PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر نشست خبري "مجيد انتظامي" فردا برگزار مي شود

diamonds55
14th September 2008, 04:06 PM
نشست خبري موسيقي _ نمايش " اين فصل را با من بخوان"، فردا (دوشنبه) با حضور "مجيد انتظامي" آهنگساز و رهبر ارکستر، و "حسين پارسايي" مديرکل مرکز هنرهاي نمايشي و کارگردان بخش هاي نمايشي اين موسيقي _ نمايش برگزار مي شود.

قرار است مجيد انتظامي موسيقي-نمايش "اين فصل را با من بخوان" که اجراي متفاوتي از سوييت سمفوني "بيا با من بخوان" است را از چهارم مهرماه در تالار وحدت به صحنه ببرد.
اين برنامه سال گذشته نيز توسط انتظامي به نام "بيا با من بخوان "اجرا شد که به دليل استقبال گسترده مردمي ، امسال با تغييرات در بخش هاي نمايشي ، و اضافه شدن موسيقي ميان قطعات، اجرا خواهد شد.
‌در اين موسيقي - نمايش ، قطعات " روز واقعه" ، " حماسه خرمشهر" ، " از کرخه تا راين" ، "بوي پيراهن يوسف" ، "آژانس شيشه اي" ،‌" قطعه چهارم سمفوني ايثار" ، که همگي ساخته مجيد انتظامي هستند، به اجرا در خواهد آمد.
از جمله تغييرات اجراي سال جاري اين موسيقي - نمايش ، آن است که به جاي راوي، که سال گذشته مهتاب نصيرپور ، نقش آن را ايفا کرد، شاخص ترين بازيکنان فيلم هايي که آهنگ فيلمهايشان نواخته مي شود، در اين موسيقي _ نمايش حضور مي يابند.
اين موسيقي _ نمايش ، از چهارم تا دوازدهم مهرماه در تالار وحدت به صحنه مي رود.
در نشست خبري فردا ، هم چنين "بابک رضايي" مديرعامل انجمن موسيقي ايران و "اصغر اميرنيا " مديرعامل بنياد فرهنگي هنري رودکي حضور دارند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد