PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی چگونه زبان یاد بگیرم

msalehi92
22nd August 2011, 10:37 PM
من می خواهم زبان انگلیسی را خوب یاد بگیرم باید از کجا و چه کتابهایی شروع کنم
سطح زبان من در حد کتاب های دبیرستان است
و ایا کتابهایی که در بخش کتابها است برای تقویت زبان و هر روزی 15 دقیقه وقت باید بزاریم خوب است و به من پیشنهاد می کنید که این کتاب ها را مطالعه کنم و چگونه مطالعه کنم
از تمامی عزیزانی که من را راهنمایی و کمک کنند تشکر می کنم.

hosseingrami
23rd August 2011, 06:07 AM
و ایا کتابهایی که در بخش کتابها است برای تقویت زبان و هر روزی 15 دقیقه وقت باید بزاریم خوب است و به من پیشنهاد می کنید که این کتاب ها را مطالعه کنم و چگونه مطالعه کنم

سلام رفیق منم مثل تو هم برا زبان و هم برا ریاضی همچنین برنامه ای رو میخوام شروع کنم و درخواست کمک دارم از دوستان هم برا منبع و هم شیوه و در کل تشنه تجربه ایم...

طلیعه طلا
23rd August 2011, 08:48 AM
علاوه بر کتاب ، من فلش کارت، دیدن فیلم بازبان اصلی ،سرچ مطلب از نت و خوندن حتی یه پاراگراف و معنی کردن اون از روی دیکشنری تخصصیتون ، داشتن یه پارتنر خوب که تو اوقاتی از روز باهاش همراه باشید و حتی ارسال اس ام اس های لاتینی رو بهتون توصیه می کنم.

البته همزمان با این کارها ، من رفتن به کلاس رو هم پیشنهاد میدم . با توجه با وضعیت ما ایرانی ها که وقتی تنها هستیم و اجباری در کار نیست ،چندان انگیزه واسه انجام عملی که واسش برنامه ریزی کردیم رو نداریم.می تونی از بهترین موسسه ها شروع کنی و با اراده قدم برداری .
این ها ، نظر من بود . شما می تونید به بخش زبان مراجعه کنید و از دوستان کارگشته و متبحر اون قسمت ، راهنمایی مفیدتری بگیرید.
براتون آرزوی موفقیت دارم.

ساناز فرهیدوش
23rd August 2011, 09:24 AM
کتاب learninig grammer english in use در سه سطح کتاب بسیار خوبیه .

نازخاتون
23rd August 2011, 11:02 AM

دوست خوبم سلام...
شما مي توانيد به كتابهاي طبقه بندي شده داستان انگليسي مراجعه كنيد و آنها را مطالعه فرمائيد...
و همچنين از كتابهاي new Interchange مي توان براي يادگيري زبان انگليسي استفاده كنيد ...
همچنين تماشا و استفاده از فيلمها، كارتونها و آهنگهاي زبان اصلي بسيار مفيد مي باشد....[golrooz]

نازخاتون
23rd August 2011, 11:03 AM
کتاب learninig grammer english in use در سه سطح کتاب بسیار خوبیه .

ممنون ركسانا جان .... كاملا درسته عزيزم ....[golrooz]

نازخاتون
23rd August 2011, 11:15 AM
علاوه بر کتاب ، من فلش کارت، دیدن فیلم بازبان اصلی ،سرچ مطلب از نت و خوندن حتی یه پاراگراف و معنی کردن اون از روی دیکشنری تخصصیتون ، داشتن یه پارتنر خوب که تو اوقاتی از روز باهاش همراه باشید و حتی ارسال اس ام اس های لاتینی رو بهتون توصیه می کنم.

البته همزمان با این کارها ، من رفتن به کلاس رو هم پیشنهاد میدم . با توجه با وضعیت ما ایرانی ها که وقتی تنها هستیم و اجباری در کار نیست ،چندان انگیزه واسه انجام عملی که واسش برنامه ریزی کردیم رو نداریم.می تونی از بهترین موسسه ها شروع کنی و با اراده قدم برداری .
این ها ، نظر من بود . شما می تونید به بخش زبان مراجعه کنید و از دوستان کارگشته و متبحر اون قسمت ، راهنمایی مفیدتری بگیرید.
براتون آرزوی موفقیت دارم.

اگر بخواهيد مفيد و علمي آموزش زبان انگليسي رو فرا بگيريد اين روش بسيار خوبه ... منتها به شرطها و شروطها:
1- از كيفيت تدريس و آموزش زبان انگليسي موسسه مورد نظر مطلع و مطمئن شويد...
2- در مورد متد تدريس آن موسسه اطلاعات كلي داشته باشيد.
3- بايد حوصله و پشتكار داشته باشيد زيرا فراگيري زبان در موسسه نياز به حوصله و تمرين دارد ...
"بنا به آموزش ترميك...."[golrooz]

نازخاتون
23rd August 2011, 11:17 AM
كتاب 504 واژه نيز بسيار مفيد و ضروري مي باشد...[shaad]

msalehi92
23rd August 2011, 01:05 PM
از همه ممنونم که منو راهنمایی کردند
حال این کتاب های داستان های طبقه بندی شده را از کجا باید دریافت کنم؟
و کسی درمورد کتاب های
Word Power in 15 Minutes a Day
Reading in 15 Minutes a Day
نظری نداردو برای من مفید هستند؟

نازخاتون
23rd August 2011, 01:25 PM
از همه ممنونم که منو راهنمایی کردند
حال این کتاب های داستان های طبقه بندی شده را از کجا باید دریافت کنم؟
و کسی درمورد کتاب های
word power in 15 minutes a day
reading in 15 minutes a day
نظری نداردو برای من مفید هستند؟

شما ساكن كدام شهر هستيد ؟
اگر ساكن تهران هستيد كه مي توانيد از انقلاب بازارچه كتاب اين كتابها را تهيه نمائيد.

msalehi92
24th August 2011, 12:31 PM
من از رفسنجانم
و از نظر تهیه کتابها برایمن مشکلی نیست کتابها را تهیه می کنم
پس نظر شما اینه که این کتاب ها مفید هستند؟
درشمن این کتابهارو من از کتابخانه همین سایت دانلود کردم.

نازخاتون
24th August 2011, 01:49 PM
من از رفسنجانم
و از نظر تهیه کتابها برایمن مشکلی نیست کتابها را تهیه می کنم
پس نظر شما اینه که این کتاب ها مفید هستند؟
درشمن این کتابهارو من از کتابخانه همین سایت دانلود کردم.

سايتهاي آموزش زبان بسيار مفيدند ...بشرطي كه بترتيب و ذره ذره ازشون استفاده كني....
نه يكهو....و يا اينكه فقط در حد دانلود باشند و گوشه ماي كامپيوتر يا my document ذخيره بشوند.....

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد