PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تسليحات آمريكایی پر از قطعات چيني است!

Joseph Goebbels
9th November 2011, 06:44 PM
بر اساس گزارش كميته سناي آمريكا، هواپيماها، كشتي‌ها و موشك‌هاي آمريكايي داراي هزاران قطعه الكترونيكي تقلبي چيني هستند.

به گزارش ايسنا كميته نيروهاي مسلح مجلس سناي آمريكا اعلام كرد، محققان اين كميته به 1800 مورد برخوردند كه در آن پنتاگون قطعات الكترونيكي تقلبي خريده است.

اين كميته اعلام كرد: تخمين زده مي‌شود در مجموع بيش از يك ميليون قطعه تقلبي در تجهيزات نظامي آمريكا از جمله هواپيماهاي بوئينگ C-17 و C -130 وجود داشته باشد.

تحقيقات اين كميته همچنين نشان مي‌دهد: اين قطعات تقلبي در هليكوپترها و سيستم دفاع موشكي آمريكا نيز به كار رفته‌ است.

كارل لوين، يكي از سناتورهاي عضو اين كميته اظهار داشت: يك ميليون قطعه مطمئنا رقم بالايي است، اما من اين مساله را تكرار مي‌كنم كه ما تنها بخشي از تجهيزات نظامي آمريكا را مورد تحقيق و بررسي قرار داده‌ايم و 1800 مورد شناخته شده حكم مشت نمونه خروار را دارد.

از هر 10 مورد 7 مورد آنها قطعات تقلبي چيني هستند و 20 درصد از قطعات تقلبي متعلق به كانادا و انگليس هستند. در استان گوآنگ دونگ چين ميكروچيپ‌هاي تقلبي از درون كارخانه‌ها خارج مي‌شوند و وارد شبكه قاچاق مي‌شوند. در بازارهاي چين ميكروچيپ‌هاي داراي درجه نظامي به طور علني تبليغ مي‌شوند. چيپ‌هاي با درجه نظامي به گونه‌اي طراحي شده‌اند كه مقاومت بيشتري در مقابل رطوبت و دما دارند اما هميشه اين نگراني درخصوص آنها وجود دارد كه به طور عادي كار نكنند.

جان مك كين، يكي از اعضاي جمهوري خواه كميته اظهار داشت: ما نمي‌توانيم تحمل كنيم كه به خاطر قطعات تقلبي، يك موشك رهگير بالستيك پس از شليك به هدف خود اصابت نكند و يا اينكه يك هليكوپتر قادر به شليك موشك‌هاي خود نباشد و يا اينكه يك ماموريت نظامي به خاطر قطعات تقلبي با شكست مواجه شود.

در سال 2008 نيز در گزارش وزارت دارايي آمريكا آمده بود كه در 7400 مورد در تجهيزات نظامي آمريكا قطعات تقلبي به كار رفته است.

در گزارش پنتاگون در سال 2005 نيز آمده بود: عدم كاركرد صحيح تجهيزات نظامي به خاطر وجود قطعات تقلبي است.

منبع : http://www.tabnak.ir/fa/news/202728/%D8%AA%D8%B3%D9%84%D9%8A%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D8%B1%D9%8A%D9%83%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%BE%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%DA%86%D9%8A%D9%86%D9%8A-%D8%A7%D8%B3%D8%AA (http://www.tabnak.ir/fa/news/202728/%D8%AA%D8%B3%D9%84%D9%8A%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D8%B1%D9%8A%D9%83%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%BE%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%DA%86%D9%8A%D9%86%D9%8A-%D8%A7%D8%B3%D8%AA)

312
10th November 2011, 12:07 PM
وا اسلاما
وا مسلمانا.
بودجه بيت المال آمريكا به هدر رفت
اختلاس در صنايع نظامي جندا........آمريكا
كجاست آن كس كه وعده كمال در 30 سال راميداد؟بياييد ببينيد چطور به وجهه ابرقدرتي 2500 ساله امپراطوري باستاني آريامهري كشور جمهوري مسيحي آمريكا خدشه وارد شد!!
اگر امروز هر آمريكايي بابت اين خيانت مسئولانش خودش را پاره پاره كند بجاست
بياييد همه با تحصن در مقابل ساختمان مجلس شوراي مسيحي آمريكا در خيابان پاييزستان واشينگتن به اين اهمال مديريتي اعتراض كنيم.هر كسي نيايد آن دنيا نه اون يكي دنيا بايد بيايد جواب ملت آمريكا را بدهد.ايشالا گناهكاران اين فتنه بزرگ به جهنم مسلمانان تبعيد شوندكه نه آتشش كارميكند نه قيف دارد نه معلوم هست كي به كي است
جز جگر زده ها به بيت المال يتيمان آمريكايي هم چشم طمع دارند.
.................................................. ......
...................
........
...
.
اللهم اشغل الکفار بالکفار
خدایا کافران را به کافران مشغول نما

S.A.H.A.N.D
10th November 2011, 12:50 PM
وا اسلاما
وا مسلمانا.
بودجه بيت المال آمريكا به هدر رفت
اختلاس در صنايع نظامي جندا........آمريكا
كجاست آن كس كه وعده كمال در 30 سال راميداد؟بياييد ببينيد چطور به وجهه ابرقدرتي 2500 ساله امپراطوري باستاني آريامهري كشور جمهوري مسيحي آمريكا خدشه وارد شد!!
اگر امروز هر آمريكايي بابت اين خيانت مسئولانش خودش را پاره پاره كند بجاست
بياييد همه با تحصن در مقابل ساختمان مجلس شوراي مسيحي آمريكا در خيابان پاييزستان واشينگتن به اين اهمال مديريتي اعتراض كنيم.هر كسي نيايد آن دنيا نه اون يكي دنيا بايد بيايد جواب ملت آمريكا را بدهد.ايشالا گناهكاران اين فتنه بزرگ به جهنم مسلمانان تبعيد شوندكه نه آتشش كارميكند نه قيف دارد نه معلوم هست كي به كي است
جز جگر زده ها به بيت المال يتيمان آمريكايي هم چشم طمع دارند.
.................................................. ......
...................
........
...
.
اللهم اشغل الکفار بالکفار
خدایا کافران را به کافران مشغول نما

ميشه درباره ي اين پست بيشتر توضيح بدين ؟؟؟

312
10th November 2011, 05:43 PM
توضيح سياسي؟توضيح حقوقي؟توضيح ژئوپلتيك؟توضيح اقتصادي؟توضيح ماستمالي؟توضيح ورزشي؟توضيح رياضي؟توضيح بچه بالايي؟توضيح زيرديپلمي؟توضيح ديپلماتيك؟توضيح حسين متي؟توضيح فيلدمارشال روملي؟توضيح شيعي؟
از كدوم نوع توضيح نياز احساس شده؟[khabalood]

Joseph Goebbels
10th November 2011, 07:23 PM
توضيح سياسي؟توضيح حقوقي؟توضيح ژئوپلتيك؟توضيح اقتصادي؟توضيح ماستمالي؟توضيح ورزشي؟توضيح رياضي؟توضيح بچه بالايي؟توضيح زيرديپلمي؟توضيح ديپلماتيك؟توضيح حسين متي؟توضيح فيلدمارشال روملي؟توضيح شيعي؟
از كدوم نوع توضيح نياز احساس شده؟[khabalood]

مثلا من باید چه جور توضیحی بدم ؟
یه موضوعی بوده ، حالا چه جور نقدی اون به پای کاربر هست .
دوست گرانقدر ، این مسئله حتی درسایت سنترال هم ذکر شده ، ولی من نمی دونم منظور شما از توضیح چیه ؟ توضیح ماستمالی دیگه چیه ؟
مثلا حالا چون قطعات برخی از تجهیزات نظامی امریکا تقلبی بوده ، بهتره برید سراغ مقامات چینی ؛ نه بنده !
من فقط اخبار را ذکر کردم ، همانطور هم که در تابناک اومده ، همونطور هم در سایت سنترال اومده ، چه ربطی به وجهه ابرقدرتي 2500 ساله امپراطوري باستاني آريامهري كشور جمهوري مسيحي آمريكاداره ؟
اونها هم ناشی گری کردند ، مثل باقی قضایا .
مثل سقوط فضاپیماهای ناسا , اونها هم از نوعی ناشی گری بود که چنین حوادثی پیش اومد .
نمی دونم نوع خبری رو که تابناک ذکر کرد ؛ اونقدر مثل جنگ جهانی دوم وحشتناک بود که شما اینگونه به هراسان افتادید ! یا نوع ترجمه خبر از سایت پنتاگون !

Joseph Goebbels
10th November 2011, 07:24 PM
هیچ خطری شما را تهدید نمی کنه که این گونه برداشت از مسایل رو دارید !
حالا که دوست داری توضیح بدی ، می تونی از نوع ورزشیش توضیح بدی .
اصلا هر طور راحتی توضیح بده .

312
10th November 2011, 07:54 PM
مثلا من باید چه جور توضیحی بدم ؟
یه موضوعی بوده ، حالا چه جور نقدی اون به پای کاربر هست . =كاملا تاييد ميكنم[tashvigh]
دوست گرانقدر ، این مسئله حتی درسایت سنترال هم ذکر شده ، ولی من نمی دونم منظور شما از توضیح چیه ؟ توضیح ماستمالی دیگه چیه ؟=[bamazegi]يعني همينطوري يك جواب از سر واكني بديم [khejalat]
مثلا حالا چون قطعات برخی از تجهیزات نظامی امریکا تقلبی بوده ، بهتره برید سراغ مقامات چینی ؛ نه بنده !=فعلا كه من متهم شدم[sootzadan][khande]
من فقط اخبار را ذکر کردم ، همانطور هم که در تابناک اومده ، همونطور هم در سایت سنترال اومده ، چه ربطی به وجهه ابرقدرتي 2500 ساله امپراطوري باستاني آريامهري كشور جمهوري مسيحي آمريكاداره ؟
اونها هم ناشی گری کردند ، مثل باقی قضایا .
مثل سقوط فضاپیماهای ناسا , اونها هم از نوعی ناشی گری بود که چنین حوادثی پیش اومد .=آقا من اصلا به ذكر خبر شما كاري ندارم.اتفاقا از بيان خبرتون ممنون هم هستم كه نشون داديد ديگران هم ميتونند اشتباه كنند.
نمی دونم نوع خبری رو که تابناک ذکر کرد ؛ اونقدر مثل جنگ جهانی دوم وحشتناک بود که شما اینگونه به هراسان افتادید ! یا نوع ترجمه خبر از سایت پنتاگون !=هيچ كدوم:من از تسليحات سالم آمريكا هم ترس ندارم انشاا...
گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

من متعجم از اينكه شما بعنوان مدير اين بخش تالار با بنده ناسازگاري نداريد اما از بيرون اين بخش به من نقدباچاشني مديريتي وارد ميشه!![tafakor]

Joseph Goebbels
10th November 2011, 08:16 PM
من متعجم از اينكه شما بعنوان مدير اين بخش تالار با بنده ناسازگاري نداريد اما از بيرون اين بخش به من نقدباچاشني مديريتي وارد ميشه!![tafakor]

دوست عزیز شما چرا نمایش پست منو این طوری کردی ؟
چه کسی شما را متهم کرده ؟ لطف می فرمایید اسم اون شخص رو بیاورید ؟
شما چگونه فهمیدید که از بیان نوع نوشتاری من ، دیگران در اشتباهند ؟
من که متوجه نشدم !

312
10th November 2011, 09:47 PM
دوست عزیز شما چرا نمایش پست منو این طوری کردی ؟
چه کسی شما را متهم کرده ؟ لطف می فرمایید اسم اون شخص رو بیاورید ؟
شما چگونه فهمیدید که از بیان نوع نوشتاری من ، دیگران در اشتباهند ؟
من که متوجه نشدم !
وقتي آمريكاييها با اونهمه كنترل كيفي و دقت در صحت عملكرد ارگانهاي توليدي دچار اين ميشندكه چينيها سرشون كلاه بگذارند يعني آمريكاييها هم دچار اشتباه ميشند.منظور مسئولان يو اس هستند

Joseph Goebbels
10th November 2011, 10:17 PM
ممنون از توجه گلتون به موضوع دست کم گرفتن امنیت از سوی مسوولان امریکایی [golrooz]
اتفاقا به خاطر همین ناشی گری ها از سوی امریکایی ها ، چند سال پیش چینی ها تونستند اطلاعات خیلی مهمی از F-35 رو از ارتش امریکا بدزدند ؛ که به سرعت از سوی مقامات امریکایی محکوم شد .

312
10th November 2011, 11:57 PM
شما تصور بكنيد وقتي بين سيستم تسليحاتي چين با مشابه هاي آمريكاييش رقابت هست از كجا ميشه به صحت عملكرد قطعات چيني (حتي باكيفيتهاشون) توي تسليحات آمريكايي اطمينان داشت؟
آدم عاقل تا اونجايي كه بتونه چه مخفيانه وچه علني كاري نميكنه كه تسليحات رقيبش از مال خودش بهتر كار بكنند.
اشتباه از سمت آمريكاييها هست كه فكر ميكنند ميشه با استفاده از قطعات ظاهرا ارزانتر چيني به تسليحات بهتري دست يافت.
نهايتا ما از اين درگيري كافران با يكديگر خداي خودمون رو شكر ميكنيم
عبرت هم اين هست كه ما براي توليد محصولات نظامي مون بايد دنبال خودكفايي باشيم كه ايشالا در محصولات كمتر مهمتر هم بتونيم خودكفا باشيم.
[golrooz][golrooz]زنده باشند نخبگان ايراني كه ايشالا ايران رو تو حداكثر مسائل به خودكفايي برسونند[golrooz][golrooz]

Joseph Goebbels
11th November 2011, 03:26 PM
اتفاقا چینی ها چند سال پیش یک فروند جت جنگی سوخو -27 رو پیشرفته ترش کردند که روسها فهمیدند و امتیازش رو لغو کردند .
سابقه چین در این جور کارها زیاد جالب نیست . حتی چینی ها توانستند چندی پیش اولین نمونه مشابه هواپیمای ترابری c-130 را بسازند .
حتی به گفته خودشون جنگنده نسل ششم اونها یعنی j-20 حتی با f-22 هم برابری می کنه .
باید دید چین در اینده باز هم دست به چه کاری خواهد زد .

Sookoot
11th November 2011, 05:19 PM
یا چینی ها خیلی زرنگند یا امریکایی ها خیلی پخمه تشریف دارند
شایدهم هر دو !

عجیبه که با وجود دستگاه های نظارتی عریض و طویل از هر :

10 مورد 7 مورد آنها قطعات تقلبي چيني هستند

این درحالیست که تازه بخشی از !!تجهیزات مورد تحقیق قرار گرفته !

كارل لوين، يكي از سناتورهاي عضو اين كميته اظهار داشت: يك ميليون قطعه مطمئنا رقم بالايي است، اما من اين مساله را تكرار مي‌كنم كه ما تنها بخشي از تجهيزات نظامي آمريكا را مورد تحقيق و بررسي قرار داده‌ايم و 1800 مورد شناخته شده حكم مشت نمونه خروار را دارد.

بقول مائو امریکا بیشتر شبیه یک ببر کاغذی است تا ابرقدرت !

Joseph Goebbels
11th November 2011, 06:00 PM
اتفاقا به مطلب خوبی اشاره کردید دوست گلم [golrooz]
در جریان جنگ جهانی دوم یکی از فرماندهان المانی در وصف امریکایی ها گفته بود که " امریکایی ها فقط بلند تیغ ریش تراشی بسازند " .
الان پس از 6 دهه بازم به حرف اون ژنرال المانی رسیدیم .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد