PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی درمورد اضافه کردن قابلیت دعوت با پیامک!!!

عرفان سلیم زاده
5th September 2011, 08:06 PM
با سلام وعرض خسته نباشید خدمت کاربران خوب سایت نخبگان![golrooz][esteghbal][golrooz]
از زمانی که من به درجه والای همکار بخش اختراعات منصوب شدم طی کار کردم چیزی رو فهمیدم!:
شده تاحالا یه سوال بپرسین و بعد یه هفته جواب شو از یکی مدیران سایت که گویا افلاین بوده بگیرید!!![taajob]
اون موقع همگی به یک فکر فرو میریم![soal]
کاش یه سیستم به سایت نخبگان اضافه می شد که وقتی مدیران افلاین هستند بتونیم بهشون خبر بدیم که بیان به سوالمون جواب بدن![taajob2]
یعنی میشه؟! اما یه وقت بیخودی هی پیامک نره واسشون؟! [nadidan]یعنی یه طوری باشه که فقط مدیران دیگه(که دوستشون هم باشند!) این پیامک ها رو بتونند براشون بفرستند![sootzadan]
اره اینطوری کسی هم نمیتونه از این امکان سوء استفاده بکنه![negaran]
میگم شما موافقید که امکان ارسال پیامک برای مدیران باتجربه وقتی که افلاین هستند به سایت اضافه بشه![nishkhand]
من که می گم اره!
اصلا حتی اگر هم نشد بیایید شماره گوشی هامون رو بهم بدیم تا در مواقعی که یه کاربر پس چند روز جواب سوالشو نگرفت به مدیران افلاین خبر بدیم تا شاید فرجی شد و جواب سوال اون کاربر رو دادیم!
انتخاب با شماست![esteghbal]

LaDy Ds DeMoNa
6th September 2011, 11:50 AM
ممنون از پیشنهاداتتون حتی اگه پیامک هم زده شه وقتی مدیر دسترسی به اینترنت ندارند این پیامک چه فایده ایی داره !!

عرفان سلیم زاده
6th September 2011, 02:42 PM
شما درست میگید!
برای این هم یه ایده جالب ناک دارم!
مدیران میتونند از طریق پیامک جواب سوال رو بدن!البته میدونم نوشتن متن با گوشی کار سختیه اما نسبت به کارایی اش ایده خوبیه!
سیستم این گونه خواهد بود!
یک مدیر از یه تاپیک که دران سوالی مطرح شده بازدید میکند!
اگر توانایی پاسخ به ان سوال را داشت که هیچ و گرنه برای مدیران و همکاران دیگه دعوت نامه اینترنتی میفرسته!
هر مدیر و همکاری که به پست سر میزنه باید به نشانه رفع غیبت از دکمه تشکر استفاده کنه!
پس از یک روز مدیر مسئول از طریق خود سایت به تمام مدیران و همکاران افلاین پیامکی با عنوان تاپیک میفرسته!
مدیران وهمکاران اگر توانستند به اینترنت دسترسی پیدا کنند که پاسخ خواهند داد!وگرنه میتوانند جواب کوتاهی رو با پیامک به سرور سایت بفرستند که در یک پست نشان داده بشه!
درصورت عدم پاسخ گویی هیچ اجباری نیست و تنها یک بار پیامک ارسال می شود!

poune
7th September 2011, 10:46 AM
سلا به دوستان عزیزم.[golrooz]
من با این نظر موافقم در صورتی که فقط سوالات دوستان از این طریق اطلاع رسانی بشه نه این که هر پست جدیدی (مثل دعوت به شرکت در موضوعات جدید)[sootzadan]

نازخاتون
7th September 2011, 10:53 AM
به اولي راي دادم...

غزل بارون
7th September 2011, 12:20 PM
به نظر منم خوبه که این اتفاق بیفته

عرفان سلیم زاده
19th September 2011, 02:53 PM
سلام یه ایده جدید به ذهنم خطور کرد!
از اونجایی که سرویس ایمیل دادن به کاربران در سایت فعال هستش با فعال کردن خدمات پستچی ایرانسل میتونیم به هدفمون نزدیکتر بشیم!
منتها خبر کردن کاربران از طریق پیامک دیگه محدود به مدیران نمیشه!
فقط می مونه امنیت که باید ببینیم چیکار میشه کرد...
البته یه مزیتی که داره اینه که فقط به صورت دستی میشه این ایمیل ها فرستاد و اتوماتیک نیست!
امان از دست این کاربرا که باعث میشن از هدف اصلی دور بشیم!
ممنون[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد