PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان بی زحمت کمکم کنید

M.A.A.H.R
15th August 2011, 03:39 AM
سلام عزیزان
من چجوری می تونم از طریق outlook ایمیل بفرستم
من تو قسمتtoاسم ادرس دریافت کننده رو مینویسم بعد سند می کنم اما نمیره ایا باید کاره دیگری هم کرد؟؟

gsrgaga
15th August 2011, 04:25 AM
باید ایمیلی که ازش استفاده میکنی فقط تحت وب نباشه

8pcs
15th August 2011, 06:00 AM
[bamazegi]

borzooi
15th August 2011, 06:06 AM
تو قسمت اينترنت برات يك فايل آموزشي گذاشتم [shaad]

borzooi
15th August 2011, 06:07 AM
تو قسمت اينترنت برات يك فايل آموزشي گذاشتم

NameEly
15th August 2011, 12:38 PM
سلام عزیزان
من چجوری می تونم از طریق outlook ایمیل بفرستم
من تو قسمتtoاسم ادرس دریافت کننده رو مینویسم بعد سند می کنم اما نمیره ایا باید کاره دیگری هم کرد؟؟

با سلام به دوست گلم :

شما از outlook زمانی میتونید استفاده کنید که میلی که دارید از هاست خودتون یا هاست جایی باشه

به عنوان مثال اگه توجه کنید خیلی از استاد های دانشگاه از طرفدانشگاهشون یک میل بهشون میدن که از هاست خود دانشگاه هست

شما زمانی می تونید از outlook استفاده کنید که اینجور میل های داشته باشید
البته روشه دور زدن این مشکل هم هست

M.A.A.H.R
15th August 2011, 11:08 PM
با سلام به دوست گلم :

شما از outlook زمانی میتونید استفاده کنید که میلی که دارید از هاست خودتون یا هاست جایی باشه

به عنوان مثال اگه توجه کنید خیلی از استاد های دانشگاه از طرفدانشگاهشون یک میل بهشون میدن که از هاست خود دانشگاه هست

شما زمانی می تونید از outlook استفاده کنید که اینجور میل های داشته باشید
البته روشه دور زدن این مشکل هم هست
سلام عزیز میشه بگی چی جوری؟

M.A.A.H.R
15th August 2011, 11:10 PM
تو قسمت اينترنت برات يك فايل آموزشي گذاشتم

ممنون از محبتت

M.A.A.H.R
15th August 2011, 11:12 PM
با تشکر از همگی

M.A.A.H.R
15th August 2011, 11:15 PM
باید ایمیلی که ازش استفاده میکنی فقط تحت وب نباشه

مرسی عزیز

M.A.A.H.R
15th August 2011, 11:24 PM
بی زحمت لینکشو میذاری

NameEly
15th August 2011, 11:33 PM
بی زحمت لینکشو میذاری

سلام
یک نگاهی به این بنداز شاید به دردت بخوره
mail رو با پسوند های متفاوت بساز
اینجا (http://service.mail.com/registration.html#.1258-bluestripe-product1-undef)

sinner91
10th September 2011, 04:24 PM
آقا سلام یه سوال دارم شما نمیدونید کد html یا جاوای دکمه لایک شبیه اونی که توی فیس بوکه چیه؟ یا چجوری میشه نوشتش؟یا اینکه اصلا وجود داره یا نه که بتونم پیداش کنم تا بذارمش توی وبلاگم؟
اگه کمکم کنید تا این مشکلم حل شه خیلی ممنون میشم چون سرویس وبلاگ من بلاگفاست و مثل میهن بلاگ چنین قابلیتی رو از خودش نداره, اگر برای سوال من جوابی داشتین لطفا اگه براتون امکانش هست اونو برام بفرستین,mohebbi1992gmail.com, با تشکر,

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد