولی این چندمین باره به این مشکل برخوردم
برای ارسال هر موضوعی که میخوام بزارم یه دور جستوجوی موضوع تکراری رو میزنم وقتی میبینم موضوع تکراری نیست ارسالش میکنم
ولی بعدش میفهمم تکراری بوده
چرا انقدر این قسمت ضعیف عمل میکنه؟

emer62304
10th September 2013, 05:59 PM
نمیدونم چرا ولی این چندمین باره به این مشکل برخوردم
برای ارسال هر موضوعی که میخوام بزارم یه دور جستوجوی موضوع تکراری رو میزنم وقتی میبینم موضوع تکراری نیست ارسالش میکنم
ولی بعدش میفهمم تکراری بوده
چرا انقدر این قسمت ضعیف عمل میکنه؟

صد در صد موافقم
متأسفانه به نظر میاد الگوریتم های جستجو توی این نسخه از vbulletin اصلاً چنگی به دل نمیزنه.
به طوری که من معمولا تو گوگل جستجوی سفارشی در مورد این سایت انجام میدم تا موضوعات مورد نظر رو پیدا کنم!
در نسخه 5 این پلتفرم خیلی غنی شده، به خصوص قابلیت جستجوی موضوعات.
ای کاش مدیریت یه فکر اساسی برای آپگرید سایت بکنه.

setayesh shb
10th September 2013, 06:01 PM
صد در صد موافقم
متأسفانه به نظر میاد الگوریتم های جستجو توی این نسخه از vbulletin اصلاً چنگی به دل نمیزنه.
به طوری که من معمولا تو گوگل جستجوی سفارشی در مورد این سایت انجام میدم تا موضوعات مورد نظر رو پیدا کنم!
بله اتفاقا من هم توی گوگل وقتی سرچ میکنم به همین شکله اصلا اسم سایت نمیاد
امیدوارم آقا مصطفی کاری در این زمینه انجام بدن یعنی ازشون ممنون میشم[shaad]

Almas Parsi
10th September 2013, 06:28 PM
با عرض سلام [golrooz]

با آرزوی ساعاتی خوش [golrooz]

خواستم بگم به دلیل اشکال در سیستم آپلود سنتر قسمت آلبوم پروفایل مدتیست ما قادر به ایجاد تصویر در آلبومها نیستیم

خواهشمندم در خصوص رفع این اشکال اقدامات مقتضی مبذول فرمایید

با تشکر [golrooz]

yas-90
10th September 2013, 06:58 PM
بله اتفاقا من هم توی گوگل وقتی سرچ میکنم به همین شکله اصلا اسم سایت نمیاد
امیدوارم آقا مصطفی کاری در این زمینه انجام بدن یعنی ازشون ممنون میشم[shaad]

سلام دوست عزیز

من هم اوایل مشکل شما رو داشتم اما وقتی که جستجوی لحظه ای رو زدم و کمی صبر کردم کادری باز شد و وقتی قسمتی از عنوان رو نوشتم بدون اینکه اینتر بزنم بالای کادر مینویسه در حال جستجو اگر کمی صبر کنیم تمام موضوعات مربوطه که در عنوانشون کلمه ای مشابه باشه رو میاره ولی اگر بلافاصله بعد از نوشتن کلمه ی مورد نظر اینتر بزنید صفحه ای باز میشه که اصلا مرتبط نیست و همه جور تاپیکی میاره.....نمیدونم شما هم همین مشکل رو داشتید یا نه ولی من اینجوری امتحان کردم خوب شد و هر وقت هم چیزی خواستم تونستم پیدا کنم مگر اینکه عنوانی متفاوت داشته باشه

parnian 80
10th September 2013, 07:07 PM
سلام دوست عزیز

من هم اوایل مشکل شما رو داشتم اما وقتی که جستجوی لحظه ای رو زدم و کمی صبر کردم کادری باز شد و وقتی قسمتی از عنوان رو نوشتم بدون اینکه اینتر بزنم بالای کادر مینویسه در حال جستجو اگر کمی صبر کنیم تمام موضوعات مربوطه که در عنوانشون کلمه ای مشابه باشه رو میاره ولی اگر بلافاصله بعد از نوشتن کلمه ی مورد نظر اینتر بزنید صفحه ای باز میشه که اصلا مرتبط نیست و همه جور تاپیکی میاره.....نمیدونم شما هم همین مشکل رو داشتید یا نه ولی من اینجوری امتحان کردم خوب شد و هر وقت هم چیزی خواستم تونستم پیدا کنم مگر اینکه عنوانی متفاوت داشته باشه
سلام...[golrooz]
من هم کاری که شما می کنین رو انجام میدم اما خوب به قول خودتون ممکنه عنوان متفاوت باشه و موضوع تکراریه و حذف میشه.
به نظر من بهتره توی جستجوی پیشرفته جستجو در داخل متن هم باشه.

hermion granger
10th September 2013, 07:19 PM
سلام من در گذاشتن لینک موضوعات برای دوستانم مشکل دارم لطفا کمکم کنید[khastegi]

parnian 80
10th September 2013, 07:21 PM
سلام من در گذاشتن لینک موضوعات برای دوستانم مشکل دارم لطفا کمکم کنید[khastegi]
روش لینک گذاریتون درسته؟

hermion granger
10th September 2013, 07:24 PM
راستش نمیدونم میشه راهنماییم کنید؟؟[soal]

Capitan Totti
4th October 2013, 03:46 PM
این امضا ها هم مسخره شده
یکی محدودیتش 10خطه
یکی مثل من یه خط
واقعا مسخره و مضحکه

sr hesabi
4th October 2013, 04:02 PM
این امضا ها هم مسخره شده
یکی محدودیتش 10خطه
یکی مثل من یه خط
واقعا مسخره و مضحکه

سلام
اگه متنو از جایی دارید کپی میکنید،ممکنه این خطا تو سیستم پیش بیاد
همون متنو خودتون تایپ کنید،ایشالله درست میشه
اگه هم خودتون تایپ میکنید و بازهم خطا میده،خب شرمندتون هستم
ولی برای من که اینکارو کردم و درست شد

Admin
4th October 2013, 11:45 PM
این امضا ها هم مسخره شده
یکی محدودیتش 10خطه
یکی مثل من یه خط
واقعا مسخره و مضحکه

سلام
امضاها برای همه در یه حد خاص به ارتفاع 250 پیکسل محدود شده حتی برای خود من.

شما اگر امضایی بزرگتر از ارتفاع 250 پیکسل در سایت دیدین به من خبر بدین.

حالا ممکنه کاراکتر ها فرق کنه ولی روی اصل موضوع تفاوتی نداره.

Admin
4th October 2013, 11:50 PM
صد در صد موافقم

سلام
به روز رسانی سایت به نسخه ی بعدی فعلا امکان پذیر نیست...

برنامه هایی در دست داریم که اگر محقق بشه به زودی اطلاع رسانیش انجام خواهد شد.

موفق باشید

Almas Parsi
8th October 2013, 10:14 PM
با سلام خدمت دوستان و مدیریت محترم انجمن و مدیران ارشد عزیز[golrooz]

یک انتقاد و گله داشتم از نوع عملکرد و فعالیت برخی کاربران عزیزمون که رعایت فضای این محیط رو نمیکنند و مبادرت به ایجاد تاپیک هایی که نه تنها هیچ بار علمی و ارزش محتوایی ندارن بلکه اصلا در شئونات چنین فضایی هم نیستند و اخیرا تعداد این تاپیک ها افزایش پیدا کرده و البته شاید دوستان بدونند بحث من پیرامون کدام تاپیک هاست ..

منظور بنده کلیه تاپیک هاییست که با مضمونهای استخراج شده از شبکه های اجتماعی ایجاد میشن و جای تاسف داره که دوستانمون هم در این تاپیک ها از کلید تشکر استفاده میکنند که باعث میشه تاپیک گذار به نظرش برسه چنین موضوعاتی در این محیط طرفدار داره و مدام در پی جستجوی این مطالب و ایجاد تاپیک های اینچنینی هستند

اونچه که مسلمه گرایش به چنین مطالبی در فضاهای شبکه اجتماعی امریست طبیعی و عموما طرفداران این مقوله ها هم در همون فضاها پیگیر و مشتاق توجه هستند

ولی ایجاد چنین تاپیک هایی نه از لحاظ مقررات و قوانین مورد تایید میتونه باشه و نه از دید کاربران میهمان خارج انجمن برای یک فضای علمی صورت خوشی پیدا میکنه

لذا تقاضا دارم که هم عزیزان تاپیک گذار انجمن این مورد رو رعایت کنند و هم مدیران عزیز این موارد رو پیگیری بفرمایند

با تشکر از توجهات شما عزیزان[golrooz]

vahid5835
17th October 2013, 11:45 AM
اینجا یه اشکالی وجود داره که روی فعالترین تالارها میزنیم نتیجه فعالترین بخشها میشه
لطفا نام تالارها رو به نام بخشها تغییر دهید (فعالترین بخشها)

http://uc-njavan.ir/images/wh3kugjuoiv9rk89im8.jpg

Almas Parsi
30th October 2013, 07:51 PM
با سلام و عرض ارادت....[golrooz]

و با آرزوی لحظاتی پر بار برای شما عزیزان[golrooz]

خدمت مدیریت محترم و دست اندرکاران بخش فنی ....[golrooz][golrooz][golrooz]

خواستم مجددا به اطلاع برسونم که قدرت امتیاز دهی من کماکان دچار اشکال فنی هست و من اصلا قادر به استفاده از این

گزینه نیستم و به طور کلی استفاده از آیکون امتیاز باعث هنگ شدن سیستمم میشه و منو دچار مشکلاتی کرده ...

و همچنین اشکال قسمت آپلود آلبوم پروفایل اینجانب و برخی از دوستان دارای نقص فنی هست و امکان آپلود تصویر نیست

علی رغم اینکه تصور میشد با بروز رسانی مجدد سایت این مشکلات مرتفع بشه ولی متاسفانه هیچ تغییری نکرده ...

لذا از شما بزرگواران تقاضا دارم نسبت به رفع این مشکلات اقدامات مقتضی مبذول فرمایید...

پیشاپیش از مساعدت و توجه شما عزیزان نهایت سپاس را دارم[golrooz]

sr hesabi
30th October 2013, 07:54 PM
سلام
منم مشکلات امتیاز دهی دارم البته اون تبی که میخوام توش امتیاز بدم هنگ میکنه بعد از 5 دقیقه درست میشه و امتیاز میدم
مشکل پیوست فایلم که الان تقریبا از اول اردیبهشت دارم که هیچ فایلی پیوست نمیشه،فقط چند وقت پیش یه عکس پیوست شد که وقتی خواستم همون عکس رو با اسمی دیگه آپ کنم ،باز مشکل پیدا کرد

ممنون میشم پیگیری کنید[golrooz]

vahid5835
30th October 2013, 11:13 PM
با سلام و عرض ارادت....[golrooz]

و با آرزوی لحظاتی پر بار برای شما عزیزان[golrooz]

خدمت مدیریت محترم و دست اندرکاران بخش فنی ....[golrooz][golrooz][golrooz]

خواستم مجددا به اطلاع برسونم که قدرت امتیاز دهی من کماکان دچار اشکال فنی هست و من اصلا قادر به استفاده از این

گزینه نیستم و به طور کلی استفاده از آیکون امتیاز باعث هنگ شدن سیستمم میشه و منو دچار مشکلاتی کرده ...

و همچنین اشکال قسمت آپلود آلبوم پروفایل اینجانب و برخی از دوستان دارای نقص فنی هست و امکان آپلود تصویر نیست

علی رغم اینکه تصور میشد با بروز رسانی مجدد سایت این مشکلات مرتفع بشه ولی متاسفانه هیچ تغییری نکرده ...

لذا از شما بزرگواران تقاضا دارم نسبت به رفع این مشکلات اقدامات مقتضی مبذول فرمایید...

پیشاپیش از مساعدت و توجه شما عزیزان نهایت سپاس را دارم[golrooz]

سلام در حال حاضر فقط با مرورگر firefox , و مرورگر خود ویندوز میشه امتیاز داد
فقط بهتره که link in new tab رو روی ستاره اجرا کنید
موفق باشید

Almas Parsi
30th October 2013, 11:22 PM
سلام در حال حاضر فقط با مرورگر firefox , و مرورگر خود ویندوز میشه امتیاز داد
فقط بهتره که link in new tab رو روی ستاره اجرا کنید
موفق باشید

سلام آقا وحید ...[golrooz]

ممنونم از راهنمایی تون ...[golrooz]

من به روشی که فرمودید هم امتحان کردم متاسفانه همون مشکل رو داشتم و نتونستم از امکان امتیازم استفاده کنم

کاش میشد ریشه اصلی مشکل پیدا بشه

من دقیقا از زمانیکه سیستم امتیاز دهی تغییر کرد و بصورت جدید در اومد این مشکل برام پیش اومده و با هر مرور گری تست میکنم نمیتونم امتیاز بدم

بینهایت سپاسگزارم از توجه و راهنمایی تون[golrooz]

vahid5835
31st October 2013, 12:24 AM
سلام آقا وحید ...[golrooz]

ممنونم از راهنمایی تون ...[golrooz]

من به روشی که فرمودید هم امتحان کردم متاسفانه همون مشکل رو داشتم و نتونستم از امکان امتیازم استفاده کنم

کاش میشد ریشه اصلی مشکل پیدا بشه

من دقیقا از زمانیکه سیستم امتیاز دهی تغییر کرد و بصورت جدید در اومد این مشکل برام پیش اومده و با هر مرور گری تست میکنم نمیتونم امتیاز بدم

بینهایت سپاسگزارم از توجه و راهنمایی تون[golrooz]

این مرورگر رو نصب کنید تازه آپدیتش اومده داغه داغه انشالله که حل میشه

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?194655-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%A7%DA%A9%D8%B3-25-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF

من قبلا این مشکل رو گفته بودم انتقادات و پیشنهادات من که .....

Almas Parsi
31st October 2013, 12:32 AM
این مرورگر رو نصب کنید تازه آپدیتش اومده داغه داغه انشالله که حل میشه

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?194655-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%A7%DA%A9%D8%B3-25-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF

من قبلا این مشکل رو گفته بودم انتقادات و پیشنهادات من که .....

سلام [golrooz]

باز هم از لطفتون سپاسگزارم[golrooz]

چشم حتما اوامرتون رو اجرایی میکنم [golrooz]

براتون بهترینها رو آرزو میکنم[golrooz]

موفق باشید[golrooz]

sr hesabi
14th December 2013, 12:17 AM
سلام
امیدوارم خوب باشید
یه سوال داشتم ،یه پیشنهاد
اول سوال
من این سیستم امتیاز دهیم داغونه،چیکار کنم،15 تا 20 دقیقه معطلی داره،تازه اگه آخرش هنگ نکنه
پیشنهادم هم در مورد این سیستم ویدئو هست
سایت هایی که شما پشتیبانی میکنید،بیشترش فیلتره و در واقع کاربردی نداره

Hulu (http://www.hulu.com/)
YouTube (Long) (http://www.youtube.com/)
YouTube (Short) (http://youtu.be/)
Vimeo (http://www.vimeo.com/)
Dailymotion (http://www.dailymotion.com/)
Metacafe (http://www.metacafe.com/)
Google (http://video.google.com/)
facebook (http://www.facebook.com/)

و الان بیشتر ویدئو ها رو میتونی از آپارات داشته باشی
اگه میتونید لطفا آپارات رو هم پشتیبانی کنید
ممنون[golrooz]

Admin
14th December 2013, 12:38 AM
سلام
امیدوارم خوب باشید
یه سوال داشتم ،یه پیشنهاد
اول سوال
من این سیستم امتیاز دهیم داغونه،چیکار کنم،15 تا 20 دقیقه معطلی داره،تازه اگه آخرش هنگ نکنه
پیشنهادم هم در مورد این سیستم ویدئو هست
سایت هایی که شما پشتیبانی میکنید،بیشترش فیلتره و در واقع کاربردی نداره

HuluYouTube (Long)YouTube (Short)VimeoDailymotionMetacafeGooglefacebookو الان بیشتر ویدئو ها رو میتونی از آپارات داشته باشی
اگه میتونید لطفا آپارات رو هم پشتیبانی کنید
ممنون

سلام
در مورد سیستم امتیاز دهی به زودی اصلاحاتی روش انجام خواهد شد. ...

در مورد سرویس های فیلم هم با کمی تاخیر انجام خواهد شد...
موفق باشید

Almas Parsi
17th December 2013, 03:45 PM
با سلام خدمت مدیریت سایت جناب آقای کاوه عزیز​[golrooz]

ممنون از زحماتتون و پیگیری های مستمرتون[golrooz]

خواستم تشکر کنم از شما بابت رفع نقص فنی سیستم امتیاز دهی و اینکه این معضل رو برطرف کردید[golrooz]

و خوشحالم با سیستم جدید امتیاز دهی دیگه شرمنده عزیزان در انجمن نمیشم [golrooz]

فقط اگر امکان داره نقص فنی آپلود آلبوم پروفایلها رو هم یه بررسی بفرمایید چون عده ای این امکان

براشون فراهمه و یه عده دیگه متاسفانه این امکان غیر قابل استفاده هست براشون

دست گل شما و همه دست اندر کاران بخش فنی درد نکنه [golrooz]

بهترینها ارمغان تلاشهای شبانه روزی تون[golrooz]

ممنون برای همه چیز[golrooz]

نارون1
27th December 2013, 08:41 PM
سلام

برای آلبوم های شخصی ، نمیتونم عکس آپلود کنم

ممنون میشم مورد بررسی قرار بگیرد

سرفراز باشید

رضا66
27th December 2013, 09:48 PM
سلام و خسته نباشید در بعضی از تاپیک ها پستا زیادن وقتی دوباره می خوای بیایی بالا که خیلی سخته ای کاش می شد از این علامت ها هست به سمت بالا اونا رو میذاشتید(همینایی که داخل وبلاگ ها هست)
با تشکر

Almas Parsi
24th January 2014, 01:34 PM
با سلام خدمت مدیریت محترم و مسئولین تلاشگر بخش فنی [golrooz]

با آرزوی توفیق برای یکایک شما دوستان [golrooz]

حدودا دو روزی هست که سایت خیلی سرعتش پایین آمده و در لود کردن صفحات زمان زیادی میگیره
و حتی زمانی که از شکلک ها هم میخوام استفاده کنم با تاخیر زیاد این کار انجام میشه
و برای چند ثانیه کلا سیستم هنگ میشه ...
من با مرورگر های دیگه هم امتحان کردم و فعالیتم در وب چنین مشکلی نداره و مشخصه که ایراد از سایت هست
ممنون میشم اگر امکان داره این مورد رو بررسی بفرمایید

با آرزوی روزی خوش برای شما

موفق باشید[golrooz]

Capitan Totti
24th January 2014, 09:30 PM
سلام
ببخشد
من روحمم خبر نداشته
یه دعوت نامه ای برای چند نفر از طرف من (اونم با موضوع ازدواج!!) ارسال شده!!
میشه توضیح بدین؟

yas-90
24th January 2014, 09:46 PM
سلام[golrooz]

من نمیتونم عکس در قسمت آلبوم شخصی آپلود کنم میشه لطفا بفرمایید چه کنم؟؟؟

vahid5835
25th January 2014, 11:02 AM
بین تبریک و تسلیت فاصله زیادی هست
اما تو سایت ما یه بخشی داریم بنام
تبریک ها و تسلیت ها (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?f=1224)

لطفا این بخش ها رو از هم جدا کنید وقتی که کاربر این بخش رو می بینه بیشتر ناراحت قسمته تسلیتش میشه همش فکر می کنه خدایی نکرده نکنه اتفاقی افتاده

انشالله که همیشه بخش تبریک ها فعال باشه

Capitan Totti
30th January 2014, 04:35 PM
سلام
ببخشد
من روحمم خبر نداشته
یه دعوت نامه ای برای چند نفر از طرف من (اونم با موضوع ازدواج!!) ارسال شده!!
میشه توضیح بدین؟

انتقادات بعد

موقع پ.خ گه بخای ه همون پاس بدی نقل قول پیام ها خیلی مسره میشه و مثل خط

چینیا عمودی میشه

جستجوی سایت هم فااااجعه باره

kamanabroo
31st January 2014, 07:03 PM
سلام

سرعت سایت چند روزه که به شکل عجیبی پایین اومده

حتی برای بازدید از صفحات هم باید وقت و نیرو و حوصله دایل آپ رو داشته باشیم [nishkhand]

امیدوارم که تونسته باشم وضعیت رو شرح داده باشم[sootzadan]

"VICTOR"
31st January 2014, 07:28 PM
سلام

سرعت سایت چند روزه که به شکل عجیبی پایین اومده

سلام

بنده هم کاملاً موافقم ، یک هفته ای میشه اینطور شده مخصوصاً ګذاشتن تصویر و شکلک که ... [sootzadan]

masoume.a.92
31st January 2014, 08:29 PM
سلام

بنده هم کاملاً موافقم ، یک هفته ای میشه اینطور شده مخصوصاً ګذاشتن تصویر و شکلک که ... [sootzadan]

آخ گفتی... ما که همه صحبتامون همراه با شکلکه دیگه جون به لب شدیم! [sar dard]
میگم اعتصاب کنیم نیایم سایت! چطوره؟ [nishkhand]

zoh_reh
31st January 2014, 09:31 PM
سلام
اومدم بگم با پایین بودن سرعت تو سایت مواجه ام،

دیدم دوستان قبل از من گفتن،

امیدورام هر چه زودتر مشکل حل بشه.

vahid5835
2nd February 2014, 07:27 PM
سرعت سایت بسیار پایین اومده
تا جایی که پست زدن واقعا خسته کننده شده
لطفا رسیدگی کنید

ممنون از مسئولین محترم

"VICTOR"
3rd February 2014, 11:49 AM
سلام مجدد

یه فکری به حال این سرعت بکنید لطفاً http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif

آقای کاوه که داماد شدن ، دیګه بی خیال همه چی شدن مثل اینکه ... http://www.millan.net/minimations/smileys/innocentsmily.gif

بلی مجردان ګرام ببینید تهش چی میشه [nishkhand] ملت عوض میشن http://www.pic4ever.com/images/wow.gif

( آقای کاوه تشریف اوردید جدی نګیرید ، سرعت رو ولی جدی بګیرید !http://www.pic4ever.com/images/kap.gif )

عبدالله91
3rd February 2014, 12:00 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

خسته نباشید خدمت دست اندرکاران محترم سایت.

میخواستم عرض کنم سرعت سایت به لاک پشت گفته زکی!!

نارون1
3rd February 2014, 02:05 PM
سلام

باتشكر از مديران گرامي

علاوه بر موارد گفته شده توسط دوستان ,گاها با ارور ديتابيس هم مواجه مي شويم

در صورت لود نشدن كامل صفحه كار انتقال ,حذف و در كل مديريت تايپيكها نيز ممكن نخواهد بود , چيزي كه مستقيما

باهاش مواجه هستم.

اميدوارم رسيدگي شود …… ممنون

موفق باشيد [golrooz]

Admin
4th February 2014, 12:20 AM
سلام
در رابطه با کندی های اخیر سایت در حال رفع مشکل هستیم ...

متاسفانه حملات شدیدی به سرور سایت داریم که به زودی رفع خواهد شد ...

در رابطه با سایر امکانات سایت قبلا به خدمت تمامی دوستان عرض کردم که تا اطلاع ثانوی تغییرات خاصی روی سیستم های سایت از نظر امکانات به دلایل فنی نخواهیم داشت تا زمان و موقعیتش فراهم بشه ان شاء الله...

با تشکر از صبوری تمامی دوستان. [golrooz]

Admin
4th February 2014, 12:25 AM
انتقادات بعد

موقع پ.خ گه بخای ه همون پاس بدی نقل قول پیام ها خیلی مسره میشه و مثل خط

چینیا عمودی میشه

جستجوی سایت هم فااااجعه باره

شما وقتی صفحه پیام خصوصی باز میشه و می خواین پیام ارسال کنین صبر کنین صفحه بصورت کامل لود بشه ... اگر صبر نکنین ادیتور صفحه کامل لود نشده و شما به این مشکل می خورین...

باقی مشکلات کندی سایت به زودی رفع خواهد شد.

موفق باشید

Admin
4th February 2014, 12:30 AM
سلام مجدد

یه فکری به حال این سرعت بکنید لطفاً

آقای کاوه که داماد شدن ، دیګه بی خیال همه چی شدن مثل اینکه ...

بلی مجردان ګرام ببینید تهش چی میشه ملت عوض میشن

( آقای کاوه تشریف اوردید جدی نګیرید ، سرعت رو ولی جدی بګیرید ! )

سلام
یه هفته ای هست که پیگیر این مشکل هستیم.

در برخی مواقع حملات روی سرور سایت شدید میشه که در حال بررسی مشکل و رفع اون هستیم.

موفق باشید

Capitan Totti
6th February 2014, 02:15 PM
وقتشه در مورد گفتمان سیاسی درین سایت تجدید نظر بعمل بیاد
انگار هنوز بعضیا نمیدونن رئیس جمهور یکی دیگست ، دولت عوض شده و...
و مدام به دولت توهین میکنند و...
یه زمانی کس جرئت نداشت بگه احمدی نژاد
اما حالا انواع توهین ها به روحانی و نماینئدگان مجلس اعم از مطهری و... انجام میشه
و نکته ی جالب
تذکر برخی ها به مدافعان دولت!! و تشویق به توهین کنندگان آن
انگار نمیدونید این مسائل به شدت برای سایت بده؟
وزیر ارتباطات وزیر دولته!!

"golbarg"
7th February 2014, 07:48 PM
سلام

من میگم اگه میشه هرکی خودش اجازه اینو داشته باشه پست خودشو حذف کنه و همچینین حق انتقال داشته باشن

من که خیلی اذیت میشم تو این مورد

ناظر سایت
7th February 2014, 11:49 PM
سلام

من میگم اگه میشه هرکی خودش اجازه اینو داشته باشه پست خودشو حذف کنه و همچینین حق انتقال داشته باشن

من که خیلی اذیت میشم تو این مورد

سلام
چنین دسترسی و امکانی وجود نداره و نمیتونیم چنین امکانی رو قرار بدیم.
به دلایل مختلف، اما یکی از دلایل ساده اما قوی این است که قوانین سایت به روشنی به این مهم پرداخته است. (همان قوانینی که ابتدا کاربران فقط تیک مطالعه آن را میزنند و به راحتی از کنار آن میگذرند)

بند 39 قوانین سایت علمی نخبگان جوان:
مطالب ارسالی توسط کاربران جزء مطالب داخلی سایت محصوب شده و سایت تنها در موارد نقض قوانین کشوری مجاز به حذف اطلاعات ارسالی توسط کاربران می باشد و هر در خواستی از جانب کاربران نسبت به حذف بخشی یا تمامی مطالب ارسالی خود خلاف قوانین بوده و از جانب مدیران رد می شود و کاربرانی که اقدام به هر گونه ضربه زنی به بدنه سایت شوند از سایت اخراج می شوند.

بلدرچین
12th February 2014, 11:50 AM
ببخشید،نمیخواید یه فکری برای سایت کنید؟؟؟بخدا قسم یه پستو باید 20بار بفرستم تا شاید بفرسته!!همش ارور میده باید دوباره بنویسم!برای این سایت به این عظمت و قدرت واقعا بده!تروخدا یه فکری کنید

Capitan Totti
22nd February 2014, 09:46 PM
یه فکر برای بار علمی و سایر بارهای! سایت بکنید!!
این پستای کپی پیتسی دامنه ی فعالیتشونو گستروندند!
و تاپیک های علمی و خلاقانه و حاصل تراوشات ذهنی افراد! هم به شدددت کاهش یافته

تووت فرنگی
23rd February 2014, 07:36 AM
من واقعا ً یک انتقادی دارم و اینکه خیلی خیلی ظالمانه س که نمی شه امضاهای بیش از 3 خط گذاشت !! واقعا ً تبعیض تا چه اندازه ...

Capitan Totti
23rd February 2014, 07:31 PM
من واقعا ً یک انتقادی دارم و اینکه خیلی خیلی ظالمانه س که نمی شه امضاهای بیش از 3 خط گذاشت !! واقعا ً تبعیض تا چه اندازه ...

اتفاقا منم چند بار گفتم
4خط بود!
بعد اینکه گفتم شد 3 خط
الان انگار 2ونیم خطه![delkhoori]
منتها برخی امضاها در حد یه رمان طولانین!
امضای من 2خط!

sr hesabi
8th March 2014, 10:25 PM
سلام به همگی
ببخشید مزاحم میشم
یه سری حرف میخواستم بزنم
که دوست داشتم دیروز میگفتم ولی نشد که بیام
حالا اینجا میگم
لطفا هم اگه بشه خود ادمین پاسخ بدن ممنون میشم[golrooz]
قبلش هم بگم میدونم سایت نخبگان بسیار سایت بزرگ و خوبی هست.

جناب ادمین
الان در حدود یکسال فعالیت من
شما با اکانت ادمینتون یه تاپیک در تالار عمومی ایجاد نکردین
ولی شما میتونید با ایجاد این تاپیک ها با اسم ادمین تعداد بازدیدکنندگان رو بالا ببرید،و مثلا تو سرچ گوگل بالا تر بریم
من زمانیکه میبینم یه تاپیک رو ادمین سایت زده ،حتما میرم توش
شما رشته تحصیلیتون نرم افزار هست (اگه اشتباه نکنم)،پروژه هایی که شما در طول تحصیلتون انجام دادید ،هیچکدومش تقریبا خاص نیست و استادان معمولا به همه میگن
خب شما اگه اینا رو بزارید تو سایت ،و مثلا تمراینای یکی از کتابای مرجع رو اینجا قرار بدید ،بهتون قول میدم تعداد بازدیدش خیلی خوب میشه
کاربر آبجی که همه میشناسن ایشون رو از تاپیکای خوبشون ،تو بخش کامپیوتر و برنامه نویسی برای بعضی چیزا وقتی سرچ میکنی ،سایت ما اول میاد و بقیه جاها هم کپی از ایشون هست
پس چرا الان نداریم اینو
شما یه درخواست برای برنامه نویسی دادید ،چرا اونا الان هیچکدومشون فعالیتی تو سایت ندارند

بعضی مواقع بهتره مدیران به جای گذاشتن پست با حساب کاربری خودشون ،با اکانت مدیریت پست بزارند

یا مثلا سیستم استعداد برتر توسایت خیلی خوب بود
مثلا پستی که جناب ساسان میگذارند ،بلا استثنا ،بازدید خوبی داره
یا افرادی مثل حسین متقی یا جناب سلیم زاده یا حسین خان( مدیر) و...
ولی خب این دوستان یا تاپیک نمیزنند یا تاپیکا رو تو جایی میزنند که مدیر باشند
مثلا جناب سلیم زاده ،یه مغز زنده درباره فیزیک هسته ایی هستند،میتونند یکسری از مبانی رو تاپیک کنند تو تالار فیزیک

یا مثلا یکسری از کاربرا قبلی که به دلایلی مثلا یه بحثی شده و رفتند
نه شما شخصا بهشون پیشنهاد برگشت بدید ولی خب دوستانی دارند که هنوز باهم در ارتباط هستند،اونا ازشون بخوان برگردند
خیلی ها سایت نخبگان رو به خاطر این افراد عضو شدند
و مطمئننا با برگشت این دوستان ،سایت میتونه جون تازه ایی بگیره
بازم میگم سایت نخبگان خیلی بزرگه ولی برای بزرگ تر شدن بعضی کارا لازم هست

ببخشید زیاد شد
امیدورام حرف بدی نزده باشم
ممنون

البته بگم به چیز دیگه هم هست که جاش اینجا نیست
که خودش خیلی مشکل ایجاد کرده[golrooz]

"golbarg"
9th March 2014, 12:08 PM
سلام با عرض خسته نباشید

من 2روز بعضی از صحفه های سایت باز میکنم باهاش پیوند باز میشه چرا مشکل فیلتری دارند؟؟؟

رسیدگی کنید
http://peyvandha.ir/

یا از اینا باز میشه

http://www.ovaustralia.com/start.aspx?bta=21010&nci=5608&utm_campaign=OV_Aus&cknc=1&cid=1416332

عربیشم باز میشه

مشکل ازمرور گر منه یا سایت؟؟؟؟

رضوس
9th March 2014, 12:19 PM
سلام خسته نباشید[golrooz]
در قسمت جهت اطلاع شما برای من پیام 3 پیغام بازدید کننده جدید ثابت شده در صورتی که پیغام جدیدی ندارم.
لطفا رسیدگی کنید.
سپاس[golrooz]

Admin
9th March 2014, 06:34 PM
سلام به همگی
ببخشید مزاحم میشم
یه سری حرف میخواستم بزنم
که دوست داشتم دیروز میگفتم ولی نشد که بیام
حالا اینجا میگم
لطفا هم اگه بشه خود ادمین پاسخ بدن ممنون میشم
قبلش هم بگم میدونم سایت نخبگان بسیار سایت بزرگ و خوبی هست.

جناب ادمین
الان در حدود یکسال فعالیت من
شما با اکانت ادمینتون یه تاپیک در تالار عمومی ایجاد نکردین
ولی شما میتونید با ایجاد این تاپیک ها با اسم ادمین تعداد بازدیدکنندگان رو بالا ببرید،و مثلا تو سرچ گوگل بالا تر بریم
من زمانیکه میبینم یه تاپیک رو ادمین سایت زده ،حتما میرم توش
شما رشته تحصیلیتون نرم افزار هست (اگه اشتباه نکنم)،پروژه هایی که شما در طول تحصیلتون انجام دادید ،هیچکدومش تقریبا خاص نیست و استادان معمولا به همه میگن
خب شما اگه اینا رو بزارید تو سایت ،و مثلا تمراینای یکی از کتابای مرجع رو اینجا قرار بدید ،بهتون قول میدم تعداد بازدیدش خیلی خوب میشه
کاربر آبجی که همه میشناسن ایشون رو از تاپیکای خوبشون ،تو بخش کامپیوتر و برنامه نویسی برای بعضی چیزا وقتی سرچ میکنی ،سایت ما اول میاد و بقیه جاها هم کپی از ایشون هست
پس چرا الان نداریم اینو
شما یه درخواست برای برنامه نویسی دادید ،چرا اونا الان هیچکدومشون فعالیتی تو سایت ندارند

بعضی مواقع بهتره مدیران به جای گذاشتن پست با حساب کاربری خودشون ،با اکانت مدیریت پست بزارند

سلام
فعالیت های عمومی با اکانت های مدیریت طبق قوانین بخش مدیریت سایت ممنوع بوده و مدیران با اکانت های شخصی خودشون بصورت مجزا نظرات خودشون رو در سایت می ذارن.

چرا که فعالیت های هر فرد به خود اون فرد برمی گرده ...

یا مثلا سیستم استعداد برتر توسایت خیلی خوب بود
مثلا پستی که جناب ساسان میگذارند ،بلا استثنا ،بازدید خوبی داره
یا افرادی مثل حسین متقی یا جناب سلیم زاده یا حسین خان( مدیر) و...
ولی خب این دوستان یا تاپیک نمیزنند یا تاپیکا رو تو جایی میزنند که مدیر باشند
مثلا جناب سلیم زاده ،یه مغز زنده درباره فیزیک هسته ایی هستند،میتونند یکسری از مبانی رو تاپیک کنند تو تالار فیزیک

یا مثلا یکسری از کاربرا قبلی که به دلایلی مثلا یه بحثی شده و رفتند
نه شما شخصا بهشون پیشنهاد برگشت بدید ولی خب دوستانی دارند که هنوز باهم در ارتباط هستند،اونا ازشون بخوان برگردند
خیلی ها سایت نخبگان رو به خاطر این افراد عضو شدند
و مطمئننا با برگشت این دوستان ،سایت میتونه جون تازه ایی بگیره
بازم میگم سایت نخبگان خیلی بزرگه ولی برای بزرگ تر شدن بعضی کارا لازم هست

ببخشید زیاد شد
امیدورام حرف بدی نزده باشم
ممنون

البته بگم به چیز دیگه هم هست که جاش اینجا نیست
که خودش خیلی مشکل ایجاد کرده

در رابطه با بازگشت برخی ها که الان در سایت نیستند هم ما خوشحال میشیم برگردن ...

منتها خیلی از این افرادی که گفتین بعد از ازدواجشون دیگه کلا تو سایت نمیان..!

چراشو من نمی دونم باید از خودشون پیگیر باشین که چرا بعد از ازدواجشون به سایت سر نمی زنن...

در هر صورت ما هم خوشحال میشیم برگردن.

موفق باشید

Admin
9th March 2014, 06:35 PM
سلام با عرض خسته نباشید

من 2روز بعضی از صحفه های سایت باز میکنم باهاش پیوند باز میشه چرا مشکل فیلتری دارند؟؟؟

رسیدگی کنید
http://peyvandha.ir/

یا از اینا باز میشه

http://www.ovaustralia.com/start.asp...=1&cid=1416332

عربیشم باز میشه

مشکل ازمرور گر منه یا سایت؟؟؟؟

کدوم صفحات منظورتونه ؟ [tafakor]

"golbarg"
10th March 2014, 11:27 AM
کدوم صفحات منظورتونه ؟ [tafakor]

مثلا بعضی صحفه های پروفایل بچه ها بیشتر یا بعضی وقتا انجمن ها اینا[soal]

حتی الان روی شکلک علامت سوال کلیک کردم این صحفه باز شدش

Admin
10th March 2014, 01:52 PM
مثلا بعضی صحفه های پروفایل بچه ها بیشتر یا بعضی وقتا انجمن ها اینا

حتی الان روی شکلک علامت سوال کلیک کردم این صحفه باز شدش

سلام
احتمالا مشکل از سیستم خودتونه و روی مرورگرتون پلاگین خاصی نصبه که این حالت رو بوجود میاره و گر نه سایت مشکلی نداره حتی روی سورس صفحه این سایت ها که گفتین نیست..!

موفق باشید

"golbarg"
10th March 2014, 08:34 PM
سلام
احتمالا مشکل از سیستم خودتونه و روی مرورگرتون پلاگین خاصی نصبه که این حالت رو بوجود میاره و گر نه سایت مشکلی نداره حتی روی سورس صفحه این سایت ها که گفتین نیست..!

موفق باشید

پلاگین یعنی چی؟؟؟[khejalat]

Admin
11th March 2014, 12:27 PM
پلاگین یعنی چی؟؟؟

یه سری امکاناتی که روی مرورگر نصب میشه و اون رو از حالت استاندارد خارج می کنه ..!

مثلا امکاناتی مانند جستجوی اضافی یا اسکن کردن لینک ها در صفحات و ...

نارون1
16th March 2014, 05:20 PM
سلام

خسته نباشید

من وقتی وارد سایت میشم موضوعات جدید ایجاد شده ، روی صفحه سایت برام نشون داده نمیشه و فقط چت باکس هست

ولی وقتی مهمان میام هست [tafakor]

ممنون میشم راهنمایی کنید [golrooz]

کاوه
17th March 2014, 01:34 PM
سلام

خسته نباشید

من وقتی وارد سایت میشم موضوعات جدید ایجاد شده ، روی صفحه سایت برام نشون داده نمیشه و فقط چت باکس هست

ولی وقتی مهمان میام هست
[tafakor]

ممنون میشم راهنمایی کنید
[golrooz]

سلام

از منوی بالای فروم قسمت سایر ابزارها آخرین ارسالیها رو فعال کنید اگه غیر فعاله ... [golrooz]

Admin
17th March 2014, 08:21 PM
سلام خسته نباشید
در قسمت جهت اطلاع شما برای من پیام 3 پیغام بازدید کننده جدید ثابت شده در صورتی که پیغام جدیدی ندارم.
لطفا رسیدگی کنید.
سپاس

سلام
اینجور مشکلات تو سیستم فعلی سایت هست.

ان شاء الله تا یک ماه آینده تالار سایت رو به روز رسانی جامع می کنیم و تمامی این مشکلات حل می شود.

موفق باشید

رضوس
17th March 2014, 08:31 PM
سلام
اینجور مشکلات تو سیستم فعلی سایت هست.

ان شاء الله تا یک ماه آینده تالار سایت رو به روز رسانی جامع می کنیم و تمامی این مشکلات حل می شود.

موفق باشید

سلام خسته نباشید

سپاس از پیگیری های مکررتون[golrooz]

Capitan Totti
17th March 2014, 11:06 PM
در رابطه با بازگشت برخی ها که الان در سایت نیستند هم ما خوشحال میشیم برگردن ...

منتها خیلی از این افرادی که گفتین بعد از ازدواجشون دیگه کلا تو سایت نمیان..!

چراشو من نمی دونم باید از خودشون پیگیر باشین که چرا بعد از ازدواجشون به سایت سر نمی زنن...

در هر صورت ما هم خوشحال میشیم برگردن.

موفق باشید

کلا
جذابیت سایت به شددت پایینه
یعنی یه کاربر جدید بیاد ، بعد چن ماه سیر میشه

باید جذاب کنید اینجا رو!
همش شده کپی پیست!
پس تاپیکای خلاقانه کجاست!!

من فکر کنم کلا فعالیت سایت شده یه دلنوشته که روزی چن صفحه میره جلو و دیگر هیچ!!
بحث ها و تاپیکهای جذاب و تا حدودی جنجالی!! شاید ریشه ی فعالیت رو به شدت بگستراند!!

Capitan Totti
5th April 2014, 07:08 PM
با توجه به نام گذاری توسط رهبر معظم
بنام فرهنگ و اقتصاد
ضروریست نسبت به ایجاد یک تالار بنام فرهنگ مراتب را پی گیری نمایید

masoume.a.92
7th April 2014, 10:37 PM
25 بار این صفحه رو ریفرش کردم تا باز شد!
از بس که سرعت پایینه و همه صفحات سایت database error میده! [bihes]

Almas Parsi
9th April 2014, 09:37 PM
با سلام و درود فراوان خدمت مدیریت محترم و دست اندرکاران بخش فنی [golrooz]
با آرزوی بهترینها در این سال جدید [golrooz]
خواستم به اطلاع برسونم چند روزیست سرعت سایت بیش از حد در برخی ساعات افت میکنه به طوریکه
من چند شبی است در حدود ساعات 20.30 به بعد این افت رو شدیدا به صورت محسوس مشاهده میکنم
به گونه ای که برای لود شدن صفحه گاها زمانی حدود 3-4 دقیقه طول میکشه
و بعضا در زمان لود شدن ارور دیتا بیس رو داریم در چنین شرایطی فعالیت در سایت غیر قابل امکان هست
و برخی دوستان هم چنین مشکلی داشتند و تقاضای رسیدگی کردند
لذا از طرف خودم و همه دوستانی که مشکلات افت سرعت رو دارند
از مدیریت محترم و مسئولین بخش فنی تقاضا مندم در صورت امکان نسبت به رفع این مشکل
اقدامات مقتضی مبذول گردد چرا که فعالیت در این شرایط مشکل و گاهی غیر ممکن میشه.

ضمن سپاس از زحمات شما بزرگواران [golrooz]

بیصبرانه در انتظار رفع این اشکال فنی هستیم [golrooz]

masoume.a.92
5th July 2014, 12:59 PM
سلام
خسته نباشید.
جستجوی پیشرفته کار نمیکنه!
(البته اون موقع که که اسما کار میکرد هم رسما کفایت نمیکرد)
و سرعت هم خیلی پایینه.
[golrooz]

iami
12th July 2014, 09:48 AM
سلام، وقتتون بخیر
یه پیشنهاد برای سایت داشتم! این تغییر نام کاربری رو یک قانون بذارید که هر شش ماه یکبار و یا حتی هر سال یکبار کاربرا بتونن عوض کنن اسماشون رو! خیلی بهتر میشه!

masoume.a.92
12th July 2014, 01:18 PM
به نظر میاد تصاویری که از سایت آپلود میشه یکی پس از دیگری مخدوش میشوند و دیگه بالا نمیان! [nadanestan]
گل بود به سبزه نیز آراسته شد! [nishkhand]

kamel.gholami
13th August 2014, 06:09 PM
سلام

پیشنهاد :

تاریخ انجمن به میلادیست و این چیز خوبی نیست !
اگر امکانش هست وطنی باشه بهتره

انتقاد:

سرعت پایینه

"VICTOR"
13th August 2014, 06:40 PM
سلام

من یه سؤال دارم با اجازه الآن برنامه هاتون اجرا شدن ؟ یا هنوز کاملاً اجرا نشدن ؟ [tafakor] توضیح و تفسیر این برنامه ها رو هم که من ندیدم [sootzadan] اصلاً اطلاع رسانی شد یه ساله قراره اطلاع رسانی بشه ؟ [bietena][nishkhand] اګه آره خب لطف کنید لینکش رو بذارید منم مطالعه کنم ...

و مدیریت ها ضعیف عمل می کنه یه کاریش بکنید اګه علاقه مند بودید ... [sootzadan]

خواهشاً ادمین پاسخ منو ندن [nishkhand] هی میګن موفق باشید با یه لحنی اونم [nishkhand] اصلا به یه طرز جدی و خشک پاسخ میدن آدم دیګه دلش نمی خواد حرف بزنه [sootzadan] والا ... [khanderiz]

معاون سایت
13th August 2014, 07:46 PM
سلام

من یه سؤال دارم با اجازه الآن برنامه هاتون اجرا شدن ؟ یا هنوز کاملاً اجرا نشدن ؟ [tafakor] توضیح و تفسیر این برنامه ها رو هم که من ندیدم [sootzadan] اصلاً اطلاع رسانی شد یه ساله قراره اطلاع رسانی بشه ؟ [bietena][nishkhand] اګه آره خب لطف کنید لینکش رو بذارید منم مطالعه کنم ...

و مدیریت ها ضعیف عمل می کنه یه کاریش بکنید اګه علاقه مند بودید ... [sootzadan]

خواهشاً ادمین پاسخ منو ندن [nishkhand] هی میګن موفق باشید با یه لحنی اونم [nishkhand] اصلا به یه طرز جدی و خشک پاسخ میدن آدم دیګه دلش نمی خواد حرف بزنه [sootzadan] والا ... [khanderiz]

سلام
برنامه ها اجرا شده ولی نه همش در مورد همش هم در بخش روابط عمومی اطلاع رسانی شد دیگه جان من یک نگاه بکنید[nishkhand]

الانم من جواب دادم با لحن ملیح [nishkhand][khande]

محسن آزماینده
13th August 2014, 07:56 PM
پیشنهاد میکنم برای تکمیل مدارک ثبت نام به غیر از مشخصات و تصویر کارت ملی و ... ، 2 تا ضامن معتبر( ترجیحا کارمند دولت) از کاربر بخواهید.

ایجاد بخش آثار، کتابها، مقالات و ... اعضا برای انتشار راحت و آشنایی کاربران با یکدیگر را پیشنهاد میکنم

معاون سایت
14th August 2014, 10:43 AM
پیشنهاد میکنم برای تکمیل مدارک ثبت نام به غیر از مشخصات و تصویر کارت ملی و ... ، 2 تا ضامن معتبر( ترجیحا کارمند دولت) از کاربر بخواهید.

ایجاد بخش آثار، کتابها، مقالات و ... اعضا برای انتشار راحت و آشنایی کاربران با یکدیگر را پیشنهاد میکنم

سلام
اخه خدایی ضامن کارمند؟ [nishkhand] مگر وام میخوایم بدیم.
در مورد موضوع دوم دقیقا چه مدلی مد نظر شما هست میشه بیشتر توضیح بدی ؟

محسن آزماینده
14th August 2014, 11:07 AM
سلام
اخه خدایی ضامن کارمند؟ [nishkhand] مگر وام میخوایم بدیم.
در مورد موضوع دوم دقیقا چه مدلی مد نظر شما هست میشه بیشتر توضیح بدی ؟

الان کدوم یک از سایتها از کابراشون اطلاعاتی که این سایت میخواد را میخوان؟؟؟
دریافت اسکن کازت ملی و شماره تلفن و ... غلاوه بر اطلاعات فردی و اموزشی توقع زیادی از کاربران و اعضا هست

یک بخشی که مختص ماربران باشه و به معرفی آثار کاربران پرداخته بشه

مثلا کتابهایی که اعضا چاپ کردن، مقالاتی که نوشتن و هر فعالیت صرفا علمی

تقسیم بندی میتونه بر اساس توع اثز(کتاب، مقاله، پژوهش، گزارش فنی و...) باشه و یا بر اساس شخص

مثلا یک تاپیک به نام هر شخص باط میشه و آثار فرد اونجا معرفی میشه.

درج اثر هم پس توسط مسئول مخصوص انجام میشه و هرکسی نمیتونه بیاد و بنویسه

آثار هم باید اعتبار علکی داشته باشند.( در سطح ملی یا بین المللی،نه منطقه و استان)

Admin
14th August 2014, 11:45 AM
الان کدوم یک از سایتها از کابراشون اطلاعاتی که این سایت میخواد را میخوان؟؟؟
دریافت اسکن کازت ملی و شماره تلفن و ... غلاوه بر اطلاعات فردی و اموزشی توقع زیادی از کاربران و اعضا هست

یک بخشی که مختص ماربران باشه و به معرفی آثار کاربران پرداخته بشه

مثلا کتابهایی که اعضا چاپ کردن، مقالاتی که نوشتن و هر فعالیت صرفا علمی

تقسیم بندی میتونه بر اساس توع اثز(کتاب، مقاله، پژوهش، گزارش فنی و...) باشه و یا بر اساس شخص

مثلا یک تاپیک به نام هر شخص باط میشه و آثار فرد اونجا معرفی میشه.

درج اثر هم پس توسط مسئول مخصوص انجام میشه و هرکسی نمیتونه بیاد و بنویسه

آثار هم باید اعتبار علکی داشته باشند.( در سطح ملی یا بین المللی،نه منطقه و استان)

سلام
تا به امروز از هیچ یک از کاربران اطلاعاتی که شما فرمودین درخواست نشده..!

می شه بفرمایین کدام یک از مدیران درخواست کارت ملی یا شناسنامه کردن از کاربری کردن ؟

ما فقط از نخبگان و استعدادهای برتر سایت درخواست رزومه کردیم که اطلاعات کامل فردی هم در تمامی رزومه ها به پیوست ارائه میشه.

موفق باشید

محسن آزماینده
14th August 2014, 11:51 AM
سلام
تا به امروز از هیچ یک از کاربران اطلاعاتی که شما فرمودین درخواست نشده..!

می شه بفرمایین کدام یک از مدیران درخواست کارت ملی یا شناسنامه کردن از کاربری کردن ؟

ما فقط از نخبگان و استعدادهای برتر سایت درخواست رزومه کردیم که اطلاعات کامل فردی هم در تمامی رزومه ها به پیوست ارائه میشه.

موفق باشید

عجب!!!

نفزمایید اینطوری

همین چند روز پیش اطلاعیه درخواست شماره تلفن تو سایت بود و نمیدونم برداشتید یا نه

اگه لازم باشه در این مورد توی پیام خصوصی توضیح میدم.

معاون سایت
14th August 2014, 12:48 PM
عجب!!!

نفزمایید اینطوری

همین چند روز پیش اطلاعیه درخواست شماره تلفن تو سایت بود و نمیدونم برداشتید یا نه

اگه لازم باشه در این مورد توی پیام خصوصی توضیح میدم.

شماره تلفن هنوزم هست ولی برای کاربرانی که تازه عضو میشن اجبار شده چون برای اطلاع رسانی به اعضا نیاز داریم وگرنه الکی نگفتیم

منتظر توضیح در پیام خصوصی هستیم.

رضوس
14th August 2014, 01:00 PM
سلام

ببین اولا سایتهای دیگه کارکردشون به ما ربطی نداره دوما ما برنامه خاص خودمون رو داریم که شروع کردیم به دعوت از مدیران و قرارداد بستن باهاشون برای همکاری که توضیحات کامل بهشون داده شده و بقیه هم موندن دعوت کنیم.برای کاربران چون گفتیم تلفن اجبار بشه برای این هست که طبق ریتم کاری که شروع کردیم نیاز هست شماره تمامی کاربران رو برای اطلاع رسانی داشته باشیم .

در مورد موضوع دوم که گفتین به نظرم خوب هست و بررسی میشه .
سلام

بهتر نیست پیشگیری کنید بجای درمان؟
یعنی بگید به این دلیل اجباری میشه نه این که بگید اجباری بعد یه سری مشکلات درست بشه بعد اگر جو آروم شد و خواستین اعلام کنید اینجوری که نمیشه

معاون سایت
14th August 2014, 01:05 PM
سلام

یعنی بگید به این دلیل اجباری میشه نه این که بگید اجباری بعد یه سری مشکلات درست بشه بعد اگر جو آروم شد و خواستین اعلام کنید اینجوری که نمیشه

سلام
چه جوی؟ دوستان عزیزی که اعتراض کردن بهشون خصوصی اعلام شد که موضوع این هست و متوجه شدن.اگر توجه کنید لفظ الزامی رو برای کاربران برداشتیم مگر کسانی که تازه ثبت نام می کنند براشون اجبار شده.خیلی از دوستان هم تشکر کردن از این کار و حتی اعلام کردند فیلم بیشتری برای شماره تلفن باشه .منتها میگم شرمنده ها ولی نمیدونم چرا بعضی از دوستان کلا دوست دارند جبهه بگیرند سوال مشکلی نداره و توضیح هم داده میشه ولی اینکه بیان تخریب کنند قابل قبول نیست .دیدین که اعتراض شد برای کاربرانی که ثبت نام کردند قبل برای چی الزامی باشه که حرف منطقی بود و پیام تصحیح شد.

طلیعه طلا
14th August 2014, 03:12 PM
سلام
منم موافق با چنین درخواستی در پیشترها نبودم
ضرورت این کار شاید صرفا برای دوستان مسئول در مراتب بالای انجمن قابل پذیرش باشه ولی در سلسه موقعیت های پایین توجیه منطقی مناسبی نداره

معاون سایت
14th August 2014, 03:25 PM
سلام
ضرورت این کار شاید صرفا برای دوستان مسئول در مراتب بالای انجمن قابل پذیرش باشه ولی در سلسه موقعیت های پایین توجیه منطقی مناسبی نداره

سلام
کاملا درسته خود منم مخالف بودم پیشتر و با نظر من لغو شد موضوع

طلیعه طلا
14th August 2014, 03:29 PM
سلام
کاملا درسته خود منم مخالف بودم پیشتر و با نظر من لغو شد موضوع

علیک سلام
دست گلتون از الماس

طلیعه طلا
14th August 2014, 03:52 PM
یه زحمتی بکشید یه هکی نصب کنید انجمن به شکل خودکار هر حداقل ثانیه یه بار خودش به روز بشه

Admin
14th August 2014, 04:57 PM
سلام
پیام های اضافی حذف شد.

دوستان این بخش صرفا برای ارائه ی پیشنهادات و انتقادات شماست نه کل کل و توقعات بی جا و کاربرانی که این قانون رو در ادامه ی صحبت های من رعایت نکنند باهاشون برخورد جدی تری میشه.

سلام

الان فیلد شماره تماس برای کاربران فعلی سایت اختیاری است و ضرورتی نداره که این فیلد رو پر کنند.
به عنوان مثال اگر شما این فیلد رو پر کنین راه ارتباطی خودتون رو برای کادر مدیران ارشد هموار کردین و در غیر اینصورت اعلام می کنین که دوست ندارین کادر مدیران سایت با شما در تماس باشند.

سلام

ضرورت برقراری ارتباط دو طرفه همیشه برای همه ی ارگان های خصوصی و دولتی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و برای اینکه سایت بتواند با کاربران یک ارتباط منسجم دو طرفه رو داشته باشه ضرورت پر کردن فیلد شماره تماس توسط کادر مدیران ارشد سایت احساس میشه.

طلیعه طلا
14th August 2014, 08:49 PM
سلام
پیام های اضافی حذف شد.

دوستان این بخش صرفا برای ارائه ی پیشنهادات و انتقادات شماست نه کل کل و توقعات بی جا و کاربرانی که این قانون رو در ادامه ی صحبت های من رعایت نکنند باهاشون برخورد جدی تری میشه.

الان فیلد شماره تماس برای کاربران فعلی سایت اختیاری است و ضرورتی نداره که این فیلد رو پر کنند.
به عنوان مثال اگر شما این فیلد رو پر کنین راه ارتباطی خودتون رو برای کادر مدیران ارشد هموار کردین و در غیر اینصورت اعلام می کنین که دوست ندارین کادر مدیران سایت با شما در تماس باشند.

ضرورت برقراری ارتباط دو طرفه همیشه برای همه ی ارگان های خصوصی و دولتی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و برای اینکه سایت بتواند با کاربران یک ارتباط منسجم دو طرفه رو داشته باشه ضرورت پر کردن فیلد شماره تماس توسط کادر مدیران ارشد سایت احساس میشه.

سلام
پیشنهاد نصب هک توقع بیجا بود از نظر شما ؟
خواستنِ توضیح بیشتر برای موضوع مورد تقاضا چطور؟ نباید رفع ابهام بشه ؟ کجا رو برای طرح پرسش و پاسخ ها درنظر گرفتید که همون جا عنوان بشه ؟
بله درسته همه ارگانهای خصوصی و دولتی طالب یه همچین مطلبی هستن ولی درقبال دریافت و فعالیتی که انجام میشه دارن مبلغی پرداخت می کنند .یعنی ارتباط فیما بینشون موجبات تولیداتی میشه که بابتش هزینه ای دریافت میشه و خیلی مسایل ریز و درشت دیگه
منتظر برخورد جدی باید بمونم ظاهرا

Admin
15th August 2014, 06:40 AM
سلام
پیشنهاد نصب هک توقع بیجا بود از نظر شما ؟
خواستنِ توضیح بیشتر برای موضوع مورد تقاضا چطور؟ نباید رفع ابهام بشه ؟ کجا رو برای طرح پرسش و پاسخ ها درنظر گرفتید که همون جا عنوان بشه ؟
بله درسته همه ارگانهای خصوصی و دولتی طالب یه همچین مطلبی هستن ولی درقبال دریافت و فعالیتی که انجام میشه دارن مبلغی پرداخت می کنند .یعنی ارتباط فیما بینشون موجبات تولیداتی میشه که بابتش هزینه ای دریافت میشه و خیلی مسایل ریز و درشت دیگه
منتظر برخورد جدی باید بمونم ظاهرا

سلام
پیشنهاد نصب هک رو توسط شما دریافت کردم.
پیشنهاد یعنی از طرف شما ارائه میشه و بررسی میشه و اگر به صلاح سایت باشه اجرا می شه و ممکنه رد بشه.

توضیحات بیشتر رو هم بالاتر دادم.

موضوع خیلی ساده است و جای بحث بیشتری نداره.

شما یا دوست دارید که مستقیم سایت با شما در ارتباط باشه یا نمی خواید.!

اگر تمایل داشتید که ارتباط شما با سایت دو طرفه باشه گزینه ی شماره تماس رو پر کنین و در غیر اینصورت خالیش بذارین.

خیلی موضوع رو دارین پیچیده می کنین..!

موفق باشید

طلیعه طلا
15th August 2014, 07:49 AM
سلام
پیشنهاد نصب هک رو توسط شما دریافت کردم.
پیشنهاد یعنی از طرف شما ارائه میشه و بررسی میشه و اگر به صلاح سایت باشه اجرا می شه و ممکنه رد بشه.

علیک سلام
خب پیشنهاد درج میشه و باقی می مونه برای بررسی با رویت میشه و پاک میشه به جهت پیگیری دو تا موضوع متفاوت از هم هستن [tafakor]

مطلب بعدی با توجه به گستردگی موضوعات خوب و تعداد کاربران بهتر نیست محدودیت استفاده از امتیازات رو کمی تغییر بدین ؟ دیروز شنیدم تا 5 نفر میشه اعمال کرد خاطرم نیست به چند نفر اهدا کردم [khande] ولی تا 8 نفر ارتقا بدین تا بعدا چونه های بیشتری بزنیم [nishkhand]

Admin
15th August 2014, 07:57 AM
علیک سلام
خب پیشنهاد درج میشه و باقی می مونه برای بررسی با رویت میشه و پاک میشه به جهت پیگیری دو تا موضوع متفاوت از هم هستن

ارسال مربوطه چون به مسائل حاشیه هم پرداخته بود حذف شده اگر می خواید می تونم با ویرایش اون بخش ارسال رو برگردونم.!؟

مطلب بعدی با توجه به گستردگی موضوعات خوب و تعداد کاربران بهتر نیست محدودیت استفاده از امتیازات رو کمی تغییر بدین ؟ دیروز شنیدم تا 5 نفر میشه اعمال کرد خاطرم نیست به چند نفر اهدا کردم ولی تا 8 نفر ارتقا بدین تا بعدا چونه های بیشتری بزنیم

تعداد دفعات امتیاز دهی روزانه 10 بار است منتها شما 10 بار رو باید به 10 نفر متفاوت امتیاز بدین نه تنها یک فرد خاص.

موفق باشید

طلیعه طلا
15th August 2014, 08:05 AM
ارسال مربوطه چون به مسائل حاشیه هم پرداخته بود حذف شده اگر می خواید می تونم با ویرایش اون بخش ارسال رو برگردونم.!؟

تعداد دفعات امتیاز دهی روزانه 10 بار است منتها شما 10 بار رو باید به 10 نفر متفاوت امتیاز بدین نه تنها یک فرد خاص.

موفق باشید

سلام
بله لطفا برش گردونید .صحبت های متفرقه به خاطر این بود که شرایط گفتگو ی دوستان داشت شکل خاصی به خودش میگرفت. مجبور بودم برای تغییر مسیر ، تو لفافه تلنگرهای زیادی وارد کنم [nishkhand]

احتمالا برای عناوین همکار باید کمتر باشه چون من دیروز از تعداد 5 تا هم تعجب کردم چه برسه به 10 تا .
یه زحمتی میکشین یه بازبینی مجدد داشته باشین ؟

Admin
15th August 2014, 08:20 AM
سلام
بله لطفا برش گردونید .صحبت های متفرقه به خاطر این بود که شرایط گفتگو ی دوستان داشت شکل خاصی به خودش میگرفت. مجبور بودم برای تغییر مسیر ، تو لفافه تلنگرهای زیادی وارد کنم

انجام شد ...

احتمالا برای عناوین همکار باید کمتر باشه چون من دیروز از تعداد 5 تا هم تعجب کردم چه برسه به 10 تا .
یه زحمتی میکشین یه بازبینی مجدد داشته باشین ؟

عددش رو پس از بازبینی بهتون اعلام کردم

موفق باشید

طلیعه طلا
15th August 2014, 08:25 AM
لطف کردین یه زحمت دیگه
میشه کنار دکمه پاسخ به موضوع توی تاپیک ها ( قسمت بالای صفحه ) ، دکمه ارسال موضوع جدید رو هم نصب کنید ؟

Admin
15th August 2014, 09:04 AM
لطف کردین یه زحمت دیگه
میشه کنار دکمه پاسخ به موضوع توی تاپیک ها ( قسمت بالای صفحه ) ، دکمه ارسال موضوع جدید رو هم نصب کنید ؟

گزینه ی پاسخ به موضوع یعنی پاسخ به موضوعی که شما الان درونش هستین.

در داخل یک موضوع نمیشه یه موضوع دیگه ساخت برای همین قرار دادن چنین گزینه ای داخل موضوعات بی معنیه.!
و این گزینه فقط در داخل تالارها و زیر مجموعه های مربوطه قابل مشاهده و استفاده است

موفق باشید

طلیعه طلا
15th August 2014, 09:19 AM
گزینه ی پاسخ به موضوع یعنی پاسخ به موضوعی که شما الان درونش هستین.

در داخل یک موضوع نمیشه یه موضوع دیگه ساخت برای همین قرار دادن چنین گزینه ای داخل موضوعات بی معنیه.!
و این گزینه فقط در داخل تالارها و زیر مجموعه های مربوطه قابل مشاهده و استفاده است

موفق باشید

اجازه بدین الان بهتون عکس میدم و منظورمو بهتر بیان می کنم

http://upcity.ir/images2/77615325701055659796.png
این طوری دیگه نیاز نیست مرتب وارد زیر شاخه مربوط بشیم برای زدن چند تاپیک با یه سرفصل مشترک
از ارسال موضوع جدید بالای همون تاپیکی که زدیم تاپیک بعدی رو درج می کنیم .

Admin
15th August 2014, 09:43 AM
اجازه بدین الان بهتون عکس میدم و منظورمو بهتر بیان می کنم

این طوری دیگه نیاز نیست مرتب وارد زیر شاخه مربوط بشیم برای زدن چند تاپیک با یه سرفصل مشترک
از ارسال موضوع جدید بالای همون تاپیکی که زدیم تاپیک بعدی رو درج می کنیم .

سلام
متوجه منظورتون شدم.

چنین چیزی ممکن نیست و نقض کننده ی ساختار فعلی سایت هست.

موفق باشید

طلیعه طلا
15th August 2014, 02:38 PM
سلام
متوجه منظورتون شدم.

چنین چیزی ممکن نیست و نقض کننده ی ساختار فعلی سایت هست.

موفق باشید

سلام بر شما
من موندم با این همه بار مثبتی که توی بعضی کلمات تون هست چه کنم [soal]
منظور شما از نقض ، همون متناسب نبودنه دیگه [nishkhand]
یعنی این ساختار قابلیت پذیرش این هک رو نداره
حیف شد ! چون اونطوری توی ترافیک سوزوندن خیلی صرفه جویی میشد

عبدالله91
15th August 2014, 03:08 PM
سلام

خدا قوت

اگه ممکنه در هر تالاری برای هر زیرمجموعه یه مسئولی تعیین بشه که تخصص اون قسمت رو داشته باشه تا مطالب مرتبط با اون قسمت رو در قسمت مربوطه قرار بده تا هم زیرمجموعه ها تخصصی تر بشن و هم از مطالب غیرمرتبط جلوگیری بشه.

یا انتقال مطالب رو به همکاران تالارها واگذار کنین. و هر همکار با رشته مرتبط ، در زیرمجموعه تالار مربوطه از این امکانات برخوردار باشد .

ممنون از توجهتون.

Admin
15th August 2014, 05:58 PM
سلام

خدا قوت

اگه ممکنه در هر تالاری برای هر زیرمجموعه یه مسئولی تعیین بشه که تخصص اون قسمت رو داشته باشه تا مطالب مرتبط با اون قسمت رو در قسمت مربوطه قرار بده تا هم زیرمجموعه ها تخصصی تر بشن و هم از مطالب غیرمرتبط جلوگیری بشه.

یا انتقال مطالب رو به همکاران تالارها واگذار کنین. و هر همکار با رشته مرتبط ، در زیرمجموعه تالار مربوطه از این امکانات برخوردار باشد .

ممنون از توجهتون.

هم اکنون در سایت همین روند ادامه داره و هر تالار مدیری داره مگر اینکه پست ها به دلایلی خالی باشند که باز مدیر بالا دستی مسئول اون بخش و تالار خواهد بود.

موفق باشید

kamel.gholami
15th August 2014, 06:01 PM
سلام

اگه قرار باشه انتقادها و پیشنهادها جواب داده نشن یا
جوری جواب داده بشن که فقط خودتونو راضی کنه وجود این تاپیک پس واسه چیه ؟!

Admin
15th August 2014, 06:56 PM
سلام

اگه قرار باشه انتقادها و پیشنهادها جواب داده نشن یا
جوری جواب داده بشن که فقط خودتونو راضی کنه وجود این تاپیک پس واسه چیه ؟!

سلام
چه انتقادی پاسخ داده نشده ؟

منظور شما از جمله ی

جوری جواب داده بشن که فقط خودتونو راضی کنه

چیست ؟

بیشتر توضیح بدین.

محسن مهابادی زاده
15th August 2014, 07:11 PM
درود و خسته نباشید
پیشنهادم به خاطر اینه که با قرار دادن 20موضوع توسط یک کاربر در یک لحظه ، کلیه فضا به این موضوعات و کاربر اختصاص پیدا میکنه و موضوعات دیگه از کادر خارج میشن و دیده نمیشن، هرچند که خیلی مهم هم باشند.لذا پیشنهاد میکنم پیش فرض آخرین 20 موضوع رو به 25 موضوع افزایش بدید و برای هر 2 تا تالار یک قسمت سهمیه در نظر بگیرید.
مثلا بخش سایر موضوعات 6 تا تالار داره و 3 تا سهمیه میتونه بهش اختصاص داده بشه
بعضی بخشها هم که فعالیتشون محدوده میشه فقط یک سهمیه دریافت کنن..

بلدرچین
15th August 2014, 07:31 PM
منم با قسمت دوم انتقاد دوست عزیزمون موافقم بسیار...
همونی که به عملکرد مدیران انتقاد کردن...

kamel.gholami
15th August 2014, 08:31 PM
سلام
چه انتقادی پاسخ داده نشده ؟

یک پیشنهاد بود : تاریخ انجمن شمسی بشه

و اینکه سرعت سایت خیلی کمتر از سایتهای مشابهه !

منظور شما از جمله ی

چیست ؟

بیشتر توضیح بدین.

حذف کردین پستهارو !!!

منبع ندارم که بخوام درباره اش صحبت کنم !

باید بیخیال شم !!!

mamadshumakher
15th August 2014, 08:36 PM
من قبلا پیشنهاد دادم باز هم الان میگم.چون قبلا مستقیما به پیشنهادم مبنی بر قبول یا رد جواب داده نشد.

موضوعات باید به دو دسته تبدیل بشن.یکی همین ستون آخرین موضوعات ارسالی تالار گفتکو, یک ستون دیگر هم اضافه بشه با عنوان اخرین موضوعات اصلی تالار(حالا اسم های قشنگتری هم میشه گذاشت)

حالا چه تاپیک هایی باید در موضوعات اصلی تالار قرار بگیره؟

موضوعاتی که بیشترین هماهنگی رو با تالار و بخش مربوطه و همچنین هدف سایت داره .
توسط چه کسی تعیین میشه؟توسط مدیر اون تالار.

یعنی من میام یه موضوع ایجاد میکنم مثلا با عنوان اختراع جوان ایرانی در شاهرود به تولید انبوه رسید.بعدش خودم 6تا تاپیک دیگه هم میزارم.چندتا هم دوستان میزارند که دیگه این تاپیک از لیست 20تای اخر خارج میشه.حالا مدیر اون تالار میاد تاپیک منو به لیست موضوعات اصلی تالار اضافه میکنه.

این یعنی اینکه این جزو موضوعاتی هست که مورد تایید این سایت هست.و موضوعات دیگه که توی لیست اخرین موضوعات ارسالی تالار گفتگو هستند اگر نبینید هم خیلی مهم نیست.

اینجوری باعث میشه مطالب مهم تو چشم همه باشه و مزیت دیگرش اینه که دیگه سعی بر این میشه که موضوعاتی گذاشته بشه که بره تو لیست موضوعات اصلی تالار.یعنی تلاش برای گذاشتن تاپیک های مهم تر بیشتر میشه.

و خوبی که برای کاربران سایت داره اینه که لازم نیست بین انبوهی از تاپیک ها بگردند بلکه صاف میان تو تاپیک های اصلی تالارها میگردند چون مورد تایید و همسو با هدف سایت هست.

kamel.gholami
16th August 2014, 02:29 PM
پیشنهاد :

سلام

اگر امکانش هست تو فروم اصلی بالای روابط عمومی دو بخش کنار هم به این شکل ایجاد بشه

1 . موضوعات پربحث یا داغ (در یک روز گذشته)

موضوعاتی که در یک روز گذشته بیشترین بحث رو
داشتن به ترتیب تعداد پست های گذاشته شده در تاپیک مورد نظر
(که نشون دهنده ی بیشتر بودن بحثه) قرار داده بشه

2. آخرین ارسالها

خب مشخصه
جوری باشه که تالار ها رو از هم جدا نکنین
جدید ترین مطلب ارسال شده قرار داده بشه

البته یک چیزی شبیه به این تو قسمت فعالیت های انجمن (http://www.njavan.com/forum/spy.php?tabid=165) وجود داره ولی فکر میکنم این کاربردی تر باشه

مهندس نوجوان
17th August 2014, 01:28 AM
سلام
خسته نباشید
بحث شماره تلفن گرفتن ها تمام شد و حتی تاپیک مربوط به آن نیز حذف شد
ولی برای ایجاد تغییر در اطلاعات پروفایل تا شماره تلفن وارد نشود تغییرات پذیرفته نخواهند بود ...
لطفا رسیدگی نمایید
ممنون[golrooz]

عبدالله91
18th August 2014, 10:09 PM
سلام

پروفایل هر کسی مختص خوده فرد هست. پیشنهادم اینه که به کاربر اجازه داده بشود در مورد صفحه اش تصمیم بگیرد. مثه پیغام های بازدید کننده. کاربر این امکان رو داشته باشد که هر کدام را خواست حذف بکند.

باتشکر.

Admin
20th August 2014, 10:16 PM
سلام
خسته نباشید
بحث شماره تلفن گرفتن ها تمام شد و حتی تاپیک مربوط به آن نیز حذف شد
ولی برای ایجاد تغییر در اطلاعات پروفایل تا شماره تلفن وارد نشود تغییرات پذیرفته نخواهند بود ...
لطفا رسیدگی نمایید
ممنون

بخش شماره تماس اجباری است اما کاربران فعلی ملزم به پر کردن این بخش نیستند و تنها کاربران جدید ملزم به پذیرفتن قانون جدید هستند.

شما برای اینکه بتونین در پروفایل خودتون تغییرات ایجاد کنین یا شماره تلفن خودتون رو وارد کنین و یا در صورتی که دوست ندارید سایت با شما در تماس باشه این بخش رو به این صورت پر کنید. 09121111111

موفق باشید

"VICTOR"
21st August 2014, 01:34 PM
سلام

وقت بخیر

می خواستم بدونم چرا برای یک کاربر عادی جز همکار و مدیر و معاون پست ها و مطالب حذف شده نمایش داده نمیشن ؟ خب من نوعی بخوام دلیل حذف پست خودم رو حتی بدونم باید بیام بپرسم ؟ [bitavajohi]
و در ضمن اصلاً چرا امکان حذف رو قائل نیستید برا یه کاربر معمولی؟ [tafakor] امکان ویرایش مطالب در ګروه چی؟ چرا؟ [soal]

سؤال بود نه پیشنهاد نه نقد! [shaad]

موفق باشید [nishkhand]

A S L A N
21st August 2014, 02:54 PM
یاد منظومه زاغ و عقاب افتادم

شاید بیشتر از 200 بیت باشد.

راز طول عمر انسانها در این انجمن را هم توجیه میکند.

وقتی که عقاب راز عمر 300 ساله کلاغ را از او میپرسد، باپاسخ جالبی مواجه میشود

سوال عقاب به صورت بیتهای زیر مطرح شده است.

من و این شهپر و این شوکت و جاه
عمرم از چیست به این حد کوتاه

تو بدین قامت و بال ناساز
به چه فن یافته ای عمر دراز

پدرم نیز به تو دست نیافت تا
به منزلگه جاوید شتافت

لیک هنگام دم بازپسین
چون تو بر شاخ شدی جایگزین

از سر حسرت با من فرمود
این همان زاغ پلید است که بود

عمر من نیز به یغما رفته است
یک گل از صدگل تو نشکفته است

چیست سرمایه این عمر دراز
رازی اینجاست،تو بگشای این راز

در این بیتها منظور از پدر، کاربران و مدیران انجمن چون آیزنگارد،باستان شناس،نازخاتون،محسن آزماینده و ... هستند که دیگر نیستند

و اما جوابی که زاغ میدهد:

عمرتان گرچه پذیرد کم و کاست
دیگری را چه گنه کین ز شماست

زآسمان هیچ نیایید فرود
آخر از اینهمه پرواز چه سود

پدر من که پس از سی صد و اند
کان اندرز بود و دانش و پند

بارها گفت که بر چرخ اثیر
بادهاراست فراوران تاثیر

بادها کز زبر خاک وزند
تن و جان را نرسانند گزند

هر چه از خاک شوی بالاتر
بادها را بیش گزند است و ضرر

تا بدانجا که بر اوج افلاک
آیدت مرگ بود لیک هلاک

دیگر این خاصیت مردار است
عمر مردارخوران بسیار است

گند و مردار بهین درمان است
چراه ی کار تو زان سبب آسان است

واقعا ارتفاع پرواز درست است. شدیدا با اعراضات برخورد میشه و هرکسی که کمی بیشتر اعتراض کند، بیشتر اسیب میبند. یاد میکنم از باستان شناس که در تاپیک قیمت مرغ چقدر دوستان را عصبانی و ناراحت کرده بود و تاپیک غزه و محرم و ...

هر اعتراضی که ایشان کردند بیشتر به اخراج شدن تهدید شدند و برای آقای آزماینده تاپیکهای اعتراضی ایشون را خوندم و متوجه یک جمله شدم

دوستان عقده های شخصیشون را وارد سایت میکنند

و این واکنش به تاپیک و استنباط بود که مرجع و استدلال هم در اون نوشته شده بود. در شرایطی که کسی به کاربری که عکس خودش را عکس آقا، امضاش را سخن آقا و تاپیکش را تایید حرفهای آقا زده بود(بدون هیچ منطق و استنباطی) نگفت که دسمال کشی و پاپه خواری شخصی را وارد سایت کردن(بابت لفظ پاچه خواری معذرت میخوام ولی صدا و سیما هم از این کلمه استفاده میکند)

توضیحی برای این قسمت نمیدم. چون برای هر پستی که پاسخ منطقی نباشد، حذف میکنند

http://uc-njavan.ir/images/0log3icn8xlyj19xog2w.jpg
http://uc-njavan.ir/images/42ya6sf966vx98teyais.jpg

در مورد مرده خواری هم کاملا مشخص هست.

حرفهایی که پشت سر مهدی 42، باستان شناس، محسن آزماینده و بقیه زده شده، فقط تخریب شخصیت هستند. نه دلیل درست و واقعی. یاد دارم چند ماه پیش به دلیل چندتا از همن حرفها، معاون سایت در همین تاپیک به صورت رسمی عذرخواهی کرد.

پیشنهاد:

بیایید هرکاری میکنیم صادق باشیم.

بگوییم خانم دکتر باستان شناس به اخراج از سایت تهدید شد و از سایت رفت تا حرمت 5000 پسنی که زده بود شکسته نشود.

بگوییم اخراج محسن آزماینده به خاطر تاپیکهای اعتراضی بوده نه دعوایی که 2 طرفه بوده و توهینی که بیشتر از طرف مقابلش بوده

حقایق را بگوییم. نه برای اینکه وجدان نداشته مان آرام بگیرد. بلکه برای اینکه کار درست همین است.

معاون سایت
21st August 2014, 05:01 PM
یاد منظومه زاغ و عقاب افتادم

شاید بیشتر از 200 بیت باشد.

راز طول عمر انسانها در این انجمن را هم توجیه میکند.

وقتی که عقاب راز عمر 300 ساله کلاغ را از او میپرسد، باپاسخ جالبی مواجه میشود

سوال عقاب به صورت بیتهای زیر مطرح شده است.

من و این شهپر و این شوکت و جاه
عمرم از چیست به این حد کوتاه

تو بدین قامت و بال ناساز
به چه فن یافته ای عمر دراز

پدرم نیز به تو دست نیافت تا
به منزلگه جاوید شتافت

لیک هنگام دم بازپسین
چون تو بر شاخ شدی جایگزین

از سر حسرت با من فرمود
این همان زاغ پلید است که بود

عمر من نیز به یغما رفته است
یک گل از صدگل تو نشکفته است

چیست سرمایه این عمر دراز
رازی اینجاست،تو بگشای این راز

در این بیتها منظور از پدر، کاربران و مدیران انجمن چون آیزنگارد،باستان شناس،نازخاتون،محسن آزماینده و ... هستند که دیگر نیستند

و اما جوابی که زاغ میدهد:

عمرتان گرچه پذیرد کم و کاست
دیگری را چه گنه کین ز شماست

زآسمان هیچ نیایید فرود
آخر از اینهمه پرواز چه سود

پدر من که پس از سی صد و اند
کان اندرز بود و دانش و پند

بارها گفت که بر چرخ اثیر
بادهاراست فراوران تاثیر

بادها کز زبر خاک وزند
تن و جان را نرسانند گزند

هر چه از خاک شوی بالاتر
بادها را بیش گزند است و ضرر

تا بدانجا که بر اوج افلاک
آیدت مرگ بود لیک هلاک

دیگر این خاصیت مردار است
عمر مردارخوران بسیار است

گند و مردار بهین درمان است
چراه ی کار تو زان سبب آسان است

واقعا ارتفاع پرواز درست است. شدیدا با اعراضات برخورد میشه و هرکسی که کمی بیشتر اعتراض کند، بیشتر اسیب میبند. یاد میکنم از باستان شناس که در تاپیک قیمت مرغ چقدر دوستان را عصبانی و ناراحت کرده بود و تاپیک غزه و محرم و ...

هر اعتراضی که ایشان کردند بیشتر به اخراج شدن تهدید شدند و برای آقای آزماینده تاپیکهای اعتراضی ایشون را خوندم و متوجه یک جمله شدم

و این واکنش به تاپیک و استنباط بود که مرجع و استدلال هم در اون نوشته شده بود. در شرایطی که کسی به کاربری که عکس خودش را عکس آقا، امضاش را سخن آقا و تاپیکش را تایید حرفهای آقا زده بود(بدون هیچ منطق و استنباطی) نگفت که دسمال کشی و پاپه خواری شخصی را وارد سایت کردن(بابت لفظ پاچه خواری معذرت میخوام ولی صدا و سیما هم از این کلمه استفاده میکند)

توضیحی برای این قسمت نمیدم. چون برای هر پستی که پاسخ منطقی نباشد، حذف میکنند

http://uc-njavan.ir/images/0log3icn8xlyj19xog2w.jpg
http://uc-njavan.ir/images/42ya6sf966vx98teyais.jpg

در مورد مرده خواری هم کاملا مشخص هست.

حرفهایی که پشت سر مهدی 42، باستان شناس، محسن آزماینده و بقیه زده شده، فقط تخریب شخصیت هستند. نه دلیل درست و واقعی. یاد دارم چند ماه پیش به دلیل چندتا از همن حرفها، معاون سایت در همین تاپیک به صورت رسمی عذرخواهی کرد.

پیشنهاد:

بیایید هرکاری میکنیم صادق باشیم.

بگوییم خانم دکتر باستان شناس به اخراج از سایت تهدید شد و از سایت رفت تا حرمت 5000 پسنی که زده بود شکسته نشود.

بگوییم اخراج محسن آزماینده به خاطر تاپیکهای اعتراضی بوده نه دعوایی که 2 طرفه بوده و توهینی که بیشتر از طرف مقابلش بوده

حقایق را بگوییم. نه برای اینکه وجدان نداشته مان آرام بگیرد. بلکه برای اینکه کار درست همین است.

سلام دوست عزیز

تمامی کسانی که شما گفتین دقیقا خلاف انجام دادند و در مورد خانم باستان شناس ایشون هیچوقت به اخراج تهدید نشدند ایشون تذکر گرفتند به دلایلی که بهتره از خود ایشون بپرسین.

آقای محسن آزماینده چندمین بارشون بود که توهین و تهمت و ناسزا گفتند و علی رغم تذکرات قبلی باز ادامه دادند.جمله عقده های شخصی رو خوب اومدین چون عین واقعیت هست برای فردی که اینجور بوده
چند ماه پیش بنده معذرت خواستم چون باید معذرت میخواستم نه برعکس کسی که یکسره منو تهمت و ناسزا میداد.

خواهشا هم حرفی دارین پیام خصوصی هست نیازی به طومار نوشتن در این موضوعاتی که پر از دلیل برای اجراش بودن نیست.

در مورد آقای آیزنگارد از خود ایشون سوال کنید بهتره حقیقت چیز دیگه هست.

آقای مهدی 42 هم که با ایشون مشکلی نداریم و جزو مدیران خوب ما هستند.

پس لطفا حرفی دارین در پیام خصوصی کاملا در خدمت اینجور حرفا هستم

با تشکر

"VICTOR"
21st August 2014, 05:51 PM
سلام

سلام

خب پاسخ منم بدید تا اینجا تشریف میارید [bihes]

این الآن بی احترامی نیست؟

معاون سایت
21st August 2014, 05:58 PM
سلام

وقت بخیر

می خواستم بدونم چرا برای یک کاربر عادی جز همکار و مدیر و معاون پست ها و مطالب حذف شده نمایش داده نمیشن ؟ خب من نوعی بخوام دلیل حذف پست خودم رو حتی بدونم باید بیام بپرسم ؟ [bitavajohi]
و در ضمن اصلاً چرا امکان حذف رو قائل نیستید برا یه کاربر معمولی؟ [tafakor] امکان ویرایش مطالب در ګروه چی؟ چرا؟ [soal]

سؤال بود نه پیشنهاد نه نقد! [shaad]

موفق باشید [nishkhand]

سلام

وقت بخیر
وقتی پستی پاک میشه یک پیام حاوی حذف اون پست به کاربر پیام خصوصی میشه توسط سیستم بصورت اتوماتیک.مگر برای شما ارسال نمیشه؟

ببینید امکان حذف رو برای کاربر معمولی قرار ندادیم چون هر موقع بخواد پست میزنه و پاک میکنه و نظم رو بهم میریزه به همین دلیل امکان حذف برای کادر مدیران قرارداده شده.
امکان ویرایش مطالب گروه هم فقط مدیر گروه داره به دلیلی که گفتم

بازم سوالی باشه در خدمتم

معاون سایت
21st August 2014, 05:59 PM
سلام

خب پاسخ منم بدید تا اینجا تشریف میارید [bihes]

این الآن بی احترامی نیست؟

سلام
یا خدا تسلیم.[nishkhand] صبر کنید جواب میدم چون به کارهای دیگه هم میرسم کمی دیر و زود میشه.شرمنده

"VICTOR"
21st August 2014, 07:30 PM
سلام

وقت بخیر
وقتی پستی پاک میشه یک پیام حاوی حذف اون پست به کاربر پیام خصوصی میشه توسط سیستم بصورت اتوماتیک.مگر برای شما ارسال نمیشه؟

ببینید امکان حذف رو برای کاربر معمولی قرار ندادیم چون هر موقع بخواد پست میزنه و پاک میکنه و نظم رو بهم میریزه به همین دلیل امکان حذف برای کادر مدیران قرارداده شده.
امکان ویرایش مطالب گروه هم فقط مدیر گروه داره به دلیلی که گفتم

بازم سوالی باشه در خدمتم

سلام

ممنونم ...

تا جایی که من یادمه (که کاملاً در خاطر دارم) حتی یک بار هم که پستی از اینجانب حذف شده هیچ پیامی دریافت نکردم چه خصوصی چه علنی ... [bihes]
فقط یک مرتبه از مدیر تالار ادبیات و یک مدیر دیګه که خاطر ندارم خواستم یه پستی رو حذف کنن که پیام جهت حذف فرستادن و لا غیر!

خب پس باید یه کاری کنین به کاربری که یه مدت فعالیت می کنه (یا زمانی یا محتوایی که بهتره) ، براش این امکان رو بذارید ، الآن من یک و نیم سال هست اینجا فعالیت می کنم دیګه زشته اصلاً نتونم پست خودم رو حذف کنم یا در ګروه ویرایش کنم ...
امکان ویرایش رو که همکاران هم دارن ... جدیداً مګر اینجوری شده باشه که به نظرم اصلاً خوب نیست ...

دیګه اینکه حالا بګین ببینم دلیل اینکه پست من قبل از اینکه معصومه خانوم نقل قول من رو بخونن چی بود ؟ [sootzadan] اون تاپیک بی مضمون (عکس زیبایی از ابوبکر بغدادی خلیفه ی داعش) دو روز پا برجا بود ، وقتی بحث شکل ګرفت که ناقص هم تموم شد بدون هیچ اطلاعی چرا حذفش کردید؟ می خوام بدونم کی حذفش کرد ؟ [tafakor] هر دو تا سؤال رو حتماً پاسخ میدین ، موفق باشید [nishkhand]

سلام
یا خدا تسلیم.[nishkhand] صبر کنید جواب میدم چون به کارهای دیگه هم میرسم کمی دیر و زود میشه.شرمنده

تکرار نشه [nishkhand]، میګن آسیا به نوبت ، اول می بایست پست بنده رو پاسخ میدادین ، بعله [sootzadan] نه که تا یکی اعتراض کرد منفعت طلب باشین اول برین سراغ اوشون ، عدالت رو رعایت کنین ، آفرین [khanderiz]

"VICTOR"
21st August 2014, 07:41 PM
راستی یه مورد دیګه در ارتباط با امتیاز که آقای کاوه (ادمین) به طلیعه خانوم به نظرم ګفتن در روز برای 10 نفر میشه امتیاز داد ، خیلی کمتر از 10 نفرِ متفاوت هست ، فکر کنم حدأکثر همون 5 تا باشه ، یکم بیشتر کنین این قابلیت رو خب لطفاً ...

معاون سایت
21st August 2014, 07:58 PM
سلام

ممنونم ...

تا جایی که من یادمه (که کاملاً در خاطر دارم) حتی یک بار هم که پستی از اینجانب حذف شده هیچ پیامی دریافت نکردم چه خصوصی چه علنی ... [bihes]
فقط یک مرتبه از مدیر تالار ادبیات و یک مدیر دیګه که خاطر ندارم خواستم یه پستی رو حذف کنن که پیام جهت حذف فرستادن و لا غیر!

خب پس باید یه کاری کنین به کاربری که یه مدت فعالیت می کنه (یا زمانی یا محتوایی که بهتره) ، براش این امکان رو بذارید ، الآن من یک و نیم سال هست اینجا فعالیت می کنم دیګه زشته اصلاً نتونم پست خودم رو حذف کنم یا در ګروه ویرایش کنم ...
امکان ویرایش رو که همکاران هم دارن ... جدیداً مګر اینجوری شده باشه که به نظرم اصلاً خوب نیست ...

دیګه اینکه حالا بګین ببینم دلیل اینکه پست من قبل از اینکه معصومه خانوم نقل قول من رو بخونن چی بود ؟ [sootzadan] اون تاپیک بی مضمون (عکس زیبایی از ابوبکر بغدادی خلیفه ی داعش) دو روز پا برجا بود ، وقتی بحث شکل ګرفت که ناقص هم تموم شد بدون هیچ اطلاعی چرا حذفش کردید؟ می خوام بدونم کی حذفش کرد ؟ [tafakor] هر دو تا سؤال رو حتماً پاسخ میدین ، موفق باشید [nishkhand]

تکرار نشه [nishkhand]، میګن آسیا به نوبت ، اول می بایست پست بنده رو پاسخ میدادین ، بعله [sootzadan] نه که تا یکی اعتراض کرد منفعت طلب باشین اول برین سراغ اوشون ، عدالت رو رعایت کنین ، آفرین [khanderiz]

اگر حذف شدن با مدیر تالار بوده یا بخش یا ناظم

منظور از مدیران اینه کادر مدیران که همکاران هم شامل میشه

نه خب اول اون رو دیدم بعدش پست شما رو

معاون سایت
21st August 2014, 08:01 PM
راستی یه مورد دیګه در ارتباط با امتیاز که آقای کاوه (ادمین) به طلیعه خانوم به نظرم ګفتن در روز برای 10 نفر میشه امتیاز داد ، خیلی کمتر از 10 نفرِ متفاوت هست ، فکر کنم حدأکثر همون 5 تا باشه ، یکم بیشتر کنین این قابلیت رو خب لطفاً ...

والا اینو من اعلام کردم منتظر نظر مدیران ارشد هستم تا به نتیجه برسه.راستی باید موضع حذف پیام بیاد ایون پیگیری میکنم چرا سیستم پیامی نمیفرسته

masoume.a.92
21st August 2014, 10:41 PM
سلام
منم با زهرا موافقم و حرفشو تایید میکنم.
چرا بی اطلاع پاک میشه پست ها یا حتی تاپیک؟؟؟!
در رابطه با اطلاع قبل از حذف پست من هم فقط یک بار جناب مازرون بهم خبر دادند. اون هم باید حذف میشد چون پست رو یک روز زودتر از موعد قرارمون گذاشته بودم.
بقیه مدیران چی؟؟؟ [tafakor]

A S L A N
22nd August 2014, 09:18 AM
سلام دوست عزیز

تمامی کسانی که شما گفتین دقیقا خلاف انجام دادند و در مورد خانم باستان شناس ایشون هیچوقت به اخراج تهدید نشدند ایشون تذکر گرفتند به دلایلی که بهتره از خود ایشون بپرسین.

آقای محسن آزماینده چندمین بارشون بود که توهین و تهمت و ناسزا گفتند و علی رغم تذکرات قبلی باز ادامه دادند.جمله عقده های شخصی رو خوب اومدین چون عین واقعیت هست برای فردی که اینجور بوده
چند ماه پیش بنده معذرت خواستم چون باید معذرت میخواستم نه برعکس کسی که یکسره منو تهمت و ناسزا میداد.

خواهشا هم حرفی دارین پیام خصوصی هست نیازی به طومار نوشتن در این موضوعاتی که پر از دلیل برای اجراش بودن نیست.

در مورد آقای آیزنگارد از خود ایشون سوال کنید بهتره حقیقت چیز دیگه هست.

آقای مهدی 42 هم که با ایشون مشکلی نداریم و جزو مدیران خوب ما هستند.

پس لطفا حرفی دارین در پیام خصوصی کاملا در خدمت اینجور حرفا هستم

با تشکر
شکر خدا توی عصری زندگی میکنیم که عصر ارتباطات نام دارد. کاملا در جریان اتفاقات هستم

این استذلال شمایت: مدیر حق دارد به کابربر توهین کند ولی کاربر حق ندارد.

در جریان تخلفات ایشون و تذکراتی که گرفته، هیچ تذکری نبوده غیر از پست ایشون در مورد 3خرداد که اون هم حذف شده بود.

بیتهای پایانی شعر را مینویسم

من نیم در حور این مهمانی
گند و مردار تو را ارزانی

سالها باش و بدین عیش بناز
تو و مردار تو و عمر دراز

گر در اوج فلکم باید مرد
زندگی در کند به سر نتوان برد

شهپر شاه هوا اوج گرفت
زاغ را مانده بذ او دیده شگفت

سوی بالا شد و بالاتر شد
راست با مهر فلک همسر شد

لحظه ای چند بر این لوح کبود
لکه ای بود و دگر هیچ مبود

ببینید توی زندگی من و محسن آزماینده و خانم دکتر سارا بهنام و نازخاتون و آیزنگارد و ... هیچ تغییری ایجاد نمیکنه تو سایت کاربر اخراج شده باشیم یا مدیر و ... ولی اگر شما یاد بگیرید که حرف راست بزنید مطمئنا آینده شما تغییر خواهد کرد.

محسن برای حرفهایی که زد اخطاری نداشت. تا جایی که میدونم اخطارهای دریافتی باید اینجا نمایش داده بشه که چیری نیست

http://uc-njavan.ir/images/e4rgl3kdtofj0ltv4gou.png

بیایید کار زشت خود را با دروغهای زیبا توجیه نکنیم.

لطفا اگر پاسخ درست ندارید، لازم نیست با دروغ توجیه کنید. میتوانید سکوت کنید و جواب ندهید.

همه ما به اندازه کافی توی زندگی دروغ میشنویم و بدترین دروغها اونهایی هستند حقیقتشان را میدانیم.

معاون سایت
23rd August 2014, 12:16 PM
شکر خدا توی عصری زندگی میکنیم که عصر ارتباطات نام دارد. کاملا در جریان اتفاقات هستم

این استذلال شمایت: مدیر حق دارد به کابربر توهین کند ولی کاربر حق ندارد.

در جریان تخلفات ایشون و تذکراتی که گرفته، هیچ تذکری نبوده غیر از پست ایشون در مورد 3خرداد که اون هم حذف شده بود.

بیتهای پایانی شعر را مینویسم

من نیم در حور این مهمانی
گند و مردار تو را ارزانی

سالها باش و بدین عیش بناز
تو و مردار تو و عمر دراز

گر در اوج فلکم باید مرد
زندگی در کند به سر نتوان برد

شهپر شاه هوا اوج گرفت
زاغ را مانده بذ او دیده شگفت

سوی بالا شد و بالاتر شد
راست با مهر فلک همسر شد

لحظه ای چند بر این لوح کبود
لکه ای بود و دگر هیچ مبود

ببینید توی زندگی من و محسن آزماینده و خانم دکتر سارا بهنام و نازخاتون و آیزنگارد و ... هیچ تغییری ایجاد نمیکنه تو سایت کاربر اخراج شده باشیم یا مدیر و ... ولی اگر شما یاد بگیرید که حرف راست بزنید مطمئنا آینده شما تغییر خواهد کرد.

محسن برای حرفهایی که زد اخطاری نداشت. تا جایی که میدونم اخطارهای دریافتی باید اینجا نمایش داده بشه که چیری نیست

http://uc-njavan.ir/images/e4rgl3kdtofj0ltv4gou.png

بیایید کار زشت خود را با دروغهای زیبا توجیه نکنیم.

لطفا اگر پاسخ درست ندارید، لازم نیست با دروغ توجیه کنید. میتوانید سکوت کنید و جواب ندهید.

همه ما به اندازه کافی توی زندگی دروغ میشنویم و بدترین دروغها اونهایی هستند حقیقتشان را میدانیم.

آقای محترم ایشون چندید بار تذکر گرفته اند پس خواهشا از چیزی که نمیدانید اظهار نظر نکنید
کاربری که توهین میکنه باید بشدت جوابش رو داد تا یاد بگیره هر جایی گوهر فشانی نکنه
یک مثلی هست :کافر همه را به کیش خود پندارد.

شاید شما نیاز به دروغ داشته باشید ولی من نیازی به دروغ ندارم چون نه ترسی از کسی دارم نه کار اشتباهی انجام دادم پس لطفا حد خودتون رو رعایت کنید و هر چی به فکرتون میرسه ابراز نکنید

اینجا دیگه دور این بحثهای بیخود و ادعاهای الکی گذشته خواهشا شما این حرفهای به درد نخور رو جای دیگه بزنید که بهش توجهی بشه.امیدوارم شما هم اصلاح بشید و بدون اطلاع دروغ نبافید

با تشکر

معاون سایت
23rd August 2014, 12:18 PM
سلام
منم با زهرا موافقم و حرفشو تایید میکنم.
چرا بی اطلاع پاک میشه پست ها یا حتی تاپیک؟؟؟!
در رابطه با اطلاع قبل از حذف پست من هم فقط یک بار جناب مازرون بهم خبر دادند. اون هم باید حذف میشد چون پست رو یک روز زودتر از موعد قرارمون گذاشته بودم.
بقیه مدیران چی؟؟؟ [tafakor]
سلام

کاش زودتر میگفتید قبلا پستی که پاک میشد یک پیام مبنی بر حذف پست اتوماتیک با ذکر دلیل ارسال میشد توسط سیستم اینجور که شما میگین انگار مشکلی در ارسالش ایجاد شده اینو پیگیری میکنم چرا ارسال نمیشه

A S L A N
23rd August 2014, 04:30 PM
منظور شما از گوهر فشانی عباراتی اینچنین هست؟؟؟

کافر همه را به کیش خود پندارد.

ایرانی جماعت همینه. اینقدر دروغ میگن تا خودشون هم باور کنند

یک نظریه روانشناسی هست که میگه "افراد احمق همیشه قاطعانه صحبت میکنند"

من نیازی به دروغ ندارم چون نه ترسی از کسی دارم نه کار اشتباهی انجام دادم

من به شما و امثال شما اعتماد ندازم ولی به نظربه های روانشناسی اعتقاد دارم[cheshmak]

سلامت باشید

معاون سایت
23rd August 2014, 08:15 PM
منظور شما از گوهر فشانی عباراتی اینچنین هست؟؟؟

ایرانی جماعت همینه. اینقدر دروغ میگن تا خودشون هم باور کنند

من به شما و امثال شما اعتماد ندازم ولی به نظربه های روانشناسی اعتقاد دارم[cheshmak]

سلامت باشید

بهتر مواظب حرف زدنت باشی احمق هم فرهنگت هست .افرادی مثل شما فقط بلدند حرف الکی و بدون مدرک بزنند پس بهتره پات رو گلیمت درازتر نکنی که یکوقت دچار مشکل بشی پسر بچه .همیشه با سند و مدرک صحبت کن نه روی توهمات شخصی

kamel.gholami
23rd August 2014, 08:32 PM
سلام

آقا چه خبر اینجا همیشه دعواعه؟!

بخدا میترسم انتقاد کنم ![nishkhand]

معاون سایت
23rd August 2014, 08:45 PM
سلام

آقا چه خبر اینجا همیشه دعواعه؟!

بخدا میترسم انتقاد کنم ![nishkhand]

سلام

نترس بابا[nishkhand] انتقاد مشکلی نداره ولی توهین و بدون مدرک باشه مشکل داره .شما انتقاد داری با ذکر دقیق موضوع بگو من در خدمتم

kamel.gholami
23rd August 2014, 08:54 PM
سلام

نترس بابا[nishkhand] انتقاد مشکلی نداره ولی توهین و بدون مدرک باشه مشکل داره .شما انتقاد داری با ذکر دقیق موضوع بگو من در خدمتم

قول دادیا ! پس :

انتقاد 1 : ( فکر کنم بچه ها گفتن ) [B]پست یا تاپیکی که حذف میشه چرا به کاربر اطلاع نمیدین ؟ یبار من فکر کردم تاپیکم ارسال نشده نگو ارسال شده حذف شده !

انتقاد2: قالب سایت خیلی خسته کننده شده /// یه طرح جدیدی بزنین دلمون وا شه[nishkhand]

پیشنهاد 1 : (این ایده ی خودم نیست از یک انجمن دیگه دیدم) در کنار دکمه ی ارسال تشکر یه دکمه دیگه قرار بدین بنام "نپسندیم" یا "ارسال ... (متاسب با وزنش پیدا نکردم !)" امکان داه یکی از پستی خوشش نیاد ولی نخواد بحث کنه یا دلیل خوبی تو ذهنش نباشه . اینو بزنه

پیشنهاد 2 : تقویم سایت ایرانی شه ...

ممنان :)

معاون سایت
23rd August 2014, 08:57 PM
قول دادیا ! پس :

انتقاد 1 : ( فکر کنم بچه ها گفتن ) [B]پست یا تاپیکی که حذف میشه چرا به کاربر اطلاع نمیدین ؟ یبار من فکر کردم تاپیکم ارسال نشده نگو ارسال شده حذف شده !

انتقاد2: قالب سایت خیلی خسته کننده شده /// یه طرح جدیدی بزنین دلمون وا شه[nishkhand]

پیشنهاد 1 : (این ایده ی خودم نیست از یک انجمن دیگه دیدم) در کنار دکمه ی ارسال تشکر یه دکمه دیگه قرار بدین بنام "نپسندیم" یا "ارسال ... (متاسب با وزنش پیدا نکردم !)" امکان داه یکی از پستی خوشش نیاد ولی نخواد بحث کنه یا دلیل خوبی تو ذهنش نباشه . اینو بزنه

پیشنهاد 2 : تقویم سایت ایرانی شه ...

ممنان :)

سلام
والا مورد اولم که خودمم تعجب کردم ولی انگار واقعا ارسال نمیشه.

مورد دوم قالب رو اقای مدیر کل باید پاسخ بدن ولی بنده هم میگم

پیشنهادات هم بهشون ارائه میدم جوابش رو هم برات میفرستم

خواهش می کنم

kamel.gholami
23rd August 2014, 09:02 PM
سلام
والا مورد اولم که خودمم تعجب کردم ولی انگار واقعا ارسال نمیشه.

مورد دوم قالب رو اقای مدیر کل باید پاسخ بدن ولی بنده هم میگم

پیشنهادات هم بهشون ارائه میدم جوابش رو هم برات میفرستم

خواهش می کنم

تشکر از پاسخگویی [golrooz]

setayesh shb
23rd August 2014, 11:04 PM
سلام خدمت همگی
خیلی کوچیکتر از اونم که از این اظهار نظرا کنم[khejalat]ببخشید که نظر دادم علت این نظر دادنم اینه که این قضیه تموم شدش دوست نداشتم تلخ تموم بشه ولی
ممنونم از دو طرف برای اتمام این بحث[tashvigh]
به عنوان یه آدم بی طرف حرف میزنم و انتقاد میکنم[sootzadan]
ای کلش این بحث در خصوصی صورت میگرفت
و این که ای کاش احترام بین دو طرف باقی میموند در ادامه ی بحث
ای کاش آقا محسن ملایم تر پیش میرفت
کاش داداش مهدی ادامش نمیدادن
بی طرفانه حرف زدم[nishkhand]
منم که دارم تلخش میکنم...[nadidan]
فقط یکی این وسط آتیش داشت اضافه میکرد[nishkhand]من نفهمیدم کی بود[sootzadan]ولی دیگه مهم نیست هر چی بوده تموم شده
یه انتقادم بکنم که اسپم حساب نشه خب[nishkhand]
به یاد افرادی که سال ها در سایت بودن بیشتر باشیم که یه روز با همچین جمله ای مواجه نشیم:برای خودم متاسفم که وقتمو تو سایت سال ها تلف کردم(حرف آقا محسن بود)

خب دیگه من بلد نیستم طومار بنویسم
دست گل جفتشون درد نکنه که دیگه ادامه ندادن[khanderiz]
پاسخ انتقادمو نمیخوام[sootzadan]میترسم که دوباره بحث راه بیفته[negaran][nishkhand]پس لطفا کسی نقل قول نکنه[sootzadan]

312
24th August 2014, 11:41 AM
سلام.
[soal]استدلالی وجود داره که یک مدیر با اکانت شخصی خودش از نوشته های مدیریتی خودش تشکر میکنه؟!
روی راندمان سایت تاثیری داره؟
جایزه تعلق میگیره؟
پیشاپیش ممنون از جواب[golrooz]

my dream
24th August 2014, 06:20 PM
سلام...
نه انتقاد نه پیشنهاد...
فقط واسم سوال پیش اومده که چرا اکثر اعضا مولتی یوزر هستن اینجا؟

[golrooz]

معاون سایت
24th August 2014, 09:59 PM
سلام...
نه انتقاد نه پیشنهاد...
فقط واسم سوال پیش اومده که چرا اکثر اعضا مولتی یوزر هستن اینجا؟

[golrooz]

سلام.خب والا چی بگم این ممنوعیتی نداره تا وقتی خلافی مرتکب نشن

معاون سایت
24th August 2014, 10:01 PM
سلام.
[soal]استدلالی وجود داره که یک مدیر با اکانت شخصی خودش از نوشته های مدیریتی خودش تشکر میکنه؟!
جایزه تعلق میگیره؟

سلام
نه تاثیری نداره اما انجامش ممنوعیتی نداره

elinaaa
26th August 2014, 12:12 PM
سلام
امیدوارم حرفام تکراری نباشه چون شاید قبلا در موردش صحبت شده...
کاش میشد گزینه دعوت از کاربران دوباره فعال بشه به نظرم بودش بهتر از نبودشه البته اگه با محدودیت دعوت همراه باشه خب بهتره
اینجوری دوستان مجبور نیستن زحمت بکشن و به پروفایل بقیه برن واسه گذاشتن لینک دعوت
اینجوری پست های بهتر و مفیدتر در معرض دید همه قرار میگیره
اینجوری کاربرای جدیدی که تازه فعالیتشونو شروع کردن بیشتر و بهتر شناخته میشن و کلا انگیزه همه بالاتر میره و...

با تشکر

plarak12
26th August 2014, 05:52 PM
به نام خدا
گزاره اول ) در پاسخ به کاربر aslan و امثال ایشون که بدون هیچ واهمه ای به هویت ملی ودینی ایرانیان توهین کردند و ایرانیان رو دروغگو و تکفیری و دشمن خطاب کردند و به دفاع از دوستان داعشی خودشون پرداختند
جناب اصلان -- واقعا تعجب میکنم که شمایی که اینجور حق طلبانه به دفاع از بقیه کاربران برخواستید که (در عمل غیر اینه) با چه حقی بخودتون اجازه میدید نام کاربری من و بقیه کاربرا رو درج کنید و تهمت توهین به من بزنید و در غیاب و حتی بدون هیچ خبری ، من رو مورد هجمه قرار بدید ؟؟؟ (و البته بقیه دوستان و کاربران سایت رو )
لینک زیر رو ببینید: http://www.njavan.com/forum/showthread.php?214063- (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?214063-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA)
بنده اهل توهین ام !!!!! من به شمایی که محب و برادر تروریست های داعش هستی و در شروع پستت ، من و کابران و تمام انسانهای که ذره ای انسانیت در وجودشون باشه رو دشمن (تکفیری) نامیدی !
توهین نکردم و شمارو دوست حقیقت جو خطاب کردم ، شمایی که برادران و عزیزان داعشی تون به کودکان بی دفاع هم رحم نمیکنند و قلب هر انسان با وجدانی رو با غم و اندوه این فجایع انسانی به سوگ نشاندند !!!!
آواتار فعلی من عکس مستند سازیه که برادران شما ، دخترشو در 3سالگی یتیم کردهاند!!!. بلی با این وجود سعی کردم به شما و عقایدتون احترام بذارم اما بطور اتفاقی بعد دیدن پست اسلام و تروریست شما ، وارد پروفایلتون شدم و پست های شما در این تاپیک رو دیدم و حقیقتا جا خورد که شما با این طرز فکر و عقیده و ادبیات دایه دار عدالت و .... هستی ،شمایی که راحت بخودت اجازه میدی چنین الفاظی رو بزبون بیاری ، البته با این برادران داعشی که شما داری و عدالتی که اونها دایه دارشن ، این رفتار شما طبیعیست !

با درود به دوستان و دشمنان عزیز.
یک سوال کجای کار برادران و خواهران مسلمان داعش به اسلام نمیخورد؟؟
QUOTE=A S L A N;602996]ایرانی جماعت همینه. اینقدر دروغ میگن تا خودشون هم باور کنند
یک نظریه روانشناسی هست که میگه "افراد احمق همیشه قاطعانه صحبت میکنند"[/QUOTE]

دسمال کشی و پاپه خواری شخصی
بنده به شما با این وضعیتتون توهین نکردم اقای ازماینده که جای خودشو داره !!!
من با ایشون مشکلی نداشتم و ندارم و فقط یسری پاسخ رو بشکل مقاله براشون نوشتم .اون هم از منابع معتبر که بخاطر تعدد منابع که در سیر مطالعاتی خودم بوده ذکر نکردم و کاری ندارم که ایشون در پست اولشون به عقاید خیلی ها توهین کردند و من رو بی ادب خطاب کردند و... که این به شخص ایشون مربوطه نه به شما !! چطور شما رفتار خودتونو توهین نمیدونید اما یه اصطلاح ساده و رایج کلامی و فلسفی (آبشخور فکری ) که در محافل و مقالات رسمی مورد استفادست رو توهین قلمداد میکنید (و معنی واضح خاستگاه و مبانی فکری رو میده و حتی خود کلمه آبشخور به تنهایی در لغت نامه دهخدا معنی سرچشمه رو میده )
نمیخوام بیشتر از این درباره این موضوع که تمام هم شده صحبت کنم ، چرا که اقای ازماینده در اینجا حضور ندارن ، اما همواره به ایشون و امسال ایشون احترام میزارم .
و به شما و امثال شما اجازه نمیدیم از اب گل آلود ماهی بگیرید و از جو موجود سواستفاده کنید و ایران و ایرانی جماعت رو مورد توهین قرار بدید ....
و البته به اونایی که چراغ خاموش میان و سایتا رو رصد میکنند و با پاشیدن بذر اختلاف سعی در عرضه عقاید وجذب افکار ، به سمت خودشون رو دارند
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .....
گزاره دوم )
یه مشکلی بخاطر یسری افراط و تفریط ها،کارشکنی ها والبته بذرپاشی معاندین در جامعه بوجود اومده که امثال ما جوونا رو بدبین کرده ، تا جایی که فرضا یکی از دوستان یه پست درباره رعایت اخلاقیات و یا نوع پوشش و ... میزنه ، خیلی زود با موضع گیری شدید و عموما با سلاح لیست کردن مشکلات اقتصادی و بعضا فرهنگی و ...روبرو میشه(و عموما با لفظ همه چیزمون درسته و فقط همینا مشکل ماست)ودرجواب هم (چون مشکل اقتصادی هست چون فقر هست چون بیکاری هست دیگه کلا مسائل دیگه رو باید بیخیال شد؟! وهمه روزنامه ها سایتها تلویزیون و .... باید تمام24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به بیکاری و فقر و اقتصاد و ...بپردازند ؟!)، اما خیلی از افرادی که در کلیت این مسائل(اقتصادی و فرهنگی دینی و ...) دغدغه دارند و برا حل یا کمتر شدنش فعالیت میکنند ،وضع امروز دنیا رو همانند میدان جنگ میدونند ،سعی و تلاش شون براینه بر هردو جنبه تمرکز کنند و در افراط و تفریط که اینروزها همه گیر شده ،گرفتار نشدند وحتی دربرخی ضمینه های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی که مربوط به دولت و نهادهای حکومتی هست با شدت چندصد برابر عمل میکنند و این این واقعیت مغفول مانده و شاید علت این درگیری ها و عدم اتحاد در جامعه عدم توجه به این دووجهی بودن هاست ، یعنی هم تمرکز بر خود فردی و احاد جامعه و هم نقد سازنده و با راه حل و روحیه مطالبه گرایانه (نه حاشیه سازی و فرافه کنی)
نمونش برخی فعالین این حوزه (اقای طالب زاده در برنامه راز و یا دکتر رحیم پور ،یا دکتر عباسی و ... که البته طبیعیه خیلی از اینها اشتباهاتی رو داشتند و دارند ) ویا در فضایی شبیه اینجا
،نویسنده معبر فندرسک: که سعی کرده این دو وجه رو رعایت کنه ،(که البته در برخی جاها کاستی هایی داشته ،اما مهم اراده ایست که در جهت این دوجهی بودن داشته) http://sayberi174.persianblog.ir/post/1490/ یا http://sayberi174.persianblog.ir/post/1520 و یا http://sayberi174.persianblog.ir/post/1592/
که البته برا نویسنده این وبلاگ بخاطر نقدهای تندش در برخی موارد مشکل درست کردند که بعد کلی درد سرتبرئه و مورد عذرخواهی قرار گرفت ... ویا برا شخص منم در دانشگاه این موضوع پیش اومد و تا پرونده سازی و انگ سیاسی و ... پیش رفت اما کوتاه نیومدیم و با پافشاری از راه درستش به کارایی رو کردیم و میکنیم
مخلص کلام این بود نظاریم کار سایت که شمه کوچیکی از جامعه واقعی ماست به اینجا برسه که برخی دوستان فعال و دلسوز قدیمی منصرف بشن و یا اخراج بشن و از اون طرفم بقیه همکاران و مسئولین سایت مورد توهین قرار بگیرند و کار بجایی برسه که احترام به عقاید یکدیگر رو فراموش کنیم ...
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ......
گزاره سوم) تنها درخواست و پیشنهاد با روحیه مطالبه (چرا که نقد ها رو دوستان انجام دادند و میدهند و تا این لحظه از نتیجه خبری نبوده !!!!)
از دوستانم درخواست میکنم اگرم نقدی بیان میشه ، با ارائه راه حل همراه با روحیه مطالبه گرایانه از مرجع مربوطه (###) در جهت حصول نتیجه باشه ونه فقط صرف نقادی که نتیجه ای جز تشویش اذهان و حاشیه سازی نخواهد بود[golrooz]
و از مسئولین سایت تقاضا دارم که با محور قرار دادن محبت و همچنین داشتن تحمل و نرمش عمل و تمرکز به اشتراکات و نه اختلافات اسباب این دلزدگی ها و ناراحتی ها رو برچیده و نگذارند کار به جایی برسه که افرادی که خود رو برادر تروریست ها میدوند ، دلسوز و مدافع کاربران و فعالین این سایت و دایه دار عدالت خواهی باشند (عدالتی که نمونه هایی ازش رو در کشورهای اطراف شاهدیم)
و امیدوارم ادمین محترم شرایطی رو فراهم کنند که دوستان قدیمی بازم در سایت حاضر باشند و مجالی برای جولان فرصت طلبان ایجاد نشه
و با پشتیبانی بیشتر و حمایت ابزاری از کاربران در جهت دادن به دغدغه ها و نقدهای سازنده به سمت حصول نتیجه گام بردارید (###)[golrooz]
(###) برای نمونه تجربه سنگینی که در فضای بورس داشتیم ، جایی که سهامداران حقیقی هیچ تریبون و مرکزی برای دفاع از حقوق خودشون ندارند ، با استفاده از نقد سازنده همراه با ارائه راه حل و با روحیه مطالبه گرایانه در جهت حصول نتیجه ، با کمک ابزاری سایت بورس نیوز که بنوعی تریبون و مرکز احقاق حقوق ما سهامداران حقیقی شده ،طی نامه ای که ما سهامداران شرکت تکمبا بعد از تنظیم به بورس نیوز فرستادیم و اونها هم با مخاطب قرار دادن ناظر و مسئول مربوطه و همینطور مدیر عامل شرکت ، اقدام به درج نامه کردند و البته پیگیری بعد از درج ، که موج رسانه ای بسیار خوبی رو براه انداخت و از ضرر بیشتر سهامداران جلوگیری شد.و یا در مورد عدم پرداخت سود سهام شرکت ها هم به همین شکل ...
امیدوارم مسئولین سایت و ادمین محترم در اسرع وقت پاسخ و نتیجه عمـلی نقد ها و پیشنهادهای سازنده کاربران رو ارائه دهند [golrooz]
خودم رو در حد بیان این جملات نمیدونم چرا که شاید خودم این موارد رو در بسیاری از برهه ها رعایت نکرده باشم و از این بابت ازتمامی دوستانی که شاید نا خواسته سبب رنجش اونها شده باشم،عذر خواهی میکنم
سبز باشید[golrooz]

"VICTOR"
26th August 2014, 09:35 PM
والا اینو من اعلام کردم منتظر نظر مدیران ارشد هستم تا به نتیجه برسه.راستی باید موضع حذف پیام بیاد ایون پیگیری میکنم چرا سیستم پیامی نمیفرسته

سلام

جناب من شمردم امروز که 26 اوت هست من سه تا دونه امتیاز بیشتر نتونستم بدم ، سیستم امتیازدهیتون مال خودتون ، نخواستیم [sootzadan] به چه درد می خوره آخه؟ قبلاً که امتیازها دلخواهی با قدرت زیاد و کم بود باز بهتر بود از این وضع ، حدأقل میزدید همونا رو لګاریتم میګرفتید ولی با همون منوال ادامه میداشت ... [tafakor]

من دیګه پام رو تو این تاپیک نمیذارم ، صحبت هیچ کس نتیجه نمیده چه انتقاد چه پیشنهاد اغلب هم اینجا مشاجره پیش میاد و باز پستا حذف میشه (منظورم اصلاً پست الان نبود ابداً ، کلی و از همه نظر ګفتم)

غیر اینه بګید لطفاً [golrooz]

آروم بودم آ [khanderiz]

تووت فرنگی
27th August 2014, 11:32 AM
شاید کار درستی نباشد که من اینجا نظر بگذارم اما دلیل اصلی دعوا ها و مشکلات و اخراج این هست که دوستان عزیز نمی دانند چگونه بحث کنند ..
در اکثر بحث ها که بنده می بینم دوستان دلشان می خواهد نظر خودشان را تحمیل کنند و سایر دوستان قبول!
باید پذیرفت که هر انسانی آزادی دارد در چگونه فکر کردن ..
بهتر است قبل از هر بحثی که شکل می گیرد نکاتی را متذکر شود شخص پست دهنده که قرار نیست در این تاپیک عقاید کسی به اجبار به دیگری تاثیر بگذارد !

و انتقادی که بنده دارم این است که در این سایت بعضی از دوستان که عقاید مذهبی دارند فکر می کنند فقط خودشان خداپرست هستند و سایرین کافر! و بعد از هر بحث، دوستانی که نظرهای مخالف داشته اند دشمن خونی هم می شوند..
لطفاً بخشی را اختصاص دهید به آموزشِ تبادلاتِ نظر در پست ها و این که آنقدر متوجه شویم که نظر هر انسانی محترم است ولو مخالف نظر ما باشد!

masoume.a.92
28th August 2014, 06:43 PM
سلام

کاش زودتر میگفتید قبلا پستی که پاک میشد یک پیام مبنی بر حذف پست اتوماتیک با ذکر دلیل ارسال میشد توسط سیستم اینجور که شما میگین انگار مشکلی در ارسالش ایجاد شده اینو پیگیری میکنم چرا ارسال نمیشه

سلام تشکر.
البته این از اولشم فک کنم کار نمیکرد والا ما یبارم ندیدم [nishkhand]

بی زحمت حالا ک دارین پی گیری میکنین سر راهتون لیست سیاه رم پیگیر شین. کار نمیکنه.
[golrooz]

312
29th August 2014, 05:58 AM
سلام مکرر.
آیا میشه کاری کرد که این پیام رو ↓ زیر پستهای تالار ندید و امضای نویسنده رو حتی با سایز کوچکتر یا بطور نصفه نیمه تماشا کرد و از امضای نویسنده مطلع شد؟

دوست عزیز امضای شما بیش از حد مجاز تعیین شده است
لطفا در اولین فرصت از اینجا (http://www.njavan.com/forum/www.njavan.com/forum/profile.php?do=editsignature) نسبت به اصلاح طول امضای خود اقدام کنید ( حداکثر ارتفاع امضا 250 پیکسل می باشد )

عبدالله91
29th August 2014, 07:02 AM
...................

........

سلام

خدا قوت

چرا پیشنهاد بنده جواب داده نمیشه؟[tafakor]صفحۀ 19 هست.(18th August 2014 10:39 PM)

سلام

پروفایل هر کسی مختص خوده فرد هست. پیشنهادم اینه که به کاربر اجازه داده بشود در مورد صفحه اش تصمیم بگیرد. مثه پیغام های بازدید کننده. کاربر این امکان رو داشته باشد که هر کدام را خواست حذف بکند.

باتشکر.

عبدالله91
29th August 2014, 07:35 AM
و انتقادی که بنده دارم این است که در این سایت بعضی از دوستان که عقاید مذهبی دارند فکر می کنند فقط خودشان خداپرست هستند و سایرین کافر! و بعد از هر بحث، دوستانی که نظرهای مخالف داشته اند دشمن خونی هم می شوند..
لطفاً بخشی را اختصاص دهید به آموزشِ تبادلاتِ نظر در پست ها و این که آنقدر متوجه شویم که نظر هر انسانی محترم است ولو مخالف نظر ما باشد!

خب فکر نمیکنین این سبک حرف زدنتون نشونه بدبینی به یک گروه خاص است؟

این خطای شما فکر کنم اسمش قالب اندیشی باشه.

خودتون همون خطایی رو مرتکب میشین که خودتون اعتراض میکنین.

شما که از دور میبینین شاید از بطن ماجرا خبر نداشته باشین. شاید اصلا اونی نباشه که شما برداشت کردین یا امثالهم.

خب همه حق نظر دادن دارند البته بدون توهین و اهانت.

شما یه گروهی رو ناخواسته به یه چیزایی متهم کردین.شاید منظوری نداشته باشین اما جملاتتون به سمت افرادی نشونه میره. درحالی که این شاید کاملا ناعادلانه باشد.

به قول مدیر محترم کل انجمن شاید ما منظوری از کلمات و جملات نداشته باشیم اما یادمون باشه که ترکیب جملات چه اثری رو میتونه بجا بذاره.

همۀ اینا جزو خطاهای ادراکی هستند. اگه همه یادبگیریم که از خطاهای ادراکی آشنایی داشته باشیم وضع ان شاالله خوب میشه.[golrooz]

تووت فرنگی
29th August 2014, 08:08 AM
خب فکر نمیکنین این سبک حرف زدنتون نشونه بدبینی به یک گروه خاص است؟

این خطای شما فکر کنم اسمش قالب اندیشی باشه.

خودتون همون خطایی رو مرتکب میشین که خودتون اعتراض میکنین.

شما که از دور میبینین شاید از بطن ماجرا خبر نداشته باشین. شاید اصلا اونی نباشه که شما برداشت کردین یا امثالهم.

خب همه حق نظر دادن دارند البته بدون توهین و اهانت.

شما یه گروهی رو ناخواسته به یه چیزایی متهم کردین.شاید منظوری نداشته باشین اما جملاتتون به سمت افرادی نشونه میره. درحالی که این شاید کاملا ناعادلانه باشد.

به قول مدیر محترم کل انجمن شاید ما منظوری از کلمات و جملات نداشته باشیم اما یادمون باشه که ترکیب جملات چه اثری رو میتونه بجا بذاره.

همۀ اینا جزو خطاهای ادراکی هستند. اگه همه یادبگیریم که از خطاهای ادراکی آشنایی داشته باشیم وضع ان شاالله خوب میشه.[golrooz]

بنده اصلا منظور خاصی نداشتم
اگر گفتم مذهبی ها به این دلیل بود که در اکثر بحث ها دیدم که بعضی از افراد تند رو با کنایه سایرین رو مورد اهانت قرار دادند .. و نمی گویم همه بلکه بعضی ها!
بنده نیز خداپرست هستم و مثل شما و خیلی های دیگر نماز می خونم، روزه می گیرم.. و مذهبی هستم ... اما این درست نیست که بعضی ها فکر می کنند فقط خدا و دین و مذهب مال خودشون هست .. و مثلا کسی که حجاب ندارد حق ندارد خدا را عبادت کند...
فقط نه مذهبی ها بلکه خیلی های ما از هر قشر و مذهب عادت کردیم که تحمیل کنیم ..
وگرنه بنده هیچ منظوری نداشتم، اگر هم این مثال رو زدم به دلیل تاپیکی بود که در آن شرکت داشتم.

عبدالله91
29th August 2014, 08:27 AM
بنده اصلا منظور خاصی نداشتم
اگر گفتم مذهبی ها به این دلیل بود که در اکثر بحث ها دیدم که بعضی از افراد تند رو با کنایه سایرین رو مورد اهانت قرار دادند .. و نمی گویم همه بلکه بعضی ها!
بنده نیز خداپرست هستم و مثل شما و خیلی های دیگر نماز می خونم، روزه می گیرم.. و مذهبی هستم ... اما این درست نیست که بعضی ها فکر می کنند فقط خدا و دین و مذهب مال خودشون هست .. و مثلا کسی که حجاب ندارد حق ندارد خدا را عبادت کند...
فقط نه مذهبی ها بلکه خیلی های ما از هر قشر و مذهب عادت کردیم که تحمیل کنیم ..
وگرنه بنده هیچ منظوری نداشتم، اگر هم این مثال رو زدم به دلیل تاپیکی بود که در آن شرکت داشتم.

رفتم تو پروفایلتون در این مورد حرف بزنیم که بسته بود. نخواستم اینجا اسپم بشه.[golrooz]

خدا اختصاص به فرد خاصی نداره.

شاید برخی عزیزان روی اعتقاداتشون تاکید دارند و این عادی هست.نه اینکه منظورشون تحمیل عقیدشون باشه یا نعوذباالله دیگران رو کافر یا بی دین یا ... بدونن.

بحث در مورد عقاید یه کم با بحث های علمی دیگر فرق دارد. چه این عقیدۀ یک فرد خدا شناس باشد و چه جزو عقاید کافران باشد.

هر فردی به عقایدش خیلی احترام میذارد و درواقع شاکلۀ او را تشکیل می دهد.

ان شاالله که همۀ ماها از همدیگه کینه نداشته باشیم(میدونم شما ندارین و منظورم کینه داشتن شما نیس) حتی کوچکترین ناراحتی رو از همدیگه نداشته باشیم.

معاون سایت
30th August 2014, 10:11 AM
سلام

جناب من شمردم امروز که 26 اوت هست من سه تا دونه امتیاز بیشتر نتونستم بدم ، سیستم امتیازدهیتون مال خودتون ، نخواستیم [sootzadan] به چه درد می خوره آخه؟ قبلاً که امتیازها دلخواهی با قدرت زیاد و کم بود باز بهتر بود از این وضع ، حدأقل میزدید همونا رو لګاریتم میګرفتید ولی با همون منوال ادامه میداشت ... [tafakor]

من دیګه پام رو تو این تاپیک نمیذارم ، صحبت هیچ کس نتیجه نمیده چه انتقاد چه پیشنهاد اغلب هم اینجا مشاجره پیش میاد و باز پستا حذف میشه (منظورم اصلاً پست الان نبود ابداً ، کلی و از همه نظر ګفتم)

غیر اینه بګید لطفاً [golrooz]

آروم بودم آ [khanderiz]
سلام

ماشالله تازه این آروم بود ترسیدم بزنی لهمون کنی [nishkhand]

اگر کسی با سند مدرک انتقاد کنه خب پیگیری میشه اگر میبینید مشاجره میشه چون طرفی که میاد میگه بدون سند و مدرک و بدون منطق هست و اینکه گاهی انتقادها به حق هست و میشه اجراش کرد ولی گاهی واقعا نمیشه اجراش کرد .در مورد امتیاز هم فعلا گفتن این سیستم الان هست .

معاون سایت
30th August 2014, 10:13 AM
سلام تشکر.
البته این از اولشم فک کنم کار نمیکرد والا ما یبارم ندیدم [nishkhand]

بی زحمت حالا ک دارین پی گیری میکنین سر راهتون لیست سیاه رم پیگیر شین. کار نمیکنه.
[golrooz]

نه بابا کار میکرد چون خود من پستم حذف میشد برام یک پیام خصوصی میومد اما اقای مدیر نگو حرکت فنی انجام دادن بدون هماهنگی این امکان رو غیر فعال کردن که اونم به این دلیل پیام که فرستاده میشد کاربرها یکسریشون اعتراض که چرا این گفته حذف شده و بحث الکی میشد ولی گفتم دوباره راه بندازتش همین چند روز

لیست سیاه هم چشم

معاون سایت
30th August 2014, 10:17 AM
سلام

خدا قوت

چرا پیشنهاد بنده جواب داده نمیشه؟[tafakor]صفحۀ 19 هست.(18th August 2014 10:39 PM)

سلام

فکر کنم الان هم میشه حذف کرد پروفایل خودم رو امتحان کردم میشه برای دیگری رو حذف کرد

عبدالله91
30th August 2014, 03:24 PM
سلام

فکر کنم الان هم میشه حذف کرد پروفایل خودم رو امتحان کردم میشه برای دیگری رو حذف کرد

سلام

بله برا شما مدیران عزیز این امکان وجود داره. شما حتی میتونین پیامهای پروفایل بنده رو هم حذف بکنین.

برا ماها این امکان نیست عزیز.

"VICTOR"
30th August 2014, 03:31 PM
سلام

بله برا شما مدیران عزیز این امکان وجود داره. شما حتی میتونین پیامهای پروفایل بنده رو هم حذف بکنین.

برا ماها این امکان نیست عزیز.

سلام
(ببخشید من پام به اینجا باز شد [nadidan])

آقا عبد الله این امکان برای همه وجود داره ، یه قسمت داره کنار هر پیام مربع هست ، انتخاب می کنین اونی که می خواید حذف کنید بعد هم اون پایین پایین صفحه بخش ابزارهای مدیریت رو میزنید امکان حذف رو داره [golrooz]

عبدالله91
30th August 2014, 03:34 PM
سلام
(ببخشید من پام به اینجا باز شد [nadidan])

آقا عبد الله این امکان برای همه وجود داره ، یه قسمت داره کنار هر پیام مربع هست ، انتخاب می کنین اونی که می خواید حذف کنید بعد هم اون پایین پایین صفحه بخش ابزارهای مدیریت رو میزنید امکان حذف رو داره [golrooz]

علیک السلام

بله تست کردم. این امکان وجود داره.

ممنون

عبدالله91
30th August 2014, 10:30 PM
سلام

سلام عزیز

عزیز من خیلی سعی میکنم وارد سایت بشم و فعالیت کنم اما هر روز باید بعده ورود به صفحه نخست کلی کلنجار برم تا برخی اوقات بتونم وارد بحثهای مربوطه یا حتی بعضی وقتها به پروفایلم وارد بشم. اگه بخوام از پروفایلم لینکی رو باز کنم که وا ویلاست. سایت خیلی هنگ میکنه.

فکر کردم شاید از نت بنده باشه که خیر سرم 3G هس. اما بقیه سایتها باز میشد.

تا اینکه به فکرم رسید از یه vpn ای چیزی استفاده کنم ببینم درست میشه. یکی از عزیزان بهم یه برنامه ای داد که فیلتر شکن هس. با اون وارد شدم خیلی راحت همه جا میتونم برم.

اگه میشه یه کاری بکنین بدون فیلترشکن هم راحت فعالیت کنیم . نکنه مخابرات ایران این مرحمت رو داشتن؟[tafakor]

با فیلترشکن مثه باد تو سایت اینور و اون ور میرم.[bihosele]

برام سوال شده جدا.

با تشکر از جوابگوییتون عزیز.

312
31st August 2014, 12:59 AM
http://www.njavan.com/forum/showthread.php?109419-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D 8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA&p=603942&viewfull=1#post603942

معاون سایت
31st August 2014, 08:56 PM
سلام عزیز

عزیز من خیلی سعی میکنم وارد سایت بشم و فعالیت کنم اما هر روز باید بعده ورود به صفحه نخست کلی کلنجار برم تا برخی اوقات بتونم وارد بحثهای مربوطه یا حتی بعضی وقتها به پروفایلم وارد بشم. اگه بخوام از پروفایلم لینکی رو باز کنم که وا ویلاست. سایت خیلی هنگ میکنه.

فکر کردم شاید از نت بنده باشه که خیر سرم 3G هس. اما بقیه سایتها باز میشد.

تا اینکه به فکرم رسید از یه vpn ای چیزی استفاده کنم ببینم درست میشه. یکی از عزیزان بهم یه برنامه ای داد که فیلتر شکن هس. با اون وارد شدم خیلی راحت همه جا میتونم برم.

اگه میشه یه کاری بکنین بدون فیلترشکن هم راحت فعالیت کنیم . نکنه مخابرات ایران این مرحمت رو داشتن؟[tafakor]

با فیلترشکن مثه باد تو سایت اینور و اون ور میرم.[bihosele]

برام سوال شده جدا.

با تشکر از جوابگوییتون عزیز.

مشکل از خط اینترنت شما هست فکر کنم چون خداییش من راحت بدون فیلتر شکن کار میکنم.دوستان دیگه هم این مشکل رو اگر دارند بگن

معاون سایت
31st August 2014, 08:58 PM
سلام مکرر.
آیا میشه کاری کرد که این پیام رو ↓ زیر پستهای تالار ندید و امضای نویسنده رو حتی با سایز کوچکتر یا بطور نصفه نیمه تماشا کرد و از امضای نویسنده مطلع شد؟

سلام

خسته نباشید.شرمنده دیر جواب دادم.این رو باید بپرسم چون سیستم به طور اتوماتیک نشون نمیده امضایی که طولش زیاد باشه ولی چشم میپرسم همین هفته اطلاع میدم ایا میشه یا نه

Admin
1st September 2014, 11:15 AM
سلام مکرر.

امضای نویسنده در داخل سایت در این حالت به نمایش در نمیاد ولی در داخل پروفایل خود فرد به نمایش در می آید.

موفق باشید

my dream
1st September 2014, 12:54 PM
مشکل از خط اینترنت شما هست فکر کنم چون خداییش من راحت بدون فیلتر شکن کار میکنم.دوستان دیگه هم این مشکل رو اگر دارند بگن

من میخوام تاپیک بزنم نمیتونم واسم نمیاد صفحه وا نمیشه ...پروفایلم بعد 5 مین لود میشه...واسه پیغام بازدیدکننده ها همش قاطیه پیام به یکی میدم تا صفحه رو رفرش نکنم پیام خودمو نمیبینم :| البته همیشه اینجوری نیست ولی خیلی وقتا این مدلیه ( در مورد ایجاد تاپیک) کلا خیلی رو اعصابه با عرض پوزش [shaad]

پ ن 1: منم میام یه مطلب بزارم نمیشه حرصم میگیره میرم دیه نمیام [nishkhand]
پ ن 2: نتم مشکلی نداره چون فرومای دیگه هستم اونجا مشکلی نیس :/
پ ن 3: البته اینجا یه مدت اینجوری شده قبلا این مدلی نبود خوب بود.
مسئولین رسیدگی کنن لطفا [golrooz]

Almas Parsi
1st September 2014, 03:14 PM
سلام.
جایزه تعلق میگیره؟

با سلام خدمت جناب 312 بزرگوار [golrooz]
ممنون از سوالتون ...
ضمن تشکر از معاونت عزیز[golrooz] و کسب اجازه از ایشون
من در تکمیل فرمایشات ایشون این مورد رو یادآور میشم که چون اکانت های مدیریتی
متعلق به سایت هست و جزو متعلقات انجمن محسوب میشه و شخصی نیستند ...
و چون پست های مدیریتی همیشگی نیستند در هر مقطع و زمانی ممکنه این پست ها به افراد دیگه واگذار بشه ...
اکانت مدیریتی از نام کاربری فرد برداشته شده و به فرد دیگه انتقال پیدا میکنه
لذا زدن دکمه تشکر و تایید برای زمانهای بعد که شخص پست مدیریتی نداره میتونه به منزله تایید اون مطلب باشه
مفهوم کلید تشکر به منزله تایید یک مطلب هست و شخصا اون مطلب رو قبول کرده ....

با تشکر از توجه شما [golrooz]

معاون سایت
1st September 2014, 06:42 PM
من میخوام تاپیک بزنم نمیتونم واسم نمیاد صفحه وا نمیشه ...پروفایلم بعد 5 مین لود میشه...واسه پیغام بازدیدکننده ها همش قاطیه پیام به یکی میدم تا صفحه رو رفرش نکنم پیام خودمو نمیبینم :| البته همیشه اینجوری نیست ولی خیلی وقتا این مدلیه ( در مورد ایجاد تاپیک) کلا خیلی رو اعصابه با عرض پوزش [shaad]

پ ن 1: منم میام یه مطلب بزارم نمیشه حرصم میگیره میرم دیه نمیام [nishkhand]
پ ن 2: نتم مشکلی نداره چون فرومای دیگه هستم اونجا مشکلی نیس :/
پ ن 3: البته اینجا یه مدت اینجوری شده قبلا این مدلی نبود خوب بود.
مسئولین رسیدگی کنن لطفا [golrooz]
به روی چشم رسیدگی میشه [nishkhand]

عبدالله91
1st September 2014, 08:25 PM
سلام

خدا قوت

اگه شدنی هس تو پروفایل هر کاربری یه قسمتی باشه که تمامی نامهایی که داشته و تغییر داده توش ثبت بشه.

ممنون

وحید 0319
1st September 2014, 08:39 PM
سلام به همگي

يه تشكر ويه نقد

تشكر ازينكه سرعت لود سايت خيلي بالاست

يه نقد هم اينكه امسال كه سال فرهنگه بيايم همگي مشاركت كنيم كه اين موضوع تو سايت تا ابد نهادينه بشه

به كسي توهين نشه - كسي بخاطر يه حرف از سايت بدش نياد چون اصلا باهم جور درنمياد ما هدفمون چيز ديگه ست[golrooz]

Admin
2nd September 2014, 09:38 AM
به نام خدا
گزاره اول ) در پاسخ به کاربر aslan و امثال ایشون که بدون هیچ واهمه ای به هویت ملی ودینی ایرانیان توهین کردند و ایرانیان رو دروغگو و تکفیری و دشمن خطاب کردند و به دفاع از دوستان داعشی خودشون پرداختند
جناب اصلان -- واقعا تعجب میکنم که شمایی که اینجور حق طلبانه به دفاع از بقیه کاربران برخواستید که (در عمل غیر اینه) با چه حقی بخودتون اجازه میدید نام کاربری من و بقیه کاربرا رو درج کنید و تهمت توهین به من بزنید و در غیاب و حتی بدون هیچ خبری ، من رو مورد هجمه قرار بدید ؟؟؟ (و البته بقیه دوستان و کاربران سایت رو )
لینک زیر رو ببینید: http://www.njavan.com/forum/showthread.php?214063-
بنده اهل توهین ام !!!!! من به شمایی که محب و برادر تروریست های داعش هستی و در شروع پستت ، من و کابران و تمام انسانهای که ذره ای انسانیت در وجودشون باشه رو دشمن (تکفیری) نامیدی !
توهین نکردم و شمارو دوست حقیقت جو خطاب کردم ، شمایی که برادران و عزیزان داعشی تون به کودکان بی دفاع هم رحم نمیکنند و قلب هر انسان با وجدانی رو با غم و اندوه این فجایع انسانی به سوگ نشاندند !!!!
آواتار فعلی من عکس مستند سازیه که برادران شما ، دخترشو در 3سالگی یتیم کردهاند!!!. بلی با این وجود سعی کردم به شما و عقایدتون احترام بذارم اما بطور اتفاقی بعد دیدن پست اسلام و تروریست شما ، وارد پروفایلتون شدم و پست های شما در این تاپیک رو دیدم و حقیقتا جا خورد که شما با این طرز فکر و عقیده و ادبیات دایه دار عدالت و .... هستی ،شمایی که راحت بخودت اجازه میدی چنین الفاظی رو بزبون بیاری ، البته با این برادران داعشی که شما داری و عدالتی که اونها دایه دارشن ، این رفتار شما طبیعیست !
نقل قول نوشته اصلی توسط A S L A N نمایش پست ها
با درود به دوستان و دشمنان عزیز.
یک سوال کجای کار برادران و خواهران مسلمان داعش به اسلام نمیخورد؟؟
QUOTE=A S L A N;602996]ایرانی جماعت همینه. اینقدر دروغ میگن تا خودشون هم باور کنند
نقل قول نوشته اصلی توسط A S L A N نمایش پست ها
دسمال کشی و پاپه خواری شخصی
بنده به شما با این وضعیتتون توهین نکردم اقای ازماینده که جای خودشو داره !!!
من با ایشون مشکلی نداشتم و ندارم و فقط یسری پاسخ رو بشکل مقاله براشون نوشتم .اون هم از منابع معتبر که بخاطر تعدد منابع که در سیر مطالعاتی خودم بوده ذکر نکردم و کاری ندارم که ایشون در پست اولشون به عقاید خیلی ها توهین کردند و من رو بی ادب خطاب کردند و... که این به شخص ایشون مربوطه نه به شما !! چطور شما رفتار خودتونو توهین نمیدونید اما یه اصطلاح ساده و رایج کلامی و فلسفی (آبشخور فکری ) که در محافل و مقالات رسمی مورد استفادست رو توهین قلمداد میکنید (و معنی واضح خاستگاه و مبانی فکری رو میده و حتی خود کلمه آبشخور به تنهایی در لغت نامه دهخدا معنی سرچشمه رو میده )
نمیخوام بیشتر از این درباره این موضوع که تمام هم شده صحبت کنم ، چرا که اقای ازماینده در اینجا حضور ندارن ، اما همواره به ایشون و امسال ایشون احترام میزارم .
و به شما و امثال شما اجازه نمیدیم از اب گل آلود ماهی بگیرید و از جو موجود سواستفاده کنید و ایران و ایرانی جماعت رو مورد توهین قرار بدید ....
و البته به اونایی که چراغ خاموش میان و سایتا رو رصد میکنند و با پاشیدن بذر اختلاف سعی در عرضه عقاید وجذب افکار ، به سمت خودشون رو دارند
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .....
گزاره دوم )
یه مشکلی بخاطر یسری افراط و تفریط ها،کارشکنی ها والبته بذرپاشی معاندین در جامعه بوجود اومده که امثال ما جوونا رو بدبین کرده ، تا جایی که فرضا یکی از دوستان یه پست درباره رعایت اخلاقیات و یا نوع پوشش و ... میزنه ، خیلی زود با موضع گیری شدید و عموما با سلاح لیست کردن مشکلات اقتصادی و بعضا فرهنگی و ...روبرو میشه(و عموما با لفظ همه چیزمون درسته و فقط همینا مشکل ماست)ودرجواب هم (چون مشکل اقتصادی هست چون فقر هست چون بیکاری هست دیگه کلا مسائل دیگه رو باید بیخیال شد؟! وهمه روزنامه ها سایتها تلویزیون و .... باید تمام24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به بیکاری و فقر و اقتصاد و ...بپردازند ؟!)، اما خیلی از افرادی که در کلیت این مسائل(اقتصادی و فرهنگی دینی و ...) دغدغه دارند و برا حل یا کمتر شدنش فعالیت میکنند ،وضع امروز دنیا رو همانند میدان جنگ میدونند ،سعی و تلاش شون براینه بر هردو جنبه تمرکز کنند و در افراط و تفریط که اینروزها همه گیر شده ،گرفتار نشدند وحتی دربرخی ضمینه های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی که مربوط به دولت و نهادهای حکومتی هست با شدت چندصد برابر عمل میکنند و این این واقعیت مغفول مانده و شاید علت این درگیری ها و عدم اتحاد در جامعه عدم توجه به این دووجهی بودن هاست ، یعنی هم تمرکز بر خود فردی و احاد جامعه و هم نقد سازنده و با راه حل و روحیه مطالبه گرایانه (نه حاشیه سازی و فرافه کنی)
نمونش برخی فعالین این حوزه (اقای طالب زاده در برنامه راز و یا دکتر رحیم پور ،یا دکتر عباسی و ... که البته طبیعیه خیلی از اینها اشتباهاتی رو داشتند و دارند ) ویا در فضایی شبیه اینجا
،نویسنده معبر فندرسک: که سعی کرده این دو وجه رو رعایت کنه ،(که البته در برخی جاها کاستی هایی داشته ،اما مهم اراده ایست که در جهت این دوجهی بودن داشته) http://sayberi174.persianblog.ir/post/1490/ یا http://sayberi174.persianblog.ir/post/1520 و یا http://sayberi174.persianblog.ir/post/1592/
که البته برا نویسنده این وبلاگ بخاطر نقدهای تندش در برخی موارد مشکل درست کردند که بعد کلی درد سرتبرئه و مورد عذرخواهی قرار گرفت ... ویا برا شخص منم در دانشگاه این موضوع پیش اومد و تا پرونده سازی و انگ سیاسی و ... پیش رفت اما کوتاه نیومدیم و با پافشاری از راه درستش به کارایی رو کردیم و میکنیم
مخلص کلام این بود نظاریم کار سایت که شمه کوچیکی از جامعه واقعی ماست به اینجا برسه که برخی دوستان فعال و دلسوز قدیمی منصرف بشن و یا اخراج بشن و از اون طرفم بقیه همکاران و مسئولین سایت مورد توهین قرار بگیرند و کار بجایی برسه که احترام به عقاید یکدیگر رو فراموش کنیم ...
.................................................. .................................................. ......... .................................................. .................................................. ...............................................
گزاره سوم) تنها درخواست و پیشنهاد با روحیه مطالبه (چرا که نقد ها رو دوستان انجام دادند و میدهند و تا این لحظه از نتیجه خبری نبوده !!!!)
از دوستانم درخواست میکنم اگرم نقدی بیان میشه ، با ارائه راه حل همراه با روحیه مطالبه گرایانه از مرجع مربوطه (###) در جهت حصول نتیجه باشه ونه فقط صرف نقادی که نتیجه ای جز تشویش اذهان و حاشیه سازی نخواهد بود
و از مسئولین سایت تقاضا دارم که با محور قرار دادن محبت و همچنین داشتن تحمل و نرمش عمل و تمرکز به اشتراکات و نه اختلافات اسباب این دلزدگی ها و ناراحتی ها رو برچیده و نگذارند کار به جایی برسه که افرادی که خود رو برادر تروریست ها میدوند ، دلسوز و مدافع کاربران و فعالین این سایت و دایه دار عدالت خواهی باشند (عدالتی که نمونه هایی ازش رو در کشورهای اطراف شاهدیم)
و امیدوارم ادمین محترم شرایطی رو فراهم کنند که دوستان قدیمی بازم در سایت حاضر باشند و مجالی برای جولان فرصت طلبان ایجاد نشه
و با پشتیبانی بیشتر و حمایت ابزاری از کاربران در جهت دادن به دغدغه ها و نقدهای سازنده به سمت حصول نتیجه گام بردارید (###)
(###) برای نمونه تجربه سنگینی که در فضای بورس داشتیم ، جایی که سهامداران حقیقی هیچ تریبون و مرکزی برای دفاع از حقوق خودشون ندارند ، با استفاده از نقد سازنده همراه با ارائه راه حل و با روحیه مطالبه گرایانه در جهت حصول نتیجه ، با کمک ابزاری سایت بورس نیوز که بنوعی تریبون و مرکز احقاق حقوق ما سهامداران حقیقی شده ،طی نامه ای که ما سهامداران شرکت تکمبا بعد از تنظیم به بورس نیوز فرستادیم و اونها هم با مخاطب قرار دادن ناظر و مسئول مربوطه و همینطور مدیر عامل شرکت ، اقدام به درج نامه کردند و البته پیگیری بعد از درج ، که موج رسانه ای بسیار خوبی رو براه انداخت و از ضرر بیشتر سهامداران جلوگیری شد.و یا در مورد عدم پرداخت سود سهام شرکت ها هم به همین شکل ...
امیدوارم مسئولین سایت و ادمین محترم در اسرع وقت پاسخ و نتیجه عمـلی نقد ها و پیشنهادهای سازنده کاربران رو ارائه دهند
خودم رو در حد بیان این جملات نمیدونم چرا که شاید خودم این موارد رو در بسیاری از برهه ها رعایت نکرده باشم و از این بابت ازتمامی دوستانی که شاید نا خواسته سبب رنجش اونها شده باشم،عذر خواهی میکنم
سبز باشید[/QUOTE]

سلام
ممنون از گزارش شما ولی مدیر بخش مذهبی ظاهرا جواب این کاربر رو دادند ولی باز بیشتر بررسی می کنم...
موفق و موید باشید

b_r
2nd September 2014, 01:21 PM
سلام و خسته نباشید[golrooz]

چن وقتی هست در این انجمن فعالم و با توجه ب بازدید کننده خوب ازین سایت بعضا دیده میشه که برای حفظ نظم انجمن لازم میشه کاربرانی اخراج شوند ولی از نظر من بهتره برای اخراجی ها تایم در نظر گرفته بشه با توجه به اهمیت تخلف البته مثلا یک هفته ،یک ماه،شش ماه و ... و در صورتی که درجه تخلف بسیار بالا بود کاربر بطور دایم اخراج شود [shaad]

plarak12
2nd September 2014, 04:39 PM
سلام
ممنون از گزارش شما ولی مدیر بخش مذهبی ظاهرا جواب این کاربر رو دادند ولی باز بیشتر بررسی می کنم...
موفق و موید باشید

سلام و احترام
گزاره اول رو در دفاع از خود و هویت ملی خودم نوشتم که در این تاپیک و خطاب به ایرانی ها ایراد کرده بودند ... و ممنون از توجه شمااا
در گزاره دوم هم خطاب به خودم و کلیه دوستان بوده ،
اما عرض اصلی خودم رو در گزاره سوم بیان کردم که امیدوارم مورد عنایت و توجه عملی قرار بگیره
با تشکر

گزاره دوم )
یه مشکلی بخاطر یسری افراط و تفریط ها،کارشکنی ها والبته بذرپاشی معاندین در جامعه بوجود اومده که امثال ما جوونا رو بدبین کرده ، تا جایی که فرضا یکی از دوستان یه پست درباره رعایت اخلاقیات و یا نوع پوشش و ... میزنه ، خیلی زود با موضع گیری شدید و عموما با سلاح لیست کردن مشکلات اقتصادی و بعضا فرهنگی و ...روبرو میشه
(و عموما با لفظ همه چیزمون درسته و فقط همینا مشکل ماست)ودرجواب هم (چون مشکل اقتصادی هست چون فقر هست چون بیکاری هست دیگه کلا مسائل دیگه رو باید بیخیال شد؟! وهمه روزنامه ها سایتها تلویزیون و .... باید تمام24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به بیکاری و فقر و اقتصاد و ...بپردازند ؟!)، اما خیلی از افرادی که در کلیت این مسائل(اقتصادی و فرهنگی دینی و ...) دغدغه دارند و برا حل یا کمتر شدنش فعالیت میکنند ،وضع امروز دنیا رو همانند میدان جنگ میدونند ،سعی و تلاش شون براینه بر هردو جنبه تمرکز کنند و در افراط و تفریط که اینروزها همه گیر شده ،گرفتار نشدند وحتی دربرخی ضمینه های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی که مربوط به دولت و نهادهای حکومتی هست با شدت چندصد برابر عمل میکنند و این این واقعیت مغفول مانده و شاید علت این درگیری ها و عدم اتحاد در جامعه عدم توجه به این دووجهی بودن هاست ، یعنی هم تمرکز بر خود فردی و احاد جامعه و هم نقد سازنده و با راه حل و روحیه مطالبه گرایانه (نه حاشیه سازی و فرافه کنی)
،نویسنده معبر فندرسک: که سعی کرده این دو وجه رو رعایت کنه ،(که البته در برخی جاها کاستی هایی داشته ،اما مهم اراده ایست که در جهت این دوجهی بودن داشته)http://sayberi174.persianblog.ir/post/1490/ یا http://sayberi174.persianblog.ir/post/1520 و یا http://sayberi174.persianblog.ir/post/1592/
.................................................. .................................................. ......... .................................................. .................................................. ...............................................
از دوستانم درخواست میکنم اگرم نقدی بیان میشه ، با ارائه راه حل همراه با روحیه مطالبه گرایانه از مرجع مربوطه (###) در جهت حصول نتیجه باشه ونه فقط صرف نقادی که نتیجه ای جز تشویش اذهان و حاشیه سازی نخواهد بود[golrooz]
و با پشتیبانی بیشتر و حمایت ابزاری از کاربران در جهت دادن به دغدغه ها و نقدهای سازنده به سمت حصول نتیجه گام بردارید (###)[golrooz]
امیدوارم مسئولین سایت و ادمین محترم در اسرع وقت پاسخ و نتیجه عمـلی نقد ها و پیشنهادهای سازنده کاربران رو ارائه دهند [golrooz]
سبز باشید[golrooz]

Admin
4th September 2014, 07:26 AM
و با پشتیبانی بیشتر و حمایت ابزاری از کاربران در جهت دادن به دغدغه ها و نقدهای سازنده به سمت حصول نتیجه گام بردارید (###)

سلام
ممنون از پیشنهاد شما.

طی ارائه پیشنهاد یکی از دوستان در سایت همین قضیه اعمال شد و ما برای کسانی که به هر دلیل در سایت دیگر فعالیت نمی کردند مسیری رو باز کردیم که بتونن مجددا در سایت فعالیت کنند.

همچنین از حسن توجه شما به این موضوع ممنونم.

موفق و موید باشید

sr hesabi
7th September 2014, 02:05 PM
سلام به جناب مهدی خان ریپورتر
مهدی خان یه سوال این هفته نمایشگاه رسانه دیجیتال بود
شما حضور نداشتید؟؟؟
موقعیت خوبی بود که سایت رو بیشتر معرفی کنید
البته شما مدیرید و این حرفا
درکل پرسیدم بدونم هستید یا نه
ممنون

معاون سایت
7th September 2014, 02:39 PM
سلام به جناب مهدی خان ریپورتر
مهدی خان یه سوال این هفته نمایشگاه رسانه دیجیتال بود
شما حضور نداشتید؟؟؟
موقعیت خوبی بود که سایت رو بیشتر معرفی کنید
البته شما مدیرید و این حرفا
درکل پرسیدم بدونم هستید یا نه
ممنون

سلام

این نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی بود در کل یعنی الکی یک بودجه ای گرفته بودن باید نابودش میکردن اینجور انجام دادنش[khande] اونجایی که اونا نمایشگاه برگزار کردن خودشون و خانوادشون بازدید کنندش بودن.این نمایشگاه با نمایشگاه رسانه های هر سال فرق داره البته اون نمایشگاه رسانه ها رو هم الان برگزار میکنند ولی اونم نابود کردن شده 3 روز و کلی هم هزینه میگیرن خب برای 3 روز صرف نداره انصافا تازه دادن بخش خصوصی شیر تو شیر شده نمایشگاه

sr hesabi
8th September 2014, 01:53 AM
سلام

این نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی بود در کل یعنی الکی یک بودجه ای گرفته بودن باید نابودش میکردن اینجور انجام دادنش[khande] اونجایی که اونا نمایشگاه برگزار کردن خودشون و خانوادشون بازدید کنندش بودن.این نمایشگاه با نمایشگاه رسانه های هر سال فرق داره البته اون نمایشگاه رسانه ها رو هم الان برگزار میکنند ولی اونم نابود کردن شده 3 روز و کلی هم هزینه میگیرن خب برای 3 روز صرف نداره انصافا تازه دادن بخش خصوصی شیر تو شیر شده نمایشگاه

مرسی بابت پاسخت
فقط من منظورم همون رسانه دیجیتال تو مصلی تهران بود
از 15 تا 18

راستی میگم تا اینجا اومدم یه چیز بگم
این عفو ادمین رو که گذاشتید
یکی که شاید اخراج شده ،الان دیگه سایت رو جدیدا چک نکرده اینو ببینه ،بعد اون از کجا بدونه که بیاد بگه ببخشیدش؟؟

راستی شیش سالگی سایتتون رو تبریک میگم ،
سعادت میخواد سایتی تو شهریور ایجاد بشه [nishkhand]

خوش باشی[golrooz]

معاون سایت
8th September 2014, 04:38 PM
مرسی بابت پاسخت
فقط من منظورم همون رسانه دیجیتال تو مصلی تهران بود
از 15 تا 18

راستی میگم تا اینجا اومدم یه چیز بگم
این عفو ادمین رو که گذاشتید
یکی که شاید اخراج شده ،الان دیگه سایت رو جدیدا چک نکرده اینو ببینه ،بعد اون از کجا بدونه که بیاد بگه ببخشیدش؟؟

راستی شیش سالگی سایتتون رو تبریک میگم ،
سعادت میخواد سایتی تو شهریور ایجاد بشه [nishkhand]

خوش باشی[golrooz]
حرف حساب جواب نداره خوب گفتی باید به افراد اخراجی ایمیل زده بشه

ممنون الان یعنی گفتی شهریوری هستی دیگه [khande]

saamaaneh
9th September 2014, 02:53 PM
سلام خدمت پاسخ دهنده این پست[nishkhand]
سایت برا من مشکل پیدا کرده وتو این چند روز اخیر بیشتر مواقع باز نمیشه؛ مخصوصا شبا؛ مشکل از نتم نیست؛ چون همزمان صفحه ی دیگه ای رو به راحتی باز میکنم؛ مال مرورگر هم نیست؛ چون امتحان کردم!!

"VICTOR"
13th September 2014, 08:40 PM
سلام

من فقط یه مورد رو ذکر می کنم شما بررسی کنید ...

مثلاً من الآن اومدم سایت یه هو دیدم یه نقل قول از طرف من هست مال عهد عتیق ، ویرایش شده برا امروز و بروز شده ... (پست های بعدی رو خودم ویرایش (خالی) کردم ولی)

و یا هر از ګاهی میام میبینم یه هو به تعداد نوشته هام چند تا اضافه شده ...

اون روزم که در این تاپیک (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?196124-%DA%A9%D9%85%DB%8C/page5) که در این پست نوشتم (#49 (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?196124-%DA%A9%D9%85%DB%8C&p=606008&viewfull=1#post606008)) یه هو تصویری دیدم که من نذاشته بودم الآنم که به کل تصویرش رو نمی بینم ، تصویر هم کپی پیست نبود آپلود کرده بودم قبلاً تا جایی که خاطر دارم [nadanestan]

به هر حال یه بررسی داشته باشید خوبه ...

سپاس و سربلند باشید در پیشګاه الله ...

Almas Parsi
13th September 2014, 08:52 PM
سلام

من فقط یه مورد رو ذکر می کنم شما بررسی کنید ...

مثلاً من الآن اومدم سایت یه هو دیدم یه نقل قول از طرف من هست مال عهد عتیق ، ویرایش شده برا امروز و بروز شده ... (پست های بعدی رو خودم ویرایش (خالی) کردم ولی)

و یا هر از ګاهی میام میبینم یه هو به تعداد نوشته هام چند تا اضافه شده ...

اون روزم که در این تاپیک (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?196124-%DA%A9%D9%85%DB%8C/page5) که در این پست نوشتم (#49 (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?196124-%DA%A9%D9%85%DB%8C&p=606008&viewfull=1#post606008)) یه هو تصویری دیدم که من نذاشته بودم الآنم که به کل تصویرش رو نمی بینم ، تصویر هم کپی پیست نبود آپلود کرده بودم قبلاً تا جایی که خاطر دارم [nadanestan]

به هر حال یه بررسی داشته باشید خوبه ...

سپاس و سربلند باشید در پیشګاه الله ...

سلام به evin Allah [golrooz] عزیز
ممنون خانمی از طرح مشکل تون ...
اگر امکان داره بیشتر در این خصوص توضیح بدید یا لینک صفحه رو بگذارید
من پست شماره 49 این تاپیک رو مشاهده کردم ولی مر بوط به شما نبود
اگر هم دلتون خواست میتونید از طریق پیام خصوصی به روابط عمومی مشکلتون رو عنوان کنید تا سریعا رسیدگی بشه [golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد