PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر قتل دو دختر خردسال توسط پدران معتاد به شيشه

golden3
8th November 2011, 06:47 PM
شرق: اعتياد به ماده‌مخدر شيشه سبب شد دو مرد در جنايت‌هاي جنون‌آميز دختران خردسال خود را به قتل برسانند. يكي از متهمان تصور مي‌كرد فرزند شش ساله‌اش حاصل رابطه نامشروع است و متهم ديگر دچار اين توهم شده بود كه دختر چهارساله‌اش شيطان است و اگر او را نكشد خودش از بين خواهد رفت.
سفري براي جنايت
ساعت10:50دقيقه روز پنجشنبه هفته گذشته، مردي كارگر كه از بيابان‌هاي اطراف اراك مي‌گذشت، صحنه فجيعي را ديد. او مردي را مشاهده كرد كه در حال دفن جسد يك كودك بود؛ مرد ناشناس بعد از آنكه مقداري خاك روي جنازه ريخت سوار يك خودرو پيكان شد تا محل را ترك كند. كارگر جوان بلافاصله با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تماس گرفت و ضمن توضيح ماجرا، مشخصات پيكان را نيز به ماموران داد. دقايقي بعد خودرو موردنظر در 40كيلومتري جاده قم - اراك متوقف شد و راننده آن‌كه مردي 35ساله به‌نام جواد است، بازداشت شد. سپس ماموران همراه جواد به محل دفن جنازه رفتند و با كندن زمين پيكر بي‌جان دختري شش‌ساله را از زير خاك بيرون كشيدند. اين‌گونه بود كه جواد به اتهام قتل تحت بازجويي قرار گرفت او مقتول را فرزند خودش معرفي كرد و گفت: «ريحانه حاصل ارتباط نامشروع همسرم با مرد ديگري است به همين دليل هم او را كشتم.»
ماموران بعد از شنيدن اين ادعا براي پي‌بردن به جزييات بيشتر از قتل به بازرسي پيكان متهم پرداختند و مقداري ماده محرك شيشه را كشف كردند و دريافتند اين فرد در پي توهم حاصل از مصرف موادمخدر دختر خود را كشته است.
به اين ترتيب، جواد يك‌بار ديگر تحت بازجويي قرار گرفت. او در اعترافاتش گفت: «من ساكن تهران هستم. از چندي قبل براي كشتن دخترم برنامه‌ريزي كرده بودم اما نمي‌خواستم اين كار را در خانه و محله خودمان انجام دهم به همين دليل دخترم را به بهانه مسافرت و رفتن به بروجرد با خودم همراه كردم. وقتي به منطقه‌اي بياباني در نزديكي اراك رسيديم، ديدم شرايط براي اجراي نقشه‌ام مساعد است به همين دليل دخترم را از ماشين پياده كردم و با يك چاقو گلويش را بريدم بعد با سنگ چند ضربه به سرش زدم وقتي او جان باخت جسد را دفن و فرار كردم.»
اين متهم اكنون در بازداشت به‌سر مي‌برد و تحقيقات از وي ادامه دارد. در همين حال، بازپرس جنايي كرج در حال تحقيق درباره قتل دختر چهارساله‌اي‌ است كه به دست پدرش به كام مرگ كشانده شده است.
ماموران پليس مشكين‌شهر كرج هفته‌ پيش جنازه دختري را در ميان نخاله‌هاي ساختماني پيدا كردند مقتول هيچ مدرك هويتي همراه نداشت و ناشناس بود اما ساعاتي بعد زني با مراجعه به پليس آگاهي از ناپديدشدن فرزندش خبر داد و مشخصاتي را ارايه كرد كه با جنازه پيدا شده، همخواني داشت، به اين ترتيب، نام قرباني فاش شد و ماموران فهميدند اين كودك همراه پدر معتادش از خانه خارج شده بود از آنجا كه احتمال داشت قتل توسط مرد شيشه‌اي اتفاق افتاده باشد وي تحت تعقيب قرار گرفت اما او چند روزي را فراري بود تا اينكه در يكي از پارك‌هاي شهر شناسايي و دستگير شد. متهم در بازجويي‌ها ضمن اعتراف به كشتن دخترش گفت: «از شش‌ماه قبل به شيشه اعتياد پيدا كردم بعد از آن هميشه با همسرم اختلاف داشتم و چند بار او و دخترم را كتك زدم. ديگر علاقه‌اي به آنها نداشتم و از سويي دچار توهم هم شده بودم صدايي به من مي‌گفت دخترم شيطان است و اگر او را نكشم خودم كشته مي‌شوم به همين دليل نقشه قتل را كشيدم و روز حادثه وقتي همسرم خانه نبود دخترم را به بهانه خريدن بستني از خانه بيرون بردم و در يك ساختمان نيمه‌كاره او را به باد كتك گرفتم و آنقدر مشت و لگد زدم تا از حال رفت بعد گلويش را فشار دادم و او را خفه كردم.»
بنابراين، گزارش پرونده اين جنايت اكنون در دادسرا در حال رسيدگي است.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد