PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصویر لطفا نظر خودرا در مورد اين عكس تكان دهنده بيان كنيد

SysT3M
6th January 2009, 05:14 PM
لطفا نظر خودرا در مورد اين عكس بيان كنيد

با تشكر

http://uc-njavan.ir/uploder/files/y87/dey/untitled3.JPG

امید عباسی
6th January 2009, 06:03 PM
واقعا جای تاسف داره

صبا محمدي
6th January 2009, 07:34 PM
واقعا عكس دلخراشي هست .

پیمان
7th January 2009, 08:42 AM
عکس تکان دهنده ای که هست،ولی شاید این کودک به خود می گوید که ای کاش این لاشخور بال و پر نداشت و من اون رو زنده زنده می خوردم.نمی دونم،شاید.

SK8ER_GIRL
7th January 2009, 11:53 AM
عکسی که بارها دیدم و هر بار بیشتر از قبل به خاطرش تاسف خوردم.

kamanabroo
7th January 2009, 12:09 PM
بله عکسی که بعد از هر بار دیدن روح و روانمون مکدر میشه و قلبمون دردناک که چرا باید انسانهایی اینگونه زندگی ، ببخشید زجر بکشند و از زندگی هیچی و هیچی نفهمن

به امید روزی که منجی عالم بیاد و ریشه ظلم و فساد و تبعیض رو از بین ببره.
الهی امین

Amir
7th January 2009, 07:36 PM
منم قبلان ديده بودم خيلي تاسف اوره و تكان دهنده است و جالبه كه بارها اينو ديدم كه مدعيان حقوق بشر و ازادي ؟!! براي نجان يه هموطن يا همخون يا همرنگ فيلمهاي انچناني از هيچ ميسازند و به خورد ملت دنيا ميدند كه ما چه انسانهاي فداكار و متعهد به جان و حقوق انساني هستيم و پا رو فراتر از اين حرفهاي گذشته و محبتشون از انسانها گذشته و به حيوانات هم عشق ورزي ميكنند و بارها خودم ديدم كه براي نجات يه سگ زير اوار يك تيم بسيج ميشند ...ولي اگر هزار نفر تو عراق و افغانستان و فلسطين و افريقا و... بميرند و به فجيع ترين وضع بميرند مشكلي براي دنيا و حقوق بشر پيش نمياد و و جالبه اين عكس كه يه گوشه از فقر فراگير و بي عدالتي محض تو دنياست و اين اعلام امار هاي رسمي كشوري مثل خود امريكاست كه هر امريكايي نه برابر كشورهاي جهان سوم مصرف كننده منابع و غذاست !!!! گندم توليد امريكا به علت تنظيم وضع پول و سود بازار هر ساله بايد به اب ريخته بشود .. ولي روزانه صد ها نفر تو افريقا به علت فقر بميرند بازم مشكلي پيش نمياد .. حقوق بشر تعريف و حدود خاصي داره و نقض حقوق بشر هم تعريف خاصي داره !!!

AvAstiN
7th January 2009, 10:03 PM
واقعا عكاسه حق داشته
خيلي دردناكه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد