PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال قرص ال دی و جواب ازمایش بتا اچ سی جی

Aysajoon
18th September 2011, 10:46 PM
سلام به همگی

هر چی سرچ کردم چیز به درد بخوری راجع به سوال خودم تو نت پیدا نکردم برا همین تصمیم گرفتم سوالمو این جا مطرح کنم تا از شما دوستان عزیز کمک بگیرم و البته اگه تو سایت، دانشجوی پزشکی هم باشه و جواب بده بینهایت ممنون میشم ؛ دوستان ایا مصرف قرص ال دی بر روی نتیجه ی ازمایش خون بتا اچ سی جی تاثیر داره ؟
یعنی سطح هورمون اچ سی جی رو در خون بالا پایین کنه و نتیجه ی کاذب از ازمایش خون و در نتیجه وجود یا عدم وجود بارداری بده ؟
و در کل چه عواملی جز وقوع بارداری بر سطح این هورمون موثره؟

پیشاپیش از جواب هایی که میدید ممنونم[golrooz]

Hourad
18th September 2011, 11:20 PM
سلام به همگی

هر چی سرچ کردم چیز به درد بخوری راجع به سوال خودم تو نت پیدا نکردم برا همین تصمیم گرفتم سوالمو این جا مطرح کنم تا از شما دوستان عزیز کمک بگیرم و البته اگه تو سایت، دانشجوی پزشکی هم باشه و جواب بده بینهایت ممنون میشم ؛ دوستان ایا مصرف قرص ال دی بر روی نتیجه ی ازمایش خون بتا اچ سی جی تاثیر داره ؟
یعنی سطح هورمون اچ سی جی رو در خون بالا پایین کنه و نتیجه ی کاذب از ازمایش خون و در نتیجه وجود یا عدم وجود بارداری بده ؟
و در کل چه عواملی جز وقوع بارداری بر سطح این هورمون موثره؟

پیشاپیش از جواب هایی که میدید ممنونم[golrooz]
بابا دانشجوی فنی و مهندسی، چه اطلاعاتی راجع به پزشکی هم دارید ها!!! باریک....!!!! =d>
من دانشجوی پزشکی نیستم اما پزشکان رو هم دوست ندارم!!!! :)))

اما فکر میکنم قرص LD در هر صورت یه فاکتور خروجی هست تا برخی تغییرات در سیستم تخمک گذاری و هورمونی ایجاد کنه، بدیهی است که این تغییرات میتونه روی همه چیز تأثیر بگذاره. حتی میزان HCG خون. به همین دلیل باید از مدت زمانی که قرص مصرف میشه، یه گپ زمانی بگذره، تا تأثیرات آزمایش خون بیشتر نمود داشته باشه. همه اینها یه احتماله...!!!

Hourad
18th September 2011, 11:20 PM
راستی این [golrooz] هم برای شما...

poune
19th September 2011, 04:32 PM
سلام به شما دوست خوبم
خوردن قرص تاثیری در جواب آزمایش ندارد(مقدار hcg را تغییر نمی دهد)
مقادیر بالای بتا HCG ، معمولاً نشاندهنده حاملگی می‌باشد ولی در موارد نادر، در تومورهای تخمدان، بارداری چندقلو و برخی حاملگیهای غیرطبیعی، بیش از حد انتظار بالا می‌رود.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد