PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی نمايش "موسيقي - نمايش اين فصل را با من بخوان"با بازنگري تمرين مي شود

diamonds55
14th September 2008, 04:08 PM
نمايش "موسيقي - نمايش اين فصل را با من بخوان"با بازنگري تمرين مي شود
تمرين بخش نمايشي "موسيقي - نمايش " اين فصل را با من بخوان، به کارگرداني "حسين پارسايي ، از اول شهريور ، آغاز شده ، و با پيوستن ديگر بازيگران مرحله جديد تمرين ها با بازنگري آغاز مي شود.

به گزارش ايرنا و به نقل از روابط عمومي معاونت امور هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، نادر رجب پور، طراح حرکات نمايشي با بيان اين مطلب افزود: تمرين هاي گروه از ابتداي شهريور بر مبناي قطعاتي که سال گذشته اجرا شده بود آغاز شده و در حال حاضر تمرين ها بر همان مبنا در حال انجام است.
وي هم چنين گفت: در برخي از صحنه ها تغييراتي اعمال خواهد شد که تاکنون در طول تمرين برخي صحنه ها تغيير يافته و قطعات ديگر نمايشي نيز بازنگري مي شود.
رجب پور ، با اشاره به اينکه سري جديد تمرين ها به صورت ترکيبي آغاز مي شود، افزود: پس از اين مرحله به اجراي مشترک با گروه موسيقي مي پردازيم.
در موسيقي _ نمايش "اين فصل را با من بخوان" ، مجيد انتظامي ،‌آهنگسازي قطعات و رهبري ارکستر را برعهده دارد .
6 قطعه موسيقي نمايشي "روز واقعه" ،‌"خرمشهر"، بوي پيرهن يوسف" ، "از کرخه تا راين" ، "آژانس شيشه اي " و " ايثار" در اين سوثيت سمفوني اجرا مي شود.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد