PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هپاتیت

myzeyd
17th October 2011, 09:56 PM
با سلام و خسته نباشید. چند روزه دچار خارش پوست شدم. 2 هفته پیش سرما خوردم . اسهال و حالت تهوع ندارم ولی ادرارم 2-3 روز زرد تیره بود همچنین خیلی وقته احساس گرفتگی در سمت راست شکمم دارم زیاد احساس خستگی ندارم. آیا اینها علایم بیماری هپاتیت میباشد یا خیر؟ (در سال 88 سه بار آزمایش هپاتیت دادم که منفی بود). با توجه به اینکه غلظت خون بالا دارم آیا این خارش میتواند از غلظت خون بالا باشد؟

ممنون میشم جواب بدید
با تشکر

poune
18th October 2011, 06:02 PM
سلام.
شما سفیده چشمتونم زرد شده؟
علائمی که فرمودید میتونه علائم آنفلوانزا باشه و میتونه علائم هپاتیت باشه.
علائم دیگه آن علایمی‌ شبیه ‌مثل‌ تب، خستگی‌، تهوع‌، استفراغ‌، اسهال بی‌اشتهایی‌
چند روز بعد از ابتلا:
زردی‌ چشم ها و پوست در اثر تجمع‌ بیلی روبین در خون،تیره‌ شدن‌ رنگ‌ ادرار در اثر وارد شدن‌ بیلی‌روبین‌ اضافی‌ به‌ ادرار، اجابت‌ مزاج‌ روشن‌، به‌ رنگ‌ خاک رس، یا سفیده.

از اونجا که به نظرم شما سال 88 مشکوک به هپاتیت بودید که آزمایش دادید به یک متخصص بیماریهای عفونی مراجعه کنید تا مطمئن بشید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد