PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستا گلم سریعا به دادم برسید ..........

LUCKLY
9th August 2011, 08:28 AM
[gerye]سلام دوستان اطلاعات شخصی من وپروفایل کاربریم حتی بعد از اینکه سیستمی رو که باهاش کار میکنم رو شات دون میکنم با ورود به سایت به نمایش در میاید وچون سیتم من یک سیستم عمومی هست دیگران میتونن از نام کاربر ی من سو استفاده بکنن لطفا کمکم کنید چیکار کنم تا مشکلم حل شه؟

ستاره کویر
9th August 2011, 12:43 PM
[gerye]لطفا کمکم کنید چیکار کنم تا مشکلم حل شه؟

سلام دوست عزیز ... این مشکل خاصی نداره ...!
فقط احتمالا نا خواسته یا خواسته! homPage تون رو به سایت تغییر دادین از قسمت تنظیمات internet explorer یا fireFox اگه دارین homepage رو به سایت کاربردی دیگری مثله Googleتغییر بدین ... اینجوری با باز کردن explorer اون سایت باز میشه ... [shaad]

amin_745
9th August 2011, 01:06 PM
علاوه بر مطلب فوق حتما در هنگام ترک سایت از دکمه خروج در سمت چپ بالای صفحه استفاده کنید.

بانوثریا
11th August 2011, 09:52 PM
علاوه بر مطالب بالا میتونید هیستوری و کوکی هاتون رو پاک کنید یا تو تنظیمات صفحه وبتون گزینه ایی رو تیک بزنید که فرم ها و آدرس سایت و .... رو ذخیره نمیکنه

gsrgaga
11th August 2011, 10:02 PM
از اپرا استفاده کنید و تب یا پنجره private باز کنید ctrl+shift+n [daava]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد