دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 25 از 27 نخستنخست ... 15161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 263

موضوع: پیشنهادات و انتقادات کاربران سایت

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    433
    دریافت تشکر: 917
    قدرت امتیاز دهی
    423
    Array
    b_r's: جدید47

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات و انتقادات کاربران سایت

سلام و خسته نباشید

چن وقتی هست در این انجمن فعالم و با توجه ب بازدید کننده خوب ازین سایت بعضا دیده میشه که برای حفظ نظم انجمن لازم میشه کاربرانی اخراج شوند ولی از نظر من بهتره برای اخراجی ها تایم در نظر گرفته بشه با توجه به اهمیت تخلف البته مثلا یک هفته ،یک ماه،شش ماه و ... و در صورتی که درجه تخلف بسیار بالا بود کاربر بطور دایم اخراج شود

2. 7 کاربر از پست مفید b_r سپاس کرده اند .

همکار تالار اقتصاد
    ارسال تشکر
    2,623
    دریافت تشکر: 2,398
    قدرت امتیاز دهی
    774
    Array
    plarak12's: جدید145

نقل قول نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از گزارش شما ولی مدیر بخش مذهبی ظاهرا جواب این کاربر رو دادند ولی باز بیشتر بررسی می کنم...
    موفق و موید باشید
    سلام و احترام
    گزاره اول رو در دفاع از خود و هویت ملی خودم نوشتم که در این تاپیک و خطاب به ایرانی ها ایراد کرده بودند ... و ممنون از توجه شمااا
    در گزاره دوم هم خطاب به خودم و کلیه دوستان بوده ،
    اما عرض اصلی خودم رو در گزاره سوم بیان کردم که امیدوارم مورد عنایت و توجه عملی قرار بگیره
    با تشکر

گزاره دوم )
    یه مشکلی بخاطر یسری افراط و تفریط ها،کارشکنی ها والبته بذرپاشی معاندین در جامعه بوجود اومده که امثال ما جوونا رو بدبین کرده ، تا جایی که فرضا یکی از دوستان یه پست درباره رعایت اخلاقیات و یا نوع پوشش و ... میزنه ، خیلی زود با موضع گیری شدید و عموما با سلاح لیست کردن مشکلات اقتصادی و بعضا فرهنگی و ...روبرو میشه
    (و عموما با لفظ همه چیزمون درسته و فقط همینا مشکل ماست)ودرجواب هم (چون مشکل اقتصادی هست چون فقر هست چون بیکاری هست دیگه کلا مسائل دیگه رو باید بیخیال شد؟! وهمه روزنامه ها سایتها تلویزیون و .... باید تمام24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به بیکاری و فقر و اقتصاد و ...بپردازند ؟!)، اما خیلی از افرادی که در کلیت این مسائل(اقتصادی و فرهنگی دینی و ...) دغدغه دارند و برا حل یا کمتر شدنش فعالیت میکنند ،وضع امروز دنیا رو همانند میدان جنگ میدونند ،سعی و تلاش شون براینه بر هردو جنبه تمرکز کنند و در افراط و تفریط که اینروزها همه گیر شده ،گرفتار نشدند وحتی دربرخی ضمینه های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی که مربوط به دولت و نهادهای حکومتی هست با شدت چندصد برابر عمل میکنند و این این واقعیت مغفول مانده و شاید علت این درگیری ها و عدم اتحاد در جامعه عدم توجه به این دووجهی بودن هاست ، یعنی هم تمرکز بر خود فردی و احاد جامعه و هم نقد سازنده و با راه حل و روحیه مطالبه گرایانه (نه حاشیه سازی و فرافه کنی)
    نمونش برخی فعالین این حوزه (اقای طالب زاده در برنامه راز و یا دکتر رحیم پور ،یا دکتر عباسی و ... که البته طبیعیه خیلی از اینها اشتباهاتی رو داشتند و دارند ) ویا در فضایی شبیه اینجا
    ،نویسنده معبر فندرسک: که سعی کرده این دو وجه رو رعایت کنه ،(که البته در برخی جاها کاستی هایی داشته ،اما مهم اراده ایست که در جهت این دوجهی بودن داشته)http://sayberi174.persianblog.ir/post/1490/ یا http://sayberi174.persianblog.ir/post/1520 و یا http://sayberi174.persianblog.ir/post/1592/
    که البته برا نویسنده این وبلاگ بخاطر نقدهای تندش در برخی موارد مشکل درست کردند که بعد کلی درد سرتبرئه و مورد عذرخواهی قرار گرفت ... ویا برا شخص منم در دانشگاه این موضوع پیش اومد و تا پرونده سازی و انگ سیاسی و ... پیش رفت اما کوتاه نیومدیم و با پافشاری از راه درستش به کارایی رو کردیم و میکنیم
    مخلص کلام این بود نظاریم کار سایت که شمه کوچیکی از جامعه واقعی ماست به اینجا برسه که برخی دوستان فعال و دلسوز قدیمی منصرف بشن و یا اخراج بشن و از اون طرفم بقیه همکاران و مسئولین سایت مورد توهین قرار بگیرند و کار بجایی برسه که احترام به عقاید یکدیگر رو فراموش کنیم ...
    .................................................. .........
    .................................................. .................................................. .................................................. ...............................................
    گزاره سوم) تنها درخواست و پیشنهاد با روحیه مطالبه (چرا که نقد ها رو دوستان انجام دادند و میدهند و تا این لحظه از نتیجه خبری نبوده !!!!)
    از دوستانم درخواست میکنم اگرم نقدی بیان میشه ، با ارائه راه حل همراه با روحیه مطالبه گرایانه از مرجع مربوطه (###) در جهت حصول نتیجه باشه ونه فقط صرف نقادی که نتیجه ای جز تشویش اذهان و حاشیه سازی نخواهد بود
    و از مسئولین سایت تقاضا دارم که با محور قرار دادن محبت و همچنین داشتن تحمل و نرمش عمل و تمرکز به اشتراکات و نه اختلافات اسباب این دلزدگی ها و ناراحتی ها رو برچیده و نگذارند کار به جایی برسه که افرادی که خود رو برادر تروریست ها میدوند ، دلسوز و مدافع کاربران و فعالین این سایت و دایه دار عدالت خواهی باشند (عدالتی که نمونه هایی ازش رو در کشورهای اطراف شاهدیم)
    و امیدوارم ادمین محترم شرایطی رو فراهم کنند که دوستان قدیمی بازم در سایت حاضر باشند و مجالی برای جولان فرصت طلبان ایجاد نشه
    و با پشتیبانی بیشتر و حمایت ابزاری از کاربران در جهت دادن به دغدغه ها و نقدهای سازنده به سمت حصول نتیجه گام بردارید (###)

(###) برای نمونه تجربه سنگینی که در فضای بورس داشتیم ، جایی که سهامداران حقیقی هیچ تریبون و مرکزی برای دفاع از حقوق خودشون ندارند ، با استفاده از نقد سازنده همراه با ارائه راه حل و با روحیه مطالبه گرایانه در جهت حصول نتیجه ، با کمک ابزاری سایت بورس نیوز که بنوعی تریبون و مرکز احقاق حقوق ما سهامداران حقیقی شده ،طی نامه ای که ما سهامداران شرکت تکمبا بعد از تنظیم به بورس نیوز فرستادیم و اونها هم با مخاطب قرار دادن ناظر و مسئول مربوطه و همینطور مدیر عامل شرکت ، اقدام به درج نامه کردند و البته پیگیری بعد از درج ، که موج رسانه ای بسیار خوبی رو براه انداخت و از ضرر بیشتر سهامداران جلوگیری شد.و یا در مورد عدم پرداخت سود سهام شرکت ها هم به همین شکل ...
    امیدوارم مسئولین سایت و ادمین محترم در اسرع وقت پاسخ و نتیجه عمـلی نقد ها و پیشنهادهای سازنده کاربران رو ارائه دهند

خودم رو در حد بیان این جملات نمیدونم چرا که شاید خودم این موارد رو در بسیاری از برهه ها رعایت نکرده باشم و از این بابت ازتمامی دوستانی که شاید نا خواسته سبب رنجش اونها شده باشم،عذر خواهی میکنم
    سبز باشید
    ویرایش توسط plarak12 : 2nd September 2014 در ساعت 04:41 PM

خواهی نشوی رسوا ، همرنگ شرافت شو ... !
    بورس به همین سادگی {آموزش مقدماتی}

4. 5 کاربر از پست مفید plarak12 سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    دریافت تشکر: 29,042
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array
    Admin's: جدید39

نقل قول نوشته اصلی توسط plarak12 نمایش پست ها
    و امیدوارم ادمین محترم شرایطی رو فراهم کنند که دوستان قدیمی بازم در سایت حاضر باشند و مجالی برای جولان فرصت طلبان ایجاد نشه
    و با پشتیبانی بیشتر و حمایت ابزاری از کاربران در جهت دادن به دغدغه ها و نقدهای سازنده به سمت حصول نتیجه گام بردارید (###)

سلام
    ممنون از پیشنهاد شما.

طی ارائه پیشنهاد یکی از دوستان در سایت همین قضیه اعمال شد و ما برای کسانی که به هر دلیل در سایت دیگر فعالیت نمی کردند مسیری رو باز کردیم که بتونن مجددا در سایت فعالیت کنند.

همچنین از حسن توجه شما به این موضوع ممنونم.

موفق و موید باشید
    نخبه یعنی خودباوری انسان و پس از خود باوری کاری غیر ممکن نمی شود

6. 8 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    دریافت تشکر: 9,716
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array
    sr hesabi's: جدید38

سلام به جناب مهدی خان ریپورتر
    مهدی خان یه سوال این هفته نمایشگاه رسانه دیجیتال بود
    شما حضور نداشتید؟؟؟
    موقعیت خوبی بود که سایت رو بیشتر معرفی کنید
    البته شما مدیرید و این حرفا
    درکل پرسیدم بدونم هستید یا نه
    ممنون
    شاید ....

8. 11 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

معاونت کل سایت
    اکانت شخصی
    ریپورتر
    ارسال تشکر
    828
    دریافت تشکر: 592
    قدرت امتیاز دهی
    69
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sr hesabi نمایش پست ها
    سلام به جناب مهدی خان ریپورتر
    مهدی خان یه سوال این هفته نمایشگاه رسانه دیجیتال بود
    شما حضور نداشتید؟؟؟
    موقعیت خوبی بود که سایت رو بیشتر معرفی کنید
    البته شما مدیرید و این حرفا
    درکل پرسیدم بدونم هستید یا نه
    ممنون
    سلام

این نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی بود در کل یعنی الکی یک بودجه ای گرفته بودن باید نابودش میکردن اینجور انجام دادنش اونجایی که اونا نمایشگاه برگزار کردن خودشون و خانوادشون بازدید کنندش بودن.این نمایشگاه با نمایشگاه رسانه های هر سال فرق داره البته اون نمایشگاه رسانه ها رو هم الان برگزار میکنند ولی اونم نابود کردن شده 3 روز و کلی هم هزینه میگیرن خب برای 3 روز صرف نداره انصافا تازه دادن بخش خصوصی شیر تو شیر شده نمایشگاه

10. 8 کاربر از پست مفید معاون سایت سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    دریافت تشکر: 9,716
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array
    sr hesabi's: جدید38

نقل قول نوشته اصلی توسط معاون سایت نمایش پست ها
    سلام

این نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی بود در کل یعنی الکی یک بودجه ای گرفته بودن باید نابودش میکردن اینجور انجام دادنش اونجایی که اونا نمایشگاه برگزار کردن خودشون و خانوادشون بازدید کنندش بودن.این نمایشگاه با نمایشگاه رسانه های هر سال فرق داره البته اون نمایشگاه رسانه ها رو هم الان برگزار میکنند ولی اونم نابود کردن شده 3 روز و کلی هم هزینه میگیرن خب برای 3 روز صرف نداره انصافا تازه دادن بخش خصوصی شیر تو شیر شده نمایشگاه

مرسی بابت پاسخت
    فقط من منظورم همون رسانه دیجیتال تو مصلی تهران بود
    از 15 تا 18

راستی میگم تا اینجا اومدم یه چیز بگم
    این عفو ادمین رو که گذاشتید
    یکی که شاید اخراج شده ،الان دیگه سایت رو جدیدا چک نکرده اینو ببینه ،بعد اون از کجا بدونه که بیاد بگه ببخشیدش؟؟

راستی شیش سالگی سایتتون رو تبریک میگم ،
    سعادت میخواد سایتی تو شهریور ایجاد بشه

خوش باشی
    شاید ....

12. 5 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

معاونت کل سایت
    اکانت شخصی
    ریپورتر
    ارسال تشکر
    828
    دریافت تشکر: 592
    قدرت امتیاز دهی
    69
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sr hesabi نمایش پست ها
    مرسی بابت پاسخت
    فقط من منظورم همون رسانه دیجیتال تو مصلی تهران بود
    از 15 تا 18

راستی میگم تا اینجا اومدم یه چیز بگم
    این عفو ادمین رو که گذاشتید
    یکی که شاید اخراج شده ،الان دیگه سایت رو جدیدا چک نکرده اینو ببینه ،بعد اون از کجا بدونه که بیاد بگه ببخشیدش؟؟

راستی شیش سالگی سایتتون رو تبریک میگم ،
    سعادت میخواد سایتی تو شهریور ایجاد بشه

خوش باشی
    حرف حساب جواب نداره خوب گفتی باید به افراد اخراجی ایمیل زده بشه

ممنون الان یعنی گفتی شهریوری هستی دیگه

14. 4 کاربر از پست مفید معاون سایت سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

سلام خدمت پاسخ دهنده این پست
    سایت برا من مشکل پیدا کرده وتو این چند روز اخیر بیشتر مواقع باز نمیشه؛ مخصوصا شبا؛ مشکل از نتم نیست؛ چون همزمان صفحه ی دیگه ای رو به راحتی باز میکنم؛ مال مرورگر هم نیست؛ چون امتحان کردم!!

16. 3 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    دریافت تشکر: 11,371
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

سلام

من فقط یه مورد رو ذکر می کنم شما بررسی کنید ...

مثلاً من الآن اومدم سایت یه هو دیدم یه نقل قول از طرف من هست مال عهد عتیق ، ویرایش شده برا امروز و بروز شده ... (پست های بعدی رو خودم ویرایش (خالی) کردم ولی)

و یا هر از ګاهی میام میبینم یه هو به تعداد نوشته هام چند تا اضافه شده ...

اون روزم که در
    این تاپیک که در این پست نوشتم (#49) یه هو تصویری دیدم که من نذاشته بودم الآنم که به کل تصویرش رو نمی بینم ، تصویر هم کپی پیست نبود آپلود کرده بودم قبلاً تا جایی که خاطر دارم

به هر حال یه بررسی داشته باشید خوبه ...

سپاس و سربلند باشید در پیشګاه الله ...

ویرایش توسط "VICTOR" : 13th September 2014 در ساعت 08:47 PM

18. 2 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

نقل قول نوشته اصلی توسط evin Allah نمایش پست ها
    سلام

من فقط یه مورد رو ذکر می کنم شما بررسی کنید ...

مثلاً من الآن اومدم سایت یه هو دیدم یه نقل قول از طرف من هست مال عهد عتیق ، ویرایش شده برا امروز و بروز شده ... (پست های بعدی رو خودم ویرایش (خالی) کردم ولی)

و یا هر از ګاهی میام میبینم یه هو به تعداد نوشته هام چند تا اضافه شده ...

اون روزم که در
    این تاپیک که در این پست نوشتم (#49) یه هو تصویری دیدم که من نذاشته بودم الآنم که به کل تصویرش رو نمی بینم ، تصویر هم کپی پیست نبود آپلود کرده بودم قبلاً تا جایی که خاطر دارم

به هر حال یه بررسی داشته باشید خوبه ...

سپاس و سربلند باشید در پیشګاه الله ...

سلام به evin Allah عزیز
    ممنون خانمی از طرح مشکل تون ...
    اگر امکان داره بیشتر در این خصوص توضیح بدید یا لینک صفحه رو بگذارید
    من پست شماره 49 این تاپیک رو مشاهده کردم ولی مر بوط به شما نبود
    اگر هم دلتون خواست میتونید از طریق پیام خصوصی به روابط عمومی مشکلتون رو عنوان کنید تا سریعا رسیدگی بشه

20. 2 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

صفحه 25 از 27 نخستنخست ... 15161718192021222324252627 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)