PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا شما با تک جنسی شدن دانشگاه ها موافقید<<یک نظر سنجی کلی>>

NameEly
24th July 2011, 03:31 AM
با سلام به همه ی دوستان گلم :

من دیدم بخاطر اینکه توی این سایت همه ی دوستان یا دانشجو هستند یا دوران دانشجویی رو گذراندن و به درجات عالی رسیدن و دارای فهم و کمال بالایی هستند گفتم بد نیست یک نظر سنجی از این جامعه ی اماری برای تک جنسی کردن دانشگاه ها و یا به زبان ساده تر جدا سازی مرد و زن ( یا دختر و پسر ) در دانشگاه ها راه بندازم تا نظر غالب رو در این جامعه ی اماری متوجه بشیم [cheshmak]

فقط لطفی که کنید و من رو شرمنده خودتون کنید اینکه فقط نظر بدین و توی یک پست دلیلتون رو مختصر و مفید اگه دوست داشتید بنویسید و به نظر هم احترام بزارید تا جنجالی بپا نشه[nishkhand]

[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]با تشکر [golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

Rez@ee
24th July 2011, 09:02 AM
دو ترم اول کلاس هامون جدا بود بعد هم مختلط شد به حال ما که فرقی نکرد.
اما این موضوع بار مالی زیادی داره.

Mr.Engineer
24th July 2011, 09:30 AM
من در تاپیک قبلی هم گفتم
با دانشگاه تک جنسیتی مخالفم
آیا این کار برای کم کردن مفاسد اجتماعی و مسلمون تر شدن ماست[nadanestan]
اگه اینطوریه سخت در اشتباهید
بیخیال
حالا به فرض مثال جداون کنن
همین شهر ما یک دانشگاه پیام نور و یک دانشگاه ازاد داره
اگه عملی کنن
میشه 4تا دانشگاه
و هر دانشگاه هم با حدود 400دانشجو[khabalood]آیا این به صرفه تر نیست
د رضمن چرا بهش بگیم دانشگاه میگیم مدرسه بزرگسالان[khande]
یه چیز دیگه اینو همیشه به خاطر داشته باشید که این دو جنس مخالف هیچوت نمیتونن از هم جدا باشن
درست مثل دوران مدرسه وقتی که کلاس درس تموم شد میرم دنبال دختران و البته به صورت فجیع تر
چرا
چون به هم تشنه تر میشن

غزل بارون
24th July 2011, 09:36 AM
اینکه که زن و مرد رو از هم جدا کنن به هیچ وجه قابل قبول نیست خدا ما انسان ها رو با هم آفریده اگه نمیخواست یا مردو میافرید یا زنو.جدا کردن دختر و پسر باعث میشه هیچی از هم یاد نگیریم.توی فضای دانشگاه هست که ما به بلوغ فکری میرسیم و میفهمیم با جنس مخالف چطور رفتار کنیم با هم بودنه که کار گروهی رو به ما یاد میده مثلا بچه های هنر رو از هم جدا کنن آیا کار بازیگری لنگ نمیمونه یا استعداد ها شکوفا میشه!!!این کار باور کنید جز اینکه اسم جامعه رو خراب میکنه هیچچ چیز دیگه ای در بر نداره !!!کدام کشوره که چنین کاری کنه حالا جلوی این کارو بگیرن تو خیابونم جلوی همه رو بگیرن هی مانع بشن آیا ملت پیشرفتی میکنه!!!هرگز

نارون1
24th July 2011, 10:15 AM
من با تفکیک دختر و پسر در دانشگاهها مخالفم .

وقتی که یک فرد پا به دانشگاه میذاره مسلما باید از لحاظ علمی و اجتماعی پیشرفتهایی بکند وقتی که دختر و پسر توی جامعه از هم جدا نیستند چطور باید توی دانشگاه از هم جدا باشنند . در دوران دبیرستان که دوران اوج نوجوانی و سرکشی های اون دوران است تفکیک دختر و پسر به جا و مفید است ولی در دانشگاه که فرد به بلوغ رسیده این کار معنی نداره . اگه دقت کنین بعضی بچه های ترم اولی به نوعی جو دانشگاه میگیرشون و یه کارایی می کنن ولی همین بچه ها یکی دو ترم بعد با اوضاع کنار میان و میبینن پا به یک محیط علمی گذاشتن و خودشون به رشد اجتماعی خودشون کمک می کنن . چون همانطور که در بالا گفتم در نهایت پس از اتمام تحصیل بالاخره با جنس مخالف روبرو میشه و شایدم همکار و باید طرز برخورد در اجتماع رو باید یاد بگیرن .

شاید اگه قرار باشه تفکیکی صورت بگیره پس از فارغ التحصیل شدن اوضاع بدتر از قبل بشه .[nadanestan]

F.PHYSICIST
24th July 2011, 06:04 PM
مخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا الللللللللللللللللللللللل للللللللللللللففففففففففف فففففففففففففففففم

0014
24th July 2011, 06:44 PM
http://www.uc-njavan.ir/images/b1pva0lbk89of2f2h48e.jpg

نیلوفر جوجو
24th July 2011, 11:39 PM
توی دانشگاه که دختر و پسر قاطی هستن،شاید اولش یکم راحت نباشن ولی عادی میشه واسشون
و خیلی خوبه که قاطی هستن چون باعث میشه در جامعه با مشکل کمتری مواجه بشن نسبت به کسی که هیچ برخوردی با جنس مخالفش نداشته

NeshaNi
25th July 2011, 12:36 PM
ماکه بخوایم نخوایم دانشکده های فنی دخترپسرجداهستن عادت کردیم ولی راحترم هست

بهزاد 71
2nd August 2011, 12:03 PM
سلام دوستان - بحث خوبی هست - ولی برا من فرق نمیکنه - چون رشته فنی خوندم - تا حالا هم که به سن 19 رسیدم تو دانشگاهمون دختر نبوده - ولی مخالفم - چون در صورت تک جنسیتی شدن هیچ یک از دانشجویان رشته های نظری تمایلی به درس خوندن نخواهند داشت - تمایل ورود به دانشگاه هم کم میشه - و .................

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد