PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخام عضو بنیاد نخبگان بشم

LUCKLY
18th July 2011, 10:59 AM
سلام دوستان چه طوری میتونم عضو بنیاد نخبگان ایران بشم در حقیقت چه شرایطی لازمه؟

hossien
18th July 2011, 05:13 PM
دوست عزیز شما می تونید به سایت زیر مراجعه کنید.

لینک (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=76666&highlight=%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%AF+%D9%86%D8 %AE%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%86)

عرفان سلیم زاده
19th July 2011, 11:36 AM
کلا کار سختیه من اصلا پیشنهاد نمیکنم برید سراغشون اما خود بنیاد گقته که هرکس جزو لیست بنیاد باشه اتوماتیک عضو بنیاده و کافی درخواست خودشو در اون سطح بده تا بررسی کنن.
با تشکر

LUCKLY
19th July 2011, 06:43 PM
سلام دوستان ممنون از لطفت و توجهتون [esteghbal]عرفان عزیز چرا پیشنهاد میکنی که سراغش نرم در واقع من برای گرفتن بورس از دانشگاههای تاپ دنیا میخام اینکارو انجام بدم به نظرتون تاثیری داره[labkhand]

عرفان سلیم زاده
29th July 2011, 05:12 PM
سلام دوستان ممنون از لطفت و توجهتون [esteghbal]عرفان عزیز چرا پیشنهاد میکنی که سراغش نرم در واقع من برای گرفتن بورس از دانشگاههای تاپ دنیا میخام اینکارو انجام بدم به نظرتون تاثیری داره[labkhand]

در مورد گرفتن بورسیه حتما نیاز نیست که به سراغ اینا برید کافیه که یه کار نو و جالب انجام بدید تا حد اقل یه بار در تیتر رسانه های خارجی ازتون نام ببرند بعد از اون از لحاظ علمی دیگه یه ادم پیشرو به حساب میایید که هر دانشگاهی براتون سر و دست میشکونند!

LUCKLY
30th July 2011, 10:58 AM
سلام عرفان عزیز به نظرت از کجا شروع کنم در واقع در چه زمینه ای بهتر نتیجه میگیرم تورو خدا هرچی ایده دارین بذارین اینجا من شدیدا وسریعا نیازمند کمکم[afsoorde]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد