PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث میری یا نه؟

تووت فرنگی
16th July 2011, 10:07 PM
سلامممم[nishkhand]
اگه قرار باشه و موقعیتی پیش بیاد و بتونی بری خارج از کشور میری یا نه ؟؟؟[sootzadan]
لطفا همه تو نظرسنجی شرکت کنند.!!![entezar]
مرسی...[golrooz][khejalat]

amin_745
16th July 2011, 10:12 PM
خوب یه توضیحی میدادی برای مسافرت یا تحصیل یا برای اقامت دائم؟

تووت فرنگی
16th July 2011, 10:30 PM
برای دائمممممممممممممممممممممم ممممممم[tafakor]

ll
16th July 2011, 10:31 PM
البته زیاد تفاوت نداره [taajob3][taajob3][taajob3][taajob3][taajob3][taajob3][taajob3][taajob3][taajob3][taajob3][taajob3][taajob3][taajob3][nishkhand][nishkhand][nishkhand]مهم اینه که همیشه وهرجا قلبت واسه ایران بتپه حالا چه ایران باشی چه نباشی حالا میخواد مسافرتباشه یاتحصیل یا...[khoobboodan][khoobboodan][khoobboodan][khoobboodan][khoobboodan][khoobboodan][khoobboodan][khoobboodan]مهمتر از این هم اینه که واسه پیشرفت وخدمت به کشورت هر جا که هستی تلاش کنی[alaghemand][alaghemand][alaghemand][alaghemand][alaghemand][alaghemand][dooa][dooa][dooa][dooa][dooa]

B a R a N
16th July 2011, 10:35 PM
خیلی دوست داشتم بیام و بگم عمرا نمیرم، میگفتم اگه بخوام کاری انجام بدم و به جایی برسم همینجا میتونم!

ولی متاسفانه به جایی رسیدم که میبینم نمیشه!! خیلی سخته آدما تو روت ازت سوء استفاده کنن، تو چشات نگاه کنن و بگن چون من قدرتم بیشتره تو باید اطاعت کنی
خیلی سخته که با انگیزه و کلی امید یه کاری رو شروع کنی، وسطش ببینی نمیشه، پیش خودت بگی اینجا ایرانه! کار دیگه ای نمیشه کرد!

و کلی مورد دیگه، هرچند بازم تا جایی که بشه باید موند و تلاش کرد (گرچه شعار بود ولی اگه نمیگفتم رو دلم میموند)

Mr.Engineer
16th July 2011, 10:36 PM
اگه ایران منو نخواد بدون تردید میرم[entezar][entezar]
همچون استادام
[khodahafezi][khodahafezi][khodahafezi][khodahafezi][khodahafezi][khodahafezi]

Artmis.
16th July 2011, 10:38 PM
موافقم [golrooz]ولی فکر نمی کنم منظور نیلو مسافرت باشه
در این صورت کیه که نخواد بره [labkhand]
بعدم بازم که یه گزینه کم گذاشتی [nishkhand] گزینه 3 نمیدونم!
آخه هرچی نگاه می کنم رفتن از هر لحاظ به نفعمه ولی حتی فکر دوری از میهن و خونواده و همه کس و کار دیوونه م می کنه
البته تو استرالیا فامیل هم داریم ولی فامیل که پدر و مادر آدم نمیشه [negaran]اصلا بگیم من میرم بعد یه مدت اونا رو هم میارم، بازم اونجا غریب می مونی چون بقیه که هنوز ایرانن و اصولا نمی تونی همشونو با خودت ببری !
البته اگه روحیه قوی داشته باشی که بتونی این چیزا رو تحمل کنی خوب خیلی خوبه، من شخصا بسیار آدم احساساتی ای هستم
تازه هر کشوری رنگ و بوی خاصی داره، فرهنگ و تمدن مخصوص، آداب معاشرت و ... که از دوران کودکی با وجود انسان آمیخته میشه؛ سخته بخوای تو کشوری باشی که با فرهنگ و تمدنشون یه جورایی غریبی

بازم که من پرحرفی کردم [negaran] شرمنده [khejalat]

Mr.Engineer
16th July 2011, 10:40 PM
خیلی دوست داشتم بیام و بگم عمرا نمیرم، میگفتم اگه بخوام کاری انجام بدم و به جایی برسم همینجا میتونم!

ولی متاسفانه به جایی رسیدم که میبینم نمیشه!! خیلی سخته آدما تو روت ازت سوء استفاده کنن، تو چشات نگاه کنن و بگن چون من قدرتم بیشتره تو باید اطاعت کنی
خیلی سخته که با انگیزه و کلی امید یه کاری رو شروع کنی، وسطش ببینی نمیشه، پیش خودت بگی اینجا ایرانه! کار دیگه ای نمیشه کرد!

و کلی مورد دیگه، هرچند بازم تا جایی که بشه باید موند و تلاش کرد (گرچه شعار بود ولی اگه نمیگفتم رو دلم میموند)
100 در 100 باحرفات موافقم
اینجا ایران است[narahatish][entezar2]

تووت فرنگی
16th July 2011, 10:44 PM
من که حتما میرم...[shademani2]

Ezio Auditore
16th July 2011, 10:50 PM
نتایج نظر سنجی تا این لحظه واقعا جالبه ... [nishkhand]
من اگه موقعیتش پیش بیاد برای کار ، تحصیل یا به طور کلی زندگی کردن میرم خارج از کشور ، اما سعی می کنم سالی چند بار سر بزنم ایران.وقتی 20 ساله اینجا دارم " ادای زندگی کردن " رو در میارم ، موندن چه فایده ای داره؟ نمی خوام وارد بحث های 30 یا 30 بشم اما خودتون میدونید که وضعیتمون چیه ... دیگه خودتون دارید شرایط رو از نزدیک لمس می کنید ...

به هر حال ، با این اوضاع ، رفتن بهتر از موندنه

پ.ن : خواهشا پست رو پاک نکنید ، سعی کردم تا اونجایی که ممکنه سر بسته صحبت کنم که مشکلی برای انجمن پیش نیاد

تووت فرنگی
16th July 2011, 10:58 PM
نتایج نظر سنجی تا این لحظه واقعا جالبه ... [nishkhand]
من اگه موقعیتش پیش بیاد برای کار ، تحصیل یا به طور کلی زندگی کردن میرم خارج از کشور ، اما سعی می کنم سالی چند بار سر بزنم ایران.وقتی 20 ساله اینجا دارم " ادای زندگی کردن " رو در میارم ، موندن چه فایده ای داره؟ نمی خوام وارد بحث های 30 یا 30 بشم اما خودتون میدونید که وضعیتمون چیه ... دیگه خودتون دارید شرایط رو از نزدیک لمس می کنید ...

به هر حال ، با این اوضاع ، رفتن بهتر از موندنه

پ.ن : خواهشا پست رو پاک نکنید ، سعی کردم تا اونجایی که ممکنه سر بسته صحبت کنم که مشکلی برای انجمن پیش نیاد

دوست عزیز راحت باش!![nishkhand]بالاخره حق حرف زدن داریم ک!!![entezar]

Mr.Engineer
16th July 2011, 11:04 PM
دوست عزیز راحت باش!![nishkhand]بالاخره حق حرف زدن داریم ک!!![entezar]
من میگم تا حالا که نداشتیم فکر نکنم داشته باشیم و ما هم به انی نداشته ها عادت کردیم
راستی بحثو زیاد جذابش نکید چون آق مدیره الان میاد
بچه ها گونه ها تون رو سرخ نگه دارید تا که کشیده نخورررررررریم[khejalat]

تووت فرنگی
16th July 2011, 11:06 PM
من میگم تا حالا که نداشتیم فکر نکنم داشته باشیم و ما هم به انی نداشته ها عادت کردیم
راستی بحثو زیاد جذابش نکید چون آق مدیره الان میاد
بچه ها گونه ها تون رو سرخ نگه دارید تا که کشیده نخورررررررریم[khejalat]
یعنی آق مدیر هم ناعدالتی دارند؟؟!؟!؟[hoshdar][narahatish]

Mr.Engineer
16th July 2011, 11:28 PM
یعنی آق مدیر هم ناعدالتی دارند؟؟!؟!؟[hoshdar][narahatish]
خوب اینکه معلومه
آره
چون اونم از سیلی آق بزرگه میترسه
[khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande]
باور کن

تووت فرنگی
16th July 2011, 11:38 PM
خوب اینکه معلومه
آره
چون اونم از سیلی آق بزرگه میترسه
[khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande]
باور کن

ترس بازاره پَ[nishkhand]
من که نیترسمممم[esteghbal]

Mr.Engineer
17th July 2011, 01:08 AM
[tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh]
[sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan]

NeshaNi
17th July 2011, 01:34 AM
سلام

من نمیرم خارج ازکشور واسه زندگی من اینجارو ترجیح میدم بنابه دلایلی

A M S E T I S
17th July 2011, 01:44 AM
میرم.....چون.....

hossien
17th July 2011, 02:20 AM
من هم می مونم .و
درست هست خیلی مشکلات و ....... باشه اما من به شخصه نری دارم که اگر ما نتونیم اینجا کاری انجام بدیم تو خارج هم نمی تونیم . درسته که اینجا در بعضی از زمینه ها امکانات و ..... محیا نیست یا کمه اما خارزج باشه وقتی فرهنگ و .... نداشته باشیم می خواهیم چی کار کنیم .
من خودم به شخصه دوس دارم سفرهای خارجی برای نمایشگاه ها و کنفرانس ها و ... برم .
نه برای زندگی دائم.(در حال حاضر )

B a R a N
17th July 2011, 02:34 AM
درسته که اینجا در بعضی از زمینه ها امکانات و ..... محیا نیست یا کمه اما خارزج باشه وقتی فرهنگ و .... نداشته باشیم می خواهیم چی کار کنیم .

کاشکی فقط امکانات بود
وقتی کسی از جایگاهش سوء استفاده میکنه چی؟ وقتی استادی فقط به فکر منافع خودشه نه چیز دیگه، وقتی تحقیق دانشجویی ارزشی برای کسی نداره و کوچکترین کمکی نمیکنن، وقتی ...

و خیلی مورد دیگه، ولی بازم میگم باید موند
ولی اینو قبول ندارم که اگه اینجا چیزی نشیم، بقیه جاها هم نمیشیم
شاید اینجا چیزی نشدیم چون بهمون بها ندادن ...

hossien
17th July 2011, 04:24 AM
درست
بعد بها دادن در یک کشور دیگه که نه خانواده و نه دوستان و نه ....... حتی زبانم یکی نیست چه شکلی هست.باید خودمون تلاش کنیم تا دیگران درک کنن تا به ما بها بدن.
من خودم دانشجو هستم و هم کار می کنم خودمون می تونیم به کارم ارزش بدیم و بعضی ها اصلان به فکر م احترام نمی زارن یا جلوی ما نشون نمی دن.
درسته که رییس ادم کارهایی می خواد بر خلاف انتظارمون تازه در جلسات میگه خودش انجام داده و هیچ اسمی از شما نمی یاره. برای خودم خیلی اتفاق افتاده اما نا امید نشدم و باز سعی می کنم کارهای ایده ال و خوبی بدم چون فک می کنم کارم درست هست و می تونم خدمتی به جامعه کنم.
این نوع مسایل همه جا هست.

Admin
17th July 2011, 06:09 AM
من خودم اصلا نمی تونم جز ایران جای دیگه ای زندگی کنم ...

کلا وابستگی خاصی به آب و خاک دارم ...

حتی اگه ایرانم منو نخواد من ایران رو می خوام ... [cheshmak]

Rez@ee
17th July 2011, 06:57 AM
اواز دهل شنیدن از دور خوش است.
شاید با مهاجرت بشه به چیزایی رسید ولی دوتا شرط داره یکی اینکه سخت کار کنی.دوم اینکه از دست دادن خیلی چیزای دیگه براتون مهم نباشه.

با همه مشکلات موجود،هیچ برنامه ای برای ترک وطنم ندارم.

ارغنون
17th July 2011, 08:02 AM
خب من به عنوان یه آدمی که وقتی همه میگن نمیشه میگم میشه

میگم ایران

اما میدونم خیلیای دیگه هم وقتی جوون بودن (من غیر مستقیم من خیلی جوونم) میگفتن میمونن ولی رفتن چون اینجا نشد بمونن.

پس سعیمو میکنم بهتر شه اگه نشه شاید...

ضمنا چرا تو سایت همه نظر سنجیا دو حالت داره

نه مطلق

بله حتما

اصلا سوال دو گزینه ای منسوخ گشته
من فعلا به هیچ نظر سنجی ای رای نخواهم داد.

Rez@ee
17th July 2011, 08:18 AM
ضمنا چرا تو سایت همه نظر سنجیا دو فاز داره

نه مطلق

بله حتما

اصلا سوال دو گزینه ای منسوخ گشته
من فعلا به هیچ نظر سنجی ای رای نخواهم داد.

سخت می گیری ها [sootzadan]یا اره یا نه تمومه دیگه.......[bamazegi]

mohammad.persia
17th July 2011, 09:17 AM
با اینکه عاشق ایرانم
آره میرم

غزل بارون
17th July 2011, 09:25 AM
من اگه بخوام برم فقط برای ادامه تحصیل میرم و برمیگردم.چون من عاشق ایرانم هستم و اینقدر دلبستگی دارم که میدونم حتی اگه واسه تحصیل برم دلتنگش میشم.و اگه برم زودی برمیگردم من یک ایرانی هستم و عاشق ایران زیبای خودم هستم

sts92
17th July 2011, 09:36 AM
براي دائم نه هرگز نميرم اما براي كاري تفريحي تحصيلي چرا كه نه اما دائم نه
never ever

S.A.H.A.N.D
17th July 2011, 09:49 AM
منم ميرم ولي براي تفريح دائم حال نميده بموني [shaad]

نارون1
17th July 2011, 10:17 AM
من خارج از کشور رو برای تفریح یا شاید ادامه تحصیل دوست دارم ولی برای ماندن دائمی اصلا . غربت چیزی نیست که بشه صدمات روحیش رو به سادگی از بین برد . مخصوصا افرادی مثل من که وابستگی های شدیدی هم دارن .

[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

باستان شناس
17th July 2011, 10:29 AM
سلامممم[nishkhand]
اگه قرار باشه و موقعیتی پیش بیاد و بتونی بری خارج از کشور میری یا نه ؟؟؟[sootzadan]

ایرانم همه وجودم هست و هرگز بدونش زندگی هم نمیکنم چه برسه برم دور از ایران مطمنا روزی که ایرانم رو ترک کنم روزمرگم خواهد بود [golrooz]

راستش من موقعیت ادامه تحصیل در خارج کشور برام قبل از قبولی دکترا در ایران داشتم و اینکه بمونم همنجا انتخاب خودم بود و البته میدونم موقعیت خوبی بود ولی ارزش و ارمانهای در ایران محقق میشه ...ولی مطمنا برای به دست اوردن اطلاعات بیشتر و اموزش بیشتری مطمنا خواستارم ولی برای موندن اصلا !

چند ماه دیگه هم برای ی پروزه مربوط به رشتم از کشور خارج میشم و البته برمیگردم که هر چی بلد شدم برای کشورم هزینه کنم.....

majid71
17th July 2011, 10:37 AM
سلامممم[nishkhand]
من نظرات را خواندم بعضی ها از بیکفایتی بالا دستی ها و اوضای نابسامان کشور ناراضی بودند ولی به نظر من این مشکلات زمانی تموم میشه که ما اجازه ندهیم ادم های بی کفایت ونالایق روی کار بیان و...
وقتی همه ی نخبگان سودای رفتن رو دارن و کشور رو از نخبگان خالی میکنند انسان های بیسواد و نا لایق امور را در دست میگیرند ، این وظیفه ی ماست که نگذاریم یک گروه ادم بیسواد وبیکفایت به جای ما نخبگان امور را در دست بگیرند .(ما باید نسل بعد خودمان را نجات دهیم)

majid71
17th July 2011, 10:38 AM
نمیرم.
چون حس میکنم کار نا تمومی دارم.

Mr.Engineer
17th July 2011, 11:08 AM
[bihosele][bihosele][narahatishadid]

0014
17th July 2011, 11:25 AM
انشالا دفعه ي بعد از كانادا كانكت ميشم!!![nishkhand][nishkhand][nishkhand]

!nesa
17th July 2011, 11:42 AM
کور شود هر آنکه نتواند...

آره من میرم[esteghbal] ولی یه روزی دوباره برمیگردم به خاطر اینکه عاشق خود ایرانم.

!nesa
17th July 2011, 11:47 AM
آره من میرم[esteghbal] ولی یه روزی دوباره برمیگردم به خاطر اینکه عاشق خود ایرانم.

!nesa
17th July 2011, 11:52 AM
کور شود هر آنکه نتواند...

!nesa
17th July 2011, 12:03 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهاجران عزیز
بچه ها من شرمنده ام واسه ارسالای اشتباهیم من کلا قاط زدمexcuse me [golrooz]

dousty
17th July 2011, 12:16 PM
من دوست دارم برم و با یه کوله بار اطلاعات بدرد بخور برگردم و به ایرانم خدمت کنم
ایران خونه ی ماست هیچ کجای دنیا خونه خودمون نمیشه

تووت فرنگی
17th July 2011, 12:38 PM

آخیــــــــــــــــــ به زور میخواید [nishkhand]
من کاری به خاک و هوا و ... ندارم [nishkhand][khande] میگم کلا همه چی بده!!!!....

(به علت مغایرت با قوانین سایت ویرایش شد ، لطفا رعایت کنید)[gooshnakardan]

dousty
17th July 2011, 12:47 PM
آخیــــــــــــــــــ به زور میخواید [nishkhand]
من کاری به خاک و هوا و ... ندارم [nishkhand][khande] میگم کلا همه چی بده!!!!....
کمکم داره30یا30 میشه
آخه از کجا معلومه کشور مقصد خوب باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تووت فرنگی
17th July 2011, 12:50 PM
[bihosele][bihosele][narahatishadid]
درکت میکنممممممممممممممممممم[entezar2]

Mr.Engineer
17th July 2011, 01:02 PM
من دوست دارم برم و با یه کوله بار اطلاعات بدرد بخور برگردم و به ایرانم خدمت کنم
ایران خونه ی ماست هیچ کجای دنیا خونه خودمون نمیشه

اینکه هیچ جای دنیا مثل خونه آدم نمیشه درسته
ولی به شرطی که خونه ی آدم مثل خونه ی دکتر نمیا افشار > ساختمان پزشکان نشه

Mr.Engineer
17th July 2011, 01:17 PM
درکت میکنممممممممممممممممممم[entezar2]
[khejalat][khejalat][khejalat][khejalat][khejalat][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]
م------------ر----------س----------------ی

محسن آزماینده
17th July 2011, 02:10 PM
من شديدا دنبال موقعيت هستم كه برم

تووت فرنگی
17th July 2011, 02:55 PM
[khejalat][khejalat][khejalat][khejalat][khejalat][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]
م------------ر----------س----------------ی
خواهش میکنم دوست من [khoobboodan]

sadeqo
17th July 2011, 03:05 PM
[khande]

چرا همه فکر میکنن با خارج رفتن میتونن پیشرفت کنن یا یه همچین حسی رو بگیرن مگه خود همونا همشون آدم حسابی میخوان باشن یا شدن [soal]

Mr.Engineer
17th July 2011, 03:28 PM
[khande]

چرا همه فکر میکنن با خارج رفتن میتونن پیشرفت کنن یا یه همچین حسی رو بگیرن مگه خود همونا همشون آدم حسابی میخوان باشن یا شدن [soal]
خوب عزیز جون یه مثال خوب برات دارم
همین سریال ساختمان پزشکان رو نگا کن
ببین چیزی ازش میفهمی
همین دکتر نمیا که هیچکدومشون دکتر قبولش ندارن
اگه بیاد و مطبشو از اون ساختمون به ساختمون دیگه که یه خورده فقط یه خورده برای کاراش ارزش قائل باشن چقدر میتونه پیشرفت داشته باشه
یا اصلا مطبشو بیخیال
خونه و خانوادشو[entezar]
با فکر میکنی اگه همینطور مستاجر خونه پدرش بمونه و پیشرفت که هیچ لحظه ای شادی میبینه میبینی چقدر داره تحقیر میشه چقدر داره سرکوب میشه[esteress]
حالا خودت نتیجه گیری کن که چرا بعضی وقتها رفتن بهتر از نرفته
من هم اینجا خانم رو دوست دارم ولی اگه نشه چی باید بشه[bietena][bietena][bietena]

Mr.Engineer
17th July 2011, 03:33 PM
خواهش میکنم دوست من [khoobboodan]
خواهش میکنم
راستی این بیچاره گناه داره اونو هم باخودت ببر
http://oshelam.persiangig.com/image/zarde%20kochik/chaseupssmiley.gifطفلی گناه داره خسته میشه

2kHtaRaK
17th July 2011, 04:46 PM
[cheshmak]میرم

F.PHYSICIST
17th July 2011, 05:00 PM
man mogheiatesh ra daram ke beram valy in kar neiazmande pardakhte hazineie balaiy hast

ریپورتر
17th July 2011, 05:16 PM
والا من که میرم اما یک نکته ای هم هست اگر برم دوستای باحالم رو چکار کنم دیگه سوژه ندارم شاد بشم[nishkhand]مگر اینکه خارج بیاد اینجا[nishkhand][khande]

میلادزیرک
17th July 2011, 05:33 PM
برای موقت میرم تا علم و تجربه کسب کنم ولی برای همیشه نه.

باستان شناس
17th July 2011, 06:49 PM
والا من که میرم اما یک نکته ای هم هست اگر برم دوستای باحالم رو چکار کنم دیگه سوژه ندارم شاد بشم[nishkhand]مگر اینکه خارج بیاد اینجا[nishkhand][khande]

پس نتیجه میگیرم تو هیچ جا نمیری ور دل خودمون هستییییییییی [nishkhand][nishkhand]
غیر اینه؟ [tafakor][tafakor][tafakor][khanderiz][khanderiz][khanderiz]

ریپورتر
17th July 2011, 08:47 PM
پس نتیجه میگیرم تو هیچ جا نمیری ور دل خودمون هستییییییییی [nishkhand][nishkhand]
غیر اینه؟ [tafakor][tafakor][tafakor][khanderiz][khanderiz][khanderiz]
آره دیگه نتیجه این میشه من عین سیریش اینجا چسبیدم[nishkhand]

NameEly
17th July 2011, 09:22 PM
من احتمال 100 درصد کارشناسیم رو بگیرم میرم از ایران
مخصوصا با این شرایط حاکم بر روی ایران
خدا رو شکر سربازی هم که یک اموزشی دارم
به ایرانی بودم افتخار می کنم به ایران داریوش افتخار می کنم ولی ایران الان جای موندن نیست

UniverCell
18th July 2011, 09:52 AM
من احتمال 100 درصد کارشناسیم رو بگیرم میرم از ایران
مخصوصا با این شرایط حاکم بر روی ایران
خدا رو شکر سربازی هم که یک اموزشی دارم
به ایرانی بودم افتخار می کنم به ایران داریوش افتخار می کنم ولی ایران الان جای موندن نیست

داداش من ایران الان بهترین جای زندگیست خارچ نرفتی ببینی چه خبره . یه جوری خر تو خره که فکرش رو هم نمی تونی بکنی.برو خدات رو شکر کن که تو ایران به دنیا امدی.تازه زیادی هم این داریوش رو بزرگ نکن . یه جوری میگی داریوش هر کی ندونه فکر میکنه ایشون کی بودند.اینقدر به شعور ملت توهین نکنین

kab
18th July 2011, 10:10 AM
سلام

تاپيك جالبي بود و ممنونم كه بنده رو هم دعوت كرديد

خب حقيقت اينه كه بعد از داستان هاي زياد و .... حدود دو ماه ديگه ميرم

شايد براي هميشه

سا را
18th July 2011, 10:41 AM
اگه برای مسافرت یا تحصیل باشه یا حداقل ی چند سالی موقت برای زندگی آره میرم
اما برای همیشه هرگز دل کندن از ایران وطنم امکان نداره حالا می خواد هر چقدر هم شرایط سخت باشه
چه از لحاظ سیاسی چه اقتصادی و خیلی موارد دیگه من عاشق این آب و خاکم به ایرانی بودنم به کشورم افتخار میکنم

*alien*
18th July 2011, 11:28 AM
برای تحصیل میرم ام برای همیشه نه

azarbara
18th July 2011, 11:33 AM
ماه پیش بود که خواستند نرفتم
و هیچگاه هم نمیرم...
زنده باد ایران

باستان شناس
18th July 2011, 11:41 AM
داداش من ایران الان بهترین جای زندگیست خارچ نرفتی ببینی چه خبره . یه جوری خر تو خره که فکرش رو هم نمی تونی بکنی.برو خدات رو شکر کن که تو ایران به دنیا امدی.تازه زیادی هم این داریوش رو بزرگ نکن . یه جوری میگی داریوش هر کی ندونه فکر میکنه ایشون کی بودند.اینقدر به شعور ملت توهین نکنین

دوست عزیز به نظرتون یاد کردن از مفاخر قبلی ایران توهین به شعور ملت هست ؟؟؟

ایران به خاطر رشادت و پایمردی این عده هست
....اریو برزن چی ؟ ایشون رو می شناسید دوست عزیز....

به نظرت ارج و ارزشگذاری بر رادمردانی که جزیی از تاریخ کشورت هستن بزرگ کردن اوناست !!

ممنون بشم بهم پاسخ بدید؟؟؟؟/[golrooz][cheshmak]

NameEly
18th July 2011, 12:00 PM

ببخشید دوست گلم شما خودتون کدوم کشور ها رو رفتید که اینجور با اعتماد بهم ریختگی کشور های دیگه رو از ایران بیشتر می دونید ؟
من به ایرانی بودن خودم افتخار می کنم
صلح جهانی رو داریوش پایه گزارش بود , داریوس انسان بودن رو به جهان نشان داد
توی همون سازمان بین الملل ایران را به عنوان اریایی و داریوش ابتدا شناختن
من دارم از پارس صحبت می کنم نه فارس
ببخشید کی به شعور مردم توهین کرد ؟ شما بزرگانی چون داریوش , فردوسی ( رستم ) , مولانا , حافظ , سعدی , ................... را با چه کسانی می خواین مقایسه کنید ؟
من به ایران الانم افتخار نمی کنم چون چیزی برای افتخار برام نذاشته ولی هر جای دنیا هم برم می گم من از سرزمین پارس هستم فرزند پارس نه فارس

من منتظر جواب شما هستم

sheri khoshgele
18th July 2011, 12:30 PM
درسته همه ی نخبه های ما از ایران میرن ولی من اگه یه روزم بتونم برم میرم تحصیل میکنم و بر میگردم.
و تلاش میکنم کشورمو بسازم.کشور های خارجی بنیاد خانواده ندارن و اگه الانم ایران از اونا داره میاد پایین تر به خاطر غرب گرایی جووناشه.من عاشق ایرانم و فقط میدونم تو مماکت خودم امنیت بیشتری دارم.
و به تاریخ کشورم افتخار میکنم.

UniverCell
18th July 2011, 12:48 PM
دوست عزیز بنده به کشورهای همچون ویتنام. هندوستان.المان.فرانسه.روسی .بلاروس.فنلاند.مالزی.انگلی رفتم.اقامت دایم را هم از کشور چین دارم. ایران الان به خاطر ملیونها شهیدیست که8سال به خاطر الان ما جنگیدند.به حرمت خون انهاست که ما هنوز ایستاده ایم.چرا حرفی از شهدا نمی زنید یادی از انان نمی کنید.

NameEly
18th July 2011, 01:23 PM
شما چند سالتونه ؟
خوب این همه کشور رفتین بهم ریختگی کشور ما رو از اونها کمتر می دونید ؟!!
میشه چندتا از بهم ریختگی اون کشور ها رو بگید که ایران رو بهتر میدونید ؟
من خون شهیدان رو زیر پا نزاشتم اون ها هم جایگاه خودشون رو دارند و بی احترامی به اونها نکردم دستشون رو هم میبوسم
پس واقعا راسته که سال 2012 دنیا به پایان میرسه
فقط من متوجه نمی شوم چرا افراد بزرگی که نفرات اول کنکور هستن سر از امریکا در میارن
استادان دانشگاه به خارج کشور میرن
سوریه که 5 میلیار دلار کمکش می کنه ایران پرچم ایران رو اتیش میزنه ؟

master_mind
18th July 2011, 01:33 PM
سلام
اگه واسه ی تحصیل باشه میرم اما واسهی زندگی ایران به همه جا ترجیح میدم.[esteghbal]

تووت فرنگی
18th July 2011, 01:46 PM
دوستان هرکي ي نظري داره،من خودم عاشق ايرانم ،عاشق 4فصل قشنگمون،عاشق تاريخ غرور آفرينمون،عاشق همه چي!اما ي اتفاقاتي آدم ميبينه که به خودش ميگه کجا اين دولت جمهوريه اسلاميه،کجاش عدالت هست!!![negaran]آدمو ...فرض ميکنند،به آدم توهين ميشه!نميگم تو کشورهاي ديگه اينا نيست هست ولي ادعا مسلموني ندارند...

UniverCell
18th July 2011, 04:40 PM
شما چند سالتونه ؟
خوب این همه کشور رفتین بهم ریختگی کشور ما رو از اونها کمتر می دونید ؟!!
میشه چندتا از بهم ریختگی اون کشور ها رو بگید که ایران رو بهتر میدونید ؟
من خون شهیدان رو زیر پا نزاشتم اون ها هم جایگاه خودشون رو دارند و بی احترامی به اونها نکردم دستشون رو هم میبوسم
پس واقعا راسته که سال 2012 دنیا به پایان میرسه
فقط من متوجه نمی شوم چرا افراد بزرگی که نفرات اول کنکور هستن سر از امریکا در میارن
استادان دانشگاه به خارج کشور میرن
سوریه که 5 میلیار دلار کمکش می کنه ایران پرچم ایران رو اتیش میزنه ؟

بنده 24 سالمه
بهم ریختگی کشورهای اورپایی
1-بعد از ساعت 9 شب کسی که بیرون از خونه میره 30 درصد احتمال کشته شدنش رو باید در نظر بگیره اگر زن باشه 70 درصد احتمال تجاوز رو باید در نظر بگیره.
2-فروش صلاح گرم در همه جا حتی بقالیها
3-بودن باندهای زیر زمینی خرابکار
3-بودن مافیا در همه کشورهای اورپایی
4-به گفته خودشون 44 درصد پلیسها رشوه میگیرند و یا فساد اخلاقی دارند.فکرش رو بکن مامور قانون مشروب بخوره .
5-ممنوعیت ازادیهای مدنی
6-نبود امنیت روانی و کافی در ظهرها
تازه اخر الزمان را هم خدا تعین میکند کی باشد.اینها انقدر احمقن که میخوان با چند تا پیشرفت علمی خدا رو حذف کنن کعبه رو نشانه رفتند که به محض ظهور امام رو ترور کنند ببین چقدر احمق هستند حبابهای روی اب رو دیدی که توشون خالی هستش اینها مثل حبابها هستند. یعنی هیچی نیستند

UniverCell
18th July 2011, 04:45 PM
دوستان هرکي ي نظري داره،من خودم عاشق ايرانم ،عاشق 4فصل قشنگمون،عاشق تاريخ غرور آفرينمون،عاشق همه چي!اما ي اتفاقاتي آدم ميبينه که به خودش ميگه کجا اين دولت جمهوريه اسلاميه،کجاش عدالت هست!!![negaran]آدمو ...فرض ميکنند،به آدم توهين ميشه!نميگم تو کشورهاي ديگه اينا نيست هست ولي ادعا مسلموني ندارند...

برین به همین روزی که هم دارین شکر کنین به خدا نمی دونین تو اورپا چه خبره چه کارها که نمی کنن چه جنایتها که مرتکب نمی شوند. عدالت زمانی برقرار میشه که مهدی موعود ظهور کنه
ببین کشور ما با این همه شعار اسلام خواهی اینطوری هستش ببین اونا که هیچ شعاری ندارند چه جورییند

NameEly
18th July 2011, 06:25 PM
کاش اینطور باشه و ایران بهشت باشه در برابرشون

بانوثریا
18th July 2011, 09:12 PM
سلام
نمیرم.من از شهر خودم نمیرم حالا برم یه کشور دیگه[nishkhand]
اینجا هیچی نداشته باشم دوستان و خاطرات زیادی دارم کسانی هستند که دوستشون دارم و نمیخوام ازشون جدا شم

hadi elec
18th July 2011, 09:21 PM
واقعا تصمیم گیری خیلی سخته
من یه زمانی میگفتم اگر از اسمون سنگم بباره جایی نمیرم
ولی الان نظرم این نیست
مهم نیست که اینجا باشم یا جای دیگه
مهم اینه که هر جا هستم ایرانی باشم[hoshdar]
و به فکر ایران و ایرانی باشم
و همیشه نگام به سمت محل تولد و مبدا خودم باشه
.
.
.
.
تکبیر[tashvigh]

Me121
18th July 2011, 09:41 PM
کاش اینطور باشه و ایران بهشت باشه در برابرشون

نه میشه گفت اینجا بهشته نه اونجا ... اصلا کجا رو میشه گفت بهشت ؟همه ی جامعه ها به نسبت فرهنگی که داشتن و دارن ، درگیر مسائل خاص خودشونن
من میگم اونجایی باید زندگی کرد که بتونی آرامش داشته باشی آرامشم که فقط به جامعه نیست به خونواده و کنار کسایی بودنه که واقعا دوسشون داری و کلا جایی که بهش تعلق داری ...
من به شخصه حاضر نیستم از خونوادم یا ایران اونم دائم برم
ولی برای پیشرفت یا تکمیل تحصیلات چرا که نه ولی میگم بازم دائم نه

gsrgaga
18th July 2011, 09:59 PM
دوست دارید اگه برید چند ساله باشید که برید برای همیشه مثلا

* Robo milad *
18th July 2011, 10:02 PM
میرم - اگه واسه پیشرفت علم خودم باشه

مسافر007
19th July 2011, 11:09 AM
سلام.راستش دوست دارم برم اما فقط برای تحصیل نه برای همیشه[khanderiz]

عرفان سلیم زاده
19th July 2011, 11:32 AM
من میرم!
ببینید ایران عشق منه اما تاوقتی که همه تصمیم به اباد کردنش نگیریم هیچ اتفاقی نمی افته...

S h a D o w
19th July 2011, 11:37 AM
بله

به زودی
خواهم رفت

warrior
19th July 2011, 03:00 PM
با سر میرم....
چرا که نه...
[nishkhand]

HBE
19th July 2011, 11:56 PM
من اگه میخواستم برم تلان اینجا نبودم

draz
20th July 2011, 01:15 AM
سلام به همه
من توی برنامه ام هست که ی دور دنیا برم برای تجربه اندوزی [golrooz][golrooz][tafakor]

باستان شناس
20th July 2011, 08:38 AM
بنده 24 سالمه
بهم ریختگی کشورهای اورپایی
1-بعد از ساعت 9 شب کسی که بیرون از خونه میره 30 درصد احتمال کشته شدنش رو باید در نظر بگیره اگر زن باشه 70 درصد احتمال تجاوز رو باید در نظر بگیره.
2-فروش صلاح گرم در همه جا حتی بقالیها
3-بودن باندهای زیر زمینی خرابکار
3-بودن مافیا در همه کشورهای اورپایی
4-به گفته خودشون 44 درصد پلیسها رشوه میگیرند و یا فساد اخلاقی دارند.فکرش رو بکن مامور قانون مشروب بخوره .
5-ممنوعیت ازادیهای مدنی
6-نبود امنیت روانی و کافی در ظهرها
تازه اخر الزمان را هم خدا تعین میکند کی باشد.اینها انقدر احمقن که میخوان با چند تا پیشرفت علمی خدا رو حذف کنن کعبه رو نشانه رفتند که به محض ظهور امام رو ترور کنند ببین چقدر احمق هستند حبابهای روی اب رو دیدی که توشون خالی هستش اینها مثل حبابها هستند. یعنی هیچی نیستند

مطمن هستید این موارد در ایران وجود نداره ؟ [taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob]

مطمنا دوست عزیز شما از امار های رسمی خود وزارت کشور و انجمن های خصوصی کشور متاسفانه بی اطلاع هستید....[negaran][taajob][esteress]

دوست عزیز من ساعت سه عصر از محل کارم اومدم بیرون سه نفر با چاقو منو تهدید کردن روبرو شدم[nadidan]
همین چهارشنبه هفته گذشته درست در مرکز شهر در روز روشن ....
خدا شب رو بخیر کنه ....[esteress][esteress][esteress]

متاسفانه مثل اینکه چند مدتی هست قضاوت کردن و در جایگاه قاضی قرار گرفتن در سایت مد شده ؟

دوست عزیز مافیا مواد مخدر در شرق ایران داره غوغا میکنه و مافیا قاچاق آثار تاریخی و فروش اونا به کشورهای عربی سر به فلک کشیده .؟؟؟[negaran][negaran][negaran][nadidan][nadidan][nadidan]
.شما خبر از این امارهای در داخل ایران دارید و یا فقط دلخوش اخبار کذب داخلی هستید؟

مطمنا با رفتن به دیگر کشورهای دیگه باعث نمیشه که هر وصله ای به اونا چسباند و خودمون رو مبرا کنم و بگیم بله ! ما پاک هستیم و اونا گناهکار و کافر ....
دوست عزیز مطمنا همیشه راه خلاف و اشتباه رو کافر طی نمیکنه ....شاید خود ما هم بریم ..مایی که فکر میکنم بهترین هستیم......با چه ضامتی میگم ما خوبیم و بقیه بد....؟؟؟؟

میگه توی ایران مشروب خواری رایج نیست ؟[negaran][negaran][negaran]

نبود امنیت روانی در ظهر ها رو معنی اش رو درک نکردم ؟؟.....یعنی چی؟ [soal]

مطمنا دوست عزیز همیشه خرافات و اطلاع نداشتن از مفاخر گذشته باعث میشه که ما گاهی خودمون رو کوچک کنیم و این درست نیست ....
من نمیگم همه مورخ و تاریخدان بشن... ولی در حد نیاز از تاریخ ملی خودش و نیاکان خودش در اطلاع باشن تا جلوی همین اجنبی ها که خودتون میگید بتونید از کشورت دفاع کنی....

رمز موفقیت
دانستن و اطلاع کمی در مورد کشورت و نیاکانت و همه گذشته خودت و اطلاعات مدرن روز هست تا بتونی مقابل همین کشورها از خودت و گذشته خودت دفاع کنی.....[tashvigh][tashvigh][tashvigh]

UniverCell
20th July 2011, 08:48 AM
مطمن هستید این موارد در ایران وجود نداره ؟ [taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob]

مطمنا دوست عزیز شما از امار های رسمی خود وزارت کشور و انجمن های خصوصی کشور متاسفانه بی اطلاع هستید....[negaran][taajob][esteress]

دوست عزیز من ساعت سه عصر از محل کارم اومدم بیرون سه نفر با چاقو منو تهدید کردن روبرو شدم[nadidan]
همین چهارشنبه هفته گذشته درست در مرکز شهر در روز روشن ....
خدا شب رو بخیر کنه ....[esteress][esteress][esteress]

متاسفانه مثل اینکه چند مدتی هست قضاوت کردن و در جایگاه قاضی قرار گرفتن در سایت مد شده ؟

دوست عزیز مافیا مواد مخدر در شرق ایران داره غوغا میکنه و مافیا قاچاق آثار تاریخی و فروش اونا به کشورهای عربی سر به فلک کشیده .؟؟؟[negaran][negaran][negaran][nadidan][nadidan][nadidan]
.شما خبر از این امارهای در داخل ایران دارید و یا فقط دلخوش اخبار کذب داخلی هستید؟

مطمنا با رفتن به دیگر کشورهای دیگه باعث نمیشه که هر وصله ای به اونا چسباند و خودمون رو مبرا کنم و بگیم بله ! ما پاک هستیم و اونا گناهکار و کافر ....
دوست عزیز مطمنا همیشه راه خلاف و اشتباه رو کافر طی نمیکنه ....شاید خود ما هم بریم ..مایی که فکر میکنم بهترین هستیم......با چه ضامتی میگم ما خوبیم و بقیه بد....؟؟؟؟

میگه توی ایران مشروب خواری رایج نیست ؟[negaran][negaran][negaran]

نبود امنیت روانی در ظهر ها رو معنی اش رو درک نکردم ؟؟.....یعنی چی؟ [soal]

مطمنا دوست عزیز همیشه خرافات و اطلاع نداشتن از مفاخر گذشته باعث میشه که ما گاهی خودمون رو کوچک کنیم و این درست نیست ....
من نمیگم همه مورخ و تاریخدان بشن... ولی در حد نیاز از تاریخ ملی خودش و نیاکان خودش در اطلاع باشن تا جلوی همین اجنبی ها که خودتون میگید بتونید از کشورت دفاع کنی....

رمز موفقیت
دانستن و اطلاع کمی در مورد کشورت و نیاکانت و همه گذشته خودت و اطلاعات مدرن روز هست تا بتونی مقابل همین کشورها از خودت و گذشته خودت دفاع کنی.....[tashvigh][tashvigh][tashvigh]

بابت گفتن ناگفته های کشور ممنون

باستان شناس
20th July 2011, 08:57 AM
دوست عزیز بنده به کشورهای همچون ویتنام. هندوستان.المان.فرانسه.روسی .بلاروس.فنلاند.مالزی.انگلی رفتم.اقامت دایم را هم از کشور چین دارم. ایران الان به خاطر ملیونها شهیدیست که8سال به خاطر الان ما جنگیدند.به حرمت خون انهاست که ما هنوز ایستاده ایم.چرا حرفی از شهدا نمی زنید یادی از انان نمی کنید.

مطمنا شما که سفر کرده اید به این کشورها ؟...خوبی های اونا رو هم دیده اید ..درسته؟
کشور چین و روسیه...چه جالب کشورهایی که بلای جون ایران من شدن هر چی ایران تا الان این وضع رو داره به خاطر زیاده طلبی های این دو کشور هست....

دوست عزیز ایران من مطمنا با میلیون های شهیدی که از ابتدای تاریخ تا همین الان نثار کرده زنده و استوار باقی مونده یاد همه اونا تا همیشه باقی خواهد ماند و در این شکی نیست !

ایا ادامه راه شهیدان و تحقق ارمان های اونا چقدر در این زمان فعلی با توجه به عنوان دولت مهیا شده .....[negaran]

این به درستی میگم شهید اریو بزرن هخامنشی ....فرماندهی که جون خودش و خواهرش رو برای ایران داد تا اسکندر مقدونی نتونه وارد ایران بشه به نظرت ارزش چقدره ؟؟؟؟
اینا هم شهید هستن و کسانی که 8 سال زیر اتش عراق ایستادند هم شهید هست ....همه اونا ایران رو با دست و قلب حاکی از عشق به مهین به الان ما تحویل دادن ...ما چه کردیم ؟؟؟

حتی به مجسمه اونا توهین می کنیم .....

دستور تخريب مجسمه آريو برزن صادر شد !!! (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=98979)
تخریب میدان تاریخی گنجعلیخان کرمان توسط لودر ها !! (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=100080)

و در مورد شهدای هشت سال دفاع از ایران در مقابل عراق هم این کار رو تکرار میکنند !

هتک حرمت قبور شهدا در قزوین! + عکس (http://www.njavan.com/forum/archive/index.php/t-95222.html)
باز هم هتك جرمت قبور شهدا اين بار در زنجان ! (http://www.njavan.ir/forum/showthread.php?t=97782)

مطمنا قضاوت با خود شما خواهد بود !

UniverCell
20th July 2011, 09:20 AM
مطمنا شما که سفر کرده اید به این کشورها ؟...خوبی های اونا رو هم دیده اید ..درسته؟
کشور چین و روسیه...چه جالب کشورهایی که بلای جون ایران من شدن هر چی ایران تا الان این وضع رو داره به خاطر زیاده طلبی های این دو کشور هست....

دوست عزیز ایران من مطمنا با میلیون های شهیدی که از ابتدای تاریخ تا همین الان نثار کرده زنده و استوار باقی مونده یاد همه اونا تا همیشه باقی خواهد ماند و در این شکی نیست !

ایا ادامه راه شهیدان و تحقق ارمان های اونا چقدر در این زمان فعلی با توجه به عنوان دولت مهیا شده .....[negaran]

این به درستی میگم شهید اریو بزرن هخامنشی ....فرماندهی که جون خودش و خواهرش رو برای ایران داد تا اسکندر مقدونی نتونه وارد ایران بشه به نظرت ارزش چقدره ؟؟؟؟
اینا هم شهید هستن و کسانی که 8 سال زیر اتش عراق ایستادند هم شهید هست ....همه اونا ایران رو با دست و قلب حاکی از عشق به مهین به الان ما تحویل دادن ...ما چه کردیم ؟؟؟

حتی به مجسمه اونا توهین می کنیم .....

دستور تخريب مجسمه آريو برزن صادر شد !!! (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=98979)
تخریب میدان تاریخی گنجعلیخان کرمان توسط لودر ها !! (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=100080)

و در مورد شهدای هشت سال دفاع از ایران در مقابل عراق هم این کار رو تکرار میکنند !

هتک حرمت قبور شهدا در قزوین! + عکس (http://www.njavan.com/forum/archive/index.php/t-95222.html)
باز هم هتك جرمت قبور شهدا اين بار در زنجان ! (http://www.njavan.ir/forum/showthread.php?t=97782)

مطمنا قضاوت با خود شما خواهد بود !

من اینها رو نمیدونستم باید بیشتر در مورد ایران تحقیق کنم.بابت اطلاع رسانی خوب شما ممنونم.اگر مطالب دیگه ای هست لطف کن ما رو هم مطلع کن.سپاسگذارم.در مورد چین و روسیه باید عرض کنم اگر این دو کشور به هر دلیلی پشت ما رو خالی میکردند اوضاع از این بدتر میشد

نازخاتون
20th July 2011, 01:28 PM
قبلا هم شرايطم كاملا و صد در صد مهيا شد كه برم و از يكي از دانشگاههاي خارج از كشور پذيرش گرفته بودم ...
ولي خوب قسمت نشد ..... حالا صلاح خدا چي بوده .....
ولي الان هم در فكرم كه اگر خدا بخواد براي ادامه تحصيل به خارج از ايران برم .... تصميمم هم تقريبا جديه....
اما فقط براي ادامه تحصيل دوست دارم كه به خارج از كشور سفر كنم ...زندگي كمي اونجا سخته اونهم به خاطر شرايط عاطفي ما ايرانيها .....

amir.sm19
20th July 2011, 04:57 PM
سلامممم[nishkhand]
miravam az raftanam shad bash az azabe didanam azad bash chera naram?sayamo mikonam beram

Joseph Goebbels
20th July 2011, 06:36 PM
سلامممم[nishkhand]
چون ایران نباشد تن من مباد
هیچ جای دنیا ، مثل ایران نیست

تووت فرنگی
20th July 2011, 06:55 PM
آره که میرم! http://www.njavan.com/forum/images/polls/bar2-r.gifhttp://www.njavan.com/forum/images/polls/bar2.gifhttp://www.njavan.com/forum/images/polls/bar2-l.gifhttp://www.njavan.com/forum/clear.gif 32 56.14% نه اصلا....ایران عشق منه! http://www.njavan.com/forum/images/polls/bar3-r.gifhttp://www.njavan.com/forum/images/polls/bar3.gifhttp://www.njavan.com/forum/images/polls/bar3-l.gifhttp://www.njavan.com/forum/clear.gif 25 43.86%

تا اینجا که جالب بوده [nishkhand]

jojepanbeyi
21st July 2011, 08:09 PM
منم دوست دارم هر چه زود تر از ایران برم همه تلاشم رو میکنم چون برای انسان و زن اینجا ارزش قائل نیستن پس موندن فایده ای نداره و این که کشور ما شده بر پایه خرافات و وقت گذروندن بیخود مردم

nourooz
27th July 2011, 12:11 PM
سلام.
من که از اینجا جم نمیخورم.[shaad]
به قول دوستمون DjMahdi مثل سیریش اینجا چسبیدم.
به ایرانی بودنم افتخار میکنم
به نظر من ایران بهشت کشورهای اروپاییه
میگی نه نگاه کن!!![esteghbal][esteghbal]

herfeh-e
27th July 2011, 12:22 PM

موافقم
دوستان سطحی نگری نکنید[khande][khande][khande][khande]
خارج بعضی جاهاش برا تفریح خوبه ولی واسه زندگی خوب نیست
خیلی ها فکر می کنن رفتن خارج میان پیشواز و گلبارون نه بابا این خبرا نیست.
ما فقط شنیدیم که خارج خوبه!(حرف مفت)
هر کی بخواد پیشرفت کنه تو ایران بیشتر ظرفیت هست تا خارج.

herfeh-e
27th July 2011, 06:58 PM
منم دوست دارم هر چه زود تر از ایران برم همه تلاشم رو میکنم چون برای انسان و زن اینجا ارزش قائل نیستن پس موندن فایده ای نداره و این که کشور ما شده بر پایه خرافات و وقت گذروندن بیخود مردم

اونجا برای زن ارزش قائل نیستن مگر کاری را که اون ها می خوان زن انجام بده![bamazegi]
یک در میون سوایی اخلاقی!!!!

داداشی
27th July 2011, 07:22 PM
من که میرم یعنی این یکی از برنامه های من از اول راهنمایی هست حالا ببینیم خدا چی میخواد
نه اینکه بگم اینجا جای پیشرفت نداره ها نه اتفاقا میدونم که اینجا جای پیشرفت هم داره ولی خوب هر کسی سلیقه ای داره دیگه
ولی اینو یادم نمیره که من ایرانی هستم و خواهم بود[golrooz]

غزل بارون
27th July 2011, 07:25 PM
منم که گفتم میرم ولی برمیگردم اتفاقا جور هم شده ایشالا تا 3 سال دیگه میرم درسامو بخونم و برگردم

تووت فرنگی
27th July 2011, 07:32 PM
اونجا برای زن ارزش قائل نیستن مگر کاری را که اون ها می خوان زن انجام بده![bamazegi]
یک در میون سوایی اخلاقی!!!!

سلام،فک نکنم اينطور هم باشه ها!!!يعني اينطوريه؟

داداشی
27th July 2011, 07:33 PM

نه بابا توهمی بیش نیست
حرف خنده داری هست

تووت فرنگی
27th July 2011, 07:42 PM
نه بابا توهمی بیش نیست
حرف خنده داری هست
آره به نظرم اينطوره!ولي ايران هم اوقد خوب نيست

غزل بارون
27th July 2011, 07:47 PM
هیچ جا خوب نیست هر جا یه مشکل خاص خودشو داره.به هر حال باید با قانون و ضوابط هر کشوری همون طور احترام گذاشت که به قوانین خودمون احترام میذاریم.هر جایی که آسایشی داشته باشه مطمئنا ذره ای که چه عرض کنم مشکلاتی هم به همراه داره.به هر حال باید تا این حد قبول کرد که درس خوندن و زندگی اونور نمیگم خیلی ولی به نسبت آسونتر هست.و تقزیبا اغلب مردم به این باور رسیدن

انریکه
27th July 2011, 07:52 PM
میخوام واسه یه مدت هم که شده از همه چی دور باشم منظورم اتفاقاتیه که واسم پیش اومده.......پس حتما میرم

تووت فرنگی
27th July 2011, 07:54 PM
هیچ جا خوب نیست هر جا یه مشکل خاص خودشو داره.به هر حال باید با قانون و ضوابط هر کشوری همون طور احترام گذاشت که به قوانین خودمون احترام میذاریم.هر جایی که آسایشی داشته باشه مطمئنا ذره ای که چه عرض کنم مشکلاتی هم به همراه داره.به هر حال باید تا این حد قبول کرد که درس خوندن و زندگی اونور نمیگم خیلی ولی به نسبت آسونتر هست.و تقزیبا اغلب مردم به این باور رسیدن

ممنون آناهيتا گلم!آسونتر نيست فقط شايد وارد شدن آسونتره و خروج سختر!
من خودم عاشق ايرانم،عاشق کشور خوشگلم!اما ميدوني ب نظرم اينجا کارا زير زيرکي زياد انجام ميشه که دردناک!

غزل بارون
27th July 2011, 08:01 PM
دقیقا منم همین رو منظورمه.بعضی ها حقشون داره پایمال میشه و بعضیا اینقدر ثروت مند.ولی با اینکه میخوام برم من تا چند وقت دیگه خیلی برام سخته فراموش کردن چیزایی که اینجا دارم ولی به یادم می مونه که من یه ایرانی هستم و تا ابد به زبونم میارم

داداشی
27th July 2011, 08:05 PM
ببین شما که وارد کشور های دیگه بشی اولین چیزی که حس میکنی و به نظرت میاد نظم هست و خیلی چیزهای دیگه واقعا لذت میبری ولی باز فرهنگ ایران جوری هست که بگی نه ایران یه چیز دیگه هست
اتفاقا چون دیدم میگم خیلی هم برای زندگی مناسب هست بر میگرده به خودت که بتونی دور از فرهنگ ایران زندگی کنی یا نه
اونجا هم حس میکنی حقی پایمال میشه ولی زیاد نیست جوری همه چیز سر جاشه که به نظر من کمتر به بدیهاش فکر میکنی ولی همه جا بد

تووت فرنگی
27th July 2011, 08:06 PM
آره،ايراني بودن خيلي خوبه،حسه خوشمليه!!!;)
آناهيتا رفتي نامه بفرست،دوستاتو فراموش نکن[nishkhand]

غزل بارون
27th July 2011, 08:33 PM
چشم عزیزم.3 سال دیگه فعلا مونده جیگرم تا اون موقع بذار ببینم اصلا زنده ام یا نه.ولی داداشی راست میگن

ЛίL∞F∆R
27th July 2011, 09:16 PM
سلام...
بعد از مدتها يه گشتي تو سايت زدم و اين پست و ديدم بحث جالبيه...
طبق آمار دانشگاه شريف ۹۰٪ دانشجوها كه بورس شدن يا خودشون اقدام كردن و فقط قصد ادامه تحصيل در خارج از ايران و داشتن برنگشتن و اقامت دائم گرفتن...
طبق امار دانشگاه تهران ۷۰٪ دانشجوهايي كه پذيرش شدن و فقط قصد ادامه تحصيل در خارج از ايران و داشتن بر نگشتن و اقامت دائم گرفتن ...
و در آخر طبق آمار دانشگاه امير كبير ۸۰٪ دانشجوهاي پذيرش شده با شرايط بالا براي اقامت دائم موندن...
چيزي كه من تو اين مدت متوجه شدم اينكه دوستانم, اقوامم هر كدوم براي ادامه تحصيل رفتن بين ترم ها و تعطيلاتشون بيش از ۱ ماه نتونستن ايران بمونن و ۱۰۰٪ برنگشتن...كه البته دلايل واضحه كه اگه لازم به گفتن باشه مي گم...
بشخصه براي فوق اقدام مي كنم و بعيد مي دونم برگردم...
سبزو پايدار باشين.

nourooz
28th July 2011, 08:41 PM
نه بابا توهمی بیش نیست
حرف خنده داری هست

کجاش خنده داره.
داداش مگه اخبار نگاه نمیکنی؟روزنامه نمیخونی
بد نیست هر از جند گاهی به این خبرها هم دقت کنییا[labkhand]

nourooz
28th July 2011, 08:45 PM
ببین شما که وارد کشور های دیگه بشی اولین چیزی که حس میکنی و به نظرت میاد نظم هست و خیلی چیزهای دیگه واقعا لذت میبری ولی باز فرهنگ ایران جوری هست که بگی نه ایران یه چیز دیگه هست
اتفاقا چون دیدم میگم خیلی هم برای زندگی مناسب هست بر میگرده به خودت که بتونی دور از فرهنگ ایران زندگی کنی یا نه
اونجا هم حس میکنی حقی پایمال میشه ولی زیاد نیست جوری همه چیز سر جاشه که به نظر من کمتر به بدیهاش فکر میکنی ولی همه جا بد

میگم آقای داداشی طوری راجع به کشورهای دیگه حرف میزنی که انگار10،20سالی اونجا بودی
اصلا حارج رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

herfeh-e
28th July 2011, 09:03 PM

آره مگه نمیبینی اگه یه با حجاب رفت اونور خواست بره کره ماه می گن اول حجاب را بذار کنار.
یا تو مدارس نمی ذارن حجاب باشه.
بعد هم میگن آزادی بیان.

نه بابا توهمی بیش نیست
حرف خنده داری هست

ما که توهم نمیزنیم رو منطقیم.
اینجا هم تایپیک جک نیست.

آره به نظرم اينطوره!ولي ايران هم اوقد خوب نيست

به نظر من نظر شما اشتباه است[khande][khande][khande]
ایران چطور نیست؟

یعنی اصلا براتون مهم نیست که چه جایی باشین با همه همرنگ میشین؟[bietena][bietena][bietena]

سلام...
بعد از مدتها يه گشتي تو سايت زدم و اين پست و ديدم بحث جالبيه...
طبق آمار دانشگاه شريف ۹۰٪ دانشجوها كه بورس شدن يا خودشون اقدام كردن و فقط قصد ادامه تحصيل در خارج از ايران و داشتن برنگشتن و اقامت دائم گرفتن...
طبق امار دانشگاه تهران ۷۰٪ دانشجوهايي كه پذيرش شدن و فقط قصد ادامه تحصيل در خارج از ايران و داشتن بر نگشتن و اقامت دائم گرفتن ...
و در آخر طبق آمار دانشگاه امير كبير ۸۰٪ دانشجوهاي پذيرش شده با شرايط بالا براي اقامت دائم موندن...
چيزي كه من تو اين مدت متوجه شدم اينكه دوستانم, اقوامم هر كدوم براي ادامه تحصيل رفتن بين ترم ها و تعطيلاتشون بيش از ۱ ماه نتونستن ايران بمونن و ۱۰۰٪ برنگشتن...كه البته دلايل واضحه كه اگه لازم به گفتن باشه مي گم...
بشخصه براي فوق اقدام مي كنم و بعيد مي دونم برگردم...
سبزو پايدار باشين.

امار تاسف بر انگیزیه [gerye][gerye][gerye][gerye][gerye]ولی اگه ما بتونیم جونارا مثل شهید چمران کنیم یکیشون هم نمیمونه

[B]ما اینقدر برای این کشور شهید دادیم تا ایران باشه حالا شما میخوایین در برین
اگه شهدا هم مثل شما بودن الان وضع ما این نبود که بخواییم بریم خارج.
دیگه نبینم کسی بخواد بره و گر نه ممنوع الخروجش میکنم.[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

غزل بارون
28th July 2011, 09:09 PM
بله بنده در خودم میبینم و میذونم میتونم هم رنگ جماعت بشم.ببنید جامعه ما متاسفانه جوری شده که همه خواهان رفتن هستن شما نمیتونید جلوی کسی رو بگیرید خوشبختی هر آدمی دست خودشه.چه بریم چه نریم آسمون همه جا یه رنگه فقط گاهی وضعیت اقتصادی و تحصیلی ایجاب میکنه که تصمیم بر رفتن بگیریم

herfeh-e
28th July 2011, 09:18 PM
بله بنده در خودم میبینم و میذونم میتونم هم رنگ جماعت بشم.ببنید جامعه ما متاسفانه جوری شده که همه خواهان رفتن هستن شما نمیتونید جلوی کسی رو بگیرید خوشبختی هر آدمی دست خودشه.چه بریم چه نریم آسمون همه جا یه رنگه فقط گاهی وضعیت اقتصادی و تحصیلی ایجاب میکنه که تصمیم بر رفتن بگیریم
ببین اگه کسی می دونه خوشبخت میشه بره منم گرین کارت میدم اگه هم سربازی نرفته قاچا.. میفرستمش.[nishkhand][nishkhand][khande][khande]

یعنی رفتی تو یه جماعت بی شعور (دور از جون شما) بی شعور میشی[taajob][taajob][taajob][taajob]

در ضمن هنر نیست که همرنگ جماعت ** بشی هنر اینه که جماعت *** را همرنگ کنی.
[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

غزل بارون
28th July 2011, 09:20 PM
بهتره حرمت خودتونو نگه دارید هر کس نظر خودشو داره و دلیلی بر بحث با شما نمیبینم

herfeh-e
28th July 2011, 09:24 PM
بهتره حرمت خودتونو نگه دارید هر کس نظر خودشو داره و دلیلی بر بحث با شما نمیبینم

چرا ناراحت شدی.[nadanestan][nadanestan]
جنبه نداری نیا[esteress][esteress]
خوب بود دور ازجونم گفتم[khejalat][khejalat]
داشتم تو کلامم مثال می زدم[bietena][bietena][bietena]

تووت فرنگی
28th July 2011, 09:36 PM
بچه هاــــ کوتاه بیان[khejalat]

ریپورتر
29th July 2011, 08:57 AM
خواهشا دوستان از بحث خارج نشن و کنایه آمیز صحبت نکنن رفتن یا نرفتن هر کسی دست خودش هست و به هیچ کسی ارتباط نداره .پس کسی به دیگری توهین نکنه

herfeh-e
29th July 2011, 10:55 AM
جنبه دارم ولی شما رو بچه تر از خودم میبینم که بحث کنم

به خاطر گل روی مدیرا کوتا میام[esteghbal]
البته نه از نظرم بلکه از ادامه بحث
حیف شد تازه گرم شده بودیما

herfeh-e
29th July 2011, 11:03 AM
خواهشا دوستان از بحث خارج نشن و کنایه آمیز صحبت نکنن رفتن یا نرفتن هر کسی دست خودش هست و به هیچ کسی ارتباط نداره .پس کسی به دیگری توهین نکنه

من که توهینی نکردمsh_omomi55sh_omomi55sh_omomi55

Mercy
29th July 2011, 11:05 AM
برای اقامت دائم هیچ وقت نمیرم، برم واسه تحصیل میرم و تموم که شد برمیگردم و حتی اگر داخل کشور مورد بی مهری قرار بگیرم باز به عشق ایران و خدمت به ایرانم میمونم

deepdrip
29th July 2011, 11:27 AM
دوست داشتن میهن نشانه ایمان است.این جمله ای از پیامبر مکرم اسلام است که در قسمت روان خوانی کتاب فارسی کلاس اول ابتدایی (قبل از این که کتاب های جدید تالیف بشند)آمده ،
جدای از این مسئله که کشورم رو واقعا دوست دارم اما برای فعالیت های علمی و زیارت دوست دارم مسافرت هایی به خارج از کشور داشته باشم.[tashvigh]

تووت فرنگی
29th July 2011, 03:42 PM
باتشکر از تمام دوستان بخاطر شرکت درموضوع !!...:)>-
اگه کسي هست که شرکت نکرده حتما بياد....

ریپورتر
29th July 2011, 06:41 PM
من که توهینی نکردمsh_omomi55sh_omomi55sh_omomi55
دوست عزیز منظورم شما نبود اول خودم رو گفتم بعد هم کلی گفتم وگرنه من کی باشم که به شما بگم

تووت فرنگی
29th July 2011, 07:14 PM
دوست عزیز منظورم شما نبود اول خودم رو گفتم بعد هم کلی گفتم وگرنه من کی باشم که به شما بگم

به به عجب داداش گلي!! چقد فروتني!شما داداش مهربون و گل سايت!

داداشی
30th July 2011, 11:48 AM
کجاش خنده داره.
داداش مگه اخبار نگاه نمیکنی؟روزنامه نمیخونی
بد نیست هر از جند گاهی به این خبرها هم دقت کنییا[labkhand]

سلام دوست گرامی خودم
چرا نیگاه میکنم
برام خیلی هم مهم هست چون اغلب فامیل های من اونور هستند خودم هم کمی زندگی کردم اونجا من اصلا دفاع نمیکنم که اونور بهشت هست نه ولی انقدر تند که شما گفتی نیست

تووت فرنگی
30th July 2011, 11:50 AM
سلام دوست گرامی خودم
چرا نیگاه میکنم
برام خیلی هم مهم هست چون اغلب فامیل های من اونور هستند خودم هم کمی زندگی کردم اونجا من اصلا دفاع نمیکنم که اونور بهشت هست نه ولی انقدر تند که شما گفتی نیست

[tafakor] هرکی ی نظر داره دیگهــــــــــــــــــــ[nishkhand]

داداشی
30th July 2011, 11:56 AM
میگم آقای داداشی طوری راجع به کشورهای دیگه حرف میزنی که انگار10،20سالی اونجا بودی
اصلا حارج رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازم سلام قربون شکل ماهت برم من عزیز 10 یا 20 سال نبودم ولی بودم یا آشناهام فامیل و خانواده بیش از این سالی که میگی اونجا بودن خو آزار ندارم بیام بهت بگم این حرفت اشتباه هست که مرد مومن من دارم تمام کارام رو میکنم دیگه بکنم برم اونجا اگه بد بود اصلا فکرش رو هم نمیکردم چه برسه به این که تمام تلاشمو بکنم
چیزی رو که دیدم هم اینجا بیان کردم
من از اونور دفاع نمیکنم ولی از دیده هام دفاع میکنم
دوست من عزیز من شما قبل اینکه موضع بگیری برای کسی از خودش سوال کن یا از دیگران بعد موضع گیری کن

herfeh-e
31st July 2011, 10:35 PM
به به عجب داداش گلي!! چقد فروتني!شما داداش مهربون و گل سايت!

اگه تنه میزنی که جنبه نداری
اگه هم نه که هیچ

nourooz
31st July 2011, 10:37 PM
بازم سلام قربون شکل ماهت برم من عزیز 10 یا 20 سال نبودم ولی بودم یا آشناهام فامیل و خانواده بیش از این سالی که میگی اونجا بودن خو آزار ندارم بیام بهت بگم این حرفت اشتباه هست که مرد مومن من دارم تمام کارام رو میکنم دیگه بکنم برم اونجا اگه بد بود اصلا فکرش رو هم نمیکردم چه برسه به این که تمام تلاشمو بکنم
چیزی رو که دیدم هم اینجا بیان کردم
من از اونور دفاع نمیکنم ولی از دیده هام دفاع میکنم
دوست من عزیز من شما قبل اینکه موضع بگیری برای کسی از خودش سوال کن یا از دیگران بعد موضع گیری کن

من که موضع گیری نکردم فقط حدس زدم
چرا ناراحت میشین؟

nourooz
2nd August 2011, 11:03 PM
سلام.
طاعات و عبادات همگی دوستان قبول باشه

لطفا در صورت تمایل به لینک زیر یه سری بزنید

آیا ایران امن ترین کشور دنیا است؟ + بررسی آماری (http://www.bultannews.com/fa/news/55280/آیا-ایران-امن-ترین-کشور-دنیا-است؟-%20-بررسی-آماری)

SaSaMc2
19th August 2011, 05:49 PM
اگه 15 میلیارد اعتبار این نیروگاه هم به مشکل بخوره...

چاره ای جز رفتن نیست...

apameh
20th August 2011, 01:21 PM
بی ربط بود

mehran_7418
7th September 2011, 11:59 AM
سلام من میرفتم ولی بخاطر مسائلی که از گفتن اونا عاجز هستم نمیتونم برم ولی نظر شخصی و قلبی من رفتنه[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]

به امید اون روز که بجای اینکه ما بریم اونا بیان
[entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar][entezar]

azadejoooooon
7th September 2011, 05:34 PM
نه نمیرم ایران عشق منه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد