PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال برعکس نوشتن در word 1010

Maani Parvaz
16th August 2011, 08:39 PM
با سلام دوستان من یک مطلب رو در PDF کپی کردم و آن را در word 2010 قرار دادم ولی برعکس مینویسه, هرچند من با word 2010 زیاد آشنایی ندارم, مثلا به جای اینکه بنویسه ( روش های تعمیر) مینویسه (ریمعت راه شور) یعنی برعکس میشه, ممنون میشم اگه کمک کنید البته اگه راه بهتری برای کپی کردن PDF به WORD هست بگید چون در این کپی کردن چند کلمه ای High LIght نمیشه.

اگه شد بگید که چطوری در word 2010 مطالب پایانی رو فهرست بندی کنم؟ همون فهرست بندی اتوماتیک.

* Robo milad *
16th August 2011, 09:11 PM
با ctrl+v همین شکلی میشه

Maani Parvaz
16th August 2011, 09:42 PM
ممنون نه مشکل اینه که فایل pdf کپی میشه اینطوریه, حالا میشه لطف کنید نحوه درج فهرست در word 2010 رو بگید؟

borzooi
17th August 2011, 06:47 PM
[golrooz][tashvigh]

Mr.Engineer
12th October 2011, 11:08 PM
ممنون نه مشکل اینه که فایل pdf کپی میشه اینطوریه, حالا میشه لطف کنید نحوه درج فهرست در word 2010 رو بگید؟
میشه واضح تر بگید
بنده باورد آشنا هستم
اگه منظورتون صفحه بندی است
از قسمت به این طریق
insert > page number
طرح و مدل نوشتن صفحه بندی رو انتخاب و اوکی کن

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد