PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آقایان به خدا پول پوشک خوردن ندارد ....

Number One
21st September 2011, 10:31 PM
من با اعضای خانواده نشسته ایم تا تلویزیون نگاه کنیم ، فیلم سینمایی دارد . ولی هنوز شروع نشده است . در انتظار نشسته ایم و تبلیغات را ازسرناچاری نگاه می کنیم شروع می کنم به شمردن تعداد این تبلیغ ها . 24 عدد پیام بازرگانی نمایش داده می شود .
از میان این 24 تبلیغ در عین ناباوری 9 تبلیغ در مورد پوشک است . یعنی چیزی نزدیک 37% . آیا به نظر شما صدا و سیما تنها یک بنگاه اقتصادی است و برای پول هر کاری می کند ؟ و اصلا به محتوای اجتماعی و میزان مخاطبین یک محصول اهمیت نمی دهد ؟ یه نظر شما چند در صد جامعه نیازمند پوشک بزرگسالان هستند ؟ و آیا به راستی این محصول نیازبه تبلیغ دارد ؟ بسیاری از محصولات بهداشتی دیگر هستند که بدون تبلیغ جز مصارف دائم به حساب می آیند آیا باید هر چیزی را تبلیغ کرد ؟ پوشک کودکان هم همین طور .

اگر صدا و سیمای ما توسط خارجی ها رصد شود پیش خودشان نمی گویند که این مردم چقدر نیازمند پوشک هستند و ... چرا صدا و سیما با هر قیمتی حاضر است پول در بیاورد ؟ اگر به جای پوشک پیام اخلاقی و اصول زندگی یاد
می ساختیم الان کلی استاد اخلاق تربیت کرده بودیم . رسالت صدا و سیما تبلیغ پوشک نیست .
آقایان به خدا پول پوشک خوردن ندارد ....

http://haresesarv.blogfa.com/post-61.aspx

brave
22nd September 2011, 07:29 AM
من با اعضای خانواده نشسته ایم تا تلویزیون نگاه کنیم ، فیلم سینمایی دارد . ولی هنوز شروع نشده است . در انتظار نشسته ایم و تبلیغات را ازسرناچاری نگاه می کنیم

با این یه تیکه بیشتر از بقیه حال کردم[khande]
ولی خانواده ی ما برای اینجور موقع ها یه راه حل پیدا کرده اونم اینکه صدای تلویزیون رو قطع میکنیم[nishkhand] و راجع به یه چی حرف میزنیم، تو زمان تبلیفاتی که میزارن راحت میشه یه مبحث و جمع و جور کرد
ولی اگه حرفی نباشه (یا تنها باشم) میزنیم یه کانال دیگه برنامه اونا رو نگاه میکنیم اگر همه کانال ها داشتند مجری ها برای خودشون صحبت میکردند میزنیم کانال 6 حداقل ایه تیکه اخبار گوش میدیدم هر چند وقت یه بار هم میزنیم کانالی که داشت تبلیغ نشون میداد که در اکثر موارد تا دو سه بار اول که میزنیم هنوز تبلیغات ادامه دارد...[khande]

Number One
22nd September 2011, 02:22 PM
"علی ضیا" مجری برنامه نیمرو همیشه قبل از پخش پیام های بازرگانی میگه : بریم یه ذره پول جمع کنیم و برگردیم [khande][khande]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد