PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال شدیدا نیازمند یاری سبزتان هستم!

sinner91
10th September 2011, 04:33 PM
آقا سلام یه سوال دارم شما نمیدونید کد html یا جاوای دکمه لایک شبیه اونی که توی فیس بوکه چیه؟ یا چجوری میشه نوشتش؟یا اینکه اصلا وجود داره یا نه که بتونم پیداش کنم تا بذارمش توی وبلاگم؟
اگه کمکم کنید تا این مشکلم حل شه خیلی ممنون میشم چون سرویس وبلاگ من بلاگفاست و مثل میهن بلاگ چنین قابلیتی رو از خودش نداره, اگر برای سوال من جوابی داشتین لطفا اگه براتون امکانش هست اونو برام بفرستین,mohebbi1992gmail.com, با تشکر,

ArashSirish
24th January 2012, 10:29 PM
سلام

NameEly
25th January 2012, 12:04 AM
سلام
کسی میتونه به من درمورد این لینک کمنکی کنه از هز کسی پرسیدم چیزی نمیدونه لطفا بگید با چه برنامه میشه با ای دی ادمین وارد این چت روم شد
http://www.userplane.com/directory/index.cfm?action=chat.chatbody&domaincode=fdfb7b74cae4d89f509d7e3724d274ec&app=ch

با سلام به دوست گلم :»
این کلا چت رومش جداست و شما با id می تونید اینجا وارد بشید که در همون زمان به وسیله ی گروهی که ایجاد کردید بسازید
فقط باید اعضای گروه ایجاد شده بیان
متوجه منظور شما از این سوال نمیشم درست [tafakor]

ArashSirish
25th January 2012, 09:10 PM
سلام
اولا ازت منونم
معمولا رسم شده تو این سایت ها موضوعی رو بلد نیستن اونو پاک میکنن مثل همین سوال من که تو یکی از همین انجمن ها پاک شد
منظورم اینه چطوری میشه و با چه برنامه اونو هک کرد
من دیدم بعضی ها تو هر چت رومی با ای دی ادمین وارد میشن
باز هم ازت منونم که حداقل به سوالم یه نگاهی انداختی

NameEly
26th January 2012, 12:12 AM
سلام
اولا ازت منونم
معمولا رسم شده تو این سایت ها موضوعی رو بلد نیستن اونو پاک میکنن مثل همین سوال من که تو یکی از همین انجمن ها پاک شد
منظورم اینه چطوری میشه و با چه برنامه اونو هک کرد
من دیدم بعضی ها تو هر چت رومی با ای دی ادمین وارد میشن
باز هم ازت منونم که حداقل به سوالم یه نگاهی انداختی

با سلام به دوست گلم :»
اولا دلیل اینکه اون رو پاک کردم این بود که در هر جایی شما نباید سوالتون رو بپرسید
شما راحت می تونستید یک تاپیک جدا گانه بزنید و سوالتون رو بپرسید
دلیل پاک کردن سوالتون رو هم نوشتم اونجا
این اطلاعتی بود که داشتم ولی تخصصی با عرض شرمندگی در هک ندارم

با تشکر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد