دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 14 از 80 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 798

موضوع: خدا اينجاست ؛ برای شكرگزاری نفر بعدی كيه ؟

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24667
    Array
    سونای's: جدید81

پیش فرض پاسخ : خدا اينجاست ؛ برای شكرگذاری نفر بعدی كيه ؟

خدا جونم شککککککککککرررررررررررررر رررررتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتت

ثبت نامم تکمیل شد خلاصه کد رهگیری رو داد...

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

2. 7 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بحران - پدافند غیرعامل
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 4,666
    قدرت امتیاز دهی
    10717
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مه دوست نمایش پست ها
    ممنون بخاطر این تایپیک
    درود بر شما
    خواهش میکنم و باز هم....
    سپاس رفیق
    چه حس قشنگیه در تاریکی های خطرناک این دنیا...با اطمینان خاطر و آرامش ،دستت در دستان خدا باشه...(محسن مهابادی زاده)

4. 5 کاربر از پست مفید محسن مهابادی زاده سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    روانشناسی بالینی
    ارسال تشکر
    29,978
    دریافت تشکر: 25,422
    قدرت امتیاز دهی
    43643
    Array
    نارون1's: لبخند

اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي أَخْشَاكَ كَأَنِّي أَرَاكَ وَ أَسْعِدْنِي بِتَقْوَاكَ
    مجلـــه رویش ذهــن

6. 9 کاربر از پست مفید نارون1 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    3,410
    دریافت تشکر: 5,648
    قدرت امتیاز دهی
    4008
    Array

خدایا برای همه چیزی که بهم دادی تشکر می کنم وبه انچه که خواستم وندادی هم سپاس گذارم چون صلاح منو خواستی
    [

8. 8 کاربر از پست مفید farhad_jomand سپاس کرده اند .

دوست جدید
    ارسال تشکر
    357
    دریافت تشکر: 628
    قدرت امتیاز دهی
    85
    Array
    nhh's: متعجب

خداجونم واسه همه چی ممنون چون:
    تو دانی وتوانی،من ندانم ونتوانم...............................

10. 6 کاربر از پست مفید nhh سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ژنتیک مولکولی
    ارسال تشکر
    4,332
    دریافت تشکر: 2,765
    قدرت امتیاز دهی
    3819
    Array
    k.ahmadi's: جدید104

سلام خدا جون
    خودت میدونی شرمندتم خدا....
    به خاطر همه چی شکرت....

12. 5 کاربر از پست مفید k.ahmadi سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    قدرت
    ارسال تشکر
    110
    دریافت تشکر: 44
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

خدایا سپاس گذارم به خاطر افرینشم.هستی ام وتمام نعمت های بی شماری که من میدانم ونمی دانم .خدایا سپاسگذارم که بهترین ها را در سر راهم قرار می دهی .خدای من متشکرم.

14. 5 کاربر از پست مفید intelilite سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24667
    Array
    سونای's: جدید81

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرتخدایی ممنونم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت همه دنیای من شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایی مرسی خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدا جونم مرسی خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایی یه دنیا تشکرخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدای مهربونم شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت الله تی تی ِ من شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت دادرس من شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتپناه من شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت تکیه گاه من شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت رحمان من شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرتعشق من شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرتخدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

خدای من خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییی بزرگی شکرت...
    مرسی عزیز الله م

S.3.R

1392.12.18
    1392.12.19
    1392.12.20
    1392.12.21

ویرایش توسط سونای : 11th March 2014 در ساعت 10:10 AM

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

16. 4 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بحران - پدافند غیرعامل
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 4,666
    قدرت امتیاز دهی
    10717
    Array

رفیق...

خیلی بده وقتی ازت فاصله میگیرم...اجازه نده توی دلم تاریک بشه...من میترسم
    چه حس قشنگیه در تاریکی های خطرناک این دنیا...با اطمینان خاطر و آرامش ،دستت در دستان خدا باشه...(محسن مهابادی زاده)

18. 4 کاربر از پست مفید محسن مهابادی زاده سپاس کرده اند .

دوست جدید
    ارسال تشکر
    357
    دریافت تشکر: 628
    قدرت امتیاز دهی
    85
    Array
    nhh's: متعجب

خدایا شکر..........
    اما خداجونم کمکم کن،
    هرآنچه تو زودمی خواهی،من دیر نخواهم وهرچه تو دیر میخواهی،من زود نخواهم.........

صفحه 14 از 80 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)