PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال داشتن account در فیس بوک

Maani Parvaz
28th July 2011, 10:27 PM
سلام دوستان ببخشید من کلا از فیس بوک چیزی نمیدونم, میخواستم بدونم چطوری میشه که یک account تو فیس بوک داشته باشم؟ چطوریه؟ کامل بگید ممنون میشم.

* Robo milad *
28th July 2011, 10:38 PM
سلام
فیس بوک بزرگترین پایگاه اجتماعی اینترنتیه . شما باید یه ف ی ل ت ر ش ک ن فعال کنید و به فیس بوک دات کام برید . زبان سایت رو به فارسی تغییر بدید تو همون صفحه اول میتونید راحت ثبت نام کنید . یادتون باشه ثبت نامتون برای همیشه میمونه و یه سری مشکل برای پیدا کردن شغل براتون داره

* Robo milad *
28th July 2011, 10:41 PM
سعی کنیدبا زبان انگلیسی اسم کاربری بذارید و از اسم مستعار یا بدون فامیلی استفاده کنید .

ستاره کویر
28th July 2011, 10:45 PM
سلام
فیس بوک بزرگترین پایگاه اجتماعی اینترنتیه . شما باید یه ف ی ل ت ر ش ک ن فعال کنید و به فیس بوک دات کام برید . زبان سایت رو به فارسی تغییر بدید تو همون صفحه اول میتونید راحت ثبت نام کنید . یادتون باشه ثبت نامتون برای همیشه میمونه و یه سری مشکل برای پیدا کردن شغل براتون داره

ولی فکر نکم اینقدر نا امن باشه که شما اینو بگید![tafakor]

* Robo milad *
28th July 2011, 10:48 PM
ولی فکر نکم اینقدر نا امن باشه که شما اینو بگید![tafakor]
اگه بگم 100 که کسی نمی دونه . اما پایگاهی که بدون اجازه کاربراش از عکسشون تگ برداری میکنه و ... نباید زیاد بهش اطمینان کرد . فکر کنم احتیاط لازم باشه

* Robo milad *
28th July 2011, 10:50 PM
اما درباره پیدا کردن شغل تو بعضی از مراکز مطمئنم .

NameEly
29th July 2011, 01:12 AM
سلام به دوستان گلم :
بله حقیقت داره
فیس بوک برای مسائل شغلی که پای اطلاعات در میان بیاد مشکل سازه
من این رو خیلی وقت پیش تقریبا فهمیدم ولی چه فایده یکی از دوستام قبل اون برای من با نام اصلی خودم ثبت نام کرده و حتی 1 بار هم بهش من سر نزدم
یک جورایی میشه گفت اش نخورده و دهن سوخته

Maani Parvaz
29th July 2011, 11:54 AM
حالا دوستان من با انگلیسی ثبت نام میکنم, عکس خودم رو میخواد؟ اگه از اسم مستعار استفاده کنم که مشکل شغلی نخواهم داشت, دذسته؟[nishkhand]

* Robo milad *
29th July 2011, 12:46 PM
حالا دوستان من با انگلیسی ثبت نام میکنم, عکس خودم رو میخواد؟ اگه از اسم مستعار استفاده کنم که مشکل شغلی نخواهم داشت, دذسته؟[nishkhand]
نه مشکلی پیش نمیاد . عکستون مشکلی نداره

mohsenpor
3rd October 2011, 01:02 AM
با سلام دوستان مگه فیس بوک فیلتر نیست وبرا وارد شدنش مشکل هست پس چرا همه سایتها زدن ادرس ما فیس بوک اقا من نمی فهمم پس وارد شدنش هم جرم یکی ما بی سوادو راهنمایی کنه

NameEly
3rd October 2011, 01:32 AM
با سلام دوستان مگه فیس بوک فیلتر نیست وبرا وارد شدنش مشکل هست پس چرا همه سایتها زدن ادرس ما فیس بوک اقا من نمی فهمم پس وارد شدنش هم جرم یکی ما بی سوادو راهنمایی کنه

با سلام به دوست گلم :
از وقتي پايه ي اينترنت ملي از چند روز پيش اجرا شده فيس بوك هم از كار افتاده واسه ايراني ها
چون پورت vpn از كار افتاده وقتي vpn از كار بيوفته انگاه فيس بوك ايراني توش نيست

خدا حافظ فيس بوك
سلام فيس بوك ايراني
البته فيس بوك ايراني توش هر كار بكنيد توي دسترس مراجع قضايي هستيد حواستون باشه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد