PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در زمینه ابزار اندازه گیری الکتریکی

LUCKLY
20th October 2011, 08:10 AM
سلام دوستان میخاستم ببینم فرق ابزارهای اندازگیری الکتریکی با ابزارهای الکترونیکی دقیقا چی هست لطفا جواب بدین.تشکر از همتون

LUCKLY
29th December 2011, 09:01 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز از آنجایی که این سوال برای بنده از اهمیت بالایی برخوردار بود خودم دنبال جوابش رفتم و بعداز کلی جستجو جواب سوالمو پیدا کردم گفتم جوابو بذارم اینجا تا دوستانی که ممکنه این سوال براشون پیش آمده هم استفاده کنن اما جواب : ابزار الکتریکی با ابزار الکترونیکی فرقشون اینه که ابزار الکتریکی براشون سر مثبت ومنفی وجود نداره مثل مقاومت ها اما ابزارهای الکترونیکی دارای سرهای مثبت ومنفی هستند مثل دیود یعنی مهمه که وقتی داریم ازشون استفاده میکنیم به این علامتای روش توجه کنیم البته نتونستم خیلی خوب توضیح بدم به بزرگی خودتون ببخشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد