PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل جديد درثبت اختراع در مالكيت صنعتي

Akhsham
23rd August 2011, 03:45 PM
آقايون و خانمهايي كه امسال تونستن اختراع خودشونو خودشون ثبت كنن كمك كنن!
من زمستان پارسال اقدام كردم به ثبت اختراع و چون اروميه فول تايم كار ميكردم يه غلطي كردم به يه شركت اسم و رسم دار مراجعه كردم و وكيلش كردم...
شركت تمام كارارو انجام دادو بعد از دفاع اول بهم گفت از شانست قوانين عوض شدنو يه ارگان يا دانشگاه بايد تاييد كنه طرحتو! گفتم خوووب؟! گفتن خوب كه خوب برو تاييديه بگير! يا يك ميليون بده ما بگيريم واست منم گفتم خودم ميگيرم...چون ايدم مربوط به پليس ميشد دوووور افتاديم گشتن تا بالاخره معاونت تحقيقات نيروي انتظاميو پبدا كردم! مشكلو گفتم طرف دست كرد زير ميز يه دفترچه پروپزال در آورد گفت بنويس! تا بره كميسيون! بعد قرارداد ببنديم برامون بسازي!
اين سري رفتم دانشگاه كميسيون گذاشتن گفتن بدرد نميخوره! كي اينو استفاده ميكنه! كميسيون براي بار دوم! رك گفتن آقا شما دانشجوي ما نيستي ما هم تو اظهارنامت حامي نيستيم چرا تاييد كنيم؟!برامون مسوليت داره!
رفتم دانشگاه نيروي انتظامي رفت كميسيون همه اومدن بيرون مارو زيارت كنن!! بابا تو كجا بودييي فدات بشيم ما...اكسپتي! اااا؟اكي پس جواب اين نامه مالكيت صنعتيو بدين كلا 3 كلمه جوابشه...گفتن لحن نامه بد بود! حالت دستوري داشت سردارهاي تو جلسه خوششون نيومد اما گفتن شما اول بساز برامون اينو ما هر جا خواستي بعدش نامه ميديم اما اسم دانشگاهم بايد باشه!!! گفتم نميشه!چون سرباز ارتشم!فول تايم
حالا متن نامه چيه؟!اينه
آيا به نظر شما اين ايده 1.جديد است؟2.نوآورانه است؟3.قابليت ساخت دارد؟!
همين

حالا ميگيد من چيكار كنم؟تو تهران خدمت ميكنم

خواهشاً كمك كنين كه 9 ماهه الكي خوابيده

عرفان سلیم زاده
23rd August 2011, 06:01 PM
نگران نباش کارتو ادامه بده! ببینم اون شرکته اسمش چیه؟و رسما چه کاری انجام میده! میشه بیشتر توضیح بدی؟
در ضمن سازمان پژوهش ها هم میتونی بری همین طور بنیاد ملی نخبگان!

* Robo milad *
23rd August 2011, 06:16 PM
آقايون و خانمهايي كه امسال تونستن اختراع خودشونو خودشون ثبت كنن كمك كنن!
من زمستان پارسال اقدام كردم به ثبت اختراع و چون اروميه فول تايم كار ميكردم يه غلطي كردم به يه شركت اسم و رسم دار مراجعه كردم و وكيلش كردم...
شركت تمام كارارو انجام دادو بعد از دفاع اول بهم گفت از شانست قوانين عوض شدنو يه ارگان يا دانشگاه بايد تاييد كنه طرحتو! گفتم خوووب؟! گفتن خوب كه خوب برو تاييديه بگير! يا يك ميليون بده ما بگيريم واست منم گفتم خودم ميگيرم...چون ايدم مربوط به پليس ميشد دوووور افتاديم گشتن تا بالاخره معاونت تحقيقات نيروي انتظاميو پبدا كردم! مشكلو گفتم طرف دست كرد زير ميز يه دفترچه پروپزال در آورد گفت بنويس! تا بره كميسيون! بعد قرارداد ببنديم برامون بسازي!
اين سري رفتم دانشگاه كميسيون گذاشتن گفتن بدرد نميخوره! كي اينو استفاده ميكنه! كميسيون براي بار دوم! رك گفتن آقا شما دانشجوي ما نيستي ما هم تو اظهارنامت حامي نيستيم چرا تاييد كنيم؟!برامون مسوليت داره!
رفتم دانشگاه نيروي انتظامي رفت كميسيون همه اومدن بيرون مارو زيارت كنن!! بابا تو كجا بودييي فدات بشيم ما...اكسپتي! اااا؟اكي پس جواب اين نامه مالكيت صنعتيو بدين كلا 3 كلمه جوابشه...گفتن لحن نامه بد بود! حالت دستوري داشت سردارهاي تو جلسه خوششون نيومد اما گفتن شما اول بساز برامون اينو ما هر جا خواستي بعدش نامه ميديم اما اسم دانشگاهم بايد باشه!!! گفتم نميشه!چون سرباز ارتشم!فول تايم
حالا متن نامه چيه؟!اينه
آيا به نظر شما اين ايده 1.جديد است؟2.نوآورانه است؟3.قابليت ساخت دارد؟!
همين

حالا ميگيد من چيكار كنم؟تو تهران خدمت ميكنم

خواهشاً كمك كنين كه 9 ماهه الكي خوابيده
سلام
من اختراع اولم و اختراع سومم مربوط به راهنمایی رانندگی میشد .
دقیقا عین شما منم رفتم دفتر تحقیقات کاربردی ناجا تهران شهرک ازمایش و همین کار رو با من کردن . از دانشگاهم زیاد انتظار نداشته باش چون هیچکدوم از استادا چون اسم خودشون تو ثبت نیس کمکت نمی کنن.
یه دوستی داشتم که طرحش تو همین مایه ها بود ازش سوال کردم چجوری ثبتیدی ! کمک کرد
جریان این بود که باید به کارشناس بقوبولونی که تاییدیه از فرماندهی ناجا شهر خودت میاری .
تاییدیه گرفتن از ناجا شهر خودت عین اب خوردنه و خیلیم تحویلت می گیرن .
بعدش راحت میتونی ثبت کنی.
من 2تا طرح خودم + طرح دوستم درباره چیپ های ار اف ای دی اتومبیل ها اینجوری ثبتیدیم

Akhsham
23rd August 2011, 08:15 PM
سلام

یه دوستی داشتم که طرحش تو همین مایه ها بود ازش سوال کردم چجوری ثبتیدی ! کمک کرد
جریان این بود که باید به کارشناس بقوبولونی که تاییدیه از فرماندهی ناجا شهر خودت میاری .
تاییدیه گرفتن از ناجا شهر خودت عین اب خوردنه و خیلیم تحویلت می گیرن .
ثبتیدیم
1.رفتم اما شيفتم كرد به تحقيقات
2.تو تهران ميتونم همين كارو بكنم؟فرماندهي نيرو انتظامي قبول ميكنه؟

* Robo milad *
25th August 2011, 01:19 PM
1.رفتم اما شيفتم كرد به تحقيقات
2.تو تهران ميتونم همين كارو بكنم؟فرماندهي نيرو انتظامي قبول ميكنه؟
تهران رو نمي دونم

طلیعه طلا
25th August 2011, 02:25 PM
اصلا فکر نمی کردم ، ثبت اختراع،مسیری چنین دشوار و ناهمواری رو طی کنه . برای همتون آرزوی صبر و موفقیت در ثبت رو دارم.

Elohim
26th August 2011, 04:07 PM
به نظر بیا باهم دیگه دست به دس هم بگیریم بزنیمشون

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد