PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگه موانع عملي کردن ايده را براي اولين بار کنار بزنيم؟

behnam-soft
17th October 2011, 11:51 AM
سلام.
من هم مثل خيلي از دوستاني که مي خوان براي اولين بار ساخت طرحي رو شروع کنن، به مشکل برخوردم که البته برخورد به اين مشکلات براي من جاي بسي خوشحاليست!چرا که مي تونم قدرت انگيزه و سرسختي خودم رو آزمايش کنم و صد البته که اين موضوع باعث افزايش اعتماد به نفس هم خواهد شد.اما موضوعي که وجود داره اينه که من براي اينکه بتونم طرحم رو عملي کنم،لازمه که از يه دستگاه الکترونيکي که بتونه کارهاي پردازش تصوير انجام بده و به وب کم هم وصل بشه و همينطور از يک ال سي دي هم براي نمايش اطلاعات استفاده کنه،استفاده کنم.اما رشته اي که من دارم مي خونم کامپيوتره و همونطور که مي دونيد براي ساخت همچين وسيله ي الکترونيکي اي بايد الکترونيک بلد باشم که من مثل هر دانشجوي کامپيوتره ديگه اي بلد نيستم.به لحاظ وقت هم محدوديت دارم و نمي تونم برم الکترونيک بخونم !چون چند سالي از جووني مو مي گيره !

اما راه حل هايي که به ذهنم رسيده، اينه که:

1-از کساني که دانش آموخته ي رشته الکترونيک هستن استفاده کنم که نمي دونم اصلا آيا از عهده ساختنش بر ميان؟يعني آيا در دانشگاه در اين حد که بتونن همچين دستگاهي بسازن، آموزش ديدن؟يا اينکه نه مثل ما بدتر هر چي بلد بودن هم از يادشون رفته تو دانشگاه ! اصلا نمي دونم اگر از عهده ساختنش بر بيان،چقدر هزينه بر مي داره؟

2-به سازمان هايي که در اين زمينه فعاليت مي کنن و از طرح ها حمايت مي کنن (که متاسفانه نمي دونم چه سازمان هايي هستن) مراجعه کنم و ازشون کمک بگيرم که البته اين قضيه فکر مي کنم از امنيت طرح من به شدت کم مي کنه، چون هيچ تضميني نيست که اگر من به اون سازمان گفتم که مي خوام چه کار کنم،مسئول هاي اون سازمان يه وقت شيطوني نکنن و بحث کپي و ...!

به نظر شما من چه راه حل هاي ديگه اي پيش رو دارم ؟

حسین متقی
18th October 2011, 10:24 PM
مراجعه کنید به === farzadsw و مصطفی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد