PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدوبیا خنده بازاره

aramesh ghoroob
15th August 2011, 12:24 PM
میگن کریستف کلمب وقتی رسید به امریکا سرش رو از پنجره کشتی کرد بیرون از یه سرخ پوست پرسید داداش اینجا آمریکاست؟
سرخ پوسته گفت پـَـَـ نــه پـَـَــــ ژاپنه ما هم چون شلوار پامون نیست از خجالت قرمز شدیم

[bamazegi][nishkhand]

طلیعه طلا
15th August 2011, 02:51 PM
داداشی :
اینو یه دوست دیگه به اسم deepdrip واسش یه تاپیک درست کرده 9 تا مورد خیلی خوشگلم گذاشته .تو همین بخش . فک کنم اون جا بزاری بهتره
بازم بپرس . من تازه اومدم خیلی وارد نیستم .
منم دوس دارم بزارم . منتظر میمونم ببینم بالاخره چی میشه و کجا باید نوشت.

aramesh ghoroob
17th August 2011, 11:55 AM
درسته که نماز نمیخونیم

روزه نمیگیریم

سحر بیدار نمیشیم

ولی دیگه تا این حد بی دین و ایمون نشدیم که افطاری هم نخوریم !!.:http://l.yimg.com/pu/emoticon/v2/21.gif-- آیا میدانید اگر ۹/۹/۹۰ ازدواج کنید نهمین سالگرد ازدواجتان میشود ۹/۹/۹۹ (انجمن خلاقان بیکار) ![khande]

-- به یارو میگن روزه ها رو میگیری ؟
میگه دو روز اول رو نگرفتم ، دیدم میتونم نگیرم
بقیه رو هم نگرفتم![tashvigh]

--پدر چيست؟ موجوديست مهربان كه حاضره جونشو واست بده ... ولى ماشينشو نميده[nishkhand]

-- شاباش چیست؟ حرکتی ست محترمانه برای وحشی کردن شخص درحال رقص[khande]

-- در این شب های عزیز و با بركت سر سفره افطار دستاتو رو به خدا بالا ببر و همون جا نگهدار تا بقیه هم یه لقمه بخورن ...![nishkhand]

-- یک روز دو خروس به دنبال یک مرغ راه افتاده بودند درحالی که مرغ ناز میکرد خروس دومی به اولی گفت: ولش کن بابا تعاونی لختش را میفروشد. ![taajob]

-- به غضنفر ميگن پاشو سحره , ميگه بزار بخوابم , خودم فردا بهش زنگ ميزنم !!

-- مرد خوب خودش خونه است گوشيش رو منشي !مرد بد گوشيش خونه است خودش رو منشي[khejalat]

-- شعر غضنفري :دوتا درخت بيد يكي بيد بيد , يكي بيد نبيد , درختي كه بيد بيد پشت درختي بيد كه بيد نبيد ![nishkhand][khande][tashvigh][golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد