PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک جهت فروش اختراع در خارج...

عرفان سلیم زاده
24th July 2011, 03:14 PM
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اهالی سایت نخبگان[golrooz]
میدونم که میدونید اینکار هیچ کسی رو خوشحال نمیکنه اما به عقیده من با شرایطی که در ایران داریم میبایست اولین اختراع خودمونو بفروشیم تا برای اختراعات بعدی سرمایه لازم را برای تجاری سازی داشته باشیم.
این یک امر اجتناب ناپذیر بوده و تا زمانی که مسئولان به فکر استفاده از دستاورد های مخترعان داخلی نیفتند ادامه خواد داشت...[nadanestan]
همانطور که بعضی از شماها خبر دارین من در حال ثبت یک اختراع راجع به مبدل انرژی باد به الکتریسیته هستم که به ناچار برای این که بتونم روی پای خودم بایستم باید بفروشمش سوالاتی که دارم اینه:
1-میشه بدون ثبت اختراع در خارج یا شرکت در جشنواره های معتبر و با استفاده از شناسایی شرکت های معتبر و ایمیل زدن به انها برای اختراع مشتری پیدا کرد؟
2-متن ایمیل چگونه باید باشد (نمونه ایمیل)یا پیش نهاد یک وکیل
3- سریع ترین راه اصلا چیه چون من یکم عجله دارم
4- برای بستن قرارداد نیاز به کارت سربازی هست یا وکیل کافیه
لطفا جواب منو سریعا بدهید خواهش میکنم...[golrooz]

Admin
24th July 2011, 03:19 PM
دوست من erfan.s (http://www.njavan.com/forum/member.php?u=154579)
در خارج از کشور مثل آب خوردن اختراع شما رو سرقت می کنن یه لیوان آب هم روش ...

برید یه تحقیقاتی از اختراعات سرقتی نخبگان ایرانی بکنید که بنیاد ملی نخبگان نتونسته کاری براشون بکنه و متاسفانه وقتی اختراعشون به سرقت میره تازه میان از مجاری قانونی مورد رو پیگیری می کنن که به هیچ نتیجه ای هم نمی رسن ...

شما اگه واقعا اختراع بکنید یه درخواست بدید مطمئنا بنیاد ملی نخبگان حمایت لازم رو می کنه.

ناگفته نماند دنبال ایجاد یک همکاری دو جانبه با بنیاد ملی نخبگان هستیم که بتونیم چنین اختراعاتی رو جذب و برای حمایت به بنیاد ملی نخبگان ارسال کنیم...

عرفان سلیم زاده
24th July 2011, 03:31 PM
به هر حال من تا 15 مرداد باید یه نمونه کار ببرم و بعدش هم برم سازمان پزوهش های علمی و صنعتی که تاییدیه رو بدن.
من شما و تموم کاربران این سایت رو درک میکنم اصلا خود من مخالف دادن حق انحصاری اختراع به بیگانه ها هستم اما چه کنم که طرح های بزرگتری دارم که نیاز به سرمایه گذاری های میلیونی هستند.
اما تجاری ساز این اختراع در ایران هم امر دشواری هست اگر بخواهید بیشتر درمورد اختراع باهاتون صحبت میکنم تا خودتون ببینید تو ایران اجرایی هست حداقل تا سال دیگه...
باتشکر از توجه شما[golrooz]

Admin
24th July 2011, 03:51 PM
به هر حال من تا 15 مرداد باید یه نمونه کار ببرم و بعدش هم برم سازمان پزوهش های علمی و صنعتی که تاییدیه رو بدن.
من شما و تموم کاربران این سایت رو درک میکنم اصلا خود من مخالف دادن حق انحصاری اختراع به بیگانه ها هستم اما چه کنم که طرح های بزرگتری دارم که نیاز به سرمایه گذاری های میلیونی هستند.
اما تجاری ساز این اختراع در ایران هم امر دشواری هست اگر بخواهید بیشتر درمورد اختراع باهاتون صحبت میکنم تا خودتون ببینید تو ایران اجرایی هست حداقل تا سال دیگه...
باتشکر از توجه شما[golrooz]

شما اگه یه اختراع واقعا عملی دارید یک نمونه اش تهیه کنید و در داخل ثبتش کنید.
اگه نیاز به کمک مالی هم داشته باشید بنیاد ملی نخبگان کمک می کنه ...

در زمینه ی تجاری سازی اختراعات هم بنیاد ملی نخبگان الان تا 2 میلیارد تومن به تعاونی های دانش بنیان در راستای تجاری سازی اختراعات کمک می کنه ...

شما نحوه دریافت کمک رو بگید و نیازی که دارید من راهنمایی می کنم ...

عرفان سلیم زاده
24th July 2011, 03:56 PM
والا کمک که نه دیگه اما تجاری سازی اش تو ایران چگونه هست؟اختراع من یک نوع توربین بادی با مکانیسم کاملا جدیده.
توضیحات بیشتر رو تو پست های خصوصی بهتون میگم...
باتشکر[golrooz]

* Robo milad *
24th July 2011, 03:57 PM
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اهالی سایت نخبگان[golrooz]
میدونم که میدونید اینکار هیچ کسی رو خوشحال نمیکنه اما به عقیده من با شرایطی که در ایران داریم میبایست اولین اختراع خودمونو بفروشیم تا برای اختراعات بعدی سرمایه لازم را برای تجاری سازی داشته باشیم.
این یک امر اجتناب ناپذیر بوده و تا زمانی که مسئولان به فکر استفاده از دستاورد های مخترعان داخلی نیفتند ادامه خواد داشت...[nadanestan]
همانطور که بعضی از شماها خبر دارین من در حال ثبت یک اختراع راجع به مبدل انرژی باد به الکتریسیته هستم که به ناچار برای این که بتونم روی پای خودم بایستم باید بفروشمش سوالاتی که دارم اینه:
1-میشه بدون ثبت اختراع در خارج یا شرکت در جشنواره های معتبر و با استفاده از شناسایی شرکت های معتبر و ایمیل زدن به انها برای اختراع مشتری پیدا کرد؟
2-متن ایمیل چگونه باید باشد (نمونه ایمیل)یا پیش نهاد یک وکیل
3- سریع ترین راه اصلا چیه چون من یکم عجله دارم
4- برای بستن قرارداد نیاز به کارت سربازی هست یا وکیل کافیه
لطفا جواب منو سریعا بدهید خواهش میکنم...[golrooz]

دادش عرفان گل
اول یه موضوعی رو بگم تالا اختراع اقا روح الله قوشچیان درباره تولید الکتریسیته از باد و حرکت درختان رو مطالعه کردی؟؟؟؟؟؟؟
این اختراع مربوط به 3 سال پیشه
دوما داداش عرفان عزیز وقتی طرحی تو کشور ما قبول نشه سخته که کشورای دیگه قبول کنن . من قبلا سعی خودمو کردم .
اگه بازم سر حرف خودت هستی بدون ثبت اختراع بین المللی 100در100 طرح از اختیارت خارج میشه و نمایشگاههای خارجی جایی واسه عرضه نیست بلکه واسه نمایشه و بدون ثبت بین المللی یعنی اتیش زدن به اختراع
در اخر اگه بازم سر حرف خودت هستی امارات یه گزینه مناسبه( اینطور شنیدم )

عرفان سلیم زاده
24th July 2011, 04:00 PM
مبدل من با سیکل رفت و برگشتی کار میکنه بخاطر همین به جدید بودنش اعتقاد دارم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد