PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد یک شعبده باز به فردوسی پور!

Rez@ee
25th July 2011, 08:33 AM
http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/109112.jpg دربی را با تعداد گل،نحوه ثبت گل،تعداد کرنر وسوت داور پیش بینی می کنم!

البرز: هفته نامه” یک شنبه” به سراغ شعبده باز جوانی به نام سعید فتحی روشن رفته واین شعبده باز در گفت وگو بااین هفته نامه پیشنهاد عجیب و غریب به عادل فردوسی پور داده است .این هفته نامه نوشته که بهروز کریمی شعبده باز معروف درباره این شعبده باز جوان گفته :او کریس آنجل ایرانی ها می شود . به نوشته این هفته نامه قرار است سی دی تصویری شعبده هایش که مجوز ارشاد را دارد به زودی منتشر کند و خود این شعبده باز نیز گفته :فکر می کنم هفته اول بعد از ماه مبارک رمضان این سی دی منتشر شود
بخشهایی از مصاحبه با سعید فتحی روشن به شرح زیر است :
-الان چه آرزویی داری ؟
آرزو دارم صدا وسیما اجازه بدهد که یکی از بازیهای لیگ را قبل از بازی پیش بینی کنم .
- مگر می شود ؟
چرا نشود ؟
-اگر می شود چراانجام نداده ای؟
من چند بار اقدام کردم با عادل فردوسی پور تماس بگیرم ولی ظاهرا امکان ندارد از همین جا می گویم که اگر آقای فردوسی پور آمادگی دارند از طریق مجله شما و برنامه شان این کاررا انجام بدهم .
-دقیقا می خواهی چه کار کنی ؟
می خواهم عادل فردوسی پور یکی از بازی های لیگ را انتخاب کند .مثلا بگوید هفته ششم استقلال با پرسپولیس بازی می کند .من یک هفته قبل از بازی تعداد کرنرهای بازی ،تعداد سوت های داور ،تعدادگل ها ونحوه به ثمر رسیدن گل ها ،تعدادکارت زردها و قرمزها و تقریبا همه اتفاقات بازی را می نویسم و می گذارم زیر دست فردوسی پور . بعد از بازی او برگه را باز کند و بخواند وعددهایی که من نوشته ام را با عددهای بازی انجام شده تطبیق بدهد .

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ

Mr.Engineer
25th July 2011, 08:59 AM
http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/109112.jpg دربی را با تعداد گل،نحوه ثبت گل،تعداد کرنر وسوت داور پیش بینی می کنم!

البرز: هفته نامه” یک شنبه” به سراغ شعبده باز جوانی به نام سعید فتحی روشن رفته واین شعبده باز در گفت وگو بااین هفته نامه پیشنهاد عجیب و غریب به عادل فردوسی پور داده است .این هفته نامه نوشته که بهروز کریمی شعبده باز معروف درباره این شعبده باز جوان گفته :او کریس آنجل ایرانی ها می شود . به نوشته این هفته نامه قرار است سی دی تصویری شعبده هایش که مجوز ارشاد را دارد به زودی منتشر کند و خود این شعبده باز نیز گفته :فکر می کنم هفته اول بعد از ماه مبارک رمضان این سی دی منتشر شود
بخشهایی از مصاحبه با سعید فتحی روشن به شرح زیر است :
-الان چه آرزویی داری ؟
آرزو دارم صدا وسیما اجازه بدهد که یکی از بازیهای لیگ را قبل از بازی پیش بینی کنم .
- مگر می شود ؟
چرا نشود ؟
-اگر می شود چراانجام نداده ای؟
من چند بار اقدام کردم با عادل فردوسی پور تماس بگیرم ولی ظاهرا امکان ندارد از همین جا می گویم که اگر آقای فردوسی پور آمادگی دارند از طریق مجله شما و برنامه شان این کاررا انجام بدهم .
-دقیقا می خواهی چه کار کنی ؟
می خواهم عادل فردوسی پور یکی از بازی های لیگ را انتخاب کند .مثلا بگوید هفته ششم استقلال با پرسپولیس بازی می کند .من یک هفته قبل از بازی تعداد کرنرهای بازی ،تعداد سوت های داور ،تعدادگل ها ونحوه به ثمر رسیدن گل ها ،تعدادکارت زردها و قرمزها و تقریبا همه اتفاقات بازی را می نویسم و می گذارم زیر دست فردوسی پور . بعد از بازی او برگه را باز کند و بخواند وعددهایی که من نوشته ام را با عددهای بازی انجام شده تطبیق بدهد .

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ

خیلی جالب میشه
حالا نتیجش چی شود
اعلام نشده
ما مشتاق دیدن[esteghbal]

amin_745
25th July 2011, 11:40 AM
اگه قرار باشه پاکت بعد از بازی باز بشه حتما شعبده ای در کاره[nishkhand]

عرفان سلیم زاده
25th July 2011, 12:10 PM
طرف واقعا اگه بتونه من که مطیعش میشم![tashvigh]

reza.nori87
26th July 2011, 06:06 AM
خوب از هشت پا که کمتر نیست
شاید هم تونست
اما با فردوسی پور یه کم مشکله که راه بیاد عادل که کم نمیاره دیدی وسط بازی جر زد.

* Robo milad *
26th July 2011, 08:12 PM
مریدشم اما چاخانه

باستان شناس
26th July 2011, 09:13 PM
همین الان توی ایران نتیجه بازی رو از قبل مسابقه حتی از چند روز گذشته میشه حدس زد چون مسولین در یک میزگرد قبلا شعبده بازی خود رو کرده اند و خود مسابقه فقط و فقط برای خالی نبودن عریضه می باشد.....
شعبده باز اصلی همون مسولین پشت میز نشین باشگاه هستن[cheshmak]
خدایی اگه غیر اینه حتمن بگین......[tafakor][tafakor]

کلا در ایران کنونی شعبده بازی کاملا مرسوم می باشد و همیشه هم بوده.....[nadidan]

* Robo milad *
27th July 2011, 01:04 AM
همین الان توی ایران نتیجه بازی رو از قبل مسابقه حتی از چند روز گذشته میشه حدس زد چون مسولین در یک میزگرد قبلا شعبده بازی خود رو کرده اند و خود مسابقه فقط و فقط برای خالی نبودن عریضه می باشد.....
شعبده باز اصلی همون مسولین پشت میز نشین باشگاه هستن[cheshmak]
خدایی اگه غیر اینه حتمن بگین......[tafakor][tafakor]

کلا در ایران کنونی شعبده بازی کاملا مرسوم می باشد و همیشه هم بوده.....[nadidan]
[tashvigh][tashvigh][nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد