PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا ادعای دستبند پاوربالانس صحت دارد ؟

LaDy Ds DeMoNa
2nd September 2011, 06:33 PM
این روزها خیلی ها رو دیدم که از این دستبند استفاده می کنند حتی رئیس کارخونمون !!

می خواستم ببینم واقعا این دستبند ها ویژگیهای که ادعا کردند رو دارند یا نه ؟
ادعاهایی مثل :
کمک به افزایش گردش خون بدن
کاهش استرس و فشارهای عصبی
ایجاد یک خواب راحت
مغناطیس درمانی
افزایش توان , انرژی زا

پاور بالانس موارد زیر رو افزایش می دهد : 1- توان 2- طاقت 3- تعادل 4- تمرکز 5- انعطاف 6 - هماهنگی 7 - استقامت 8- دامنه حرکت 9 - قدرت متمرکز پاور بالانس موارد زیر رو کاهش می دهد : 1- درد 2- جراجت 3- استرس 4- خستگی 5- زمان بازیابی 6- ناتوانی حرکتی 7- خطرات امواج الکترونیک

Admin
2nd September 2011, 07:38 PM
با حسابی که این تبلیغاتهای توهم زا در اینترنت در انسان ایجاد می کنه در تعجبم چطور این همه بدبختی در این دنیا وجود داره .!

چون اگه نفری یه پاور بالانس به دستمون وصل کنیم باید خوشبختی رو بدست بیاریم...

همچنین متعجبم از خرید این دستبند ها توسط خیلی از کاربران اینترنتی .!

به نظر من پاور بالانس یه دستبند پلاستیکی بیشتر نیست... ولی اثر مهمی که داره اینه که انسان به نیت خوب شدن خودش رو خوب می بینه ... یعنی چیزی که خیلی ها در شرایط سخت ممکنه با یه دسبند پلاستیکی کسب کنن و یه سری هم این رو همیشه در خودشون داشته باشند .!

به نظرم برای اینکه به تمامی اینها برسیم کافیه هر روز 5 بار به پاور بالانس نماز مراجعه کنیم.!

بهـمن
2nd September 2011, 10:13 PM
ممنون ا زدوستان از اینکه این بحث رو ایجاد کردند .
بله منم با نظر دوستمون مصطفی موافقم
خیلی برا منم سوال بود که چرا اینطور موضوعی وجود داره یا نه؟!

مهمتر از همه این است که انسان اون تلقینی رو که از این دستبند به دست میاره چطور باشه ...
اصل کار همون ذهن ماست ...
ینی اگه به شما بگن مثلا جنس r خیلی خوبه و به شما انرژی میده ...
خب عملا این کار ممکن نیست ...
اما از لحاظ روانشناسی تلقین بسیار مهمه ...
چیزی که در ورای ذهن ما میگذره ... ینی همون تمرکز و اندیشه و فکر ... چیزی که در ذهن ماست، عیان در زندگی ما می آید ...

این چیزا رو نخرید!!![nishkhand]

poune
3rd September 2011, 02:13 PM
سلام به دوستان.[golrooz]
منم کاملا موافقم.
اگه این دست بند میتونست این همه کار بکنه که دیگه بیماریها باهاش درمان میشد و خیلی بیماریها پیشگیری! این جوری همه دکترا به مریضاشون پیشنهاد میکردند اونو بخرن![taajob]
اینم یه تبلیغ مثل دستگاه های کوچک کننده بینی هست که با همه اینا که همه میدونن هم چین عملکردی از این دستگاه ها بر نمیاد بازم خیلی ها گول میخورن و میخرنش!؟
من از همه دوستان خواهش میکنم گول این تبلیغات دروغین تو اینترنت رو نخورن.

طلیعه طلا
3rd September 2011, 05:01 PM
تو این جور مواقع می گن شنونده باید عاقل باشه .[khande]
به خدا ما تو دین و فرهنگ غنی خودمون ، این قدر راهکار داریم که تمومی نداره.
بیشترین میزان انرژی کیهانی در ما بین الطلوعین در هستی جاری و ساریه. اگه بتونیم اون موقع بیدار باشیم این انرژی مثبت رو در یافت کردیم .
وقتی با وضو هستیم ،
وقتی نماز اول وقت می خونیم ،
وقتی ذکری میفرستیم ،
وقتی به پدر و مادرمون احترام میذاریم ،
وقتی به دیگران مهربونی می کنیم ،
.
.
.
تا شبم بشینیم ،بازم میشه در مودش صحبت کرد.
پس،
بیاییم :
دستورات دینی مون رو وارد زندگی کنیم .

LaDy Ds DeMoNa
3rd September 2011, 08:23 PM
حالا به نظرت من برای رفع اضطرابم چی کار باید بکنم که کم باشه برام
دلشوره تپش قلبو رو چطور کاهش می دن
یه بار رفتم پیش یه روانپژشک که خیلی هم مشهور بود بهم کلی قرص داد که مصرف نکردم خودم می دونم اوضاعم اینقده داغون نیست که قرض مصرف کنم . . .

بهم گفتند از این دستبند ها استفاده کنم
جدی حس می کنم این موبایلم استرسم رو بیشتر می کنه بخاطر همین از موبایلم کم استفاده می کنم یا خیلی وقتها از خودم دور می کنم و یا اینترنت استرسم رو زیاد می کرد نمی دنم چرا اما سعی می کنم خیلی کم بیام و خیلی کارهای دیگه انجام دادم اما استرسم کم نمی شه !!

LaDy Ds DeMoNa
9th September 2011, 12:31 PM
خوب راستش صحبت های شما هم متینه
اما من بازم توجیه علمی نشدم که چرا ادعای دستبند پاوربالانس صحت نداره ؟

poune
9th September 2011, 05:55 PM
حالا به نظرت من برای رفع اضطرابم چی کار باید بکنم که کم باشه برام
دلشوره تپش قلبو رو چطور کاهش می دن
یه بار رفتم پیش یه روانپژشک که خیلی هم مشهور بود بهم کلی قرص داد که مصرف نکردم خودم می دونم اوضاعم اینقده داغون نیست که قرض مصرف کنم . . .

بهم گفتند از این دستبند ها استفاده کنم
جدی حس می کنم این موبایلم استرسم رو بیشتر می کنه بخاطر همین از موبایلم کم استفاده می کنم یا خیلی وقتها از خودم دور می کنم و یا اینترنت استرسم رو زیاد می کرد نمی دنم چرا اما سعی می کنم خیلی کم بیام و خیلی کارهای دیگه انجام دادم اما استرسم کم نمی شه !!

برای این مشکلتون به نظر من شما به جای رفتن پیش یه روان پزشک بهتره پیش یه روانشناس یا یه مشاور برید. این افراد میتونن بدون دارو با یاددادن تکنیکهایی به شما در مهار استرستون کمک کنن.

خوب راستش صحبت های شما هم متینه
اما من بازم توجیه علمی نشدم که چرا ادعای دستبند پاوربالانس صحت نداره ؟

و اما این صحبت شما این دستبند پایه و اساس علمی درش به کار نرفته که بشه از نظر علمی اون رو توجیه کرد و یا رد کرد.[hoshdar]
اگه شما کسی رو دیدید که با این وسیله حالش بهتر شده بدونید این کار رو اون دستبند انجام نداده بلکه تلقین مثبت باعث بهبود احوال اون فرد شده.

امـــــیـد جـــــنرال
27th May 2012, 01:41 PM
سلام خدمت همه دوستی ایرانیه گلم من از این دستبند چون در ترکیه زندگی میکنم استفاده میکنم اما هیچ چیز عجیبی نیست یک پلاستیک هست با روکش ژله ای اما یه چیز مهم هست که شما ها با انداختن این دستبند احساس آرامی میکنید به نظرتون چرا چون همش طلقینه الکیه پس گول این چیزهارو نخورید و با بسته یک نخ با مدل و قیمت کم به همون نخ طلقین کنید و همیشه یه یاد خدا بودن در همه جای دنیا باعث آرامش روح و جسم میشه دوستتون دارم.

امـــــیـد جـــــنرال
27th May 2012, 02:14 PM
با سلام و درود خدمت خواهر گلم واقعا صحت نداره این دستبند اگه دلشوره داری از قرصی به نام Propranolol 20ml استفاده کن البته من چون دوستم پزشکه این راهنمایی رو کردماما خواستی آدرس مطبشو بدم مراجعه کن ایشاالله مشکلت حل میشه.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد