PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر و تشکر از جناب Victor007 (ناظم سابق سایت)

Isengard
1st November 2011, 01:49 PM
با عرض سلام و دعای خیر

عرض حضور با سعادت دوستان و سروران گل سایت ، بیشتر وقت ها آدم نمیتونه جبران همه زحمت هایی که دیگران در حقش کردن رو بکنه.
جناب Victor007 (آقا حسین) داداش گل و سرور من از جمله اون افرادی هستد که پای این سایت زحمت فراوان کشیدند ، در هر شرایطی پای سایت وایستاندن ، هر کسی جای ایشون بود در میرفت (ایشون سمت حساس نظامات سایت رو بر عهده داشتند) سمت ایشون به گونه ای بود که همواره در معرض توهین و بی احترامی های برخی از کاربران متخلف بودند ، ولی هیچ وقت خم به ابرو نیاورد و خدایی همیشه با روی گشاده نظم سایت رو حفظ کرده اند و هموراه یک دوست و برادر عزیز برای من بودند. حسین آقا مدتی هست به علت رسیدگی به امورات شخصی ، مشغله دارند و از ما خواستند که ایشون رو جایگزین کنیم ، اصرار کردیم مرخصی بگیرن ولی زور حسین بیشتر از من هست و منو خاک کرد ولی ازش قول گرفتم به محض اینکه سرش خلوت شد چون جلوتر کار زیاد داریم ، حتما بیاد و در کارها کمکمون کنه.
حسین جان داداش گلم واقعا از تمامی زحماتی که در طی این مدت برای سایت کشیدی ازت ممنونم. میدونم این تقدیر و تشکر جبران یک درصد از زحمات تو رو هم نمیکنه ولی به بزرگی خودت بر من ببخش. [golrooz]
امیدوارم همیشه ایام شاد باشی و سعادت دنیا و آخرت نصیبت بشه ، ان شالله.[golrooz][golrooz]

حسین میخوام از تاپیکت با اجازت سوء استفاده کنم و ناظم جدید رو هم معرفی کنم [nishkhand]
از قدیم میگفتن شلوغ کلاس رو ، ارشد کلاس میکنن ، الانم همون قضیه هست (منظورم حسین نیست ها حسین بیچاره مثل من بچه سربه زیری بود [nishkhand])
ناظم جدید سایت دوست و برادر عزیز من حاج مهدی (DjMahdi) هستند که ان شالله در خدمتشون خواهیم بود به ایشون تبریک میگم و از خدا میخوام بعد از این آخر عاقبت این سایت رو ختم به خیر کنه [nishkhand]

با آرزوی موفقیت برای تک تک عزیزان و سروران گل خودم.
یاعلی
[golrooz]

ریپورتر
1st November 2011, 02:07 PM
از تمام زحمات حسین اقای گل تشکر میکنم واقعا خیلی زحمت کشیدن البته ایشون مدتی نیست و زود بر میگردن چون جزو بهترین نفرات سایت هستن و سایت به وجودشون نیاز داره.
امیدوارم موفق و پیروز باشند

در ضمن امیر واست دارم حالا تو بچه مظلومی جون خورزو خان[nishkhand] بازآقا حسین خدایی مظلوم بود

Rez@ee
1st November 2011, 03:33 PM
یه تشکر ویژه از حسین اقا بابت زحماتشون.خسته نباشین.[golrooz][golrooz]
تبریک به اقا مهدی بابت پست جدید.موفق باشین.[golrooz]

داداشی
1st November 2011, 04:04 PM
به به
به به ببین کی رفته تو کار نارنجی
به به چه حالی بده از این به بعد[nishkhand]
الان بهت میزنگم یکم بخندم روحیم باز بشه
ناظمی که شوخه ولی شوخی شوخی تذکر میده
خدا رو شکر من از این طوفان ها در امانم[nishkhand]
تبریکات منو از پشت تلفن بیگیر اینجا نیمیشه

------------------------------------------------------------------------------
خوب آقا حسن گل ما هم که کار داره
دلمان برات تنگ میشه
امیدوارم سرت خلوت شد باز ببینمت
آرزومند موفقیتت[golrooz]

باستان شناس
1st November 2011, 05:27 PM
به به
روزتون بخیر

از اقا حسین عزیز هم کمال سپاس گزاری بابت زحماتشون خوش و شاد باشن
[golrooz]

و اقای مهدی هم ....ماشاا... به جونش ....خوب شد پاش از گچ باز شد[sootzadan][sootzadan] ...مگر نه ناظم گچی هم بد نبودا .[sootzadan][sootzadan](ناظم با چوب زیر بغل...چی میشد)..

تبریک میگم جناب علی گل مراد دی جی مهدی عزیز ......
شیرینی عروسی برامون بیاری مگر نه شیرینی ناظم شدن بماند دیگه !
[khanderiz][khanderiz][khanderiz]

جوان ایرانی
1st November 2011, 05:49 PM
سلام به ناظر قبلی خسته نباشید میگم به ناظر جدید تبریک [nishkhand]
این آقای ناظر جدید قبل از این پستشون هر روز تو سایت بودنا حالا که پست جدید گرفتن آب شدن [nishkhand]

نارون1
1st November 2011, 05:57 PM
منم از جناب آقای victor ( حسین آقا ) به خاطر تمام زحماتشون تشکر میکنم ....

امیدوارم همیشه موفق باشن ...

یه چی بگم ...>>> من از امضاتون خیلی خوشم میاد ...نشده بود جایی بگم
[khejalat]
...........................

همچنین به آقای مهدی سمت جدید رو تبریک میگم ...

امیدوارم همیشه در هرجا موفق باشین ..

Joseph Goebbels
1st November 2011, 06:08 PM
من هم به شخصه از اقا حسین تشکر می کنم . ایشون خیلی فعال بودند ، خیلی هم برادر گلی بودند [golrooz] باز هم هر چه قدر از ایشون تشکر کنیم باز هم کم است . ان شاالله هر چه سریعتر به سایت برگردید . خیلی خوشحال می شویم . و همچنین پیشاپیش تبریک می گویم به دوست ملوان خودم چی ببخشید خلبان خودم DJ جان F-22 [nishkhand] بنده هم به رسم تبریک به دی جی جان ، یک تیر موشک فینیکس می فرستم سمت F-22 اش [nishkhand] انشاالله که مورد قبول ایشون قرار بگیره [nishkhand]

باستان شناس
1st November 2011, 06:17 PM
من هم به شخصه از اقا حسین تشکر می کنم . ایشون خیلی فعال بودند ، خیلی هم برادر گلی بودند [golrooz] باز هم هر چه قدر از ایشون تشکر کنیم باز هم کم است . ان شاالله هر چه سریعتر به سایت برگردید . خیلی خوشحال می شویم . و همچنین پیشاپیش تبریک می گویم به دوست ملوان خودم چی ببخشید خلبان خودم DJ جان F-22 [nishkhand] بنده هم به رسم تبریک به دی جی جان ، یک تیر موشک فینیکس می فرستم سمت F-22 اش [nishkhand] انشاالله که مورد قبول ایشون قرار بگیره [nishkhand]

ای بابا اقا محمد هم همه رو مثل خودشون خلبان میدونن و هواپیما کادو میدن !
اخه کجای دی جی مهدی به خلبان ها میزنه که میخوای هواپیما بهش کادو بدی !
این مهدی عزیز خودش ی موشک زمین به هوا هست حالا ناظم هم شده بیا ببین چه میکنه ...هر کس حرف زد با هواپیمایی که بهش کادو دادی میات
بمب بارونمون میکنه !
[nishkhand][nishkhand][nishkhand]لطفا کسی از این هدایا به مهدی هدیه نده خوب نیست بعدا به ضرر همگی ما تموم میشه !

Joseph Goebbels
1st November 2011, 06:24 PM
ای بابا اقا محمد هم همه رو مثل خودشون خلبان میدونن و هواپیما کادو میدن !
اخه کجای دی جی مهدی به خلبان ها میزنه که میخوای هواپیما بهش کادو بدی !
این مهدی عزیز خودش ی موشک زمین به هوا هست حالا ناظم هم شده بیا ببین چه میکنه ...هر کس حرف زد با هواپیمایی که بهش کادو دادی میات
بمب بارونمون میکنه !
[nishkhand][nishkhand][nishkhand]لطفا کسی از این هدایا به مهدی هدیه نده خوب نیست بعدا به ضرر همگی ما تموم میشه !

نه بابا ، اقا مهدی هواپیماش دست دوم هست ، موتورش هم یک کم دود می ده [nishkhand] چرخ هاش رو با طناب می بنده و از همه مهم تر داخل کابینش یه سه چرخه ناز هستش که موقع خروج اضطراری از اون استفاده می کنه [nishkhand] تا حالا چند بار کارگاه رفته ولی ....

باستان شناس
1st November 2011, 06:31 PM
نه بابا ، اقا مهدی هواپیماش دست دوم هست ، موتورش هم یک کم دود می ده [nishkhand] چرخ هاش رو با طناب می بنده و از همه مهم تر داخل کابینش یه سه چرخه ناز هستش که موقع خروج اضطراری از اون استفاده می کنه [nishkhand] تا حالا چند بار کارگاه رفته ولی ....

وا نه دیگه اقا محمد ...بنده خدا تازه پاش از گچ در اومده ....گناه داره ...الان بیات بن کنه خودت و بعد منو ....

Joseph Goebbels
1st November 2011, 06:40 PM
وا نه دیگه اقا محمد ...بنده خدا تازه پاش از گچ در اومده ....گناه داره ...الان بیات بن کنه خودت و بعد منو ....

بابا اونها همش فیلمه [nishkhand] نمی دونی دیروز از اتاق ستاد فرماندهی چه طوری مثل مرد عنکبوتی پرید تو اون هواپیمای قراضش [nishkhand][nishkhand]

Admin
1st November 2011, 06:44 PM
سلام
تشکر می کنم از حسین عزیز برای زحماتی که برای سایت کشید و امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشه.

حسین به من قول داده که بعد از کمی استراحت حتما در بخش دیگه ای از سایت در خدمتش باشیم.

امیدوارم سر قولش بمونه ...

به مهدی هم تبریک میگم امیدوارم بتونه این مسئولیت سنگین رو هر چه بهتر به دوش بکشه و بتونه نظم سایت رو در همه حال حفظ کنه...

از تمامی دوستانی که قدرشناس بودن هم تشکر می کنم...

موفق باشید

NameEly
1st November 2011, 06:47 PM
منم به نوبه ی خودم از حسین اقا تشکر می کنم [golrooz][cheshmak]

و همچین در این طرف قضیه

به اقا مهدی عزیز تبریک می گم [golrooz][cheshmak]

طلیعه طلا
1st November 2011, 06:50 PM
سلام

قدر دان زحمات جناب ویکتور هستیم و خواهیم بود ... براشون آرزوی موفقیت توام با سلامتی دارم ...

جناب دی جی مهدی ، موقعیت جدید رو حضورتون تبریک می گم ... برای شما هم آرزوی توفیق روز افزون دارم ...

غزل بارون
1st November 2011, 07:21 PM
سلام
از آقا حسین بابت همه زحناتشون بی نهایت تشکر میکنم و امیدوارم از لحظه لحظه زندگیشون لذت ببرن و همیشه شاد و پیروز باشن

به آقا مهدی مهربون و شوخ سایت هم تبریک میگم خوشحالم که ناظممون فردی شوخ طبع هستن و دیگه....!!![nishkhand]افکار شیطانی بلی بلی!!!!در همه مراحل زندگی امیدوارم موفق و موید باشید آقا مهدی[golrooz][golrooz][golrooz]

kamanabroo
1st November 2011, 07:47 PM
من هم از زحمات و تلاشهای پیگرانه و وقتی که حسین آقا گذاشتن واقعا تشکر می کنم
خیلی کار نظامت کار سختیه هم وقت می خواد هم درگیری ذهنی داره و ...
انشاالله وقتتون که باز شد بازهم برای سایت وقت بگذارین حسین جان

http://up.iranblog.com/Files73/777fffe1f38645d2ba47.gif

kamanabroo
1st November 2011, 07:51 PM
و اما جناب مهدی خان
تبریک می گم

بالاخره وقتش شد که یه عرض اندامی بکنی دیگهههههههههه [nishkhand]

هر چند تا الان مثل یه ناظم از همه چیز خبر داشتی [sootzadan]

اما الان دیگه رسما می تونی احضاریه صادر کنی [khande]
بدینوسیله به اطلاع مدیران و همکاران و کاربران می رساند خلاصه خیلی حواساتون جمع باشه [bamazegi]

امیدوارم که همچنان مثل همیشه موفق و پیروز باشی
[golrooz][golrooz]

MR_Jentelman
1st November 2011, 09:07 PM
سلام منم جا داره از زحمات حسين جان تشكر كنم.انصافا خيلي برا سايت زحمت كشيدن.خسته نباشي بهش ميگم.[golrooz][golrooz]

تبريك مبگم به مهدي جان عزيز به خاطر سمت جديدش.اميدوارم همواره موفق باشه[golrooz]

RAHA.G
1st November 2011, 09:15 PM
جا داره بنده هم از جناب ویکتور عزیز یه تشکر جانانه بکنم و برای خودشون و خانواده محترمشون آرزوی بهترین ها
انشاالله همیشه موفق و پیروز باشند [golrooz]
و اما یه تبریک جانانه دیگه برای داداش مهدی گل
انشاالله ایشون هم در تمامی مراحل زنگی موفق و پیروز باشند [golrooz]

محسن آزماینده
1st November 2011, 09:16 PM
سلام

باید بگم از اینکه آقا حسین رفتند خوشحال نیستم و البته منتظر برگشتنشون می مونم
و البته به داداش مهدی گل تبریک میگم

امیدوارم هر 2 این عزیزان موفق باشند[golrooz]

javadbabaei
1st November 2011, 09:35 PM
سلام به دوستان
متاسفانه من سعادت دیدار و آشنایی آقای حسین رو نداشتم ولی مطمئنم ایشون یکی از بهترین های این انجمن هستند و از ایشون بخاطر زحماتشون تشکر می کنم.[golrooz]
و همچنین برای آقای مهدی در عنوان جدیدشون آرزوی موفقعیت می کنم.[golrooz][golrooz][golrooz]
موفق باشید.

Maani Parvaz
1st November 2011, 10:16 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی و تمام اعضای سایت, من هم از آقا حسین که زحمات زیادی را در این زمینه کشیدند تشکر میکنم و امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشند[golrooz]. دوستان این سایت همانند یک اعضای خانواده با هم ارتباط دارند و به همدیگر از هر لحاظ کمک میکنیم و من شخصا اولین سایتی که به طور کامل در آن فعالیت دارم همین سایت علمی نخبگان جوان هستش که واقعا از اعضای سایت و انهایی که باهاشون ارتباط دارم خوشم اومده چون افرادی مهربان و دلسوز و صبور هستند.
درود به همه ی شما دوستان گلم.

Sookoot
1st November 2011, 11:16 PM
[golrooz]برای بدرقه حسین اقا
[golrooz]برای استقبال اقا مهدی

amin_745
1st November 2011, 11:21 PM
سلام
حسین جان ممنون وخسته نباشی
مهدی جان شما هم موفق باشید
[golrooz]

ستاره صبح امید
2nd November 2011, 12:12 AM
سلام به دوستان عزیزم

من هم به نوبه خودم از زحمات داداش حیسن کمال تشکر رو دارم....[golrooz] امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشند...

اگر بار گران بودیم و رفتیم اگر نامهربان بودیم و رفتیم

گرچه این دنیا ندارد اعتباری این را نوشتم تا بماند یادگاری...

و هم چنین به داداش مهدی عزیز تبریک میگم...[golrooz]

هرگز نديدم بر لبي لبخند زيباي تو را هرگز نمي گيرد کسي در قلب من جاي تو را...

*مینا*
2nd November 2011, 12:21 AM
سلام منم یه خسته نباشید حسابی تقدیم می کنم به ناظم اسبق سایتمون که واقعا برای سایت زحمت کشیده بودن ، امیدوارم تو مراحل مختلف زندگیتون موفق باشید[golrooz]
تبریک خدمتناظم جدید و با آرزوی موفقیت [golrooz]

Victor007
2nd November 2011, 10:44 AM
این رفع مسئولیت ازم تو چرخه اداری سایت گیر کرده بود که بالاخره رئیس بزرگ امضاء کرد.
از همه دوستانی که بهم لطف داشتم تشکر می کنم ، ان شاء الله که شما عزیزان همیشه در زندگی موفق و سربلند باشید ...
تو مدتی که با این عنوان در سایت بودم اتفاقاتی زیادی افتاد ، طبیعتا از بابت بعضی از تصمیمات دلخوری هایی به وجود اومده که امیدوارم دوستان با بزرگی خودشون من رو ببخشند ، سعی شد در بیشتر تصمیم گیری ها سلایق شخصیم دخیل نباشه نمی تونم بگم صد در صد اینطوری بود ، بیشتر ناراحتی ها مربوط میشه به گذشته ، تعدادی از مدیرها و دوستانی که ممکن هست از من ناراحت شده باشند ، امروز در جمع ما نیستن و از ما جدا شدن ، امیدوارم تو زندگیشون موفق باشن ...
دوستان دیگه هنوز هستن ، رئیس بزرگ که چند باری با ایشون خوش و بش داشتم[shaad] امیر اقا که وقتی اومد من خیلی فعالیتم کم بود ولی با این حال یه ناراحتی از من به دل گرفتن وووو ... امیدوارم همگی ناراحتی ها رو فراموش کنن و حلال بفرمایند
و برسیم به هم ولایتیم اقا مهدی ، ایشون یکی از پر سابقه ترین اعضاء فعال سایت هستن و به من هم کمک های زیادی کردن
البته اون وقت ها یه سازمان اطلاعاتی کنار سازمان اطلاعاتی من داشتن[nishkhand]دیگه بعد از ادغام سازمان ها خدا به خیر بگذرونه[shaad] ..
تبریک می گم اقا مهدی ، ان شاء الله موفق باشید.[golrooz]

e.einitabar
2nd November 2011, 11:36 AM
با سلام به همه عزیزان
چقدر خوبه که اینجا کسانی هستن که قدر زحمات یک کاربر رو که با تمامی وجودش واسه سایت کشیده رو میدونن
واقعا آقا حسین خیلی خیلی انسان گل و آرومی بود و هست براش آرزوی موفقیت دارم واقعا ایشان در کمال ادب و احترام نظراتش رو برای تمامی مدیران و کاربران میگذاشت و نه کسی از دستش دلگیر میشد و نه ناراحت
به امید حق که در تمامی مراحل زندگیش موفق و موید باشه

و اما تبریک به داش مهدی خودمون حاجی تبریک
آقا ایول
مبارکا باشه به امید خدا که در تمامی مراحله زندیگیت هم همین طوری پیشرفت کنی بوس[shaad][golrooz] واست حاج مهدی عزیز

آرمانگرا
2nd November 2011, 11:25 PM
ای بابا!!!!!!!!!!!!فکرکنم از پاقدم مابود!!!!!!!!
ما که سعادت نداشتیم در خدمت حسین آقا باشیم اما خب قلبا از زحمتاشون تشکر میکنم وامیدوارم ناظم جدید از دست ما دلگیر نشن و شاگرد سر به زیری باشیم

*FATIMA*
3rd November 2011, 01:15 AM
سلام .
بابت تمام زحماتی که ناظم سابق (داداش حسین) برای این سایت کشیدن سپاسگذارم و امیدوارم دوباره به جمع ما بازگردند !
خیلی ناظم خوبی بودن و خیلی هم منطقی !
و اما تبریکات ویژه خدمت ناظم فعلی (داداش مهدی) ! امیدوارم موفق باشن !
چه شود !!!!! چه عکس آواتوری هم برای خودش انتخاب کرده !!!!
خداییش این داداش حسین ما مظلوم بود ! اصلاً به عکس آواتورش نگاه کن مهلبونی هویداست [nishkhand]
ناظم جدید ! کارهایی که قراره انجام بدی در آینده رو توضیح بفرما ما بدانیم (نیومده میخوام غوغا کنم)[sootzadan]
من که میدونم اولین کارت اینه که از داداش امیر بخوای بهمون شام بده [entezar2]
پیروز و سربلند باشید و در کارتون موفق [golrooz]

SaSaMc2
3rd November 2011, 03:32 AM
خسته نباشي Victor007 [golrooz]

موفق باشي DjMahdi [golrooz]

شاد و سلامت باشيد همگي... [golrooz]

maysam.z
3rd November 2011, 12:19 PM
سلام به دوستان عزيزيه خدا قوت وخسته نباشيد به ناظم نكته سنج وبا سعي صدر خودمون حسين آقا( Victor007) گل, كه حتي در مواقعي كه دقت لازم داشتيم اشتباهي توي نظم مطالب پيش نياد ولي حسين عزيز با نكته بيني وتشويق به موقع انرژي مثبتي و به سايت منتقل مي كرد,اميداورم هر جا هستش موفق و پيروز باشه,ويه تبريك به همه فن حريف سايت داش مهدي(DjMahdi) گلمون كه بمب انرژي مثبته هستش كه اميدوارم هميشه شاد وسلامت باشن

poune
3rd November 2011, 01:49 PM
سلام خدمت دوستان و البته آقا Victor007 (http://www.njavan.com/forum/member.php?u=17719) .
بابت تمامی زحماتتون تو سایت متشکرم.
انشاا... همیشه شاد و موفق سلامت باشید.

مسافر007
3rd November 2011, 10:07 PM
سلام.من هم از زحمات شما قدر دانی میکنم.امیدوارم همیشه پیروز و سربلند باشید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد