PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر دستگاه كوچك كننده بيني جنبه علمي ندارد

poune
29th July 2011, 09:39 AM
http://konjkav.com/images/image.php?w=200&h=200&url=/images/news/bini1310931545.jpeg عجيب است كه مردم فكر مي كنند آنچه كه ماهواره تبليغ مي كند درست است

يك جراح و متخصص گوش و حلق و بيني گفت: دستگاه كوچك كننده بيني هيچ جنبه علمي ندارد.

دكتر سيد عليرضا مصباحي در گفت وگو با ايسنا ، افزود: برخي از افراد تصور مي‌كنند آنچه كه ماهواره‌ها تبليغ مي‌كنند صحت داشته و بدون عوارض هستند در حالي كه بسياري از آنها از جمله دستگاه كوچك كننده بيني هيچ جايگاه علمي ندارد.

وي با بيان اين كه تبليغات ماهواره‌اي جوان سازي صورت و كوچك كننده بيني گمراه كننده است و سبب فريب مردم مي‌شود، افزود: دستگاه كوچك كننده بيني نه تنها هيچ تاثيري روي كوچك شدن آن ندارد بلكه مي‌تواند بيني را دچارعارضه كند.

اين تبليغات جنبه علمي ندارد و مردم بايد نسبت به استفاده از آنها هوشيار باشند.

Mr.Engineer
29th July 2011, 10:49 AM
http://konjkav.com/images/image.php?w=200&h=200&url=/images/news/bini1310931545.jpeg عجيب است كه مردم فكر مي كنند آنچه كه ماهواره تبليغ مي كند درست است

يك جراح و متخصص گوش و حلق و بيني گفت: دستگاه كوچك كننده بيني هيچ جنبه علمي ندارد.

دكتر سيد عليرضا مصباحي در گفت وگو با ايسنا ، افزود: برخي از افراد تصور مي‌كنند آنچه كه ماهواره‌ها تبليغ مي‌كنند صحت داشته و بدون عوارض هستند در حالي كه بسياري از آنها از جمله دستگاه كوچك كننده بيني هيچ جايگاه علمي ندارد.

وي با بيان اين كه تبليغات ماهواره‌اي جوان سازي صورت و كوچك كننده بيني گمراه كننده است و سبب فريب مردم مي‌شود، افزود: دستگاه كوچك كننده بيني نه تنها هيچ تاثيري روي كوچك شدن آن ندارد بلكه مي‌تواند بيني را دچارعارضه كند.

اين تبليغات جنبه علمي ندارد و مردم بايد نسبت به استفاده از آنها هوشيار باشند.

منم موافقم
تبلیغات ماهواره هیچگونه ضمانتی نداره
در اصل تبلیغاته دیگه یک تجارت بی رحم
همه ی تبلیغات صحیح نیستن و برای جلب مشتری اغراق گویی زیاد میشه

gsrgaga
29th July 2011, 07:15 PM
کسی چیزی راجع به طرز کار اون میدونه چون عمل بینی اغلب پرخطره و نسبتا گران

poune
30th July 2011, 09:29 AM
کسی چیزی راجع به طرز کار اون میدونه چون عمل بینی اغلب پرخطره و نسبتا گران

من درمورد طرز کار اونا چیزی نمیدونم ولی اینو میدونم که اینها هیچ فایده ای ندارند و اگه فکر میکنید عمل بینی پر خطره بهتره با همون بینی خودتون کنار بیایید تا گول این حرفای بی خود رو بخورید.
تازه اگه بینی مشکلات و بیماری نداشته باشه برای چی اصلا عمل بشه؟

AvAstiN
31st July 2011, 08:48 PM
بینی که چربی نداره که بخواد بسوزه آخه
ظاهرا این دستگاه مثل دستگاههای کوچک کننده شکمه مکانیسمش
اون طوری که از شکل بر میاد

شفق خطبی
31st July 2011, 09:34 PM
من از یه نفر شنیده بودم نگه داشتن بینی تو مدت زیاد در یک حالت تاثیر داره ضمنا تو عمل احتمال این که اتفاق خطرناکی بیفته چه نصبتی داره

poune
1st August 2011, 10:12 AM
من از یه نفر شنیده بودم نگه داشتن بینی تو مدت زیاد در یک حالت تاثیر داره ضمنا تو عمل احتمال این که اتفاق خطرناکی بیفته چه نصبتی داره

اگه اینطوری بود که دیگه رشته جراحی پلاستیک و عمل جراحی بینی ایجاد نمی شد؟!
در کودکان بدن در حال رشده و استخوانها و غضروفهاشون در حال شکل گیری کامله شاید این اتفاق بیفته ولی در بزرگسالان نه.
هر عملی ریسک خاص خودشو داره. از جمله ریسک بیهوشی و خونریزی حین عمل و ... ولی اگر جراحی که انتخاب میکنید جراح ماهری باشه و عملتون رو در کلینیک های مجهز و مخصوص اینگونه عملها و یا بیمارستان انجام بدید ریسک هر عملی به مراتب پایین میاد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد