PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد چگونگی فعال کردن میکروفون لپ تاپ

pegahg
18th September 2011, 09:19 PM
سلام دوستان

من متاسفانه میکروفون هدست ام خراب شده و متوجه شدم که از میکروفون لپ تاپ هم میشه استفاده کنم

ممکنه دقیقا مرحله به مرحله راهنماییم کنیم که چگونه باید تنظیمات رو جهت فعال سازی میکروفون لپ تاپ انجام بدم

به دلیل اضطراری بودن و گیر بودن کارم و همینطور استفاده بهینه از زمان تا قبل از خرید میکروفون اگه ممکنه سریع راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم

منتظر هستم و پیشاپیش سپاسگزار...[golrooz]

DavooD 1363
11th April 2012, 11:39 PM
[QUOTE=pegahg;282042]سلام دوستان

من برای رکورد کردن از طریق jet audio نمی توانم از جکهای کارت صدا استفاده کنم و فقط میکرفون لپ تاپ شناخته می شود راهی برای غیر فعال کردن میکروفون و یا اضافه کردن جکهای کارت صدا وجود دارد

ffhyas
15th June 2012, 06:29 PM
سلام
من وقتی با لپ تاپ چت می کنم صدا را دریافت می کنم ولی طرف مقابل صدای من رو دریافت نمی کنه , می دونم که اشکال از میکروفونم نیست
توی کنترل پانل هم که میر,م در قسمت set up microphone وارد نمیشه و این پیغام رو میده make sure your audio hardware is working properly and check your audio configuration in the audio
ممکنه اشکال از نصب کارت صداباشه ؟
توی sound recorder هم این پیام رو میده an audio recording device cannot be found
senurita
12th February 2013, 07:54 PM
salam
man microphone dakhelie laptopam bad az tavize windows dg kar nemikone
hameye driver sotihmam nasbe
ama bazam kar nemikone
kasi has bedune chera?

pishi_maomao93@yahoo.com
4th September 2013, 09:35 PM
سلام دوستان

من متاسفانه میکروفون هدست ام خراب شده و متوجه شدم که از میکروفون لپ تاپ هم میشه استفاده کنم

ممکنه دقیقا مرحله به مرحله راهنماییم کنیم که چگونه باید تنظیمات رو جهت فعال سازی میکروفون لپ تاپ انجام بدم

به دلیل اضطراری بودن و گیر بودن کارم و همینطور استفاده بهینه از زمان تا قبل از خرید میکروفون اگه ممکنه سریع راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم

منتظر هستم و پیشاپیش سپاسگزار...[golrooz]

امـیـر بـیـگـی
4th September 2013, 11:23 PM
توی دی وی دی های لپ تاپ هست

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد