PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر محبت افراطی مادر، پسر را معتاد کرد

golden3
9th November 2011, 09:49 AM
محبت مادرشوهر و نابودی زندگی 4 ساله/
محبت افراطی مادر، پسر را معتاد کرد
خبرگزاری فارس: زنی در دادگاه خانواده گفت: مادرشوهرم با محبت‌های بیش از اندازه‌اش شوهرم را معتاد کرد و در حال حاضر برایش مواد مخدر تهیه می‌کند و نمی‌گذارد که او اعتیادش را ترک کند.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1390/07/07/114417187_PhotoA.jpg
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی یکی از شعب ارائه کرد.
این زن در حضور قاضی شعبه 245 این مجتمع قضایی خانواده و با بیان اینکه حدود 4 سال از زندگی مشترک‌مان می‌گذرد، گفت: شوهرم معتاد به شیشه است و مادرشوهرم با حمایتش نگذاشته که او اعتیادش را ترک کند؛ در واقع شوهرم باید از من جدا شود یا به حرف مادرش گوش ندهد.
وی ادامه داد: می‌خواهم با درخواست طلاق شوهرم کمی به خود آمده و تصمیم به ترک اعتیاد بگیرد و اگر این درخواست فایده نداشته باشد باید من را رها کند.
زن میانسال(مادرشوهر) که در دادگاه خانواده حضور داشت با بیان اینکه چنانچه به پسرم مواد مخدر نرسد، می‌میرد، اظهار داشت: حاضر نیستم به خاطر آینده عروسم جان فرزندم را به خطر بیندازم.
وی با اشاره به اینکه من همین یک پسر را دارم، افزود: من هر بار برای پسرم مواد مخدر تهیه می‌کنم، چون نگران او هستم و عروسم باید این موضوع را درک کند.
زن بار دیگر در برابر قاضی این شعبه بیان کرد: اگر مادر شوهرم دست از این محبت افراطی و دخالتش بردارد، آینده پسرش به خوبی رقم می‌خورد و اعتیادش را ترک می‌کند.
وی در ادامه افزود: اگر مادر شوهرم هر روز برای شوهرم مواد مخدر تهیه نکند شوهرم به راحتی می‌تواند ترک کند و چنانچه مادر شوهرم دست از این کارش برندارد مجبورم زندگی 4 ساله‌ام را به خاطر دخالت او نابود کنم.
زن در حضور قاضی گفت: مادر شوهرم با محبت‌های بیش از اندازه‌اش شوهرم را معتاد کرد و تهیه مواد مخدر باعث شد که شوهرم تصمیم به ترک اعتیاد نگیرد.
وی ادامه داد: ما فرزندی نداریم چون اگر داشتیم آینده او نیز مرا نگران می‌کرد و مجبور بودم یک دعوای شدید در خصوص آینده فرزندم با شوهرم داشته باشم.
زن ادامه داد: شوهرم از ابتدای ازدواج معتاد است ولی ابتدا به تریاک و در حال حاضر معتاد به شیشه است و من این امر را تحمل کردم ولی دخالت‌های مادرشوهرم بیشتر شده و نمی‌توانم دیگر این وضع را تحمل کنم.
قاضی این شعبه بعد از صحبت‌های حاضرین حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و از مادر مرد خواست که برای پسرش مواد مخدر تهیه نکند چرا که این امر جرم محسوب می‌شود همچنین رسیدگی به پرونده در خصوص طلاق با حضور مرد به روزی دیگر موکول شد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد