PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نگاه خدا...

kamanabroo
9th October 2011, 12:14 AM
پایان...
اول فکر می کردم فقط بابام منو نمی فهمه
بعد کم کم دیدم نه انگار مامانم هم همینطوره ، انگار بچه اینا نیستم!
درکم نمی کنن خواسته هامو نمی فهمن
کاش فقط همین بود
همه دلخوشی ام این بود که می نشستم یه گوشه
با خدا درد و دل می کردم باهاش حرف می زدم
الان فهمیدم نه حتی دیگه خدا هم جایی برای من پیش خودش نداره!
اصلا من مُردم من نیستم هیچ کس منو نمی خواد
هیچ کس صدا مو نمی شنوه هیچ کس
من بدبختم و تنها
دیگه نمیدونم باید کیو صدا بزنم....

شروع...
یه خواسته ای داشتم که خیلی برام مهم بود، از هر چی می گذشتم از این نمی تونم بگذرم. حتی از خیلی چیزا گذشتم اما دیگه اینو می خواستم
حالا چندوقته هر چی از خدا می خوام اما آه...

ناراحت نباش اینا حرف من نیست، حرف تو هم نیست، زمزمه بعضی هامون هست اما حرف دل هیچ کدوممون نیست. اتفاقا یکی خیلی اصرار داره که بگه نه همه این حرفا از دل خودت بلند شده از درون تو هست می دونی اون کیه؟ خوب معلومه .... شیطان
حتما تا حالا با این دیالوگ ها برخورد کردین بین دوستان یا حتی پیش خودمون با خدای خودمون. حالا باید چیکار کرد اگه به اینجا برسیم یا یکی به اینجا رسید یعنی دنیا براش تمومه؟ دیگه رسیده ته خط! باید خود کشی کنه یا ...
نه یه کم صبر کن می دونی می خوام چی بگم، معنای به اینجا رسیدن یعنی خدا خیلی دوستمون داشته!!!!
جالبه نه اصلا فکرشو هم نمی کردی که تو این وضعیت خدا اینقد دوستت داشته باشه
مگه میشه ؟ آخه...

آره فقط مواظب باش از دست ندی این فرصت رو. خدا کمتر با بنده هاش اینجوری معامله می کنه ها . خوش به حالت که اینقد خدا دوستت داره بشین تا برات بگم :

دوست داشتی از اول هر چی از خدا می خواستی بهت میداد اما بجاش دیگه باهات حرف نمی زد
دوست داشتی هر وقت می اومدی در خونه خدا سریع اجابتت می کرد که زود بری..
دیگه صداتو نشنوه
دوست داشتی از سرکراهت در خونه خدا به روت باز بشه و خدا به فرشته هاش بگه: حاجتشو زود بدین بره نمی خوام صداشو بشنوم نمی خوام از این بیشتر در خونه من بمونه!
یا دوست داشتی اونقد خدا بهت میداد که اصلا به یادش نمی افتادی و پشت سرت رو هم نگاه نمی کردی
می دونم دوست نداری آخه همه این کارا رو خدا با کسایی می کنه که دوستشون نداره
اما الان که پیشش نشستی و داری گریه می کنی و حرف میزنه
میدونی خدا داره با لبخند نگات می کنه
الان خدا به فرشته هاش گفت:
نه صبر کنین حاجتشو بهش ندین، آخه خیلی قشنگ داره حرف می زنه با من، ببینین چقد قشنگ نشسته ...
دوست دارم این بنده ام بیشتر پیشم بمونه آخه اگه الان حاجتشو بهش بدم میره دیگه معلوم نیست کی برگرده...
یه کم دیگه گوش کن ببین هنوزم خدا داره حرف می زنه:
اصلا من این بنده ام رو می خوام مال خودم باشه، دوستش دارم باید یه کاری کنم که امیدش از همه جا و همه کس قطع بشه هر چی می خواد بیاد از خودم بخواد تا بیشتر پیشم بمونه.....

ازوبلاگ خودمان[cheshmak]
http://kamanabroo.parsiblog.com/ (http://kamanabroo.parsiblog.com/)

dia-amini
9th October 2011, 10:37 AM
مرسی زیبا بود.
خداجونم خیلی دوستت دارم.
[shaad]

farzanh
9th October 2011, 10:45 PM
منم خدا رو دوست دارم
عالی بود

مهنس
19th October 2011, 12:47 AM
خب جملات قشنگی بکاربردی اما یادمون باشه که خدا خداست و منزه ازاین تعاریف که درقالب یه انسان جای میگیره.شرمنده اما باید بگم خداوند دعای بندگان صالح وپرهیزگار رو زودتر مستجاب میکنه.باتشکر مهنس

دختر
17th July 2012, 11:44 PM
انکه بدهت بی امیدی سودها

آن خدایست آن خدایست آن خدا[golrooz][golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد