PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رجوع به سازمان دفعه اول

burax86
5th August 2011, 10:38 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم بدونم من که شهر دیگه ای هستم آیا بدون دادن وکالت می تونم به فرد دیگه ای فرما رو بدم ببره قسمت پذیرش بده واسم تارخ دفاع بگیره اون روز و خودم برم؟
سوال دومم اینه اگر خودم بیام تهران آیا لازمه برای انجام کارها سری اول از بقیه مخترعین مشترک تو این امر وکالت بگیرم؟
سوال سوم برای عضویت تو سازمان نخبگان چند درصد اختراع باید متعلق به من باشه؟
ایا فرم اظهار نامه رو میشه با خودکار پر کرد و تایپ نکرد؟
آیا ادعانامه حتما باید تو فرم مخصوص باشه یا میتونم خودم تایپ کنم ادعانامه و بنویسl تو یه کاغذ A4?
ممنون و عذرخواهم که طولانی شد

عرفان سلیم زاده
8th August 2011, 08:32 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم بدونم من که شهر دیگه ای هستم آیا بدون دادن وکالت می تونم به فرد دیگه ای فرما رو بدم ببره قسمت پذیرش بده واسم تارخ دفاع بگیره اون روز و خودم برم؟
سوال دومم اینه اگر خودم بیام تهران آیا لازمه برای انجام کارها سری اول از بقیه مخترعین مشترک تو این امر وکالت بگیرم؟
سوال سوم برای عضویت تو سازمان نخبگان چند درصد اختراع باید متعلق به من باشه؟
ایا فرم اظهار نامه رو میشه با خودکار پر کرد و تایپ نکرد؟
آیا ادعانامه حتما باید تو فرم مخصوص باشه یا میتونم خودم تایپ کنم ادعانامه و بنویسl تو یه کاغذ A4?
ممنون و عذرخواهم که طولانی شد

بله میتوانید!اما باید مشخصات فرد ذکر شده مستقیما در اظهارنامه ذکر شده باشد!
بله باید از تمام مخترعین وکالت نامه رسمی داشته باشید!(خودتون هم نرید بهتره!بدید یه نفر ببره تحویل بده چون حالا حالاها کار دارید!)
برای عضویت حداقل 33 درصد!اما نیازی به پیگیری برای عضویت نیست جون کسانی رو که طبق ضوابط حداقل امتیازات رو داشته باشن اتوماتیک عضوند!یه سری به بنیاد نخبگان استان خودتون بزنید!
خیر فرم اظهار نامه باید حتما تایپی باشه وگرنه نمیپذیرند...
بله میتونید در یک کاغذ a4 معمولی با رعایت ضوابط ادعا نامه اتون رو تایپ کنید!
خواهش میکنم عذر میخوام که اینقدر طول کشید...
موفق باشید![golrooz][golrooz][golrooz]

عرفان سلیم زاده
8th August 2011, 08:33 PM
http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=98889

burax86
19th August 2011, 03:38 PM
ممنون عرفان جان از جوابت راستش دیگه یکم دیر جواب دادی من خودم رفتم مدارکواونجا تحویل دادم تاریخ زدن که برای دفاع برم!
فقط یه چیزی که ذهنمو مشغول کرده اینه که من و همکاران طرح تنها اظهار نامه رو امضا کردیم!
آیا لازمه مدارک دیگیه امضا بشه؟اگه آره دقیقا کدوما؟و حالا که مدارک من دست اوناس الان مثلا اگه ادعا نامه مثلا احتیاج به امضا داره روز دفاع کارشناس گفت امضا نداره می تونم ادعانامه امضا شده رو بهش بدم جایگزین کنه؟
آها راستی عرفان جان فک کنم چون من خودم جزو یکی از مخترعینم نیازی به وکالت نباشه!سری اول که چیزی نگفتن!

عرفان سلیم زاده
19th August 2011, 03:59 PM
ممنون عرفان جان از جوابت راستش دیگه یکم دیر جواب دادی من خودم رفتم مدارکواونجا تحویل دادم تاریخ زدن که برای دفاع برم!
فقط یه چیزی که ذهنمو مشغول کرده اینه که من و همکاران طرح تنها اظهار نامه رو امضا کردیم!
آیا لازمه مدارک دیگیه امضا بشه؟اگه آره دقیقا کدوما؟و حالا که مدارک من دست اوناس الان مثلا اگه ادعا نامه مثلا احتیاج به امضا داره روز دفاع کارشناس گفت امضا نداره می تونم ادعانامه امضا شده رو بهش بدم جایگزین کنه؟
آها راستی عرفان جان فک کنم چون من خودم جزو یکی از مخترعینم نیازی به وکالت نباشه!سری اول که چیزی نگفتن!

سلام به هر حال درموقع دفاعیه که اخطار رفع نقص میدن خواهی فهمید... البته نگران نباش چون بیشتر از همه اظهار نامه مهمه و اما اینکه برگه ها رو خودت امضا کردی احتمالا این سوال براشون پیش میاد که ممکنه مورد تایید بقیه مخترعان اون وسیله نبوده! یه سر هم به تاپیک نحوه تنظیم فرم های ثبت اختراع بزن ببین با نوشته هایی که زدم همخوانی دارند یانه!http://uc-njavan.ir/images/x2mxi2oygk48j0f98ez.gif

burax86
19th August 2011, 06:31 PM
سلام به هر حال درموقع دفاعیه که اخطار رفع نقص میدن خواهی فهمید... البته نگران نباش چون بیشتر از همه اظهار نامه مهمه و اما اینکه برگه ها رو خودت امضا کردی احتمالا این سوال براشون پیش میاد که ممکنه مورد تایید بقیه مخترعان اون وسیله نبوده! یه سر هم به تاپیک نحوه تنظیم فرم های ثبت اختراع بزن ببین با نوشته هایی که زدم همخوانی دارند یانه!http://uc-njavan.ir/images/x2mxi2oygk48j0f98ez.gif
نه تنها چیزی که هممون امضا کردیم اظهارنامس بقیرو هیچی امضا نکردیم نه من نه بقیه!اگه یارو گفت امضا می خواد من این سری که میرم ادعا نامه رو با امضای همه می برم تحویلش میدم!ولی فک نکنم توصیف اختراع امضا بخواد دیگه!نه؟

عرفان سلیم زاده
19th August 2011, 06:51 PM
طبق ایین نامه اجرایی:
ماده۷ـ هر صفحه از توصيف، ادعا، خلاصه توصيف و نقشه اختراع بايد توسط متقاضي يا نماينده قانوني او امضاء گردد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد