PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اس ام اس فلسفه

داداشی
19th August 2011, 02:47 AM
همه احساس میکنن هر آن کس که زیباست مهربان است
دریا زیباست
ولی سیلی به صخره های ساحل میزند

---

زندگى پستى و بلندى داره آسفالتش خوب نيست! پيمانكارش را هم نميشناسى!

---

در بدترين روزها اميدوار باش زيرا که زيباترين بارانها از سياه ترين ابرها مى بارد

---

اگه کسی بهت گفت اسب میزنی تو دهنش اگه نفر دوم بهت گفت اسب بهش میگی احمق اگه نفر سوم بهت گفت اسب بهتره برای خودت یه زین بخری !

---

خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.

---

بيادتان مى آورم تا هميشه بدانيد كه زيباترين منش آدمى ، محبت اوست پس ؛محبت كنيد چه به دوست ، چه به دشمن!
كه دوست را بزرگ كند و دشمن را دوست.
"كوروش كبير"

---

اگر انسانها ميدانستند چقدر محدود در كنار هم هستند ، نامحدود همديگر را دوست ميداشتند...

---

خداوندا به مذهبی ها بفهمان که مذهب اگر پیش از مرگ به کار نیاید پس از مرگ به هیچ کار نخواهد آمد “دکتر علی شریعتی

---

انسان مجموعه ای از آنچه که دارد نیست ؛ بلکه انسان مجموعه ای است از آنچه که هنوز ندارد، اما می تواند داشته باشد

داداشی
19th August 2011, 03:02 AM
خداوندا برايم تقديري بنويس نيك و سرنوشتي خير كه هر آنچه را تو زود خواهي من دير نخواهم و هر آنچه را تو دير خواهي من زود نخواهم

---

در بن بست ها هم راه آسمان باز است
پرواز را بیاموز

---

شکسپیر : شکهایت را باور نکن و هیچ گاه به باورهایت شک نکن .

---

قرآن! من شرمنده توام اگر حتي آنان كه تو را ميخوانند و تو را ميشنوند آنچنان به پايت مينشينند كه خلايق به پاي موسيقيهاي روزمره مينشينند.
اگر چند آيه از تو را به يك نفس بخوانند مستمعين فرياد ميزنند "احسنت...!" گويي مسابقه نفس است...!

---

کودکی فال فروش را پرسیدم چه میکنی؟
گفت : به آنانی که در دیروز خود مانده اند فردا را میفروشم

---

در دنیایی که چوپان دروغگو پیروز میدان است حقارت است اگر دهقان فداکار باشیم

---

دروغ مثل برف است هرچه آنرا بغلتانید بزرگتر میشود

---

تجربه همیشه به نفع انسان نیست زیرا هیچ حادثه ای 2 بار به یک شکل رخ نمیدهد

---

من آدمهاي ساده را دوست دارم چون بوي آدميت ميدهند

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد