PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درد من . . . معصومه تویی . . .

LaDy Ds DeMoNa
27th October 2011, 08:02 PM
خودم مراحل پذیرشش رو توی شرکت انجام دادم
چهره معصومی داشت این معصومه . . .

.................................................. ......

وقتی بهم خبر دادند که گم شده سه روز بود که پیدا نبود!!گم شده بود جدی جدی دیگه نبود . . .

از اون شرکت رفته بودم اما هر روز با شرکت تماس می گرفتم تا ازش خبر بگیرم آخه 6 سال همکارم بود . . .

صبح روز پنج شنبه 24 شهریور 90 ؛ معصومه س به قصد رفتن به شرکت از خانه خارج و تا چند روز پیش که مشخص شد چه بلایی سرش اومده گم شده بود . . .

تو این مدت پشت سرش خیلی حرف زده شد خیلی چیزها گفتند اما گمانه زنی های بیشتر این بود که فرار کرده اما چرا هیچی با خودش نبرده بود حتی شناسنامه !!!!!!!!!!!!!!!!!! اونهم اینهمه مدت که نمی شه خودشو قایم کنه

خونه داشت ماشین داشت حساب بانکی ش پر بود اما هیچی نبرده بود فقط چند تیکه طلای که گوشواره و الگنوش بود .. . .

تا اینکه چند روز پیش مشخص شد چه بلایی سرش اومد

معصومه به قتل رسیده بود بخاطر همون چند تیکه طلاش !!!!!!!!!!!!!!!

پلیس زنجان بالاخره قاتل معصومه رو پیدا کرد
نمی دونم چطور اما قاتل دوتا زن داره بزرگترین پسرش 18 سالشه اما خودش مثل یه پسر 20 ساله به نظر میرسه
بالاخره پیرو دستور قاضی پرونده با شکنجه فراوان به قتل معصومه اعتراف کرده تنهابرای 8میلیون تومان که از فروش طلاهای معصومه به دست اورده بود

الان جنازه ای هم نداره معصومه . . . آخه معصومه رو انداخته تو سدگلابر تو جاده بیجار
غواص ها دارن دنبالش می گردن اما نه دنبال جنازه چون احتمالا تو این یه ماهی که اونجا بوده ماهیها خوردنش

اونها دنبال فقط یه استخونن یه تیکه از لباس . . .

بیچاره مادر معصومه . . . بیچاره مادر معصومه . . .بیچاره مادر معصومه

حالا پلیس زنجان دنبال یه باند 25 نفره هستند که این قاتل تو همون گروه بود باندی که کارش ربودن دخترها و دزدیدن طلای و . . .

LaDy Ds DeMoNa
27th October 2011, 08:12 PM
خدا رحمتت کنه معصومه
هنوز چهره ات جلو چشممه
هنوز یادمه که چطور بودی آخرین باری که دیدمت شب قدر بود که دیدمت
خدا رحمتت کنه معصومه
هنوز یادمه لباس های ساده که می پوشیدی چادر که همیشه سرت بود
همیشه در حال جنب و جوش بودی
یادمه که مجبور بودی بری نوار قلب بگیری آخه ناراحتی قلبی داشتی یادمه که تپش قلب داشتی

خدا رحمتت کنه معصومه
یادمه باهم رفتیم مشهد

هنوز یادمه

خنده هات

گریه هات

یادمه برای بچه های بی بضاعت پول جمع می کردی

یادمه

خدا رحمتت کنه
.
.
.

LaDy Ds DeMoNa
27th October 2011, 08:14 PM
امسال سال مرگه . . .
سال خوشی نیست

یکی از دوستام خودکش کرد به خاطر یه پسری که هر روز با یه دختر می گرده

حالا اینم از همکار قبلی که کشته شد بخاطر چند تیکه طلا

kamanabroo
27th October 2011, 10:32 PM
خیلی ناراحت شدم
خدا بیامرزتش
اما کی جواب این ظلم رو میده
خدا صبر بده به مادرش
و به شما

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد