دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 115

موضوع: خواستگار دارم ولی پرده بکارتم را از دست داده ام ...

همکار تالار سایر موضوعات پزشکی
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    6,533
    دریافت تشکر: 1,373
    قدرت امتیاز دهی
    9283
    Array

پیش فرض پاسخ : خواستگار دارم ولی پرده بکارتم را از دست داده ام ...

نقل قول نوشته اصلی توسط "golbarg" نمایش پست ها
    الان برام یچیز خیلی جالب شدش همه دنبال راهکار برادختر هستیم از این چیزا روش میدیم اینا و....................
    اما هیچ کس تا الان نگفت مگه ما مسلمون نیستیم مگه کشورمون اسلامی نیست حالا رابطه دوستی دختر پسر قابل هضم در نظربگیریم اما اون
    رابطه های جنسی بعید نیستش؟؟؟؟چرا باید باشه ؟؟چرا هست؟؟چرا برای ما انقد عادی شده که راحت دربارش حرف میزنیم؟؟؟
    وای خدا

سلام
    ممنونم دوست عزیز
    سلامت باشید
    "در پناه حق"
    ویرایش توسط *nura* : 21st July 2014 در ساعت 03:12 PM

2. 4 کاربر از پست مفید *nura* سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    2,189
    دریافت تشکر: 865
    قدرت امتیاز دهی
    246
    Array

چرا باید اعتماد کنی و جوابش این باشه
    چرا اعتماد کردن سخته.
    وقتی باور میکنی یکی خوبه و بهش اعتماد میکنی توقع نداری اشتباه کنه. ممکنه اون دختر هم بخاطر احساس اعتمادش اشتباه کرده باشه و بعد پشیمون شده باشه
    گاهی اعتماد میکنی و انتظار نداری اشتباه کنه.
    یه چیزی مسلم هست دخترا احساساتی ان ، به پسری اعتماد میکنن با قلبشون اعتماد میکنن . .قتی بلا سرشئن میاد دیگه برگشتی نیست. شاید بخاطر اعتمادش حاضر شده توجایی خلوت هم کنارش باشه اگر دختر بدی بود به کارش ادامه میداد و پشیمونم نمیشد . جسارت گفتن این حرف رو داشتن خیلی سخته.
    من به خوب بودن ذاتی همه باور دارم و میتونم بدی همه رو با وجودی که یادمه ببخشم چون مطمئنم اگه کمکشون کنی خوب ترین میشن.
    بهتره نه گفتن رو یاد بگیریم
    گاهی یکی نه میگه اما بلد نیست محکم نه بگه و بلایی سرش میاد که از ته دلش راضی به اون نبوده اما سکوت نابه هنگامش ممکنه یه پسر رو به این فکر بندازه که موافقه اما چرا به این فکر نمیندازه که منتظره خود اون پسر هم خدا رو ببینه و پشیمون بشه.
    یادمان رفته خدا همیشه ما را میبیند حتی در خلوت ترین جا
    کسانی هستند که فراموش نمیکنند اما سکوتی کرده اند که از آت ضرر دیدند.
    ما همه بخشی از روح خدا هستیم
    دلمون نمیخواد با اشتباه هامون لکه دارش کنیم اما چرا گاهی فراموش میکنیم
    شاید باید همیشه این دعا رو یر نماز کنیم و ترکش نکنیم
    خدایا منو به حال خودم رها نکن

- - - به روز رسانی شده - - -

چرا اعتماد کردن سخته.
    وقتی باور میکنی یکی خوبه و بهش اعتماد میکنی توقع نداری اشتباه کنه. ممکنه اون دختر هم بخاطر احساس اعتمادش اشتباه کرده باشه و بعد پشیمون شده باشه
    یه چیزی مسلم هست دخترا احساساتی ان ، به پسری اعتماد میکنن با قلبشون اعتماد میکنن . .قتی بلا سرشئن میاد دیگه برگشتی نیست. شاید بخاطر اعتمادش حاضر شده توجایی خلوت هم کنارش باشه اگر دختر بدی بود به کارش ادامه میداد و پشیمونم نمیشد . جسارت گفتن این حرف رو داشتن خیلی سخته.
    من به خوب بودن ذاتی همه باور دارم و میتونم بدی همه رو با وجودی که یادمه ببخشم چون مطمئنم اگه کمکشون کنی خوب ترین میشن.
    گاهی یکی نه میگه اما بلد نیست محکم نه بگه و بلایی سرش میاد که از ته دلش راضی به اون نبوده اما سکوت نابه هنگامش ممکنه یه پسر رو به این فکر بندازه که موافقه اما چرا به این فکر نمیندازه که منتظره خود اون پسر هم خدا رو ببینه و پشیمون بشه.

4. 4 کاربر از پست مفید aisan. سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
    بله
    واعظان کین جلوه در محراب و منبر می کنند
    چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

به نوعی
    توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند!!

بعضی ها به قدرِ سر سوزنی برای پاک ماندن تلاش نمی کنند امّا ازد یگران توقع پاکدامنی دارند ...
    بگذار آنقدر این ور و آن ور حرف بزنند که شاید روزی تهی گردند ..
    والاااااااااااااااا ...

6. 2 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط aisan. نمایش پست ها
    چرا اعتماد کردن سخته.
    واقعا ً همین هست ..
    هر روز هر کدوممون خروار ها خروار گناه می کنیم اما نه کسی می بینه و نه خودمون اونقدر مرد هستیم که بازگو کنیم اما کسی ک گناه می کنه و شاید همه می فهمند به بد بودم متهم می شه درحالی اینکه قاضی اصلی اون بالاست . . .

8. 3 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها

بحث ج ن س ی اش به کنار
    پسر خوبیه

خب در کل میگم
    چنین افرادی بعد از ازدواج(حالا چه مرد چه زن) چون خودشون خراب بودن هر لحظه به فکر فرو میرن نکنه زنم... نکنه شوهرم...
    و کلا زندگی تلخی خواهند داشت!

مطمئنن ایشون هم پاشون رو خواهند خورد ..
    اون خانم اگر پاک باشند مطمئنن یک آزمایش هست براشون ...

10. 3 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط *nura* نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید به دوستان
    در این مورد با آقا مهدی موافقم
    همه این راهنمایی ها رو هم که قبول کنیم ،خداوند در قرآن سوگند یاد کرده که زنا کار با زنا کار ازدواج میکنه و سالم هم با سالم ازدواج میکنه
    کسی که این راهو انتخاب میکنه هیچ راه برگشتی نداره ،چون به نقطه ای رسیده که سلامت روحش رو از دست داده ،با توبه هم بخشیده شه هیچ وقت طعم خوشبختی را نخواهد کشید
    واقعا مودبانه ترین راهنمایی برای این افراد همون ازدواج با یکی مثل خودشونه

"در پناه حق"

قرآن می فرماید: إِلاَّ مَنْ تابَ وَ آمَنَ وَ عَمِلَ عَمَلاً صالِحاً فَأُوْلئِکَ یُبَدِّلُ اللَّهُ سَیِّئاتِهِمْ حَسَناتٍ وَ کانَ اللَّهُ غَفُوراً رَحِیماً؛ مگر کسانى که توبه کنند و ایمان آوردند و عمل صالح انجام دهند که خداوند گناهان آنان را به حسنات تبدیل میکند؛ و خداوند همواره آمرزنده و مهربان است. سوره فرقان آیه 70

یعنی وقتی یک کسی هم روزی هزار بار تهمت می زنه ، حــــرام می خوره ، غیبت می کنه ، مسخره می کنه ، چشم چرانی می کنه ، با نا محرم صحبت ِ غیر ضروری می کنه ، یعنی شد بد ؟ شد غیر سالم ؟ ... یعنی باید بگرده و با دختری که هر روز با این و اون حرف می زده و غیبت می کرده زدواج کنه ؟؟؟؟؟ ...
    هر کدوم از این ها زنا ست .. یکی زنا چشم (چشم چرانی) ، یکی زنا زبان (غیبت می کنه) ، یکی زنا گوش (تهمت می زنه) و ...
    مشکل ما آدم ها اینکه می خایم جای خدا باشیم .......
    ویرایش توسط تووت فرنگی : 1st February 2014 در ساعت 12:43 PM

12. 4 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

همکار تالار سایر موضوعات پزشکی
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    6,533
    دریافت تشکر: 1,373
    قدرت امتیاز دهی
    9283
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نی لو نمایش پست ها
    قرآن می فرماید: إِلاَّ مَنْ تابَ وَ آمَنَ وَ عَمِلَ عَمَلاً صالِحاً فَأُوْلئِکَ یُبَدِّلُ اللَّهُ سَیِّئاتِهِمْ حَسَناتٍ وَ کانَ اللَّهُ غَفُوراً رَحِیماً؛ مگر کسانى که توبه کنند و ایمان آوردند و عمل صالح انجام دهند که خداوند گناهان آنان را به حسنات تبدیل میکند؛ و خداوند همواره آمرزنده و مهربان است. سوره فرقان آیه 70
    یعنی وقتی یک کسی هم روزی هزار بار تهمت می زنه ، حــــرام می خوره ، غیبت می کنه ، مسخره می کنه ، چشم چرانی می کنه ، با نا محرم صحبت ِ غیر ضروری می کنه ، یعنی شد بد ؟ شد غیر سالم ؟ ... یعنی باید بگرده و با دختری که هر روز با این و اون حرف می زده و غیبت می کرده زدواج کنه ؟؟؟؟؟ ...
    هر کدوم از این ها زنا ست .. یکی زنا چشم (چشم چرانی) ، یکی زنا زبان (غیبت می کنه) ، یکی زنا گوش (تهمت می زنه) و ...
    مشکل ما آدم ها اینکه می خایم جای خدا باشیم ...

سلام
    ممنون از توضیحات دوست عزیز ، دوستان گرامی بحث چیز دیگه ای هست ،لطفا دچار اشتباه نشید ....
    من نمی دونم کجای این تاپیک نوشته بود این خانم توبه کرده یا پشیمونه ؟؟؟؟! شاید هم من نمی بینم !!!
    از همه دوستان عذر خواهی می کنم ،من از این بحث کنار کشیدم ،تمام نظرات منو نادیده بگیرید لطـــــــفا
    با آرزوی سلامتی همه عزیزان
    "در پناه حق"
    ویرایش توسط *nura* : 21st July 2014 در ساعت 03:14 PM
    حرفی را بزن که بتوانی بنويسی،چيزی را بنويس که بتوانی پای آنرا امضاء کنی و چيزی را امضاء کن که بتوانی پای آن بايستی!
    "ناپلئون بناپارت"

14. 4 کاربر از پست مفید *nura* سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

هر کجا از حرفای بنده به نظرتون درست نبود بفرمایید تا سند برایتون ارائه بدم.
    در چنین مسائلی نه فرد اجازه داره نظر خودشو بگه و نه کسی رو الکی امید بده یا ناامید کنه.
    پس هر چی گفته ایم سند داریم.
    بنده همانطور که خدایم آگاه هست به هیچ عنوان شعار ندادم و عین واقعیت را گفتم.
    بذارید برخی مسائل را بگویم تا حرفای شعارگونه که میفرمایید برطرف شود
    اینجا یک محیط مجازی هست و کسی عبدالله را نمی شناسد و ندیده است و انشاالله هیچوقت نخواهد دید. این را میگویم تا برخی شبهه ها که به فردی به نام عبدالله وارد میکنید برطرف شود و دین اسلام را شعارهای بنده نپندارین
    با عرض معذرت از استارتر محترم تاپیک که مجبور شدم این حرفارو بنویسم:
    بنده خودم تقریبا یه همچین موردی را داشتم و خدایم هم شاهد هست که این معیار را بخاطر مسالۀ توبه یادآور نشدم(زیاد نمیخواهم اشاره کنم چون زندگی شخصیم هست). عبدالله عقیده اش این است که اول باید حداقل توصیه ای را 40 بار عمل کنی بعد به مردم بگی.
    عبدالله اینجا فقط یک صفحۀ مجازی هست نه بیشتر و نه کمتر. در پشت این صفحۀ مجازی یک فردی هست که طبق فرمودۀ مولاش از فتوا دادن به شدت می هراسد چه برسد به شعار دادن که در این مسائل حکمی بدتر از فتوا دادن را دارد چون شعار، در این مورد؛ فتوا را هم با خود دارد.

پس عبدالله شعار نداده. سند دارد.

ما نه تنها زنا را کوچک نشمردیم بلکه به شدت نهی هم میکنیم و برگشت از این راه واقعا سخت هست. ما در اینجا رحمت خدا و توبه را در کنار زشتی زنا متذکر شدیم.

شیوۀ قرآن چنین هست که عمل زشت را متذکر شده و بعد راه رستگاری و درست را نشان می دهد. قرآن کتابی کامل هست. تمامی دردها و درمانها را میشناسد.زشتی ها را هشدار می دهد و بعدش یک «الا» می آورد. این «إلّا»برای نوید به برگشت کنندگان هست.

این نوید به معنی این نیست که فرد تشویق به عمل زشت زنا شود. بلکه این نوید برای کسانی است که راه را گم کرده و دوباره پیدا کرده اند.

انسان چقدر باید جاهل باشد که آن همه هشدارها و پاداشهای پاکیزگان را نادیده بگیرد و دلخوش به نوید توبۀ بعد از گناه باشد؟

نه ما نعوذبالله عمل زشت زنا را موجه جلوه ندادیم بلکه عمل توبه و رحمت خدا را در کنار زشتی عمل زنا بیان کردیم.

این حرفها را نفرمایین که فلانی شعار می دهد. اولا اکثر اینا حرفای بنده نبودن حرفای متخصصین مذهبی بودن. ثانیا شاید فردی در پشت صفحات مجازی باشد که واقعا دارد تجربیاتش رو وارد صفحات بکند.

اگه با چنین مساله ای مواجه نشده باشد وشعار دهد خدایش نیامرزد.

اینارو بیان کردم تا حرفای مکتب اسلام را شعارهای بنده نپندارین. عبدالله و اقسام عبدالله عددی نیستن مهم حرف و دستور خداست که راه را برای این چنین افرادی باز گذاشته و خودش با آغوش باز بنده اش را می پذیرد.و مسیر زندگی اش را هموار خواهد کرد البته باید فرد جبران بکند و این جبران سختی هایی هم باخود یقینن دارد.

در فضای مجازی چون فرد دیده نمیشه فضای بسیار مناسبی برای فعالیت هست فرد دیده نمیشه و تا ابد هم فردی انشاالله نخواهد شناخت.

انشاالله خدا همۀ ماهارو از ریا به دور بکنه.

با نظر خدا بنده حساس در مسائل دینی هستم و هر جا ببینم مسائل دینی داره به اسم شعار بنده تموم میشه بیان میکنم.

باز هم از استارتر محترم تاپیک عذرخواهی میکنم که مجبور شدم این مسائل رو بیان کنم.

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

16. 6 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نی لو نمایش پست ها
    یعنی وقتی یک کسی هم روزی هزار بار تهمت می زنه ، حــــرام می خوره ، غیبت می کنه ، مسخره می کنه ، چشم چرانی می کنه ، با نا محرم صحبت ِ غیر ضروری می کنه ، یعنی شد بد ؟ شد غیر سالم ؟ ... یعنی باید بگرده و با دختری که هر روز با این و اون حرف می زده و غیبت می کرده زدواج کنه ؟؟؟؟؟ .
    بله به نظرم این فرد دچار آلودگی میشه و احتمال غرق شدنش بسیار بالاست. صحبت غیرضروری با نامحرم چیزی نیست که بشه گف این فرد از لحاظ روحی و روانی سالم هست. این فرد از لحاظ روحی و روانی دچار بیماری هست. اینجا فقط از موردی میشه حرف زد که برگشته به مسیر زندگی.
    افرادی که برنگشتن نمیتونن ادعا کنن که ما هم سالم روحی و روانی هستیم. فردی که برگشته اصلا قابل قیاس با چنین افرادی نیست.

افرادی که راه غیر سالم را انتخاب میکنند نمی توانند خود را در مسیر حق بدانند. تا فرد برنگشته باشه نمیتواند ادعای سالم بودن داشته باشد. بله چنین فردی بیمار هست.انتخاب با این شرایط محدود میشه به افرادی تقریبا مثه خودش چون خدا نمیذاره بندۀ پاکش با زندگی در کنار این فرد آلوده بشه مگر اینکه عمل فرد باعث افتادن در دام بشه یا باعث نجات فرد و تلنگر از طرف خدا و توسط فرد سالم باشه. در چنین شرایطی که برنگشته نمیتواند بگوید من برنگشتم اما از چشمۀ زلال استفاده میکنم. این نمی شود.
    صحبت غیر ضروری با نامحرم به شدت نهی شده. حتی در کتاب مفاتیح الجنان هم می توانید هشدار و لعن مولاعلی(ع) را در مورد افرادی که در بازار و اجتماع دوش به دوش هم و مخلوط هستند رو بخونین. (مولا برای مردم عراق سخنرانی میکردند.)

فقط اون فردی که برگشته و توبه نصوح کرده میتونه در این مسیر قرار بگیره نه فردی که بگه بعدا برمیگردم و...

یه پیرمردی بهم گف تو الان جوانی باید با دخترها بازی کنی و جوانیت رو بکنی بعد که به سن من رسیدی خودتو این شکلی بکنی(ینی راه درست رو بگیری) این نمی شود.

فقط افراد توبه کننده که برگشته اند حق دارند صحبت بکنند و به وعده های داده شده امیدوار بشوند. از کجا علوم فرد بعدا موفق به توبه شود. بعلاوه با گذشت زمان میزان آلودگی بیشتر و بیشتر می شود.
    ویرایش توسط عبدالله91 : 1st February 2014 در ساعت 02:12 PM

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

18. 7 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    منابع طبيعی و محيــط زيست
    ارسال تشکر
    4,403
    دریافت تشکر: 3,142
    قدرت امتیاز دهی
    1177
    Array
    A M S E T I S's: جدید63

چطور به خودتون اجازه میدید اینقدر راحت درباره انسان ها قضاوت کنید؟
    هیچ کسی از هیچ اشتباه و بلایی در امان نیست
    شما جای هیچ کسی نیستید
    بهتره هرکسی حواسش شش دانگ به اعمال خودش باشه
    خدا اگه بخواد بنده ای رو از عرش به فرش میاره و برعکس
    بخونید و قضاوت نکنید:

روزی حضرت موسی (ع)رو به بارگاه ملکوتی خداوند کرد و از درگاهش درخواست نمود:بار الها، می خواهم بدترین بنده ات را ببینم.

ندا آمد: صبح زود به در ورودی شهر برو. اولین کسی که از شهر خارج شد، او بدترین بنده ی من است.

حضرت موسی صبح روز بعد به در ورودی شهر رفت. پدری با فرزندش، اولین کسانی بودند که از شهر خارج شدند.

پس از بازگشت، رو به درگا خداوند کرد و ضمن تقدیم سپاس از اجابت خواسته اش، عرضه داشت: بار الها ، حل می خواهم بهترین بنده ات را ببینم.

ندا آمد: آخر شب به در ورودی شهر برو. آخرین نفری که وارد شهر شود، او بهترین بنده ی من است.

هنگامی که شب شد، حضرت موسی به در ورودی شهر رفت...

دید آخرین نفری که از در شهر وارد شد، همان پدر و فرزندش است! رو به درگاه خداوند، با تعجب و درماندگی عرضه داشت: خداوندا!چگونه ممکن است که بد ترین و بهترین بنده ات یک نفر باشد!؟

ندا آمد:

ای موسی، این بنده که صبح هنگام میخواست با فرزندش از در خارج شود، بدترین بنده ی من بود. اما... هنگامی که نگاه فرزندش به کوه های عظیم افتاد، از پدرش پرسید:بابا! بزرگ تر از این کوه ها چیست؟

پدر گفت:زمین.

فرزند پرسید: بزرگ تر از زمین چیست؟

پدر پاسخ داد: آسمان ها.

فرزند پرسید: بزرگ تر از آسمان ها چیست؟

پدر در حالی که به فرزندش نگاه می کرد، اشک از دیدگانش جاری شد و گفت:فرزندم. گناهان پدرت از آسمان ها نیز بزرگ تر است.

فرزند پرسید: پدر بزرگتر از گناهان تو چیست؟

پدر که دیگر طاقتش تمام شده بود، به ناگاه بغضش ترکید و گفت:عزیزم ، مهربانی و بخشندگی خدای بزرگ از تمام هرچه هست، بزرگتر و عظیم تر است.
    آهنگ تــــــند زندگی، برای رقــــصیدن است نه دویدن!

20. 6 کاربر از پست مفید A M S E T I S سپاس کرده اند .

صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)