PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قضیه حیثیتیه کمکم کنین لطفا

LUCKLY
5th October 2011, 09:27 AM
سلام دوستان عزیز من میخام به صورت خوداموز زبان یاد بگیرم یعنی در واقع میخام خودم شروع کنم به یادگیری زبان بدون استفاده از کلاس های زبان چون وقتشو ندارم در واقع درسام سنگینه نمیدونم از کجا وچه جوری باید شروع کنم اگه میشه راهنماییم کنین تصمیمم جدیه قضیه حیثیتیه لطفا کمکم کنین هدفم یاد گرفتن مکالمه ی انگلیسی هست خواهش میکنم راهنماییم کنین[golrooz]

Aysajoon
5th October 2011, 11:01 AM
سلام دوستان عزیز من میخام به صورت خوداموز زبان یاد بگیرم یعنی در واقع میخام خودم شروع کنم به یادگیری زبان بدون استفاده از کلاس های زبان چون وقتشو ندارم در واقع درسام سنگینه نمیدونم از کجا وچه جوری باید شروع کنم اگه میشه راهنماییم کنین تصمیمم جدیه قضیه حیثیتیه لطفا کمکم کنین هدفم یاد گرفتن مکالمه ی انگلیسی هست خواهش میکنم راهنماییم کنین[golrooz]

سلام
به نظرم شما باید کاملا سازمان یافته این کارو انجام بدین تا بعد 2 سال مثلا از عملکردتون رضایت نسبی داشته باشین پیشنهادم اینه که کتاب های یه موسسه ی معتبر رو بگیرید و همگام با اون جلو برید چون موسساتی که معتبرن تو کتاباشون تو هر سطحی گرامر و لغت و سایر مهارت های یادگیری زبان انگلیسی رو مثلا به فراخور اون سطح میارن و این نکته ی خیی مهمیه ؛ اول از همه باید پایه های یادگیری یه زبان خارجی رو در خودتون تقویت کنین که بهترین کار اینه که در کنار کتابای اون موسسه چون معلمی ندارید از یه سری کتابای معتبر هم استفاده کنید اما یادتون باشه خودتونو زیاد درگیر کتابای مختلف نکنین چون وقتتون رو هدر میدید و بیشتر از ادامه ی کار دلسرد میشید 2 تا کتاب خوبی که خوبم خونده بشن خیلی با ارزشتر از چنتا کتاب بد تالیف و نا متناسب با سطح شماست که بد هم خونده بشن ! من به شما که در ابتدای کار هستید چنتا کتاب که اون موقع ها که خودم انگلیسی رو شروع میکردم خیلی به دردم خورد رو معرفی میکنم که امیدوارم به دردتون بخوره :

1. Oxford photo Dictionary
2. گرامر پیشرفته ی انگلیسی بر اساس Advanced grammer in use که بعدا تو امتحانات تافل و آیلتس هم به دردتون میخوره
3. کتابای مقطع ELementary تا تافل کانون زبان ایران
4. FORE & against
5. must know words for toefl
6. street talks
که کتابای خوبین و میتونین ازشون استفاده کنین .
یادتون باشه چیزی که تو یادگیری هر زبانی مثلا انگلیسی خیلی مهمه اینه که موقع یادگیری حتی فکرتونم انگلیسی باشه یعنی انگلیسی فکر کنین مقایسه ی پیاپی انگلیسی با فارسی تو مکالمه لطمه میزنه پس فارسی رو بزار کنار و با همه ی وجودت انگلیسی صحبت کن چون زبان عرصه ی چراها نیست بلکه عرصه ی چگونگی هاست ! انگلیسی زبان ها چه طور حرف میزنن مام باید اون طوری حرف بزنیم .
امیدوارم کمکت کرده باشم و ارزوی موفقیت دارم براتون.

312
5th October 2011, 02:23 PM
استفاده از سي دي هاي صوتي مكالمه انگليسي يا نرم افزارهاي صوتي مكالمه انگليسي بدرد نميخوره؟
اگه +لطفا يك منابعي معرفي كنيد.سروكله زدن با يك فرد انگليسي زبان چي؟

[golrooz]پيشاپيش از توجه تون ممنونم

Aysajoon
5th October 2011, 05:41 PM
استفاده از سي دي هاي صوتي مكالمه انگليسي يا نرم افزارهاي صوتي مكالمه انگليسي بدرد نميخوره؟
اگه +لطفا يك منابعي معرفي كنيد.سروكله زدن با يك فرد انگليسي زبان چي؟

[golrooz]پيشاپيش از توجه تون ممنونم

سلام
من خودم اون زمانی که زبان انگلیسی رو شروع کردم برای لیسینینگ از Tactics for listening , American Accent نوشته ی Jack C.Richards استفاده کردم اون موقع این یه کتاب بود که همراه 4 تا کاستش خریدم به کاستا گوش میکردم و به سوالای توی کتاب جواب میدادم برا من خیلی مفید بود ولی این در حد تقویت پایه هستش و جواب ازمونای تافل و آیلتس رو نمیده ، من اون موقع از اینترنت میگشتم ترانه های انگلیسی رو همراه با متن فارسی و انگلیسی لیریکس پیدا میکردم و گوش میدادم ( زیاده تو نت بگردین پیدا میشه ، بنویسین ترانه ی انگلیسی میاره ) اما بعدا تو موسسه ای که میرفتم تو مقطع تافل و پری تافل کورس های لیسیننگ برامون گذاشتن که خیلی مفید بود اما بازم برا آیلتس و تافل آی بی تی کافی نبود که در نهایت باید 2-3 جلسه خصوصی بچه ها میرفتن پیش یه کسی که کلا تو زمینه ی آی بی تی و آیلتس کار میکنه و اون خم و چم کارو نشون میده .
اگرم که تو خونه یا فامیل یه انگلیسی زبان داشته باشین که عالی میشه من خودم speaking م قوی تر از همکلاسیام بود چون با یه نفر از فامیلامون که فارسی بلد نیستن و مجبور بودم انگلیسی باهاشون صحبت کنم زیاد حرف میزدم .
براتون کتابای زیرم معرفی میکنم که هر کی تو کار زبان باشه باهاشون اشناس
1. Michel Surna
2. digest grammer
3. word power
4. flash toefl : vocabulary, grammer, reading
5.Webster
امیدوارم به دردتون بخورن .

312
5th October 2011, 05:50 PM
حالا شد يك چيز بهتر. از تنويرتون ممنون[golrooz][golrooz][golrooz]

نازخاتون
7th October 2011, 05:33 PM
قدم به قدم با ما پیش بیا.....
اولین سوال میزان آشنایی شما با زبان انگلیسی چقدر هست؟

LUCKLY
7th October 2011, 07:07 PM
سلام ناز خاتون خانم ممنون از توجهتون من زبانم چندان خوب نیست یه جایی که رفتم برای تعیین سطح سطح متوسط شدم یعنی بهم گفتن باید از کتابای اینترچنج شروع کنم ولی خب به خاطر یه سری مشکلات نتونستم کلاسارو برم الانم واقعا قضیه حیثیتیه منم تصمیمم جدییه و انگیزه ی لازم رو هم دارم ولی بخاطر سنگینی درسام نمیتونم کلاس برم بخاطر همین میخام خودم شروع کنم بیشترم دوست دارم با کتابایی باشه که توشون علاوه بر متن انگلیسی نحوه ی تلفظ لغات رو هم به فارسی نوشته باشه میدونین که منظورم چیه مثلا waterتلفظشو به فارسی نوشته باشه ممنون میشم از اینجور کتابا بهم معرفی کنین بیشتر دوست دارم رو تلفظ کار کنم چون میخام مکالمه ی کامل رو در مدت زمان کوتاه مثلا 6 ماه یاد بگیرم اگه لطف کنین سریعتر راهنماییم کنین تا زودتر شروع کنم واقعا ثنکیوتون میشم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد