PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جشنواره خوارزمی

sahar19
28th August 2011, 03:22 PM
سلام دوستان
کسی اینجا از وضعیت داوری جشنواره خوارزمی خبر داره؟؟؟ یا کسی رو میشناسین که چیزی بدونه؟؟ یا مقام آورده باشه؟؟؟؟من 14هم آخرین دفاعمه[negaran]. میشه اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه یا به اصطلاح فن کوزه گری یادم بده.؟؟؟؟؟

* Robo milad *
28th August 2011, 06:50 PM
سلام دوستان
کسی اینجا از وضعیت داوری جشنواره خوارزمی خبر داره؟؟؟ یا کسی رو میشناسین که چیزی بدونه؟؟ یا مقام آورده باشه؟؟؟؟من 14هم آخرین دفاعمه[negaran]. میشه اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه یا به اصطلاح فن کوزه گری یادم بده.؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز من 3 تا مقام دارم . بفرمایید سوالی دارید ؟ اطلاعاتی میخواین ؟

sahar19
29th August 2011, 11:00 AM
سلام
من واقعا به شما افتخار می کنم[golrooz]، راستش من یه مقاله توی بخش نانو دارم که شنبه بهم زنگیدن گفتن 14هم آخرین دفاعمه تو دانشگاه رجایی.می خوام بدونم داوری چیجوریه؟ ببین دوستم من روی کارم اینقدر مسلط هستم که می تونم یه جوری توضیح بدم که هم یه بچه 7ساله بفهمه و یه جوری هم که اونکه دکترا داره .حالا به نظر شما به چه صورت بگم بهتره؟ میگن داورا هرچی کار ساده تر باشه بیشتر خوششون میاد،درسته؟ کارم قبلا واسه مرحله دوم داوری شد ولی چون خودشون متخصص نبودن زیاد سوال نپرسیدن. یه بارم تو همایش ملی دانش آموزی نانو داوری شد که مقام اول رو آورد. ولی داوری جشنواره خیلی فرق داره نه؟؟

عرفان سلیم زاده
2nd September 2011, 09:27 PM
با سلام خدمت کاربران محترم لطفا هرگونه تجربیات خود را از جشنواره خوارزمی در این تاپیک منعکس کنید تا صاحب این تاپیک و تمام کسانی که در استانه شرکت در این جشنواره بزرگ قرار دارد از تجربیات شما استفاده کنند!
باتشکر[golrooz]

(Amir p)
2nd September 2011, 09:31 PM
من که طرحی به خوارزم ندادم نمیدونم

* Robo milad *
3rd September 2011, 12:39 PM
سلام
من واقعا به شما افتخار می کنم[golrooz]، راستش من یه مقاله توی بخش نانو دارم که شنبه بهم زنگیدن گفتن 14هم آخرین دفاعمه تو دانشگاه رجایی.می خوام بدونم داوری چیجوریه؟ ببین دوستم من روی کارم اینقدر مسلط هستم که می تونم یه جوری توضیح بدم که هم یه بچه 7ساله بفهمه و یه جوری هم که اونکه دکترا داره .حالا به نظر شما به چه صورت بگم بهتره؟ میگن داورا هرچی کار ساده تر باشه بیشتر خوششون میاد،درسته؟ کارم قبلا واسه مرحله دوم داوری شد ولی چون خودشون متخصص نبودن زیاد سوال نپرسیدن. یه بارم تو همایش ملی دانش آموزی نانو داوری شد که مقام اول رو آورد. ولی داوری جشنواره خیلی فرق داره نه؟؟
سلامی دوباره
عرض کنم خدمتتون
به نظر من تخصصی توضیح بدید .
طوری صحبت کنید که چنان وارد جزئیات نشید چون شمارو می پیچونن .
هرچی مزایا و کاربردهای طرحتون رو بیشتر نام ببرید به نفعتونه چون امتیازش ضریب بالاتری داره . قوانین علمی استفاده شده رو بیشتر توضیح بدید و سعی کنید با فناوری های بروز مطالبتونو اپدیت کنید .
شمرده شمرده حرف بزنید .اروم و روان . مطالبتونو چن بار بصورت کنفرانس پیش خودتون تکرار کنید . اولین چیزی که داورها میخوان متوجه شن اینه که طرح رو خودتون ساختین یانه پس با سوالاتشون زرد نشید و من من نکنید.
از عبارتهایی مثل "شما بهتر میدونید" و " شما بهتر واردید" و عبارتهایی مثل این که باعث گرمی بیشتر روابط میشه بیشتر استفاده کنید و سعی کنید به بی توجهی اونها بی توجه باشید .
اماده هر سوالی باشین و سعی کنید مشکلات طرح رو قبل از داوری پیدا کنید و یه دلیلی برای توجیهش پیدا کنید .
شاید یک سوال از شما حتی 3 بار پرسیده شه . اروم باشین و با صبر تمام جواب بدید .
بطور کلی بهونه ای دست کسی ندید
هرچی یادم بیاد میذارم رو همین تاپیک

sahar19
3rd September 2011, 08:14 PM
دسستتون درد نکنه.خیلی لطف کردید.[shademani2][golrooz]

حسین متقی
4th September 2011, 04:26 PM
من یه بار شرکت کردم البته طرحم یکم ابکی بود
مرحله اول برای تئوری و توضیحات خودم اول شدم تو منطقه3
اما برای استانی گفتن نقشه و انیمیشن و... فایده نداره فقط باید بسازی بیاری اینجا
برای داوری باخودت همه چی باید ببری من نقشه اتوکد داشتم
تو کامپیوترشون نرم افزار نداشتن که نقشه رو بخونه
با داورا باید راه بیای چون اون موقع که من رفتم 3تا داور به هم میگفتن مهندس واقای دکتر
هیچکدوم هیچی بارشون نبود یعنی بارشون بود فقط بار 30-40 سال پیش
اصلا به روز نبودن
فیلم-معدلت-نمونه ای که ظاهرا کار کنه- و یکم خوش حال بودن بیش از حدت برای اینکه فکر کنن یه کاری کردی-
میتونه موثر باشه البته بسته به داورا داره

fantastic girl
4th September 2011, 10:51 PM
من رباتیک خوارزمی شرکت کردم ، 2 دوره ، اگه نیازی بود بگید که بگم.[shaad]

hadi elec
5th September 2011, 12:43 AM
من رباتیک خوارزمی شرکت کردم ، 2 دوره ، اگه نیازی بود بگید که بگم.[shaad]
خب میشه بگی چجوری شرکت کردی؟
چجوری وارد شدی به جشنواره؟

fantastic girl
5th September 2011, 02:10 PM
من تو دومین و سومین دورش شرکت کردم ، تو دومین دورش اول یه مصاحبه استانی داشت که به صورت تیمی به یک سری سوالات در رابطه با مکانیک و برنامه نویسی و الکترونیک لیگی که برای شرکت توش ثبته نام کردیم باید جواب می دادیم بعدم یه سری مصاحبه به صورت شفاهی داشت که البته روبات باید یه درصد مشخصیش ساخته شده بود و تا حدودی کار می کرد بعد اگه قبولت می کردند معرفی میشدیم به کشوری ، اونجام که خب اول باید گزارش کار ارسال می کردیم بعدم که رفتیم دوباره مصاحبه داشت وبعد مسابقات برگزار می شد....
اما تو سومین دورش که پارسال بود مرحله استانی به اون صورت نداشت چون حرف برگزاریش به دلایلی نبود تا این که ای یو تی کاپ امبرکبیر می خواست برگزار شه دیگه با هم یکیش کردند و بعدشم امیرکبیر دانش آموزیشو برگزار کرد . قبل از برگزاری یه گزارش کار با یه فیلم که توش توضیحی داده بودم از نحوه ی ساخت روبات و.... ارسال کردم که درسطح کشوری بررسی می شد و یه سری انتخاب می شدند که تو لیگ مین یاب 78 تیم بود بعدم اونجا یه سری تست از روبات گرفتند و مصاحبه شفاهی و بعد مسابقه .... در کل تجربه ی که از 4 سال فعالیت گرفتم اینه که برا تاپ شدن همیشه یه قلق های هست اونم خیلی ساده که خیلی ها بر خلاف بعضی ایتما مثل کد های کامل یا مکانیک توپ آنچنانی... بهش توجه نمی کنند و میشه راحت رقیبای سرسخت رو از دور خارج کرد .......
خیلی شد[sar dard][shaad]

fantastic girl
5th September 2011, 02:26 PM
اما از یه چیز دلم خیلییییییییییییییی پر ، ما هفت خان رستم گذروندیم واسه مقام آوردن..... بعد یعنی کار ما از گفتن یه شعر هم کمتر هست که اونا عضو بنیاد بشند با یه شعر بعد رباتیکیای خوارزمی نشششششششششششششند [nadanestan][negaran][negaran][nadanestan]........

* Robo milad *
5th September 2011, 09:29 PM
خوارزمی برای هر بخش مقامای جداگانه داره - ادبیات- الکترونیک-مکانیک و....

fantastic girl
5th September 2011, 09:59 PM
میدونم هر رشته هیات داوری خودشو داره و..... ، اما خب حرف من چیزی دیگه است ، همون طور که گفتم هنوز نتونستم خودمو قانع کنم برا این جور مزایاش که ..... رباتیک چی کمتر داره [tafakor]

* Robo milad *
6th September 2011, 01:43 PM
متوجه شدم . درکتون میکنم ...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد