PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعه مجبورنیستی

se7en_love
26th August 2011, 04:38 PM
دیگه مجبور نیستی هر جا که میری ازم اجازه رفتن بگیری میشه با هرکی که میخوای بجوشی اصلا هرچی دلت میخواد بپوشی
میشه به هرکی میخوای دل ببندی یا با غریبه ها بگی بخندی
وقتی گیر میکنی یا میری جایی دیگه نیستم بهت بگم کجایی دیگه نیستم بهت بگم کجایی
نرو تنهام نزار با درد و غمهام اگر چه دلخوری از خیلی حرفام به قرآنی که از سایش گذشتم به مرگ هردوتامون خیلی تنهام
نگو میبینمت یه روز دیگه آخا احساسه من اینو نمیگه نمیتونم قبول کنم نباشم تر و خشکت کنه یه مرد دیگه تر و خشکت کنـــــــه یه مرد دیگه

خداحافظ همیشه بهتر از من ، همیشه یا که هرجا سرتر از من ، تو چشمات بهترین بودن تو دنیا ، نمیدیدی اگر چه کمتر از من ، خداحافظ که رفتم بی بهونه ، از این خونه دلم بدجوری خونه ، به جای سر به روی شونه من ، تو یادم خاطرات تو میمونه ، تو یادم خاطرات تـــو میمونه

اگه کوه طلا باست بیاره اگه دنیارو زیره پات بزاره بازم دستای خالیم خوب میدونن که هیشکی قد من دوست نداره
گلت خشک شد ولی هرگز نمرده زمان بوی تو رو از خونه برده دلم خوش بود مییای یه شب تو خوابم ولی چند ماهه که خوابم نبرده
داری میری ولی پیشت میمونم واست هیچی نبودم خوب میدونم ولی من در عوض هرجا که باشم واست تا آخر عمرم میخونم
واست تا آخـــــــر عمرم میخونم.

شاید خیلی چیزها میخواستی اما منم هیچی نداشتم پات بریزم
اونقد بغضم رو پنهون کردم از تو از اون روزی که رفتی مریضم
قدیما یادمه میرفتی جایی همیشه یه خداحافظ میگفتی
چقدر آسون شدم باهات قریبه بازم پشت سرم چیزی شنفتی
الان داغی نمیفهمی چی میگی مدیونی اگه یادم بیفتی .....

XXehsanXX
26th August 2011, 07:20 PM
جالب بود [labkhand]

مهلقا
27th August 2011, 03:38 PM
چرا انقد غم انگیز؟

m88
11th September 2011, 03:07 PM
Wohh!!!!!!!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد