PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک (تقریبا فوری)

I♥Mathematics
21st July 2011, 03:56 PM
سلام به همه شیمیدانان و شیمیخوانان [nishkhand]
آقا من رشته ام ریاضیه اما خوندن همه چیز رو ترجیح میدم به خوندن فقط ریاضی! فیزیک زیاد میخونم! ژنتیک هم همینطور! به شیمی علاقه مند هستم اما هنوز شروع نکردم! برا همین میخوام بدونم (بپرسم) کدوم کتاب برای شیمی عمومی خوبه من باهاش شروع کنم؟ [soal]
پیشاپیش دمتون گرم برای کمک

parichehr
21st July 2011, 06:03 PM
سلام به همه شیمیدانان و شیمیخوانان [nishkhand]
آقا من رشته ام ریاضیه اما خوندن همه چیز رو ترجیح میدم به خوندن فقط ریاضی! فیزیک زیاد میخونم! ژنتیک هم همینطور! به شیمی علاقه مند هستم اما هنوز شروع نکردم! برا همین میخوام بدونم (بپرسم) کدوم کتاب برای شیمی عمومی خوبه من باهاش شروع کنم؟ [soal]
پیشاپیش دمتون گرم برای کمک

سلام به شما
من نمیدونم که شما دانشجو هستید یا دبیرستانی!
اگه در سطح دبیرستان می خواید؛ یه کتاب خیلی خوب به اسم مهارت های پایه شیمی
نوشته باب مک دوئل هست که تقریبا" میتونم بگم کامله، و راجع به همه چی توضیح داده. من که خودم چند بار این کتابا رو می خوندم!
تو فهرستش مواردی مثل:
بلور ها و آب تبلور
نفت
زغال سنگ
معادله ها و فرمول های شیمیایی
کربن
اتمها و ساختار آن ها
و ... دیده میشه.

و در سطح دانشگاه، ما ترم های اول شیمی عمومی 1 و 2 نوشته ی چارلز مورتیمر و ترجمه عیسی یاوری رو میخوندیم که اگه بتونی تهیه کنید کتاب خوبیه البته در حد عمومی فقط! ولی برای شروع کافیه.

I♥Mathematics
21st July 2011, 06:27 PM
ممنون، همون دانشگاهیش رو میخوام! دم شما گرم!

HBE
21st July 2011, 06:46 PM
عجب بابا خب چرا اومدی رشته ریاضی؟!!![tafakor]

I♥Mathematics
21st July 2011, 06:53 PM
عجب بابا خب چرا اومدی رشته ریاضی؟!!![tafakor]

من ریاضی رو خیلی خیلی دوست دارم! اما دوست ندارم فقط ریاضی بخونم! برای اینکه دوست دارم اومدم ریاضی میخونم و برای اینکه دوست ندارم فقط ریاضی بخونم بقیه دروس پایه رو هم دوست دارم بخونم! [sootzadan]

HBE
21st July 2011, 06:57 PM
من ریاضی رو خیلی خیلی دوست دارم! اما دوست ندارم فقط ریاضی بخونم! برای اینکه دوست دارم اومدم ریاضی میخونم و برای اینکه دوست ندارم فقط ریاضی بخونم بقیه دروس پایه رو هم دوست دارم بخونم! [sootzadan]
آفرین به تو دانشجوی گل [tashvigh]
حالا خوشم اومد

الدهید
13th October 2012, 05:45 PM
کتاب چارلز مورتیمر برای شیمی عمومی خوبه .موفق باشی[labkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد