PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورود اقایان ممنوع!؟

Majid_GC
22nd September 2011, 02:23 PM
ورود اقایان ممنوع!

این فیلم طنز با خلاقیت شگرفی از جمله معروف ورود آقیان ممنونع استفاده شده است و در مدرسه ای دخترانه با به کارگیری این جمله فیلم را پیش می برندو
در این فیلم مدیریت مدرسه را یک خانوم مدافع حقوق زنان به عهده دارد که به صورت مبالغه آمیزی در آزادی های زنان در جامعه سعی و تلاش و تعصب دارد.
به علاوه اینکه در ادامه ی این فیلم حقایقی در پشت خنده برای بیننده بازگو می کند.
اما بر خلاف متن خلاقانه فیلم نامه در پایان شاهد ان هستیم که چهره ی باطنی مدیر مدرسه که یک مدافع حقوق زنان است به درستی به نمایش در نمی آید.
از چهره ی باطنی این مدیر زن استنباط می شود که کسی به عنوان مدافع حقوق زنان یا فمنیسم به دلیل مشکلات شخصی خودش دست به انتقاد به جامعه می زند و در صورتی که حقیقت انکار ناپذیر آن است در بسیاری از زمینه ها حقوق آن ها نادیده گرفته می شود به ویژه در خانواده های سنتی!
شخصیت این مدیر به گونه ای نمایش داده شده است که فردی بی احساسات ، کاملا منطقی و سخت گیر است. و هیچ گونه عشق زمینی در او وجود ندارد.
در ادامه ی فیلم به دلیل پدیدار شدن یک دبیر مرد حس زنانه ی او بیدار می شود اما باز هم نشانی از احساسات و عشق نیست!
و این فمنیسم در آخر فیلم نیز با تعدادی کلمه و رفتار ساختگی و لعاب دار توجهش به یک دکتر جلب می شود که با این نوع رفتار این مدیر را به خودش جذب می کند.
تنها چیزی که می توانست در شخصیت این فمنیسم مشاهده نکرد احساسات بود و در پایان هم با تضاد قابل تاملی این فرد کاملا منطقی با چند کلمه ی لعاب دار به کسی علاقه مند می شود.
مجید سلیمیان
سایت علمی نخبگان جوان

ستاره کویر
22nd September 2011, 02:40 PM
ورود اقایان ممنوع!؟
سلام ... این یک نقد انتقادی بود آیا!!!؟
من اینو یک نقد شخصی میبینم
مجید آقا باید به جای استفاده از فعل میبینیم میگفتین برداشت کردم که ....
به نظرم برای خیلی از دختر هایی که یه زمانی مدرسه میرفتن و یا میرن زیادم مبالغه نباشه!!
ما اینو میتونیم تو جامعه ببینیم!برای همین به نظرم فیلم موفقی به حساب میاد.....
از اول فیـــــلم مدیر مدرسه رو به عنوان یک فمنیست ندیدم! فقط تظاهر بود برای پنهان کردن مسائل خودش در زندگی شخصیش ...
من این جور افراد زیاد دیدم
میتونم بگم تو این فیلم تونست خوبـــــــ به صورت طنز درش بیارن (چیزی که برای ما فقط ناراحتی و خاطرات بد دوران مدرسه بود) هم با بازی خوب و همینطور نمایشنامه عالی
[golrooz]

Majid_GC
22nd September 2011, 03:48 PM
بله با شما کاملا موافق هستم
من با فیلم مشکل نداشتم بلکه با برداشتم خودم مشکل داشتم و شاید هم خیلی در نوشتن این برداشت عجله کرده باشم.
ای یک نقد بود از برداشت شخصی
درسته هست که این، یک نقد به فیلم نبود اما خوب با توجه به الان به نظرم این برداشت درستی هست
مبالغه ای که صورت گرفت مورد نیاز هر کار طنزی هست اما خوب من منظورم مبالغه آمیز بودن شعار های زنانه ی او بود.
در موفق یا نبودن فیلم مطمئن من نمی تونم نظر بدم بلکه جامعه باید تصمیم بگیره این هم که من برداشت با نقد شخصی ام رو میگم انتقاد به نکات جزئی فیلم هست نه به کل ...
اینکه فیلم موفقی بود من هم موافقم
ما باید دو بحث رو از هم جدا کنیم :
1-محدودیت هایی که مدیر مدرسه برای خود و مدرسه ایجاد می کرد
:این فیلم حقایقی در پشت خنده برای بیننده بازگو می کند:من هم منظورم همین بود
2-اما بحث دیگر تلاش یک فرد برای آزادی یا آزادی خواهی هست که این مدیر هر دو رو داشت
واقعیتی که به نمایش گذاشته شد و جز نکات قوت فیلم بود مورد اول بود
اما برای مورد دوم و خصوصیتی که در رفتار مدیر مشاهده می شد پایان مناسبی در نظر نگرفته شد.
در فیلم بعد از زمانی که حس زنانه ی مدیر بیدار شد شاهد بودیم که محدودیت هایی که برای مدرسه و جدی بودن او هم برطرف شد چرا که به دلیل مشکلات شخصی و عقاید بود اما باز هم حس آزادی خواهی در فیلم ادامه داشت و پایان اون منتهی شد به پایان فیلم و اتفاقی که افناد

بهار1362
22nd September 2011, 08:50 PM
ورود اقایان ممنوع!

این فیلم طنز با خلاقیت شگرفی از جمله معروف ورود آقیان ممنونع استفاده شده است و در مدرسه ای دخترانه با به کارگیری این جمله فیلم را پیش می برندو
در این فیلم مدیریت مدرسه را یک خانوم مدافع حقوق زنان به عهده دارد که به صورت مبالغه آمیزی در آزادی های زنان در جامعه سعی و تلاش و تعصب دارد.
به علاوه اینکه در ادامه ی این فیلم حقایقی در پشت خنده برای بیننده بازگو می کند.
اما بر خلاف متن خلاقانه فیلم نامه در پایان شاهد ان هستیم که چهره ی باطنی مدیر مدرسه که یک مدافع حقوق زنان است به درستی به نمایش در نمی آید.
از چهره ی باطنی این مدیر زن استنباط می شود که کسی به عنوان مدافع حقوق زنان یا فمنیسم به دلیل مشکلات شخصی خودش دست به انتقاد به جامعه می زند و در صورتی که حقیقت انکار ناپذیر آن است در بسیاری از زمینه ها حقوق آن ها نادیده گرفته می شود به ویژه در خانواده های سنتی!
شخصیت این مدیر به گونه ای نمایش داده شده است که فردی بی احساسات ، کاملا منطقی و سخت گیر است. و هیچ گونه عشق زمینی در او وجود ندارد.
در ادامه ی فیلم به دلیل پدیدار شدن یک دبیر مرد حس زنانه ی او بیدار می شود اما باز هم نشانی از احساسات و عشق نیست!
و این فمنیسم در آخر فیلم نیز با تعدادی کلمه و رفتار ساختگی و لعاب دار توجهش به یک دکتر جلب می شود که با این نوع رفتار این مدیر را به خودش جذب می کند.
تنها چیزی که می توانست در شخصیت این فمنیسم مشاهده نکرد احساسات بود و در پایان هم با تضاد قابل تاملی این فرد کاملا منطقی با چند کلمه ی لعاب دار به کسی علاقه مند می شود.
مجید سلیمیان
سایت علمی نخبگان جوان

بهار1362
22nd September 2011, 09:08 PM
با سلام
هر كس ميتونه برداشت آزادي از اين فيلم داشته باشه و تفاوت اين برداشتها جذابيت خاص خودش رو داره چون باعث ميشه از زواياي مختلف و از ديد انسانهاي متفاوت به موضوع پرداخته بشه!
در نگاه من هر انساني اگه از ذات واقعيش فاصله بگيره خود به خود دچار مشكلاتي ميشه كه براي رهايي از اونها دائما مجبوره نقش بازي كنه و اين يعني ديگه نميتونه خودش باشه! اين خانم مدير فمينيست چون از ذات زنانه ي خودش كه همون مهربوني و لطافت زنانست فاصله گرفته در شرايط مختلف دچار تعارض ميشه و اين حقيقتي هستش كه در بسياري از افراد جامعه چه زن و چه مرد به وضوح ديده ميشه!
من مخالف تساوي حقوق و دفاع از حقوق زن نيستم اما دفاع كردني كه واقعا مفيد باشه نه وسيله اي براي خنداندن ديگران!!!
ولي در كل فيلم جالبي بود و من لذت بردم و ميشه گفت ناگفته هاي زيادي رو نشون داد كه جاي تامل دارهsh_omomi41

deepdrip
22nd September 2011, 09:17 PM
با توجه به فیلم های ساخته شده ای که در آن تجملات ،حرف اول را می زند ، عام پسندتر ،شادتر و بی دغدغه تر به نظر می رسید.

pari-2719
30th November 2011, 10:04 PM
من این فیلم را دیدم کلی خندیدم واقعا داستان جدیدی داشت [khande]

Mr.Geo22
1st December 2011, 12:35 AM
برداشت جالبی بود اقا مجید!
فقط یه نکته من به شخصه از فمینیست ها متنفرم! و از اونجایی که رفتار و عقاید این نوع حزب رو میدونم بعید میدونم که توصیف رفتار ان کاراکنر رو بشه با عقاید و افکار این حزب مقایسه کرد!
کافیه یکم تحقیق کنید تا کاملا با این حزب مخالفت کنید!!!
فکرشو بکنید یه زن بتونه بدون هیچ مشکل 3 تا شوهر داشته باشه!
اصلا میگیم هم که داشته باشه یعنی اون سه تا شوهر برای رفع نیاز های روزمره شون نباید از این زن انتظار داشته باشند؟
در این صورت اون زنه باید و سه تا شوهر سه نوع مختلف غذا درست کنه! واسه سه تاشون لباس بشوره!(حالا میگیم ماشین لباس شویی کاراشو انجام بده!) سه بار 2 تا بچه بیاره و اونا رو بزرگ کنه!!!! دیگه هرمشکلی باشه ضرب در سه میشه!![nishkhand]

من این فیلم رو ندیدم و در موردش هم نظری نمیدم

ولی در مورد نظر تو در مورد فیمینیستا:

اول که من به طور کامل فیمینیستم!!![shaad]
به نظرت کامل احترام میزارم ولی حق اهانت نداری, البته من خودم کلا با این جور حرفا مشکلی ندارم ولی واسه بقیه میگم[khoobboodan]

تو اصلا نمیدونی فیمینیست کیه و چی میخواد وگرنه اینجور نمیگفتی!

هیچ زنی دوست نداره و هیچ وقتم ادعا نکرده که میخواد ۳ تا شوهر داشته باشه, فقط میخواد که شوهرشم نتونه ۳ تا زن داشته باشه...

از همین جمله خودت میتونی بفهمی که ما مردها چقد موجودات بی فکر و غیر منطقی هستیم که حق داشتن چند تا زن زو برای خودمون قایلیم و اصلا هم به لطمه ای که به احساسات زن ها وارد میشه فکر نمیکنیم ولی خودمون حتی حاضر نیستیم لحظه ای اون رو بالعکس تصور کنیم!!!

کی گفته که زنها باید حتما کارهای خونه رو انجام بدن؟؟؟
مگه کلفت ما مردان؟!

به دوستم میگم تو اگه بخوای دوست دختر داشته باشی کسی حق نداره که بگه بالا چشمت ابروه...
میگه معلومه, هیچ کس این حق رو نداره

میگم حالا اگه زنت قبل ازدواج یا خواهرت...
هنوز حرفم تموم نشده با ناراحتی همراه با کمی عصبانیت
میگه ببین محسن نه دیگه.... نمیدونم اگه اسمش رو تعصب میزاری یا غیرت یا هر چیز دیگه ای ولی من نمیتونم اینو تحمل کنم!!!

مرتیکه پس میخوای اسمشو روشنفکری و تفکر منطقی بزارم؟!

البته من میدونم که خیلی مسایل با اعتقادات اشخاص جور درنمیاد ولی منظورم از این مثال این نبود بلکه زورگویی مردها بود که حتی چیزی رو که حق مسلم خودش میدونه حاضر نیست در مورد زنش یا خواهرش قبول کنه و از اون فاجعه بارتر اینه که هنوز فکر میکنن مردها باید برای زنها تصمیم بگیرن و با گفتن اینکه ناموس منه و غیرت دارم و از این جور حرفا عملا موجودیت زن رو زیر سوال برده و اون رو موجودی بدون فکر, بدون قدرت اراده, بدون قدرت تشخیص, و کلا بدون داشتن حق تصمیم گیری در نظر گرفتن!

در همه زمینه ها زنها مظلوم بودن و اگه الان در برخی زمینه به جایی رسیدن نمیشه منکر نقش پررنگ فیمینیستها در این زمینه شد!
مشکل مربوط میشه به تمام جهان: همین تغییر فامیلی زن به فامیلی شوهرش رو در نظر بگیرید و خیلی مسایل پیش پا افتاده دیگه!!!

زنها حتی از سیاهپوستها هم بیشتر مظلوم واقع شدن سر این قضیه نژادپرستی و من واقعا متاسفم که هنوز هم در جهان و مخصوصا در برخی عقاید و مناطق خیلی خیلی بیشتر به زنها زور گفته میشه و ...[tafakor]

Majid_GC
2nd December 2011, 12:42 AM

به نظرت کامل احترام میزارم ولی حق اهانت نداری, البته من خودم کلا با این جور حرفا مشکلی ندارم ولی واسه بقیه میگم[khoobboodan]

هیچ زنی دوست نداره و هیچ وقتم ادعا نکرده که میخواد ۳ تا شوهر داشته باشه, فقط میخواد که شوهرشم نتونه ۳ تا زن داشته باشه...

از همین جمله خودت میتونی بفهمی که ما مردها چقد موجودات بی فکر و غیر منطقی هستیم که حق داشتن چند تا زن زو برای خودمون قایلیم و اصلا هم به لطمه ای که به احساسات زن ها وارد میشه فکر نمیکنیم ولی خودمون حتی حاضر نیستیم لحظه ای اون رو بالعکس تصور کنیم!!!

مگه کلفت ما مردان؟!

به دوستم میگم تو اگه بخوای دوست دختر داشته باشی کسی حق نداره که بگه بالا چشمت ابروه...

میگه ببین محسن نه دیگه.... نمیدونم اگه اسمش رو تعصب میزاری یا غیرت یا هر چیز دیگه ای ولی من نمیتونم اینو تحمل کنم!!!

البته من میدونم که خیلی مسایل با اعتقادات اشخاص جور درنمیاد ولی منظورم از این مثال این نبود بلکه زورگویی مردها بود که حتی چیزی رو که حق مسلم خودش میدونه حاضر نیست در مورد زنش یا خواهرش قبول کنه و از اون فاجعه بارتر اینه که هنوز فکر میکنن مردها باید برای زنها تصمیم بگیرن و با گفتن اینکه ناموس منه و غیرت دارم و از این جور حرفا عملا موجودیت زن رو زیر سوال برده و اون رو موجودی بدون فکر, بدون قدرت اراده, بدون قدرت تشخیص, و کلا بدون داشتن حق تصمیم گیری در نظر گرفتن!

در همه زمینه ها زنها مظلوم بودن و اگه الان در برخی زمینه به جایی رسیدن فقط به خاطر فیمینیستهاس!
مشکل مربوط میشه به تمام جهان: همین تغییر فامیلی زن به فامیلی شوهرش رو در نظر بگیرید و خیلی مسایل پیش پا افتاده دیگه!!!

زنها حتی از سیاهپوستها هم بیشتر مظلوم واقع شدن سر این قضیه نژادپرستی و من واقعا متاسفم که هنوز هم در جهان و مخصوصا در برخی عقاید و مناطق خیلی خیلی بیشتر به زنها زور گفته میشه و ...[tafakor]
سلام خدمت آقا محسن
البته من فکر نمی کنم که صحبت آقا عرفان توهین تلقی بشه چرا که برای قضاوت باید به یک فرد بی طرف رجوع کرد ...
مطمئنا جنبش فمنیستم لازمه جامعه ی مدرن بود چرا که حقوق زن و مرد بسیار متفاوت بوده است همانند قرن 17 که زنان حق رای دادن نداشته اند و موجب پدیدار شدن موج اول فمنیسم شد.
اما همان طور که هر جنبشی در ادامه دچار افراط گری ها و انحرافاتی می شود این جنبش هم استثانایی درش نیست ...
موج دوم را می شود تکمیل کننده کمبود حقوق زنان دانست اما در ادامه ی آن و موج سوم و معطوف شدن تمکرز این جنبش بر روی مسائل جنسیتی حداقل مورد تایید من نیست .
همان طور که بنیان این جنبش برابری حقوق زن و مرد و نه برابری مرد و زن هست پس باید مرز ها رو رعایت کرد ...
زندگی در جامعه ی بشری برای هر انسانی چه مرد و چه زن یکسان است و به تبع حقوق آن ها نیز باید یکسان باشد چرا که لازمه برابری حقوق سیاسی و اجتماعی انسان بودن است .
اما زمانی که وارد مسائل به طور کلی خانواده و زناشویی می شویم بحث کاملا متفاوت می شود چرا که این این حقوق را نه انسانیت بلکه خود همان جنسیت مشخص می کند و نمی توان نقش ها رو به موجب انسان بودن در خانواده تغییر داد.
برای رسیدن به یک جامعه ی مدرن در اروپا وجود این حزب الزامی بود اما حداقل من این جنبش را برای قلمروی اسلام لازم نی دانم .
چرا که در این دین علاوه بر متفاوت بودن حقوق به آزادی هر دو طرف در حقوق شان در یک زندگی زناشویی تاکید شده است و همان طور که من می توانم با در نظر گرفتن فاطمه و زینب این الگو رو متوجه بشم . تاکید می کنم در دین اصیل اسلام این تفکر رو لازم نی دونم نه در جامعه ی امروزی . با توجه به مان مشکلاتی شما مطرح کردید.
به همین دلیل جریان فمنیسم برای من یک تفکر ارزشمند هست نه یک جنبش ارزشمند .
و به نظرم به قدری این جنبش کامل و بی نقص نیست که من بخوام خودم رو جزئی از اون بدونم ...
و بهتر می بینم که این جمله تو رو به شکل زیر تصحیح کنم که:
که اگر زن در جامعه غربی پیشرفتی حاصل کرد تنها به خاطر تفکر فمنیستمی بود ...
ممنون

عرفان سلیم زاده
3rd December 2011, 11:30 AM

مگه کلفت ما مردان؟!

در همه زمینه ها زنها مظلوم بودن و اگه الان در برخی زمینه به جایی رسیدن فقط به خاطر فیمینیستهاس!

ببین عزیزم من به هیچ وجه با زنها مشکلی ندارم و اگر هم با فمینیست مخالفت میکنم چون یه جنبش افراطیه!
چون مخالفان شو افراد بی منتطق و جاهل جلوه میده!
اصلا بیا تموم وظایف زنها و مردها رو باهم برابر کنیم تا ببینیم چقدر بشر خوش بخت تر میشه!
خوشبختی که همراه با تنهایی و بدون هیچ پشتیبانه برای زنهاست! اصلا به یه زن که نزدیکته بگو در اینده دیگه نیاز نیست دستت تو جیب شوهرت باشه و باید خودت بری کار کنی! چون همسرت هیچ تعهد نفقه بهت نداره و تو دوران ناتوانیت باید از گشنگی بمیری! در ضمن به شوهرت میتونی پشت کنی و بهش نرسی تا اونم همین کارو باهات بکنه!
جوابشو بهم اطلاع بده!
من این جامعه رو نمیخوام!
البته کسی هم نیستم که بخوام جلوی پیشرفت کسی رو بگیرم اما با مخالفتم جلوی این اینده شوم رو میگیرم[esteghbal]

Mr.Geo22
3rd December 2011, 01:00 PM
ببین عزیزم من به هیچ وجه با زنها مشکلی ندارم و اگر هم با فمینیست مخالفت میکنم چون یه جنبش افراطیه!
چون مخالفان شو افراد بی منتطق و جاهل جلوه میده!
اصلا بیا تموم وظایف زنها و مردها رو باهم برابر کنیم تا ببینیم چقدر بشر خوش بخت تر میشه!
خوشبختی که همراه با تنهایی و بدون هیچ پشتیبانه برای زنهاست! اصلا به یه زن که نزدیکته بگو در اینده دیگه نیاز نیست دستت تو جیب شوهرت باشه و باید خودت بری کار کنی! چون همسرت هیچ تعهد نفقه بهت نداره و تو دوران ناتوانیت باید از گشنگی بمیری! در ضمن به شوهرت میتونی پشت کنی و بهش نرسی تا اونم همین کارو باهات بکنه!
جوابشو بهم اطلاع بده!
من این جامعه رو نمیخوام!
البته کسی هم نیستم که بخوام جلوی پیشرفت کسی رو بگیرم اما با مخالفتم جلوی این اینده شوم رو میگیرم[esteghbal]

سلام عرفان جون[golrooz]

من قبل این پستت یه پست زدم و جواب همین پستت (با پیش بینی عکس العملت) و همینطور پست آقا مجید رو دادم ولی متاسفانه حذفش کردن!!!!

متاسفانه بارها پیش اومده که من پست هایی (بعضی وقت ها خیلی مفصل) میزنم ولی میام میبینم که یکی از مدیرا اومده چون از اون پست من خوشش نیومده حذفش کرده!

فکر نمیکنم دیگه به جز مورادی که مجبور باشم پست بدم یا حداقل تا حد امکان کوتاه تا لااقل وقتی میام میبینم حذف شده کمتر ناراحت بشم...

اگه با یه قسمتش مشکل دارن خب همون قسمت رو حذف کنن لااقل!

فقط بگم که تو اون پست بهت اون تذکر رو دادم که یکی دیگه نیاد به خاطر ناراحتی با لحن بدی تذکر بده...!

با سپاس[golrooz]

غزل بارون
3rd December 2011, 01:05 PM
سلام عرفان جون[golrooz]

من قبل این پستت یه پست زدم و جواب همین پستت (با پیش بینی عکس العملت) و همینطور پست آقا مجید رو دادم ولی متاسفانه حذفش کردن!!!!

متاسفانه بارها پیش اومده که من پست هایی (بعضی وقت ها خیلی مفصل) میزنم ولی میام میبینم که یکی از مدیرا اومده چون از اون پست من خوشش نیومده حذفش کرده!

فکر نمیکنم دیگه به جز مورادی که مجبور باشم پست بدم یا حداقل تا حد امکان کوتاه تا لااقل وقتی میام میبینم حذف شده کمتر ناراحت بشم...

اگه با یه قسمتش مشکل دارن خب همون قسمت رو حذف کنن لااقل!

فقط بگم که تو اون پست بهت اون تذکر رو دادم که یکی دیگه نیاد به خاطر ناراحتی با لحن بدی تذکر بده...!

با سپاس[golrooz]
آقا محسن سلام اگر میبینید پستی حذف شده بهتره کمی فکر کنید که چرا!!!!شما بحثا رو خیلی بالا میبرید تا حد دعوا و این سایت جای این بحثا نیست بهتره کمی حواستون به صحبتاتون باشه این سایت علمی هست نه جای بحث های فمینیستی اگر شما فمینیستی هستید به خودتون مربوط میشه دلیل نداره بحثو رو جوری به سمت انحرافات ببرید تا بعدا بگید کسی حذف کرده و ناراحت بشید کمی مراعات سایت رو کنید بحثای شما جاش اینجا نیست پس لطفا دیگر بحث رو به بیراهه نبرید

Mr.Geo22
3rd December 2011, 01:15 PM
آقا محسن سلام اگر میبینید پستی حذف شده بهتره کمی فکر کنید که چرا!!!!شما بحثا رو خیلی بالا میبرید تا حد دعوا و این سایت جای این بحثا نیست بهتره کمی حواستون به صحبتاتون باشه این سایت علمی هست نه جای بحث های فمینیستی اگر شما فمینیستی هستید به خودتون مربوط میشه دلیل نداره بحثو رو جوری به سمت انحرافات ببرید تا بعدا بگید کسی حذف کرده و ناراحت بشید کمی مراعات سایت رو کنید بحثای شما جاش اینجا نیست پس لطفا دیگر بحث رو به بیراهه نبرید

ببخشید من کی دعوا درست کردم؟؟؟؟

پس اگه کسی از اسلام هم حرف بزنه دیگه علمی نیست و دینیه؟
فقط بحث های من غیر علمی و حرف های همه علمی...

باشه حالا که شما میگی حرف های من جاش اینجا نیست منم دیگه از این پست ها نمیدم!

اگه کسی تا حالا از پست های من ناراحت شده من معذرت می خوام و دیگه مطمئن باشین همچین پست های بی ربط و غیر علمی از من نمیبینین...

با تشکر از همه دوستان[golrooz]

غزل بارون
3rd December 2011, 01:22 PM
ببخشید من کی دعوا درست کردم؟؟؟؟

پس اگه کسی از اسلام هم حرف بزنه دیگه علمی نیست و دینیه؟
فقط بحث های من غیر علمی و حرف های همه علمی...

باشه حالا که شما میگی حرف های من جاش اینجا نیست منم دیگه از این پست ها نمیدم!

اگه کسی تا حالا از پست های من ناراحت شده من معذرت می خوام و دیگه مطمئن باشین همچین پست های بی ربط و غیر علمی از من نمیبینین...

با تشکر از همه دوستان[golrooz]
برادر من جبهه گیری نکنید لطفا منطی صحبت کردید منطقی جواب دادم این بحث چه ربطی به اسلام داشت قیاستون درست نبود اصلا.من منظورم از این دعوا دعوای حقیقی نبود منظور این بود که اولا این مطلب نقد یک فیلم بود همین و بس من خودم این فیلم رو دیدم و اصلا مرتبط با فمینیست نیست این نشون از اینه که آدما خیلی غرور دارن که میخوان خودشونو بی احساس جلوه بدن این روزها.اون خانوم هم سر همین اینگونه بود ثانیا قرار نیست که بحث رو که مرتبط با نقد فیلمه ببریم سمت و سوی تبلیغ فمینیستا!!من خودم دخترم میتونم الان از حق زنان دفاع کنم ولی آیا این مکان مناسبه آیا قسمتی که الان داریم این بحثو میکنیم مناسبه؟آیا این بحث باعث نمیشه یه دفعه جو بدی بوجود بیاد به همه اینا باید فکر کرد.
شما هم بحثتون جالب بود فقط ناراحتم از اینکه در اینجا این بحثو ادامه دادید چون واقعا جوری جو سازی میشه که همه برای دفاع از خودشون میخوان نظرو به دیگری تحمیل کنن و همین باعث کدورت میشه
ممنونم از شما آقا محسن

Mr.Geo22
3rd December 2011, 02:25 PM
ببینید غزل خانم اول که من بحث فیمینیست رو شروع نکردم, اگه توجه کرده باشین من شاید ۴مین یا پنجمین (یه پست عرفان هم حذف شده) نفری بودم که در مورد فیمینیست ها پست زدم!

و از اون بگذریم کلا بحث تاپیک در مورد فیمینیست ها بود و من قصد تبلیغ نداشتم, یه نگاهی به پست آقا مجید (اولین پست) بندازین...

تازه منم اول پستم گفتم که فیلم رو ندیدم و در موردش هم نظری نمیدم و من اصلا نگفتم که فیلم در مورد فیمینیست هاس...

منظورم از اسلام این بود که این ایرادی که شما میگیرید غیر منطقیه چون حتی میشه به بحث هایی که در مورد اسلام میشه هم همین ایراد رو گرفت!

من نگفتم تو قسمت نقد فیلم جای بحث در مورد فیمینیست هاس ولی دیگران این بحث رو شروع کردن نه من...

من جبهه گیری کردم؟

اول که با فیمینیست ها هم آقا عرفان و هم آقا مجید به نوعی مخالفت کردن و بعد که من پست میدم تا این سوء تفاهم ها در مورد این حزب برطرف بشه به اسم تبلیغ حذف میشه(همه جا ویرایش میشه, اینجا همش حذف میشه), بعدم که شما میای میگید مشکل از خودتون بوده که پستتون حذف شده چون همیشه دعوا درست میکنی, بعد که میگی چرا غیر منطقی هستی, و تازه آخرشم به من میگید چرا جبهه گیری میکنم؟؟؟

Mr.Geo22
4th December 2011, 11:29 AM
ببینید دوستان در این سایت قوانین نانوشته ای وجود دارن که خیلی دست و پا گیرن و باعث میشه خیلی پست ها(ی من) هم حذف بشن...!

بحث یعنی گفتن نظرات متفاوت و مخالف برای رسیدن به یه نتیجه ی نهایی و کلی, نه اینکه همه بیان و نظر همدیگه رو تایید کنن!!!

بهتره این طرز فکر رو عوض کنید و نظرات هر چند اشتباه(به نظر خودتون) و مخالف(با خودتون) رو بخونید و بشنوید تا بتونید تو همه زمینه ها به یه نتیجه درست برسید...!

با تشکر [golrooz]

داداشی
12th December 2011, 09:01 PM
ببینید دوستان در این سایت قوانین نانوشته ای وجود دارن که خیلی دست و پا گیرن و باعث میشه خیلی پست ها(ی من) هم حذف بشن...!

بحث یعنی گفتن نظرات متفاوت و مخالف برای رسیدن به یه نتیجه ی نهایی و کلی, نه اینکه همه بیان و نظر همدیگه رو تایید کنن!!!

بهتره این طرز فکر رو عوض کنید و نظرات هر چند اشتباه(به نظر خودتون) و مخالف(با خودتون) رو بخونید و بشنوید تا بتونید تو همه زمینه ها به یه نتیجه درست برسید...!

با تشکر [golrooz]

سلام خسته نباشی
خوب دوستان عزیز برای اینکه خدایی نکرده لحن من بد برداشت نشه از اول بگم که
لحن بنده دوستانه و فقط توضیحی برای رفع ابهام هست
چون از نوشته نمیشه لحن رو درک کرد گفتم
پیشاپیش برای گرفتن وقت شریفتون عذر خواهی میکنم.

از همین پست شروع میکنیم
شما در جای عمومی میگی در این سایت قوانین نا نوشته ای وجود داره ، خوب برای اثباتش دلیلی محکم داری یا که نه چون پست هاتون حذف شده حالا یه قوانینی ننوشته شد؟!!
البته همین که شما به عموم میگی قوانینی نانوشته هست و اثبات نمیکنی این خودش خلاف قوانین سایت هست.
قوانین سایت رو مطالعه بفرمایین.
میرسیم به پست های قبل
داداشم یادت میاد چی نوشته بودی دیگه ، یادت هست چطور تمام شرایط رو مطلق رسوندی به فمینیست؟
حالا بگذریم که( تو )خطاب دادن دیگران شاید (شاید) باعث رنجش بشه
شما میگی در مورد فمینیست پست میدی که سوءتفاهم برطرف بشه، خوب این اشکال نداره ، ولی پستی که از شما حذف شد تبادل نظر یا چیزی شبیه به اون نبود و اون پست با مشورت حذف شد.
یعنی شما نباید حواست به نوشتت باشه ما بیایم خط به خط اونجایی که با قوانین مورد داره غلط گیری و ویرایش کنیم؟ حالا اگه این کار شد کاربر نمیاد بگه برای چی تو پست من دست بردی؟
میگه و میگن
ما قوانین رو نوشتیم و هر کسی باید حواسش به مطلبی که مینویسه باشه ، اگه خارج اون قوانین زد باید رسیدگی بشه
نه اینکه من نوعی که کوچیک شما هم هستم بیام دنبال تک تک ارسال عزیزان بشینم غلط بگیرم.

در مورد اینکه شما میگی پست میزنی و مدیران هم با همون قوانین نانوشه (تهمتی که زدید) میان پاک میکنن:
از شما کلا من دو بار حذف کردم
اولیش:
بنده حقیر مدیر موبایل
تو قوانین هست پست اسپم نزنید
توی امضای من نوشته شده بود که اسپم حذف.
شما پست اسپم زدی ، به نظرت من باید میومدم میشستم پست اسپم شما رو پاک میکردم جاش چیزه دیگه مینوشتم؟ ، اونجا بهتون نامه خصوصی دادم که عزیز این لینک پست اسپم هست لطف کن ویرایش کن
اصلا توجه کردی؟
حتی یه نامه خالی هم ندادی، (بله منم میتونم تهمت بزنم بگم شما اصلا برات شخصیت دیگران مهم نیست) دلیل نیارم شما شاکی میشی، پس تهمت نزنیم

48 ساعت هم صبر کردم بعد حذفش کردم،
واقعا قوانین نانوشته خوبی هست :دتوجه نکردن به قانون سایت، بی توجهی به نامه ای که به احترام پست شما بوده
اونوقت ما مقسریم.

اینجا یه پست داشتی تماما تبلیغ فمنیست، دوست عزیز اینجا چه بخواهیم چه نخواهیم در کشوری زندگی میکنیم که یک سری قانون داره و ما موظف هستیم پیروی کنیم
دین این کشور اسلام هست. و تبلیغ در این کشور در عموم قابل قبول نیست ،
مثالی دیگه
همینجا یه پست دارید که من نامه دادم که این جملش رو لطف کنین بهتر بیان کنین( به احترام پستت) شما باز توجه نکردی این یعنی احترام نگذاشتن به نظرات خودت
یادته تو نامه هم با همین رنگ نوشتم
جمله شما: (که من گفتم لطفا ویرایش کنین)

هنوز که هنوزه اصلاح نکردی
به جمله خودتون نگاه کنید
به نظرت این واقعا برطرف کردن سوءتفاهمه؟ یا ...

شما فکر کن پستی که الان هنوز هم ویرایش نکردی من بدون اجازه ویرایش میکردم( با صحبت خودت) اونموقع باز میومدی میگفتی آییییی اینا دیگه کی هستن پست من ویرایش شده و ...

به هر حال اگه پستی از شما حذف شده لطفا بگرد دنبال دلیل بعد بیا در عموم تهمت بزن
یا اگه حرفی رو داری یا نقد و یا سوالی رو داری بپرس
بیا بگو آقا من تو این موقعیت این مشکل رو دارم دلیلش رو به من توضیح بدین ، نه اینکه شما بیای تهمت بزنی
به سمتی بکشی که عاری از هرگونه اشتباه بودی و این مدیرانن که بدن!!

بله شما میگی فمنیست هستی
قابل احترامه
تبادل نظر کن
ولی در چهارچوب قانونی که از قبل نوشته شده ، نه اینکه برگردی مطلق تمام گروه ها، دین ها و ... بی اثر کنی و مطلق بگی آره این کاره فمنیست هاست
تازه اگه رسیدن به جایی مدیون فمنیستیم
میشه جوری برداشت که شما انگار داری میگی اگه فمنیست نبود هیچی به هیچی
از این هیچی به هیچی خیلی نتیجه ها میشه گرفت ها، حالا شرح ندم بهتره

این لینک قوانین سایته
http://www.njavan.com/forum/showthread.php?5359-اساس-نامه-و-قوانین-سایت-علمی-نخبگان-جوان

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?62302-قوانین-سایت-و-سمت-و-سوی-محدودیت-های-موجود-در-سایت

Mr.Geo22
12th December 2011, 11:19 PM
با سلام, ممنون

حال شما؟

حالا بگذریم که( تو )خطاب دادن دیگران شاید (شاید) باعث رنجش بشه

من که همه رو تو خطاب نمیکنم, هر کسی که باهاش صمیمی باشم و بدونم که به قول شما باعث رنجشش نمیشه

یعنی شما نباید حواست به نوشتت باشه ما بیایم خط به خط اونجایی که با قوانین مورد داره غلط گیری و ویرایش کنیم؟ حالا اگه این کار شد کاربر نمیاد بگه برای چی تو پست من دست بردی؟
میگه و میگن
ما قوانین رو نوشتیم و هر کسی باید حواسش به مطلبی که مینویسه باشه ، اگه خارج اون قوانین زد باید رسیدگی بشه
نه اینکه من نوعی که کوچیک شما هم هستم بیام دنبال تک تک ارسال عزیزان بشینم غلط بگیرم.

شما فکر کن پستی که الان هنوز هم ویرایش نکردی من بدون اجازه ویرایش میکردم( با صحبت خودت) اونموقع باز میومدی میگفتی آییییی اینا دیگه کی هستن پست من ویرایش شده و ...

ببینید حذف و ویرایش پست ها از اختیارات مسلم مدیراست و کسی قانونا حق نداره که اعتراض کنه!

ولی اگه میبینید من اعتراض کردم فقط به این اعترا کردم که اگه یه جمله ای مشکل داشت پست رو ویرایش کنید نه اینکه کلا حذفش کنید که اعتراضم هم دلیل داشت که پایین میگم!

از شما کلا من دو بار حذف کردم
اولیش:
بنده حقیر مدیر موبایل
تو قوانین هست پست اسپم نزنید
توی امضای من نوشته شده بود که اسپم حذف.
شما پست اسپم زدی ، به نظرت من باید میومدم میشستم پست اسپم شما رو پاک میکردم جاش چیزه دیگه مینوشتم؟ ، اونجا بهتون نامه خصوصی دادم که عزیز این لینک پست اسپم هست لطف کن ویرایش کن
اصلا توجه کردی؟
حتی یه نامه خالی هم ندادی، (بله منم میتونم تهمت بزنم بگم شما اصلا برات شخصیت دیگران مهم نیست) دلیل نیارم شما شاکی میشی، پس تهمت نزنیم

48 ساعت هم صبر کردم بعد حذفش کردم،
واقعا قوانین نانوشته خوبی هست :دتوجه نکردن به قانون سایت، بی توجهی به نامه ای که به احترام پست شما بوده
اونوقت ما مقسریم.

مثالی دیگه
همینجا یه پست دارید که من نامه دادم که این جملش رو لطف کنین بهتر بیان کنین( به احترام پستت) شما باز توجه نکردی این یعنی احترام نگذاشتن به نظرات خودت
یادته تو نامه هم با همین رنگ نوشتم
جمله شما: (که من گفتم لطفا ویرایش کنین)

هنوز که هنوزه اصلاح نکردی
به جمله خودتون نگاه کنید
به نظرت این واقعا برطرف کردن سوءتفاهمه؟ یا ...

ببینید آقا رهام کاملا بهتون حق میدم که فکر کنید منظورم از گفتن مدیران در اصل شما بوده (چون شما پست اینجام رو حذف کردید) و کاملا هم این فکرتون منظقیه ولی باور کنید که من قصدم شما نبود که اومدید در مورد حذف پست هام توضیح دادید (که البته این کارتون برای من خیلی با ارزشه)

ولی در مورد توضیحاتی که دادید

اون پست توی قسمت موبایل که حذف کردید من مدتی انجمن نیومدم و وقتی نامه شما رو دیدم و رفتم برای اصلاح دیدم که حذف شده و چون اون موقع هم یادم نیومد که اصلا پستم چی بود اعتراضی هم نداشتم و دلیل جواب ندادن به نامه ی شما هم بی توجهی من نبود بلکه کلا اون مدت رو نت نیومدم...

و اما در مورد نامه ی دومتون راستش وقتی که شما گفتی که اصلاح کنم منم اومدم دیدم که اون پستم حذف شده فکر کردم باز مثل اون دفعه دیر کردم و شما رفتی پست من رو حذف کردید که خب اینبار ناراحت شدم چون پستم اسپم نبود و چون فکر کردم که به خاطر همون یه جمله کل پستم حذف شده خیلی ناراحت شدم و در واقع اگه میبینید که اون پست رو ویرایش نکردم چون فکر کردم که جزو پست حذف شدم بوده...

بله شما میگی فمنیست هستی
قابل احترامه
تبادل نظر کن
ولی در چهارچوب قانونی که از قبل نوشته شده ، نه اینکه برگردی مطلق تمام گروه ها، دین ها و ... بی اثر کنی و مطلق بگی آره این کاره فمنیست هاست
تازه اگه رسیدن به جایی مدیون فمنیستیم
میشه جوری برداشت که شما انگار داری میگی اگه فمنیست نبود هیچی به هیچی
از این هیچی به هیچی خیلی نتیجه ها میشه گرفت ها، حالا شرح ندم بهتره

اول که شما خودت با این جملتون به من تهمت زدید و خودتون هم میدونید که چه تهمت سنگینی هست!!!
البته من کلا با این مسایل مشکلی ندارم و به خاطر این مسایل از کسی دلخور نمیشم ولی تذکر دادم که بدونید!

و اما شما میگی بحث کنم, خب منم دارم همین کار رو میکنم, اگه کسی نطر من رو قبول نداره باید بیاد جوابم رو بده نه اینکه به جای حل مساله صورت مساله رو پاک کنه!

اینجا یه پست داشتی تماما تبلیغ فمنیست، دوست عزیز اینجا چه بخواهیم چه نخواهیم در کشوری زندگی میکنیم که یک سری قانون داره و ما موظف هستیم پیروی کنیم
دین این کشور اسلام هست. و تبلیغ در این کشور در عموم قابل قبول نیست ،

قبول دارم, راستش منم دلم از یه جای دیگه پر بود (البته هستن انجمن های بزرگ و معتبر داخلی که طرفدار دموکراسی صددرصدی هستن, ولی خب قابل درکه که شما بخواهید که تماما از قوانین کشور اطاعت کنید)

ولی تبلیغ فیمینیست فکر نمیکنم اونقدرام جدی باشه, بابا بهاییت که تبلیغ نکردم میگیم زن ها هم حق دارن این کجاش بده!
(البته میگم میدونم که با توجه به قوانین کشور خیلی حرفا نباید زده بشه)

--------------------------------

البته جدا از بحث اصلی تاپیک بگم که در مورد حرفی که در مورد مدیرا زدم قبول دارم که مقصرم, اون لحظه ناراحت بودم و حرفی رو زدم که نباید به صورت پست عمومی میگفتم (باید پیام خصوصی میزدم) و البته خود حرفم هم از روی ناراحتی بود و بابت این دو مورد همینجا از همه مدیرا معذرت میخوام و میخوام بدونید که اصلا قصد بدی نداشتم و همه مدیرای انجمن برای من عزیزن...[golrooz]

با سپاس [golrooz] [golrooz] [golrooz]

Mr.Geo22
12th December 2011, 11:27 PM
راستی اگه صلاح میدونید کل پست هایی که در مورد نحوه رفتار مدیرا بوده رو حذف کنید و فقط اونایی که به بحث اصلی تاپیک مربوط میشه رو نگه دارید...

داداشی
13th December 2011, 12:50 AM
خیر نیازی نیست اون توضیح باید داده میشد
در مورد حذف و اون جمله که میگید در پروفایلتون به عرض میرسونم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد