PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حمایت از مردم غزه ..!

Admin
16th January 2009, 06:37 PM
سلام ...

دوستان عزیز ... اگر حامی مردم مظلوم عزه هستید کافیست با چند کلیک حمایت خود را اعلام کنید.!

http://uc-njavan.ir/uploder/files/y87/azar/ghaze.JPG

برای اعلام حمایت خود به لینک زیر سر بزنید..!

http://www.israel-vs-palestine.com/gz/?home

امید عباسی
16th January 2009, 10:55 PM
سلام.من حامی هیچ کدوم نیستم...وقتی جنایات اسرائیل رو میبینم به عنوان انسان دلم میسوزه ولی وقتی میدونم مردم خودم خیلی مظلوم تر و غریب تر از ملتهای مظلوم فلسطین و عراق و افغانستان و هر جا که ما دایه اونا هستیم اون وقت هست که دلم واسه خودمون میسوزه...امروز صبح زود تو راه دانشگاه تو هوای سرد و سوز زمستونی یه کارتن خواب رو دیدم که از سرما جمع شده بود...چراغی که به خونه رواست،به مسجد حرامست...

N I M A
17th January 2009, 12:08 PM
چراغی که به خونه رواست،به مسجد حرامست
اينجوري نيست
وضعيت مردم ما بده ولي اوضاع غزه بحرانيه
من از پيامبر و خانوادش ياد گرفتم چراغي كه تو مسجد بيشتر از خونه احتياج دارنو به مسجد ببرم
طرفداري نكردن از فلسطين و سكوت كردن شركت تو جنايته شما اگر با كسي كه تو خونه هاي مردم دزدي ميكنه كاري نداشته باشي چون خونه شما رو دستبرده نزده خيلي ساده لوحي ...آسياب به نوبته ...

امید عباسی
17th January 2009, 12:34 PM
اينجوري نيست
وضعيت مردم ما بده ولي اوضاع غزه بحرانيه
من از پيامبر و خانوادش ياد گرفتم چراغي كه تو مسجد بيشتر از خونه احتياج دارنو به مسجد ببرم
طرفداري نكردن از فلسطين و سكوت كردن شركت تو جنايته شما اگر با كسي كه تو خونه هاي مردم دزدي ميكنه كاري نداشته باشي چون خونه شما رو دستبرده نزده خيلي ساده لوحي ...آسياب به نوبته ...

هر کسی نظر خاص خودشو داره...شما میتونین کمک کنین نه تنها ایرادی نداره بلکه خیلی کار انسان دوستانه ای هست ولی من وقتی یه پیرمردو میبینم که داره تو آشغالها دنبال غذا میگرده یا دختر بچه ای که بجای اینکه سر درس و مشقش باشه بخاطر فقر داره سر چهارراه بیسکوییت میفروشه به این نتیجه میرسم که اگه بخوام کمکی در حد توانم بکنم اول به مردم و هموطن های خودم بکنم...اسرائیل غاصب هست،جنایتکار هست ،در این شکی نیست ولی در هنگامی که ما 8 سال جوونامونو مثله قربونی با دست خالی میفرستادیم جلوی دشمنی که همه اعراب ازش حمایت مادی و معنوی میکردن،یادم نمیاد شنیده باشم کشتی حامل کمک های یکی از اونها هم به ایران اومده باشه...من از اسرائیل بدم میاد ولی چند ماه پیش بود که امارات دوباره ادعای جزایر ایرانی رو کرد و تمام اعراب تو قطع نامه ای ازش حمایت کردن...تمام اعراب!!!

امید عباسی
17th January 2009, 12:40 PM
در ضمن اگه من ناراحتتون کردم معذرت میخوام...میتونین این برداشت رو بکنین که من اشتباه می کنم...چون این جور بحث ها هیچ فایده ای نداره .اسرائیل روز به روز داره بیشتر جنایت میکنه و هیچ کدوم از اون عربهای بادیه نشین که فقط ادعا میکنن کمکشون نمیکنن چه ما اینجا با هم بحث کنیم و چه نکنیم...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد