PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیس‌بوک به هکرهای خود جایزه می‌دهد

S.A.H.A.N.D
31st July 2011, 01:33 PM
به گزارش سرویس دانش و فناوری برنا، شبکه اجتماعی فیس‌بوک برای تلاش در جذب کاربران اعلام کرد به هر یک از کاربرانی که بتواند نقاط آسیب‌پذیر سایت این شبکه اجتماعی را شناسایی کند، جایزه 500 دلاری می‌دهد.

بر اساس گزارش فیزورگ، هرچند به نظر می‌رسد این اقدام فیس‌بوک برای جلب کاربران انجام شده، اما این شبکه اجتماعی اعلام کرده که با این اقدام قصد داریم به کاربران خود نشان دهیم که امنیت سایت و اطلاعات کاربران تا چه اندازه برایمان اهمیت دارد.

ماه گذشته فیس‌بوک با دعوت از جورج هاتز معروف به "جئوهات" یکی از مشهورترین هکرهای جهان، از وی خواست تا نقاط ضعف سایت فیس‌بوک را مشخص کند. هر چند تاکنون نتیجه این آزمایش فقط بین این هکر حرفه‌ای و فیس‌بوک باقی مانده است.

master_mind
31st July 2011, 03:45 PM
جایزش کمه ارزش هک کردن نداره[bamazegi]

Mr.Engineer
1st August 2011, 12:53 AM
به گزارش سرویس دانش و فناوری برنا، شبکه اجتماعی فیس‌بوک برای تلاش در جذب کاربران اعلام کرد به هر یک از کاربرانی که بتواند نقاط آسیب‌پذیر سایت این شبکه اجتماعی را شناسایی کند، جایزه 500 دلاری می‌دهد.

بر اساس گزارش فیزورگ، هرچند به نظر می‌رسد این اقدام فیس‌بوک برای جلب کاربران انجام شده، اما این شبکه اجتماعی اعلام کرده که با این اقدام قصد داریم به کاربران خود نشان دهیم که امنیت سایت و اطلاعات کاربران تا چه اندازه برایمان اهمیت دارد.

ماه گذشته فیس‌بوک با دعوت از جورج هاتز معروف به "جئوهات" یکی از مشهورترین هکرهای جهان، از وی خواست تا نقاط ضعف سایت فیس‌بوک را مشخص کند. هر چند تاکنون نتیجه این آزمایش فقط بین این هکر حرفه‌ای و فیس‌بوک باقی مانده است.

از فیس بوک همیشه ایمیل دعوت واسم میاد یه بار رفتم واسه هفت پشتم بسه
فیس برای من دوست داشتنی نیست
جذابیت نداره
حالا بخوان یا نخوان ثابت کنن که برای اطلاعات ما اهمیت میدن
ولی من ویدونم که 100در100 دروغه چون امریکا به تمام اطلاعات آن دسترسی داره
من به ایمیلها هم اعتماد ندارم چه برسه به فیس بوک
[khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]
عشق و خانه ی من همینجاست
[esteghbal]نخبگان سرای من است[esteghbal]
[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد