PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیست مدیران و همکاران جهت دعوت به تایپیک

kamanabroo
20th July 2011, 08:17 PM
مدیران و همکاران:

parichehr,DjMahdi,Only Math,Bad Sector,msd21,azarbara,MR_Jentelman,avtkurd,LaDy Ds DeMoNa,Arash.All,touraj atef,Karim1504,? ask,Sookoot,kamanabroo,*مینا*,باستان شناس,s.golgol,hossien,* Robo milad *,ElaBel,poune,e.einitabar,parichehr,amin_745,Aras h.All,avtkurd,azarbara,Bad Sector,B a R a N,parvazeh,poune,Roksana65,امید عباسی,Victor007,داداشی,غزل بارون,محسن آزماینده,Isengard,7raha7,F a t i m a,میلادزیرک,مهندس دمیا,حاج مهدی کیانی,تاری,zahrakh60,tarannom101,stormtom cat,sayed mojtaba,pixie,paarsa,omega,nourooz,NeshaNi,nameely ,MoniSoft,LOVE GOD,lanesra_2009,Hossein47,herfeh-e,hengameh,HANIKO,hani2011,gilda,ghafas
,Geek,engeneer_19,DimUs,cair3x,betsame,BEN HOR,B a H a R,atena-ati,Artmis.,amane$,ali-roustaee,Akhsham,A M S E T I S,*WIZARD*,نازخاتون,S.A.H.A.N.D,Amir,

کاربران فعال: (باکمک جناب .artmid )

*atusa*,*yas*,F.D.ASTRONOMER.PHZ,fantastic girl,masihnabizadeh,نارون1,اميروسوسن ,بــــــــی ستاره,*پدر بزرگ*

با توجه به قابلیت جدیدی که سایت داره و میشه کاربران رو به تایپیک دعوت کرد.
اینجوری دعوت کردن تمام مدیران و همکاران راحت تر میشه
البته این لیست مدیران و همکاران هست.

غزل بارون
20th July 2011, 08:23 PM
خوب الان بگیم چه موضوعاتی رو مد نظر داریم؟

kamanabroo
20th July 2011, 08:34 PM
خوب الان بگیم چه موضوعاتی رو مد نظر داریم؟

[sootzadan]
موضوعاتی رو که در نظر دارین و براش تایپیک می زنین و
می خواهین که همه مدیران و همکاران سایت رو دعوت کرده باشین که
تایپیک شما رو ببینن
می تونین لیستی رو که گذاشتم کپی کنید و در قسمت دعوت کاربران که بالای هر تایپیک هست اونجا جایگزاری=pase کنید. و دکمه تایید رو بزنید.
و با اینکار همه مدیران و همکاران یه دعوت نامه دریافت می کنند که به اون تایپیک بیان.
همینطور که الان شما دعوت شدین.

Mr.Engineer
20th July 2011, 08:45 PM
دست شما درد نکنه
واقعا کار خوبی کردید
سپاسگزارم
من هم در نظر داشتم که همچنین کاری رو انجام بدم که خوشبختانه شما زحمتش رو کشیدید.
کارو آسونتر میکنه[tashvigh][golrooz][golrooz]

Artmis.
20th July 2011, 08:55 PM
دست شما درد نکنه بابت این لیستی که تهیه کردین [golrooz]
ولی این همه کاربر فعال داریم که همکار یا مدیر نیستن مگه اونا دل ندارن که دعوتشون کنیم؟!
اینجام دیگه تبعیض قائل میشین جناب کمان ابرو ؟ [nishkhand]

kamanabroo
20th July 2011, 09:00 PM
دست شما درد نکنه بابت این لیستی که تهیه کردین [golrooz]
ولی این همه کاربر فعال داریم که همکار یا مدیر نیستن مگه اونا دل ندارن که دعوتشون کنیم؟!
اینجام دیگه تبعیض قائل میشین جناب کمان ابرو ؟ [nishkhand]

خواهش می کنم[golrooz]
ای خدا[nadanestan]

خوب من لیست همکاران و مدیران رو آماده کردم
شما لیست کاربران فعال رو آماده کنین بزارین تو همین تایپیک[sootzadan][golrooz]

باستان شناس
20th July 2011, 10:04 PM
parichehr,DjMahdi,Only Math,Bad Sector,msd21,azarbara,MR_Jentelman,avtkurd,LaDy Ds DeMoNa,Arash.All,touraj atef,Karim1504,? ask,Sookoot,kamanabroo,*مینا*,s.golgol,hossien ,* Robo milad *,ElaBel,poune,e.einitabar,parichehr,amin_745,Aras h.All,avtkurd,azarbara,Bad Sector,B a R a N,parvazeh,poune,Roksana65,امید عباسی,Victor007,داداشی,غزل بارون,محسن آزماینده,مصطفی,Isengard,7raha7,F a t i m a,میلادزیرک,مهندس دمیا,حاج مهدی کیانی,تاری,zahrakh60,tarannom101,stormtom cat,sayed mojtaba,pixie,paarsa,omega,nourooz,NeshaNi,nameely ,MoniSoft,LOVE GOD,lanesra_2009,Hossein47,herfeh-e,hengameh,HANIKO,hani2011,gilda,ghafas
,Geek,engeneer_19,DimUs,cair3x,betsame,BEN HOR,B a H a R,atena-ati,Artmis.,amane$,ali-roustaee,Akhsham,A M S E T I S,*WIZARD*,نازخاتون,S.A.H.A.N.D,

با توجه به قابلیت جدیدی که سایت داره و میشه کاربران رو به تایپیک دعوت کرد.
اینجوری دعوت کردن تمام مدیران و همکاران راحت تر میشه
البته این لیست مدیران و همکاران هست.

به نظرتون یک نفر کم نیست توی لیست ؟؟؟؟ [tafakor][tafakor][tafakor]

Artmis.
20th July 2011, 10:06 PM
*atusa*,*yas*,F.D.ASTRONOMER.PHZ,fantastic girl,masihnabizadeh,نارون1,اميروسوسن ,بــــــــی ستاره,*پدر بزرگ*

راستش بقیه رو نمیشناسم خودتون و دوستان دیگه هم یاری کنید [nishkhand]</B></B>

amin_745
20th July 2011, 10:22 PM
ایده جالبی بود ممنون از شما[golrooz]

kamanabroo
20th July 2011, 10:27 PM
به نظرتون یک نفر کم نیست توی لیست ؟؟؟؟ [tafakor][tafakor][tafakor]

چرا کم بود[soal][soal][soal][soal][soal]
من گذاشته بودمش خودم یادمه[nadidan][nadidan]
معذرت می خوام واقعا خودم جا خوردم[sootzadan][sootzadan][sootzadan]
ببخشید[khejalat][khejalat][khejalat][golrooz]

اضافه شد[sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

یه بار دیگه لیست رو چک می کنم

NameEly
20th July 2011, 10:35 PM
ای بابا نشد
ما یک باستان شناس که بیشتر توی سایت نداریم که جا افتاده

kamanabroo
20th July 2011, 11:26 PM

راستش بقیه رو نمیشناسم خودتون و دوستان دیگه هم یاری کنید [nishkhand]</B></B>

میزارم تو پست اول
دستتون درد نکنه
هر کی هم اضافه بشه باز همونجا می گذارم[cheshmak]

kamanabroo
20th July 2011, 11:27 PM
ای بابا نشد
ما یک باستان شناس که بیشتر توی سایت نداریم که جا افتاده

درست شد بابا
چرا داد می زنین حالا[nishkhand]

* Robo milad *
20th July 2011, 11:53 PM
من بیشتر دوستامو دعوت میکنم

Rez@ee
21st July 2011, 05:47 PM
کاش این اسامی یه جا نزدیک دست بود.

تووت فرنگی
30th July 2011, 10:01 AM
متشکرمممم[nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد