PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پ ن پ

deepdrip
12th August 2011, 01:03 PM
[golrooz][golrooz][golrooz] سلام بر دوستان عزیز ، [golrooz][golrooz][golrooz]

[golrooz][golrooz][golrooz] طاعاتتون مقبول [golrooz][golrooz][golrooz]

واسه تجدید قوا و رفع خستگی ،
هر کی اومد ، یه " پَ نَ پَ " ای بنویسه دلمون ..... شه. [khande]

(لطفا ، در نوشتن مطالبتون ، حریم ها رو رعایت کنید.)

اولیش از خودم :

مادر دانش آموزِ اومده مدرسه........
معلم بهش میگه با بچتون ریاضی تمرین کنین......
میگه تو خونه؟......
پ ن پ ، تو زمین های خاکی........اکثر قهرمانا از زمین های خاکی شروع کردن

deepdrip
13th August 2011, 09:41 AM
شمع های ماشینم سوخته بود,رفتم تعمیرگاه. میپرسه عوضشون کنم؟؟
پـَـ نـَـ پـَـ فوتشون کن تا صد سال زنده باشی

deepdrip
13th August 2011, 09:43 AM
زنگ زدم اورژانس میگم تصادف شده ... یارو میپرسه کسی هم صدمه دیده؟
پـَـ نـَـ پـَـفقط زنگ زدم بگم همه سالمند که از نگرانی درتون بیارم !

deepdrip
13th August 2011, 09:45 AM
نفس نفس زنون خودم رو رسوندم به اتوبوس راننده میگه:می خوای سوار شی؟
میگم پـَـ نـَـ پـَـ اومدم سفر خوشی رو براتون آرزو کنم

deepdrip
13th August 2011, 09:47 AM
شیشه رفته تو دستم , دارم از درد جیغ و داد می کنم, به رفیقم میگم در بیار, میگه شیشه رو؟
میگم پـَـ نـَـ پـَـ ادای من و در بیار شاد شیم

deepdrip
13th August 2011, 09:55 AM
تو این گرما که ( ببخشید ) سگ تب میکنه رفتم سوپر مارکت میگم یه آبمیوه بدید. یارو میگه خنک باشه؟
پَــ نَــ پَــ گرم بده میریزم تو نعلبکی خنک بشه

deepdrip
13th August 2011, 10:15 AM
کارت سوخت ماشینو برداشتم دارم میرم داداشم میگه میری بنزین بزنی؟؟؟

پَــ نَــ پَــ میرم آب هویچ بریزم تو باکش نور چراغاش زیاد شه

deepdrip
13th August 2011, 10:17 AM
ماشینو تو روزنامه تبلیغ کردم. میگه میخوای بفروشیش؟

پَــ نَــ پَــ معدلش بیست شده ازش قدردانی کردم

deepdrip
13th August 2011, 10:18 AM
رفتم ساعت سازی به یارو میگم ساعتم کار نمیکنه، میپرسه یعنی درستش کنم؟

میگم پَــ نَــ پَــ باهاش صحبت کنید سر عقل بیاد بره سر کار

deepdrip
13th August 2011, 10:19 AM
جلو عابر بانک صف وایسادیم یارو اومده میپرسه صفه؟

میگم پـَـ نـَـ پـَـ ما نخودیم اینجا کاشتنمون تا سبز بشیم!

طلیعه طلا
15th August 2011, 02:56 PM
ووووووووووووووووی مرسی عزیزم

خیلی وقت بود این جوری از ته دل نخندیده بودم.
خدا خیرت بده
من بی صبرانه منتظر بقیه شم .
هیچ کدوم از بچه ها نمی خوان شرکت کنن.خندوندن مردم ! ثواب داره به خدا

ستاره ی قطبی
15th August 2011, 03:16 PM
نزدیک افطار که میشه میرم تو آشپزخونه غذاهارو بو میکنم
مامانم میگه گشنته؟
پ ن پ دارم حس بویاییمو تقویت میکنم

زهرا قربانی
18th August 2011, 05:32 PM
در پارکینگ و باز کردم برم تو یارو اومده جلوش میگه میگه میخوای بری تو؟
پ ن پ درو باز کردم هوای کوچه عوض بشه

* Robo milad *
26th August 2011, 08:25 PM
رفتم درمونگاه , منشیه میگه : مریض شمایید؟
گفتم پَــــ نَ پَــــ من میکروبم , اومدم خودمو معرفی کن!

با دوستم رفتیم باغ وحش،جلوی قفسِ شیر وایسادیم. دوستم میگه:شیرِ؟ میگم:پَــــ نَ پَــــ... گربه اس باباش مرده ریش گذاشته!!!!

تو اتاق عمل نوزاد تازه به دنیا اومده به دستیار میگم چاقو رو بده میگه میخوای بند نافو ببری؟ پـَـَـ نَ پـَـَــــ میخوام رقص چاقو کنم از مامان بچه شاباش بگیرم!!

بعد از چند ساعت عمل بچم به دنیا اومده با کلی ذوق به بابام نشونش می دم.میگه بچته؟؟؟!! میگم پَــــ نَ پَــــ اینو الان از اینترنت دانلود کردم نسخه آزمایشیه واسه تست تا اصلش بیاد!!!

دوستم تو خونه خوابیده بود داداشم از راه اومده میگه خوابه؟ میگم پَـــ نَ پَـــ رفته رو اسکرین سیور لگد بزنی روشن میشه!!!!

داشتم میرفتم باشگاه وسط راه یادم اومد یه چیزی رو یادم رفته،برگشتم خونه.در زدم داداشم در رو باز کرده با تعجب میپرسه :حامد تویی؟!!!نرفتی باشگاه؟
میگم:پَــــ نَ پَــــ حامد رسید من دیلیوریشم...

به دوستم میگم فهمیدی مریم جدا شد؟؟؟ میگه از شوهرش؟؟؟؟؟ پـَــ نَ پـَـــ چسبیده بود کف ماهیتابه کفگیر زدم جدا شد...

واسه استخدام رفتم یه شرکتی خانومه میگه :شما برای آگهی استخدام اومدین؟
گفتم پـَـَـ نَ پـَـَــــ اومدم بگم اصلا رو من حساب نکنین!!!!!

رفتم دادگستری یارو میپرسه شکایت داشتید؟
گفتم پـَـَـ نَ پـَـَــــ یه خورده برنج آوردم با ترازوی عدالت وزن کنم !

جلو خواهرم سوسکه رو با دمپایی لهش کردم دل و رودش پخش زمین شده ...
خواهرم میگه مرده الان ؟
پَــــ نَ پَــــ این ترمیناتوره الان خودش رو جمع میکنه دوباره راه میافته

رفیقم رو بردمش اورژانس داره از درد به خودش میپیچه و هی خودشو میزنه به درو دیوار پرستاره خیلی با ناز اومده میگه درد داری؟ گفتم پَــــ نَ پَـــ هالک شکست ناپذیره داره تغییر شکل میده طبیعیه تو نگران نباش!

رفتم خونه دوستم کامپیوترش خرابه... میگم پاورت سوخته کامل! میگه یعنی یکی دیگه بگیرم ؟ میگم پَـــ نَ پَــــ سوختگیش جدی نیست پماد سوختگی بزنی خوب میشه

رفتم جلسه ثبت نام 1ساعت وایسادم.یارو اومده میگه میخوای ثبت نام کنی؟ پـَـــ نَ پـَـــ اومدم حالتو احوالتو سفید رویتو سیه مویتو ببینم بروم..
مامانم سفره پهن کرده بود ,بهش گفتم میخوای شام بیاری؟
گفت: پـَــــــــ نَ پَـــــــــ میخوام گلای سفره رو اب بدم!

پدربزرگم فوت کرده تو قبرستونیم دوستم زنگ زده میگه کجایی؟ میگم بهشت زهرا ! میگه واسه چی ؟ میگم واسه پدر بزرگم. میگه اِ ؟ فوت کرده ؟ میگم پـَـــ نَ پـَـــــ تمرینی اومدیم مانور بدیم اگه یوخت اتفاقی افتاد هول نشیم...

دوازده شب رسیدم دم خونه کلید نداشتم به داداشم زنگ زدم میگم یواش درو باز کن بقیه بیدار نشن .میگه در خونه رو؟ پَـــ نَ پَـــ در یخچالو!!! سر شب گرمم بود رفتم پشت تخم مرغها خوابیدم.!!!

شیشه رفته تو دستم , دارم از درد جیغ و داد می کنم, به رفیقم میگم در بیار, میگه شیشه رو؟
میگم پَــــ نَ پَــــ , ادای من و در بیار شاد شیم

تصادف کردم، زنگ زدم ۱۱۰ ... پلیسه اومده میگه تصادف کردی؟!گفتم پـــ نَ پَـــــ اینا همش نقشه بود بیای ببینمت

میگه چجوری رفتی آمریکا ؟
میگم من اینجا دانشجو ام.
میگه یعنی « اپلای » کردی؟!
پَــــ نَ پَـــــ وقتی کنکور آزاد میدادم انتخاب هفتمُ تیک زدم آمریکا قبول شدم

میگم دیگه میخوام از ایران برم ...
میگه با آژانس مهاجرتی میری؟!
پَـــ نَ پَــــ هماهنگ کردم اول پاییز با دسته غازهای مهاجر

یارو با 160 تا سرعت زده به یه عابر پیاده عابره پرت شده 20 متر اونطرفتر افتاده زمین هیچ تکونیم نمیخوره.دوستم میگه یعنی مرده؟
میگم پـَـَـ نَ پـَـَــــ داره تمارض میکنه پنالتی بگیره

مادر دانش آموزِ اومده مدرسه....معلم بهش میگه با بچتون ریاضی تمرین کنین....میگه تو خونه؟....پَـــ نَ پــــ تو زمین های خاکی........اکثر قهرمانا از زمین های خاکی شروع کردن

بعد از کلی کلنجار رفتن با شریکم بهش گفتم باید از هم جدا شیم ...
میگه یعنی جداً ازهم جدا شیم؟
پَـــ نَ پَــــ من فقط عاشق اینم حرف قلبتو بدونم الکی بگم جدا شیم، تو بگی که نمیتونم

یارو اومده خونه رو ببینه واسه خرید. تا طبقه سوم با پله اومده میگه پس اینجا کلا آسانسور نداره!! پَـــ نَ پَــــ آسانسور داره ولی از طبقه چهارم شروع میشه !

رفتم خونه دیدم ماهی از تنگ افتاده بیرون،داداشم میگه یعنی مرده؟
میگم پـَـَـ نَ پـَـَــ دوگانه سوزش کردم وقتی آب نیست با هوا کار میکنه

سوار تاکسی شدم رسیدیم سر خیابون گفتم مرسی آقا ...
می گه پیاده می شین؟
پَـــ نَ پَــــ خواستم بین مسیر یه تشکر ناغافلی کرده باشم جو از سنگینی درآد

زنگ زدم ۱۱۰، یارو پرسید اتفاقی‌ افتاده؟
گفتم: پـَـــ نَ پـَـــ شما زنگ نزدید نگران شدم، گفتم حتما اونجا اتفاقی‌ افتاده!!!

دارم تو خونه رو تردمیل میدوام بابام میاد میگه داری میدویی لاغر کنی...!!
پَـــ نَ پَـــ کلاسم دیر شده عجله دارم

مرغ و از فریزر در آوردم میگه می خوای غذا درست کنی ؟!
پـَـَـ نَ پـَـَــــ خانوادش اومدن از سردخونه میخوان ببرن خاکش کنن....

تو خیابون دست دوست دخترمو گرفتم دارم رد میشم. دختر خالم دیدتم میگه اااا دوست دخترته؟؟؟
گفتم پَـــ ن َ پَــ کوره دارم از خیابون ردش میکنم ثواب داره

هم کلاسیمون رفته کلاس زبان آلمانی ثبت نام کرده،هنوز یه جلسم نرفته سر کلاس، زبان آلمانی رو تو پروفایلش اضافه کرده!
هم کلاسیه داریم؟

از سایت 4shared میخواستم یه فایل دانلود کنم ..... 560 ثانیه صبر کردم بعد پیغام میده : میخوای این فایل رو دانلود کنی ؟ میگم پـَـــ نَ پَـــــ خیلی حال داد یکبار دیگه بشمر من بازم برم قایم شم ..... نیایا

لپ تاپ رو پامه دارم باهاش کار میکنم بابام اومده تو اتاقم میگه لپ تاپت روشنه ؟
میگم پَـــ نَ پَـــ رو زمین داشت گریه میکرد گذاشتمش رو دلم آروم بگیره. بعد بش میگم کاری داری باش مگه ؟
میگه پَـــ نَ پَـــــ صدا گریه اش تا تو اتاق من میومد اومدم بهت بگم گناه داره بغلش کن

پارتی بودیم ... ملت اون وسط داشتن دستارو تکون میدادن و میرقصیدن ...
رفیقم میگه دارن میرقصن!؟
پَـــ نَ پَــــ اینجا گیر افتادن! دارن برای هلیکوپتر امداد دست تکون میدن تا نجاتشون بده

رفتیم واسه عروسی باغ اجاره کنیم ... یارو میگه جای امن میخای ؟
پَـــ نَ پَـــ یه باغ بده تجاوز خورش خوب باشه مهمونا روش حساب کردن

چشام پر اشک، بغض تو گلوم. میگه میخوای گریه کنی ؟!
پَـــ نَ پَــــ میخوام ببینم با چشام میتونم بشاشـم ؟

بابام با چکش به جای میخ زده به دستم از درد دو متر رفتم آسمون اومدم پایین ...
تازه میپرسه خورد به دستت؟
پَـــ نَ پَـــ یاد گل خداداد عزیزی به استرالیا افتادم، دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم، عجب گلی بود!

تو خیابون با دوستم داشتم راه می رفتم ، یارو موتوریه گوشیمو از دستم قاپید
دوستم گفت گوشیتو دزدید ؟ گفتم پـَـــ نَ پـَــ برد سیستم عاملشو آپدیت کنه فردا میاره

به داداشم میگم سر رات داری میای یه لیوان ابم بیار بهم میگه تشنته
میگم:پـَـَـ نَ پـَـَـــ من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

رفتم مرغ فروشی به فروشنده میگم بال دارین، میگه بال مرغ؟ پـَـَـ نَ پـَـَــــ بال هواپیما، چندتا کوچه پایین تر سقوط کردیم میخوام درستش کنم!

دختره داره غرق میشه میگم دستتو بده به من میگه می خوای نجاتم بدی؟!
پَـــ نَ پـَـــ میخوام واست لاک بزنم

زنگ زدم عکاسی نوبت بگیرم واسه عکس گرفتن ، دختره گوشی رو برداشته ، میگم ببخشید خانم امروز وقت خالی کی دارید ؟ میگه واسه عکس گرفتن ؟پَـــ نَ پَـــ واسه اینکه با خونواده خدمت برسیم !!! بعد میخنده میگه 6 وقت داریم . بهش میگم قبل از 6 هم کسی نوبت داره ؟ میگه پَـــ نَ پَــــ امروز رو کلا واسه شوهر آیندم خالی کردم!

.yalda.
26th August 2011, 08:37 PM
رفتم سم بخرم واسه سوسک یارو میگه میخواین سریع بمیره؟!

پـــ نه پـــ میخوام شکنجش کنم ازش اعتراف بگیرم!![khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid]

.yalda.
26th August 2011, 08:44 PM
با دوستم سه ساعت تو صف نونوایی وایساده بودیم صف 40 متری نوبتم شده یارو میگه نون می خوای ؟

پـــ ن پـــ تا الان قطار بازی می کردیم واگن آخرم بودیم[khande][khande]

amin_745
26th August 2011, 09:11 PM
همه اینا رو کپی کردید؟
پ ن پ نشستیم مثل تو از خودمون درآوردیم[bamazegi]

.yalda.
26th August 2011, 09:15 PM
ايستك خريدم ، در باز كن رو دادم به دوستم ، ميگه : با اين بازش كنم ؟!!!

ميگم پَــــ نَ پَــــ !!! روش راست كليك كن ! اوپن ويت رو بزن ! با اينترنت اكسپلور بازش كن !![sootzadan][sootzadan][sootzadan]

.yalda.
27th August 2011, 12:21 AM
کامپیوترم یه ویروس گرفته بود رفتم کلی پول آنتی ویروس اورجینال دادم بعد سه ساعت اسکن ویروسه رو پیدا کرده پیغام داده:
آیا مطمئن هستید که می خواهید این ویروس را حذف کنید؟
پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوام ازش نگهداری کنم بزرگ بشه، بشه عصای دستم نور چشامhttp://www.en.kolobok.us/smiles/remake/lol.gifhttp://www.en.kolobok.us/smiles/remake/lol.gifhttp://www.en.kolobok.us/smiles/remake/lol.gif

.yalda.
27th August 2011, 12:23 AM
با دوستم رفتیم دکتر واسه عمل بینیش دکتر میگه میخوای بینیتو کوچیک کنی؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدیم بکوبیمش ۳ طبقه بسازی!!![khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid]

.yalda.
27th August 2011, 12:47 AM
با ماشين افتاديم ته دره يارو ميگه زنگ بزنم آمبولانس بياد؟

ميگم : پـَـَـ نــه پـَـَــــ يه مشكل درون خانوادست خودمون حلش مي كنيم[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

.yalda.
27th August 2011, 12:53 AM
داريم راه ميريم با دوستام پام پيچ خورده، خوردم زمين ميگه كمك مي‌خواي؟

ميگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ شماها خودتونو نجات بدين من اينجا ميمونم مقاومت مي‌كنم[khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid]

M.A.A.H.R
27th August 2011, 01:00 AM
پ ن پ چی هست من که هیچی نفهمیدم

.yalda.
27th August 2011, 01:03 AM
پ ن پ چی هست من که هیچی نفهمیدم

یه جور با هم بخندیمه دیگه [nishkhand]

.yalda.
27th August 2011, 01:04 AM
دراز كشيده بودم لب استخر. دوستم ميگه آفتاب مي گيري؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ با خورشيد مسابقه گذاشتيم، هر كي ديرتر بخنده برندس ![khande][khande][khande]

.yalda.
27th August 2011, 01:09 AM
سوسكه را كشتم جنازشو ورداشتم ببرم بندازم بيرون. همسرم بين راه نگاه ميكنه ميگه كشتيش؟

ميگم : پـَـَـ نــه پـَـَــــ تو راهرو خوابش برده بود دارم ميبرمش تو رختخوابش بخو ابهhttp://www.en.kolobok.us/smiles/artists/fool/nunu.gifhttp://www.en.kolobok.us/smiles/artists/fool/nunu.gifhttp://www.en.kolobok.us/smiles/artists/fool/nunu.gif

.yalda.
27th August 2011, 01:16 AM
به پسرخاله ام مي گم تب کردم ميگه: اِ؟ مريض شدي؟

مي گم پَـــ نَ پَـــ دماي بدنمو بردم بالا ببينم فنش کار ميفته يا نهsh_omomi74sh_omomi74sh_omomi74

M.A.A.H.R
27th August 2011, 01:57 AM
داريم راه ميريم با دوستام پام پيچ خورده، خوردم زمين ميگه كمك مي‌خواي؟

ميگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ شماها خودتونو نجات بدين من اينجا ميمونم مقاومت مي‌كنم
خودت میگی خودتم میخندی؟؟؟؟؟(شوخی میکنم ناراحت نشی)

.yalda.
27th August 2011, 02:09 AM
خودت میگی خودتم میخندی؟؟؟؟؟(شوخی میکنم ناراحت نشی)

پـــــــــ نـــــــــ پــــــــ جک گفتم بعدش میشنم یه بحث علمی میکنم تا یکم بار علمی مون زیاد شه [khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid]

67سونیا
27th August 2011, 05:22 PM
بدوستم میگم وقتشه که دیگه برات استین بالا بزنیم میگه یعنی زن بگیریم
پ ن پ وضو بگیریم نماز جماعت بخونیم[nishkhand]

.yalda.
28th August 2011, 12:37 AM
از خونه زنگ زدم فست فود غذا بیارن، طرف میگه بفرستم واستون؟

می گم پـَـــ نــه پـَـــ آپلود کن، لینکش رو بده، دانلود میکنم[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

.yalda.
8th September 2011, 12:14 AM
مهمون اومده خونمون مرغ عشق هامو ديده رو لوستر ميگه : مرغ عشقن اينا ؟؟؟

گفتم پـَـــ نــه پـَـــ گونه نادري از ميمون هاي بالدارن که فقط در شمال خونه ما رو لوستر زيست ميکنن ...

.yalda.
8th September 2011, 12:15 AM
رفتم دندونپزشکي به دکتره ميگم آقاي دکتر اين دندون عقلم کج دراومده ... اومدم حسابشو برسي! دکتره ميگه يعني ميگي بکشمش؟!

میگم پـَـــ نــه پـَـــ گفتم دکتري ، يکم نصيحتش کني بلکه به راه راست هدايت شه!!!!

.yalda.
8th September 2011, 12:16 AM
رفتيم کوه ... دارم چوب جمع ميکنم ... ميگه مي خواي با چوبا آتيش درست کني؟

میگم پـَـــ نــه پـَـــ ،پشت درياها شهريست قايقي خواهم ساخت ...[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

.yalda.
24th September 2011, 11:35 PM
ببینین چی پیدا کردم [khande][khande]

http://www.roozeshadi.com/wp-content/uploads/2011/09/pa-na-pa-varzeshi-1.jpg

.yalda.
24th September 2011, 11:36 PM
این که اِنده خندست[nishkhand]

http://www.roozeshadi.com/wp-content/uploads/2011/09/pa-na-pa-varzeshi-14.jpg

.yalda.
24th September 2011, 11:41 PM
http://www.roozeshadi.com/wp-content/uploads/2011/09/pa-na-pa-varzeshi-4.jpg

Rez@ee
25th September 2011, 05:01 PM
http://salijoon.info/mail/900616/photo/188025_860.jpg (http://www.salijoon.info/)

Rez@ee
25th September 2011, 05:02 PM
http://salijoon.info/mail/900616/photo/188027_496.jpg (http://www.salijoon.info/)

kamanabroo
27th September 2011, 12:27 AM
این که اِنده خندست[nishkhand]

http://www.roozeshadi.com/wp-content/uploads/2011/09/pa-na-pa-varzeshi-14.jpg

خیلی باحال بود[khande]

.yalda.
22nd October 2011, 01:42 AM
پام درد میکرد تو خیابون لنگان لنگان راه میرفتم.رفیقم میگه : پات درد میکنه؟

پـَـ نـَـ پـَـ نقش تیمور لنگ رو تو یه فیلم تاریخی بهم پیشنهاد کردن منم دارم الان تمرین میکنم!!![nishkhand][nishkhand][nishkhand]

.yalda.
22nd October 2011, 01:44 AM
داشتم با دوستم شطرنج بازی میکردم وزیرش و زدم . گفت وزیر بود ..

پـَـ نـَـ پـَـ سرباز بود لباس وزیر ها پوشیده بود اومده بود جلو نفوذ کنه شناسایی نشه[khande][khande][khande]

.yalda.
22nd October 2011, 01:54 AM
تو بستر مرگ افتادم. موقع قبض روح عزرائیل اومده میگه. شما فلانی هستید؟

میگم : پـَـ نـَـ پـَـ .

میگه خاک بر سرت دم مرگ هم دست از این مسخره بازی ها بر نمی داری...[khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid]

.yalda.
22nd October 2011, 02:03 AM
گزارشگر فوتبال میگه محمد قاضی یه بازیکن دو پاست.

پـَـ نـَـ پـَـ ما فکر کردیم چهار پاست، تازه شاخ هم میزنه![khanderiz][khanderiz][khanderiz]

.yalda.
22nd October 2011, 02:05 AM
دوش دیدم که ملایک در میخانه زدند. گل ادم بسرشتند و به پیمانه زدند.

پـَـ نـَـ پـَـ کچلی را بگرفتندوسرش شانه زدند!!![sootzadan][sootzadan][sootzadan]

.yalda.
22nd October 2011, 02:10 AM
دیشب شب اول قبرم بود. نشسته بودم بالای سر جنازم. دیدم 2 نفر یهو اومدن تو قبر.

با ترس گفتم شما ن*** و منکرین ؟؟؟

گفتن پـَـ نـَـ پـَـ کامران هومنیم اومدیم بگیم تو خودت نمره ی بیستی !!![nishkhand][nishkhand][nishkhand]

.yalda.
22nd October 2011, 02:13 AM
رفتم دانشگاه ثبت نام 1 ساعت وایسادم یارو اومده میگه شما میخوای ثبت نام کنی؟

میگم : پـَـ نـَـ پـَـ اومدم حالتو احوالتو سفید رویتو سیه مویتو ببینم بروم..[khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid]

.yalda.
22nd October 2011, 02:22 AM
تو ماشین نشسته بودیم چند تا تگرگ خورد به شیشه، دوستم پرسید تگرگه؟

گفتم پـَـ نـَـ پـَـ ابابـــیلن، رزمایش گذاشتن سلاح های جدیدشونو تست کنن[khande][khande][khande]

Sabo3eur
23rd November 2011, 10:54 AM
رفتم تست تاتر یارو گفت یه ترانه بخون، به این فکر میکردم که چی بخونم، یارو گفت داری فکر میکنی؟ گفتم پـَـــ نــه پـَـــ این قسمت خالیه اول نواره الان شروع میشه!

Sabo3eur
23rd November 2011, 11:42 AM
رفتم تو کوچه دارم ماشین می شورم همسایه مون اومده میگه ااا ماشین می شوری پـَـــ نــه پـَـــ حوصله ام سر رفته دارم با ماشینم آب بازی می کنم!!
[khande][khande][khande][khande]
یه نفر کامپیوتره خونه رو اورده واسه ویروس کشی میگه با نرم افزار ویروس کشی میکنین پـَـــ نــه پـَـــ میندازیمش تو اب جوش تا پاستوریزه شه ویروساش بمیرن
[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]
به استاد میگم لطفا کمکم کنید دارم مشروط میشم میگه نمره میخوای؟ گفتم پَـــــ نَ پَــــــ… نظر شما رو در مورد مقدار و جنس خاکی که باید بریزم تو سرم میخوام! پـَـــ نــه پـَـــ ---
رفتم دکتر خال گوشتی روی صورتمو وردارم . دکتر میگه: میخای خالتو بر داری. میگم پـَـــ نــه پـَـــ ومدم یکی دیگه بذارم اون یکی از تنهایی در بیاد
واسه استخدام رفتم یه شرکتی خانومه میگه :شما برای آگهی استخدام اومدین؟ گفتم پـَـَـ نَ پـَـَــــ اومدم بگم اصلا رو من حساب نکنین!!!!!
[tafakor][khande][entezar2]

Sabo3eur
23rd November 2011, 02:08 PM
بابام از بیرون میاد خونه... می‌بینه پشت سیستمم... می گه کامپیوتر روشن کردی؟ پـَـ نه پَــ، دکتر گفته بشین جلوی مانیتور خاموش زل بزن بهش واسه چشات خوبه!

Sabo3eur
23rd November 2011, 02:14 PM
يه پسره به دوستش میگه دارم میرم خارج . میگه باهواپیما ؟ میگه پـَـــ نــه پـَـــ پیاده میرم ثوابش بیشتره،!!!!!!!!!!!
[khande][nishkhand][tashvigh]

ریپورتر
23rd November 2011, 04:34 PM
از این به بعد تمام جک و لطیفه ها در گروه سرگرمی قرار گیرد

golden3
24th November 2011, 09:54 AM
به دوستم میگم فهمیدی مریم جدا شد؟؟؟ میگه از شوهرش؟؟؟؟؟
پَـــ نَ پَــــ چسبیده بود کف ماهیتابه کفگیر زدم جدا شد

با دوستم رفتیم باغ وحش،جلوی قفسِ شیر وایسادیم.
دوستم میگه:شیرِ؟
پَــــ نَ پَــــ… گربه اس باباش مرده ریش گذاشته!

داشتم میرفتم باشگاه وسط راه یادم اومد یه چیزی رو یادم رفته، برگشتم خونه.در زدم داداشم در رو باز کرده با تعجب میپرسه حامد تویی؟!!!نرفتی باشگاه؟
پَــــ نَ پَــــ حامد رسید من دیلیورشم…

shadmehr
2nd December 2011, 08:14 PM
یکی از مریدان مشغول صرف غذا بود که شیخ از او پرسید آیا غذا میخوری؟ مرید گفت بله.
شیخ پرسید آیا گرسنه ای؟ مرید گفت بله.
شیخ پرسید آیا پس از صرف غذا سیر خواهی شد؟ مرید گفت بله.
شیخ شمشیر برکشید و مرید را به دو نیم کرد.
سپس فرمود به خدا قسم از ما نیست کسی که اینهمه فرصت "پَ نه پَ" را ازدست دهد...

shadmehr
2nd December 2011, 08:16 PM
دیدید که هفته اول مترو برای دانشجویان مجانیه. به اون آقاهه کارتمو نشون دادم میگه کارت دانشجوییته؟ میگم پـَـ نـَـ پـَـ علامت مخصوص حاکم بزرگ میتی کومان احترام بگذارید.

shadmehr
2nd December 2011, 08:27 PM
ساعت ١١ اومدم خونه مامانم ميگه الان اومدي؟ ميگم په نه! ٢ساعت پيش اومدم الان تكرارش داره پخش ميكنه

حموم بودم، مامانم می زنه به در می گم بـــله ؟
می گه حمومی ؟
می گم نه پـَـ اینجا لندنه، صدای منو از رادیو بی بی سی می شنوید.

به بابام می گم برو تو حموم و نگا کن سوسک نباشه .. میگه دکککی .. می ترسی؟؟؟ پـَـ نـَـ پـَـ با احساساتم بازی کرده نمی خوام ریختشو ببینم

جمعه كویر بودم تو گوشیم ماسه رفته خراب شده. دیروز بردم گارانتی ، میگه گوشیتون خرابه؟ گفتم پـَـ... گفت : خفه شو بی شخصیت ، بفرمااا بیــــرون آقاااا!!! گفتم میخواستم بگم پـَـرت شدم رو رمل های كویر ، احتمالا توش ماسه رفته باشه! طرف دوساعت عذر خواهی كرده ، میگه پس آوردین درستش كنیم؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ مرگ مغزی شده آوردم اعضای قابل اهدای سالمش رو بردارین..!

رفتم خونه سالمندان عیادت پدربزرگم . مسئول سالمندان میگه شما اومدین عیادت ؟

کارگر ساختمون تو یه حادثه دستش از آرنج قطع شده بود ولی دکترا تونسته بودن پیوندش بزنن! بعد خبرنگار خوشحال رفته جای یارو میگه آقا دستتون که قطع شد خون هم اومد؟!! طرف گفت پـَـ نـَـ پـَـ دود اومد.

من 50 سالمه مریض شدم 3 تا پنسیلین زدم دراز کشیدم یارو اومده میگه واقعا مریضی. میگم پـَـ نـَـ پـَـ دارم فیلم بازی میکنم که مامانم منو فردا نفرسته مدرسه

صبح سر میز مامانم قوطی خامه رو ور داشته قیمت روش خورده 1100 میگه:1100 تومان خریدی؟میگم: پـَـ نـَـ پـَـ مدلش 1100 تازه چراغ قوه و ویبره هم داره...!

یارو عكس قهرمان پرورش اندام جهان رو دیده میگه به نظرت چیزی مصرف كرده میگم پـَـ نـَـ پـَـ فقط از شیر مادر تغذیه كرده

مامانم سفره پهن کرده بود بهش گفتم میخوای شام بیاری؟ گفت: پـَـ نـَـ پـَـ میخوام گلای سفره رو آب بدم

رفتم بقالی ، گفتم: بی زحمت یه نوشابه بدید. یارو گفت: گازدار؟ گفتم: پـَـــ نــه پـَـــ ترمزدار بده تا بتونم کنترلش کنم!

به دوستم میگم پارسال محرم گاو آوردن تو محله یارو واسش جفت پا گرفت با 1000 زورو زحمت خوابوندش زمین ..... میگه خب؟!چی کارش کردن؟!سرشو بریدن؟!؟
میگم پ نه پ دستشو گرفت یه یا علی گفتو از زمین بلندش کرد , داورم به نشونه قهرمانی دست مردرو بالا گرفتو دور میدون چرخوندشون

دارم به خواهر زادم دیکته میگم رسیده اخر خط میگه برم سر خط پ ن پ بقیشو رو فرش بنویس

به بابام زنگ زدم میگم بیا خونه رو دزد زده. میگه چیزیم برده؟ پ ن پ اومدن یه سر زدن رفتن

shadmehr
2nd December 2011, 08:58 PM
پیرزنه زنگ زده خونه میگه مامان تشریف دارن؟میگم کاریشون داشتین؟میگه پ ن پ به این بهونه میخواستم با خودت بیشتر اشنا بشم امروز کی وقتت ازاده؟

تو کلاس نشسته بودیم.استاد ما قدش کوتاه هست و از پشت میزش پیدا نیست.ی دفعه ی دختری وارد شد و سرشو از در کلاس کرد تو گفت کلاسه؟یکی از بچه ها گفت:پـَـَـ نــه پـَـَــ دستشووووووویییه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

دارم رو تردمیل میدووم یارو مبگه اینجوری میدویی لاغر کنی؟؟
میگم پـَــ نَ پـَـــ دارم واسه نقش آفرینی تو سری جدید میگ میگ آماده میشم...!!

من و داداشم دوقلوييم. در حال قدم زدن بوديم و داداشم چند متر جلوتر راه مي رفت.يارو اول داداشمو ديد بعد اومده جلوتر منو که ديد رنگش پريد.گفت شما دوقلوييد؟گفتم پـــ نــــ پــــ اجسام از آنچه در آيينه مي بينيد به شما نزديکترند.

بچه داییم به دنیا اومده.همه خوشحالن واینا.مامان بزرگم برگشته میگه حالا میخاین براش اسم بزارین؟
په نه په میخایم همینتور ولش کنیم اسمش بشه نیوفلدر.

به دوستم گفتم برو بالا نردبون چراغ و ببند گفت بچرخونمش؟
پـَـَـ نَ پـَـَــــ تو نگهشدار من نردبون و میچرخونم!

داداشی
2nd December 2011, 09:49 PM
دوستان توجه کنن

از این به بعد تمام جک و لطیفه ها در گروه سرگرمی قرار گیرد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد