دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: خبر های خوب

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

پیش فرض خبر های خوب

سلام

در روزهای آغازین سال 1394 هستیم و چیزی که همیشه منو آزار میداد و چندبار با دوستان هم دربارش صحبت کردیم رو تصمیم گرفتم اجرا کنم.

همیشه با ذات اخبار مشروح ایران مشکل داشتم.اصولا خبر هرچی بدتر هست بیشتر در مرکز توجه هست.تا جایی رسیده که در بعضی برنامه های خبری اصلا دیگه بویی از اخبار خوش دیده نمیشه.و کل خبر هارو میشه در خشونت،کلاهبرداری،دزدی،نام ردی،اختلاص، کاهلی ،بی توجهی،نا امنی و بی برنامگی خلاصه کرد.

اما قطعا خبر به معنای فهمیدن یک اتفاق بد نیست.بلکه به معنای رخ دادن اتفاقات خوب هم هست.

و شنیدن دائم اخبار بد قطعا یک موج نا امنی و نا امیدی در جامعه ایجاد میکند.

به طور مثال اگر در یک شهرستان ماهی های یک پرورش ماهی به کل نابود شود تا هفته ها گل سرسبد موضوعات مباحث خانواده ها هست.اما اگر زوجی یک کار قشنگ انجام بدن برای ترویج یک فرهنگ درست اصلا پوشش خبری شکل نمیگیره.

در این تاپیک قصد داریم با کمک شما دوستان گل در این انجمن خبر های خوب رو جمع اوری کنیم با ذکر منبع البته.

تا با دیدن اخبار خوب کمی گوشمان را عادت دهیم به موضوعات قشنگ و کمی لبخند بر لبانمان جاری کنیم و احساس ارامش خاصی رو که بعد از خبرای خوب میشنویم رو تجربه کنیم.

بسم الله

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array

پیش فرض پاسخ : خبر های خوب

اقدام قابل تحسین 2 زوج جوان در مراسم عروسی!

اخبار اجتماعی ، اقدام قابل تحسین 2 زوج جوان در مراسم عروسی! : این اقدام نمادین افزون بر گسترش فرهنگ زیست محیطی مانع از ترویج فرهنگ خشونت و خون ریزی نیز در بین جامعه خواهد شد.

به گزارش ایران مطلب به نقل از خلیج فارس، دو برادر در روستای طلحه دشتستان در جشن مشترک ازدواج خود به جای قربانی کردن گوسفند که به عنوان یک رسم سنتی در استان بوشهر انجام می شود، همزمان با آغازین روز زندگی مشترک یک اصله نخل کاشتند.

در استان های جنوبی رسم است که در زمانی که عروس وارد منزل داماد می شود گوسفند، گوساله یا بزغاله قربانی می کنند.

یکی از زوج های یادشده هدف از انجام این کار را اشاعه فرهنگ درختکاری و قربانی نکردن حیوانات به پای انسان ها در مجالس شادی ذکر کرد.

صادق خسروی در گفتگو با ایرنا افزود: حیوانات می توانند در خدمت انسان ها قرار بگیرند اما نباید به پای انسان ها بعنوان زینت بخش مجالس قربانی شوند.

وی یادآورشد: این اقدام نمادین افزون بر گسترش فرهنگ زیست محیطی مانع از ترویج فرهنگ خشونت و خون ریزی نیز در بین جامعه خواهد شد.

خسروی اضافه کرد: کاشت درخت خرما در جشن ازدواج جان بخشیدن به محیط زیست است و می تواند بهترین سنبل برای یک آغاز باشد و تا سال های متمادی نیز محصول آن برای همگان سودمند واقع شود.

وی گفت: هرچند آزاد کردن پرنده در جشن عروسی توسط برخی زوج ها انجام می شود اما کاشت درخت اقدامی جدید است که باید برای گسترش آن فرهنگ سازی شود.

روستای طلحه با جمعیتی بالغ بر سه هزار نفر واقع در بخش بوشکان و از توابع شهرستان دشتستان است.

منبع

همکار تالار سایر موضوعات علمی و عمومی
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    810
    دریافت تشکر: 975
    قدرت امتیاز دهی
    1190
    Array
    Client's: جدید8

سپاس بابت ایجاد مطلب....

به نکته بسیار خوب و ظریفی اشاره شد در این جستار که واقعا جا داره به آن پرداخته بشه و یک همت همگانی را به جهت تحقق این هدف می طلبد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    به طور مثال اگر در یک شهرستان ماهی های یک پرورش ماهی به کل نابود شود تا هفته ها گل سرسبد موضوعات مباحث خانواده ها هست.اما اگر زوجی یک کار قشنگ انجام بدن برای ترویج یک فرهنگ درست اصلا پوشش خبری شکل نمیگیره.
    تا با دیدن اخبار خوب کمی گوشمان را عادت دهیم به موضوعات قشنگ و کمی لبخند بر لبانمان جاری کنیم و احساس ارامش خاصی رو که بعد از خبرای خوب میشنویم رو تجربه کنیم.
    این دو جمله، علت و معلول هم محسوب میشن.علت رخداد موضوع اول بخش عمده اش برمیگردد به عدم رخداد موضوع دوم.

یعنی به نحوی در جامعه و افراد جامعه این چنین جا افتاده که بیشتر گرایش به موضوعات ناراحت کننده که موجب تشویش روحی و فکری میشه دارند.

اینگونه برایشان یا بهتر بگویم برای بیشترمان عادت شده روز خود را با پرداختن به مسایلی که جنبه مثبت ندارند شروع و به پایان برسانیم.

بیشتر مان عادت کردیم و به نحوی اعتیاد پیدا کردیم که در جمع های خانوادگی و مهمانی ها ، در زمان

استراحت در محل کار و تحصیل ، در گفت و گوهای روزانه مان با یکدیگر ، در تجارت مان ، در محفل های

خصوصی مان ، همه جا و همه جا از مسائلی که جنبه منفی شان بیشتر هست سخن بگوییم و حتی

گاهی صحبت ها جنبه بحث گونه نیز به خود میگیرند و حالت مشاجره پیدا می کنندتا گفتمان....!

واقعا این یک بیماری محسوب میشه که ما بدانیم انجام امری ضرر دارد و همچنان به انجام آن امر اصرار داشته باشیم.

اینکه مدام از اتفاقات بد و اخبار تاسف بار سخن بگوییم و پیاز داغش را زیاد کنیم و فلفلی تر و تند ترش نماییم ،

در نهایت این تندی کام خودمان را به آتش میکشد.

مشکلات همیشه هست. اتفاقات بد و ناخوشایند و خلاف خواست و انتظار ما همیشه هستند، مهم این هست

بتوان در هر شرایطی هر چند نامطلوب ، بهترین عملکرد را از خود نشان داد و مطلوب ترین نتیجه را کسب کرد .

خوب بودن و خوب دیدن موجب میشه دورو برمان پر از اتفاقات خوب بشه. خوب عمل کردن و خوب بیان کردن ،

هم باعث میشه این اتفاقات خوب بیشتر به چشم بیان و دهان به دهان متقل بشن و آروم آروم عادت ها مون

تغییر کنه ، و به انتشار اخبار خوب و مثبت اعتیاد پیدا کنیم ...که در نهایت نتیجه اش خیری هست که همه گیر

خواهد بود...

برای این منظور و تحقق این هدف ، مناسب هست از خودمان و از همین سایت شروع کنیم.از یکدیگر با صفات

و القاب خوب یاد کنیم.اتفاقات خوب که در این سایت و در بین مان رخ می دهد را تحسین کنیم . از عملکرد

مثبت یکدیگر تقدیر کنیم . در تشویق یکدیگر سبقت بگیریم ، نه در تخریب هم.
    ویرایش توسط Client : 10th April 2015 در ساعت 12:43 AM
    یا به اندازه تلاشت آرزو کن یا به اندازه آرزوهایت تلاش.

همکار بخش مذهبی
    ارسال تشکر
    7,424
    دریافت تشکر: 12,850
    قدرت امتیاز دهی
    7192
    Array

سلام
    ممنون از دعوت
    خبر که زیاده مثلا همین خبر فشنگی که پارسال شنیدم

سپیده جلالی دختر تبریزی در یک ابتکار ستودنی با جمع آوری سربطری ها و فروش آنها برای معلولانی که ویلچر ندارند، ویلچر تهیه میکند.

سپیده جلالی کمپین جمع آوری در بطری، برای تهیه ویلچیر در تبریز را راه اندازی کرد.وی لیسانس علوم سیاسی و اهل تبریز است و در سفری که به ترکیه داشت، با کمپین تبدیل سر بطری‌های پلاستیکی به ویلچر آشنا شده و این ایده را در تبریز به راه انداخته است.

گفتنی است سپیده جلالی یک کمپین در فیس بوک راه اندازی کرده و از مردم خواست تا دربهای بطری ها را دور نیندازند.

این جوان خلاق ۲۵ ساله اهل تبریز همچنین با طراحی و نصب پوسترهایی در مراکز خرید، کتابفروشی و مراکز فرهنگی صدای خود را به گوش کسانی که از فیس بوک استفاده نمی کنند رساند.

سپیده جلالی گفته است، پس از کار روی تفکیک بطری های پلاستیکی، سراغ تفکیک کاغذ و فلز از زباله ها میرود.

افزودنی است سپیده جلالی در عرض هشت ماه، یک تن در بطری جمع آوری کرده و با درآمد حاصل از بازیافت انها شش ویلچیر برای معلولین تهیه کرده است.
    اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array

من احد عظيم‌زاده هستم. در 10 آذر 1336 در ده اسفنجان در شهرستان اسكو متولد شدم. هفت ساله بودم كه پدرم را از دست دادم و يتيم شدم.

امكانات مالي‌مان اجازه نمي‌داد به مدرسه بروم و فقط پس از رفتن به كلاس اول مجبور شدم پشت دار قالي بنشينم و قاليبافي كنم. تا 13 سالگي روزها قالي مي‌بافتم و شب‌ها درس مي‌خواندم. چاره‌اي نبود، وسع مالي ما جز اين اجازه نمي‌داد.
    خاك خوردم و زحمت بسيار كشيدم. در سال 2بار بيشتر نمي‌توانستيم برنج بخوريم. يك بار روز 21 ماه رمضان و بار دوم شب چهارشنبه‌سوري. آرزو داشتم يا خلبان شوم يا پولدار و براي رسيدن به اين آرزوها بسيار زحمت كشيدم.

كارم را با به دوش كشيدن پشتي و قالي‌هاي كوچك و بردن آن از اسفنجان يا اسكو براي فروش آغاز كردم. در آغاز كار از هركدام از آنها يك يا دو تومان (نه هزار يا 2هزار تومان) سود مي‌كردم. پنج سال اينچنين سخت كار كردم. بسيار دشوار بود. اما پشتكار و اعتقاد به هدف با توكل به خدا تحمل سختي‌ها را آسان مي‌كرد. در 18 سالگي توانستم 20 هزار تومان پس‌انداز كنم، اما فشارها همچنان ادامه داشت تا اين‌كه مجبور به ترك تحصيل شدم.

غصه يتيمي چون باري سنگين به دوشم بود. (بغض مي‌كند) يتيم هيچ‌كس را ندارد. كارمند، كارگر، بانكي، كاسب و هركس ديگري شب كه به خانه‌اش مي‌رود دستي به سر و روي بچه‌اش مي‌كشد. اما يتيم اين محبت بزرگ را ندارد. شب‌ها، شب‌هاي جمعه پاهايش را در بغل مي‌گيرد و به انتظار مي‌نشيند. در انتظار آن كس كه دستي به سرش بكشد...

در اين فكر بودم كه سرمايه‌ام را افزايش بدهم تا بتوانم كاري بكنم. مي‌خواستم يك كارگاه فرشبافي راه بيندازم. سراغ پسرعموي پدرم رفتم و از او 20 هزار تومان قرض كردم و 60 هزار تومان هم از بانك وام گرفتم. سرمايه‌ام شد 100 هزار تومان يعني به اندازه يك تراول صد توماني امروزي.
    وقتي اين پول دستم آمد تازه به فكر افتادم كه چه بكنم. چه ايده جديدي داشته باشم؟ ماه‌ها فكر كردم. آن روزها چون انقلاب پيروز شده بود تا 2 سال به هيچ ايراني پاسپورت نمي‌دادند. در اين مدت فكر كردم و فكر كردم تا به اين نتيجه رسيدم كه با صادرات كارم را شروع كنم.

اما هيچ اطلاعاتي نداشتم. شنيده بودم آلمان مركز تجارت فرش است. ويزا گرفتم و به هامبورگ رفتم و در يك مسافرخانه يا پانسيون مستقر شدم. به سالن‌ها و انبارهاي فرش آنجا سرزدم و با سليقه‌ها آشنا شدم. آنجا به من گفتند ثروتمندان براي خريد فرش به سوئيس مي‌روند. ويزاي 15 روزه سوئيس گرفتم و به ژنو رفتم.
    زبان هم نمي‌دانستم. در يك هتل با تاجري آشنا شدم و او ايده اصلي را به من داد: فرش گرد بباف. در آن دوران در ايران فرش گرد بافته نمي‌شد و
    كيفيت توليد فرش و رنگ‌بندي‌ها هم مناسب نبود. چاي و قهوه‌ام را خوردم و همان روز به ايران برگشتم.
    به ده خودمان آمدم و ساختماني اجاره كردم. دستگاه خريدم، با 10 درصد نقد و بقيه اقساط. ابريشم هم قسطي خريدم. انسان بايد ريسك‌پذير باشد و من هم ريسك كردم. با دست خالي و از هيچ.
    شروع به بافتن فرش گرد كردم و چند نمونه كه بيرون آمد سر و كله تاجران آلماني پيدا شد و آنان به اسفنجان آمدند. باور مي‌كنيد يا نه؟ در اولين معامله 6.5 ميليون تومان نقد پرداختند و شش ميليون تومان هم چك دادند! آن شب از شدت هيجان نخوابيدم. احساس آن شب را خوب به خاطر دارم. سرمايه 100 هزار توماني من كه 80 هزار تومانش قرض بود در كارخانه اجاره‌اي اينچنين سودي نصيب من كرده بود، در اولين قدم... كسب و كارم رونق گرفت و صادراتم را به آلمان، ايتاليا، سوئيس، انگليس، بلژيك و ديگر كشورها آغاز كردم. بسيار سفر كردم و ايده‌هاي جديد دادم. از موزه‌هاي فرش كشورها بازديد مي‌كردم و از طرح‌ها اقتباس يا از آنها عكس مي‌گرفتم و با الهام از آنها و تلفيق طرح‌ها، ايده‌هاي نو بيرون مي‌دادم. در اين مدت سليقه مشتريان را شناختم.
    اصول كار خودم را پيدا كردم. من شريك ندارم. هيچ‌گاه نداشته‌ام و نخواهم داشت. اگر شريك خوب بود، خدا براي خودش شريك مي‌گذاشت.

اصل ديگر من احترام به مشتري است، هر كه مي‌خواهد باشد. پيش مشتري مثل سربازي كه جلوي تيمسار خبردار مي‌ايستد، با احترام مي‌ايستم. اتكاي خودم اول به خدا و دوم به ايده و تفكر و پشتكار و ريسك‌پذيري خودم است. بسيار ريسك مي‌كنم،بسيار.

كمي بعد در بازديد از هتل‌هاي معروف جهان تصميم گرفتم وارد كار ساخت بزرگ‌ترين پروژه هتل كشور شوم. تاكنون 180 ميليارد تومان در اين پروژه سرمايه‌گذاري كرده‌ام. تمام مصالح اين پروژه خارجي و بهترين است.

سنگ برزيل، شيشه بلژيك، دستگيره در انگليس و تاسيسات آلماني است. كابين چهار آسانسور نيز از طلاي 18 عيار است. اين هتل 340 واحد مسكوني در 25 طبقه، هفت طبقه سالن ورزشي، 34 طبقه هتل، 7 رستوران روي درياچه، 10 هزار متر شهر آبي، 70 هزار متر زمين آمفي‌تئاتر، 90 هزار متر زمين گلف و 2 باند هليكوپتر دارد. فقط قرارداد نورپردازي اين پروژه با فرانسوي‌ها 9 ميليون دلار (9 ميليارد تومان)‌ است. اين پروژه آبروي كشور است و من با افتخار روي آن سرمايه‌گذاري كرده‌ام. من ايران را دوست دارم. برويد بگرديد حتي يك دلار و ريال در خارج كشور ندارم و سرمايه‌گذاري يا ذخيره نكرده‌ام....

مي‌پرسيد چه احساسي نسبت به پول دارم؟ پول ديگر مرا ارضا نمي‌كند. هدف من كارآفريني است. تنها در پروژه آن هتل 600 نفر به طور مستقيم كار مي‌كنند.
    من 2 بار برنده تنديس الماس بزرگ‌ترين بيزينس‌من جهان شدم و بزرگ‌ترين صادركننده فرش كشور هستم. اما مي‌دانيد بزرگ‌ترين افتخار من چيست؟
    يتيم‌نوازي. افتخار مي‌كنم 2 سال خير نمونه كشور شدم. افتخار مي‌كنم جزو 100 كارآفرين برتر كشور هستم. دوست دارم اشتغالزايي كنم. دوست دارم سفره مرتضي علي باز كنم، معتقدم خدا من را وسيله قرار داده است. هم‌اكنون 1070 بچه يتيم را زير پوشش دارم و با خودم پيمان بستم تا عمر دارم هر سال 100 بچه به آنها اضافه كنم. وصيت كرده‌ام وقتي مردم تا 10 سال بعد از عمرم هر سال 100 بچه يتيم اضافه شود و مخارج همه يتيم‌ها را از محل ارثم بپردازند. بعد از 10 سال هم اگر بازماندگانم لياقت داشتند، راه من را ادامه مي‌دهند. سفره كه مي‌اندازيم براي يتيم‌ها و مي‌آيند و غذا مي‌خورند، كيف مي‌كنم. گريه مي‌كنم و حال مي‌كنم.

در يك مراسمي بچه‌ها دورم جمع شده بودند و هر كس چيزي مي‌خواست. در اين ميان دختربچه‌اي به من نزديك شد و به جاي آن كه چيزي بخواهد، فقط خواست دستم را ببوسد. مهرش بدجور به دلم نشست. خواستم فردا بيايند دفترم. آن دختر الان دخترخوانده من است. روي پايم نشست و بابايي صدايم كرد. من به هر دخترم 50 ميليون تومان جهاز دادم و مقرر كردم به اين يكي 100 ميليون تومان جهاز بدهند. اين دست خداست كه مهر اين دختر را به دل من انداخت.
    يتيمي سخت است. بهترين ساعات عمر من زماني است كه در خدمت يتيمان هستم.
    پول را براي چه مي‌خواهيم؟ خدا به ما داده و ما هم بايد به بقيه بدهيم.

ما وسيله هستيم. بايد بخشيد و بي‌منت و زياد بخشيد. اين توصيه من به همكارانم است. من از زير صفر شروع كردم. توصيه من به جوانان اين است كه منطقي فكر كنند. اين گونه نبوده كه شب بخوابم، صبح پولدار شوم. خاك خوردم و رنج كشيدم و آثار اين رنج هنوز در من هست. اميدشان به خدا و فكر و بازوي خودشان باشد. درستكار باشند و تلاش و تلاش و تلاش كنند. اين فرمول من است...

منبع:http://www.parsine.com/fa/news/63364...88%DB%8C%D8%AF

6. 7 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array

سازمانهای مردم نهاد ایرانی دارای مقام مشورتی در شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد که برای شرکت در بیست و هشتمین نشست شورای حقوق بشر در ژنو حضور دارند در اقدامی جالب و برای اولین بار با برپایی چادر در میدان مقابل دفتر اروپایی سازمان ملل، فرا رسیدن بهار و عید نوروز را به رهگذران تبریک گفتند.
    به گزارش پایگاه 598 به نقل از تیک، سازمانهای مردم نهاد ایرانی علاوه بر قرار دادن سفره هفت سین و دادن گل و شیرینی به راهگذران و تبریک فرارسیدن بهار، توضیحاتی را درباره پیشینه تاریخی عید نوروز در ایران ارائه دادند.
    سازمانهای غیردولتی ایرانی با نصب پلاکاردهایی با شعار «در دنیایی که جنایت و خشونت عادی شده است، بیایید باهم مهربان باشیم» همگان را به داشتن جهانی عاری از خشونت و افراطی گری دعوت کردند. برپایی این چادر که سه روز ادامه دارد با واکنش مثبت رهگذران از ملیتهای متفاوت قرار گرفت که با امضای تابلوی یادبود، سال نو را به هموطنان ایرانی تبریک گفتند. ۱۲ سازمان مردم نهاد دارای مقام مشورتی در شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل که برای حضور در شورای حقوق بشر به ژنو سفر کرده اند، بیانیه هایی را درباره محکومیت افراطی گری و خشونت، حمایت از زنان و کودکان در مخاصمات مسلحانه، محکومیت نقض حقوق اقلیتهای قومی و مذهبی در عراق و سوریه و حمایت از حقوق کودکان در سرزمینهای اشغالی در صحن شورای حقوق بشر قرائت کردند. برگزاری پنل تخصصی از برنامه های دیگر این سازمانها بود که مورد استقبال قرار گرفت.

منبع

8. 5 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array

مسولان کاخ موزه رامسر به مناسبت ورود 3 میلیون و 333 هزار و 333 نفر به این مکان تاریخی در 15 سال گذشته، لوح تقدیر و جایزه 3 میلیون و 333 هزار و 333 ریالی به غلامرضا تقی حسین آبادی 55 ساله اهل اصفهان اعطا کردند.

مهرداد افتخاری رییس کاخ موزه رامسر روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در ایام نوروز تعداد 65 هزار و 127 نفر از موزه کاخ رامسر بازدید که از این تعداد 660 نفرگردشگر خارجی بودند.

وی افزود:تعداد حضور گردشگران خارجی در این مکان در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 22 درصد رشد داشت.

افتخاری بیان داشت: سال گذشته نیز حدود 400 هزار نفر از این مکان بازدید کردند که از این تعداد 53 هزار نفر گردشگر خارجی بودند.

وی گفت:در ایام نوروز همچنین نمایشگاه سنتی ماهیگیری رامسر دایر شد که با استقبال بازدید کنندگان مواجه شد.

به گفته افتخاری،کاخ رامسر یا کاخ مرمر یکی از نفیس ترین آثار دوران پهلوی در شمال ایران است. این کاخ به دستور رضا شاه پهلوی در سال 1316 به بهره برداری رسید و تا انقلاب سال 1357 به عنوان اقامتگاه خانواده پادشاهی استفاده می شد.

وی افزود:ساختمان کاخ در میان باغی به مساحت 60 هزار متر مربع قرار دارد که اولین نهال های مرکبات اصلاح شده و گیاهان تزیینی نایاب در این باغ کاشته شده است و یکی از جالب ترین و متنوع ترین باغ های ایران است.

افتخاری گفت: معماری این کاخ با زیر بنای حدود ششصد متر با نظارت معماران ایرانی و آلمانی آن روزگار است. بنای کاخ از سنگ مرمر سفید رگه در با ایوانی دارای 4 ستون حجاری شده از سنگ مرمر یکپارچه است و در دو سوی پلکان پشت کاخ، دو مجسمه مرمرین ببر قرار گرفته است.

رییس کاخ موزه رامسر بیان داشت: آثار به نمایش در آمده در این موزه شامل مبلمان، شمعدان ها و بوفه های آنتیک، مجسمه های برنزی و مرمرین نفیس و تابلوهایی از هنرمندان مشهور جهان است.

منبع

10. 2 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    دریافت تشکر: 11,371
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

مسولان کاخ موزه رامسر به مناسبت ورود 3 میلیون و 333 هزار و 333 نفر به این مکان تاریخی در 15 سال گذشته، لوح تقدیر و جایزه 3 میلیون و 333 هزار و 333 ریالی به غلامرضا تقی حسین آبادی 55 ساله اهل اصفهان اعطا کردند.
    سلام

آقای غلام رضا تقی حسین آبادی چه شخصیتی هستن؟

12. 2 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array

آقای غلام رضا تقی حسین آبادی چه شخصیتی هستن؟
    فکر کنم نفر 3 میلیون و 333 هزار و 333 نفرم مراجعه کننده که پا داخل موزه گذاشت

14. 3 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)