دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 105

موضوع: چــــرا خیـــانت ؟؟؟؟!!!!

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض پاسخ : چــــرا خیـــانت ؟؟؟؟!!!!

بسیار ممنونم از نارون1 عزیز جهت دعوت من به این بحث
    ولی با توجه به اینکه من نه تحصیلاتم در این زمینه ست و نه متاهلم بنابراین اظهار نظر من در این جور موارد خوبیت نداره

ولی یه مقاله ای دیدم که خیلی به این بحث مرتبط هستش و ترجیح میدم عینا قرار بدم اینجا

70 درصد مراجعان زنان خیابانی متاهل هستند

متخصص علوم رفتاری با اشاره به این که میان غرایز بشری غریزه جنسی وجه مشترک تمام انسان هاست گفت: تکذیب این این امر دردی را دوا نمی کند و در صورت عدم ساماندهی غرایز جنسی جوانان،آسیب های جدی در انتظار جامعه است.

به گزارش شفا آنلاین دکتر مجید ابهری ضمن اعلام این مطلب، ازدواج را بهترین و منطقی ترین روش برای کنترل غریزه جنسی دانست و افزود: بهره وری غیر منطقی از این غریزه نه تنها موجب بروز انواع جنایات در هر جامعه می شود بلکه به دنبال آن هنجارها،رفتارهای سالم و منطقی نیزبه شدت دچار آسیب می شوند.

وی ادامه داد: در جامعه ایرانی از آنجا که خودفروشی به دلیل چهارچوب های اخلاقی و معیارهای ارزشی جرم محسوب می شود بنابراین 70درصد از مردان غرایز جنسی خود را با ازدواج و براساس روابط مشروع- منطقی و قانونی به اجرا می رسانند.

به گفته دکتر ابهری از آنجا که هنوز در جامعه ما مدیریت غریزه جنسی و راه های برخورد منطقی با آن به جوانان اعلام و ارائه نشده،گاهی در اخبارشاهد جنایت و قتل در رابطه با خشونت و تجاوزهای جنسی هستیم که علت اصلی آن ریشه در ضعف مدیریت غریزه جنسی دارد.

وی با بیان این که دولت،نهادهای مربوطه و همچنین خانواده ها باید زمینه ازدواج را برای جوانان فراهم کنند در عین حال گفت: زمانی که یک جوان با مانکن های زنده روبه رو می شود چگونه غرایز جنسی خود را کنترل کند؟

آسیب شناس اجتماعی ازدواج موقت را یکی از روش های کنترل غریزه جنسی در جامعه دانست و تصریح کرد: به دور از نگاه فمینیستی، ازدواج موقت به دلیل شرایط روحی و روانی پاک ،بهترین راهکار است.

وی درعین حال که ازدواج موقت را برای افراد مجرد توصیه کرد نه متأهل ها اظهار کرد: این ازدواج برای جوانان و مردانی که به دلایل منطقی و عقلی مشکلات روابط زناشویی دارند توصیه می شود نه برای مردان متأهلی که هیچ گونه مشکلی در زمینه مسائل زناشویی ندارند.

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: متأسفانه از آنجا که 65تا70درصد از مراجعان به زنان خیابانی مردان متأهل هستند با این حال بسیاری از بانوان وحشت دارند که شوهرانشان سمت ازدواج موقت کشیده شوند.

وی ادامه داد:بنابراین برای جلوگیری از کاهش حضور زنان خیابانی،دختران فراری،افزایش فرزندان نامشروع وهمچنین برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های خطرناک نظیر ایدز و هپاتیت نهادهای متولی هرچه زودتر باید برای سامان دهی غریزه جنسی به خصوص برای جوانان تمهیداتی بیاندیشند.

دکتر ابهری هشدار داد: در شرایط حاضر که شبکه های ماهواره ای بدون هیچ گونه سانسوری روابط جنسی را به طور عریان و وحشیانه به تصویر می کشند اگر این مدیریت به دست فراموشی سپرده شود و یا به همایش،سخنرانی،مقاله و جلسه ها واگذار وختم شود باید منتظر آسیب های اجتماعی روز افزون و ناهنجاری های اخلاقی فراوان تری باشیم.

2. 8 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

همكار تالار باغبانى
    رشته تحصیلی
    مهندسی طراحی فضای سبز
    ارسال تشکر
    13,309
    دریافت تشکر: 5,462
    قدرت امتیاز دهی
    4851
    Array
    زهرا قربانی's: جدید157

نارون جان الان یه سوالی برای من مطرح شد
    منظور دقیق شما از خیانت چیه؟
    مسلما خیلی ازماها خانم یا آقایی رو دوست داریم اما در همین سایت با جنس مخالف خودمون یا در دانشگاه - محل کار - یا حتی اقوام نزدیک مثل پسردختر عمو و ... صحبت میکنیم و حتی با اون ها صمیمی هم میشیم به نظر من این نوع صمیمیت خیانت محسوب نمیشه
    آخرین برگ سفرنامه باران اینست
    که زمین چرکین است

4. 9 کاربر از پست مفید زهرا قربانی سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    روانشناسی بالینی
    ارسال تشکر
    29,978
    دریافت تشکر: 25,422
    قدرت امتیاز دهی
    43643
    Array
    نارون1's: لبخند

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا قربانی نمایش پست ها
    نارون جان الان یه سوالی برای من مطرح شد
    منظور دقیق شما از خیانت چیه؟
    مسلما خیلی ازماها خانم یا آقایی رو دوست داریم اما در همین سایت با جنس مخالف خودمون یا در دانشگاه - محل کار - یا حتی اقوام نزدیک مثل پسردختر عمو و ... صحبت میکنیم و حتی با اون ها صمیمی هم میشیم به نظر من این نوع صمیمیت خیانت محسوب نمیشه

سلام

مسلما ما در جامعه زندگي ميكنيم و ارتباطاتي با جنس مخالفمان داريم

وقتي اين روابط از محدوده خود خارج شود و فرد لذت و خوشي خود را به جاي پيداكردن در كنار همسر خود

در كنار جنس مخالف خود مي يابد و روابط عاشقانه (نه لزوما جنسي )برقرار كند و اين روابط به صورت روابطي فرازناشويي درايد

و… , خيانت محسوب مي شود .

اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي أَخْشَاكَ كَأَنِّي أَرَاكَ وَ أَسْعِدْنِي بِتَقْوَاكَ
    مجلـــه رویش ذهــن

6. 8 کاربر از پست مفید نارون1 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    136
    دریافت تشکر: 267
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    greatangel's: سکوت

با عرض سلام خدمت دوستان
    بحث خوبی رو شروع کردین که واقعا مشکل جامعست
    یکی از عواملی که سبب ترویج خیانت در جامعه شده فیلم های ماهواره ای هست که همشون بر مبنای خیانت است البته فیلم های ایرانی هم کم کم به این سمت سوق داده می شوند.
    دوستی گفته بود عامل اصلی خیانت دخترا هستن واقعا اشتباهه. دخترها چون روح و روان لطیفی دارند و ساده تر با این مسائل برخورد می کنند متاسفانه بلافاصله بعد آشنایی به خاسته پسر جواب مثبت می دهند و خودشونو در اختیار پسر قرار میدند به این امید که در آینده همسر واقعی این فرد خواهد شد ولی این وسط خودش ضرر میبینه چون از لحاظ سیستم جنسی متفاوت با سیستم پسر است ولی به پسر هیچ لطمه ای وارد نخواهد شد این مساله مربوط به دوران تجرده
    در دوران تاهل بنظرم کار زیاد، فشارهای زندگی؛ خستگی مفرط، زندگی ماشینی سبب میشه که زن و مرد نتونند آنچنان که میخاهند ارضا شوند و بنابراین رو به دوستان جنس مخالف در محل کار و ... میارند

8. 10 کاربر از پست مفید greatangel سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم اجتماعی پژوهشگری
    ارسال تشکر
    100
    دریافت تشکر: 279
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط !!AnAhiD!! نمایش پست ها
    سلام

چون دخترا تنوع طلبن. چون فساد توشون زیاد شده. قابل اعتماد نیستن. دختر نا سلامتی26 سالشه هنوز به بلوغ نرسیده و فقط ژست مودب بودن رو میگیره.

به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند. یعنی ما پسرا به هیچ وجه نمیتونیم خودمون رو تو دردسری بندازیم که اون سرش ناپیدا. بیشتر دخترها هم تو همون دوران دانشجویی کارشناسی

حداقل یک رابطه جنسی رو تجربه میکنند(اگر منکرید دلیل بیارین چون ما دلیل داریم) و فقط با یه چادر و حرفای به ظاهر قلمبه سلمبه وسنگین نشون دادن خودشون در تلاش هستن

که یک پسری رو بیچاره کرده و خودشون به اون بندازن. تو همین جا که مجازی هم هست میتونید دلایل منو مشاهده کنید.

خوشبختانه پسرها اگاه شدن وکمتر به ازدواج روی میارن. و همین باعث شده دختر های مورد دار تا سن های بالا اصلا ازدواج نکنن (یعنی خواستگارنداشته باشن)

در نتیجه جاهای مختلف سعی میکنند پسرا رو فریب بدن با ظاهرشون

من بازم میام
    دوست عزیر
    یه سوال ازتون داشتم شخصی که با دختر رابطه جنسی برقرار می کنه جنسیتش چیه؟ آیا مرد نیست؟ این حرفو حالا برعکس کنید میشه همه مردا قبل از ازدواج رابطه داشتن و همه می دونیم باکرگی تنها در زن نیست در مرد هم وجود داره، میگن وقتی قیامت میشه ادم برای توجیه گناهاش میگه شیطان منو وادار کرد، شیطانم میگه من فقط دعوتت کردم خودت بودی که با اختیار قبول کردی این مثالی برای هر دو طرف هم دختر و هم پسر نمی تونن این رفتارو توجیه کنن، من پژوهش های زیادی در این زمینه انجام دادم نمی دونم چطور یکی از دوستان گفتن بیشتر زنان خیانت می کنند در حالی در ایران این گونه آمار به هیچ وجه به طور دقیق در اختیار ما قرار نمی گیره چون همه می خوان بگن پاکن البته این هم برمیگرده به نوع ارزشها در ایران که اگه کسی کمی ازاد باشه سریع همه فکرای بد درموردش می کنن.
    بحث در این مورد زیاد شده اما نتیجه بخش نیست، مردان انتظار دارن دختر پاک بگیرن در حالی که خودشون قبل ازدواج با دختر دیگه ای رابطه داشتن خب برادر من اون دختر هم میره با یکی دیگه ازدواج می کنه و این دور همینطور ادامه پیدا می کنه. در این وسط طیف عظیمی هم هستن که سراغ این چیزا نمیرن یا فقط با یه عشق تا اخرش می مونن پس نباید به همه به یه چشم نگا کرد. شما باید به هم جنسای خودتو خوب بشناسی همه ما می دونیم که دخترا احساسین پسرا از این احساسات سوءاستفاده میکنن و کارشونو میکنن و بعد برای دوستاشون تعریف می کنن درحالیکه اون دختر بدبخت تو خیال اینه که چقد طرف دوسم داره......من با دخترای زیادی صحبت کردم همشون گول خوردن بنظر من این پسرا هستن که غیر قابل اعتمادن و همه می دونیم که مردا تنوع طلب ان. لطفا جبهه گیری نکنید و راجع به اصل قضیه ای که گفتم فکر کنید، این مردان که از زنا سوءاستفاده می کنن، و بعد لقب دست خورده و... روشون می ذارن.
    من بسيار تنهايم اما اهميتی ندارد و من موهايم را می تراشم و من غمگين و افسرده نيستم بلکه ممکن است به خاطر آن چه شنيده ام سرزنش شوم...

10. 10 کاربر از پست مفید سعیده ذوقی سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم اجتماعی پژوهشگری
    ارسال تشکر
    100
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

اگه تقاضا نباشه تولیدی وعرضه ای هم نخواهد بود. ذات که خراب باشه اماده پذیرش خیلی کارها میشه.

بیشتر دخترا الان حداقل یکی دو مورد رابطه خارج از عرف دارن . حالا به هر نحو . جنسی - روحی - عاطفی و....... ویک پسری رو بدبخت میکنند.
    اولا از روی اصطلاحاتتون مشخصه که نمیشه باهاتون بحث کرد چون باید برگشت به قرون وسطی و از اون واژه ها استفاده کرد هر شخص برای خودش محترمه حتی اگه کثیف ترین انسان باشه، واژه عرضه و تقاضا برای مساعل اقتصادی استفاده میشه و در ضمن این موضوع روشنه که همیشه تقاضا از جانب مرد بوده این رو میشه تو حرفای خوتونم دید.
    برادر من تقاضای اینکه به زنان احترام بگذاریم چیز زیادی نیست، همون غربی که همه باهاش دشمنن برای یک فاحشه هم احترام قاعلن و میان بررسی می کنن چه عواملی وجود داشته که این شخص به اینجا رسیده، نقش عوامل اجتماعی و خانوادگی و روحی فرد در خیانت خیلی مهمه. ما می تونیم ببینیم برای مثال در همین اقایون تا یه حادثه ای براشون پیش می اید شرو به سیگار کشیدن می کنن نقش عوامل بیرونی هم مهمه. البته من کمی بهتون حق می دم چون دخترا تو این دوره زمونه خودشونو خیلی باختن و دیگه به مساعل اخلاقی کمتر توجه می کنن و چراغ سبز نشون می دن اما این دلیلی نیست برای بی احترامی به قشر زن که حتا مادرامون هم درش هستن. حرف شما توهین به همه خانوماست، می تونید در مورد خیانت و عواملش صحبت کنید اما توهین........... قضاوت با خودتون.
    من بسيار تنهايم اما اهميتی ندارد و من موهايم را می تراشم و من غمگين و افسرده نيستم بلکه ممکن است به خاطر آن چه شنيده ام سرزنش شوم...

12. 7 کاربر از پست مفید سعیده ذوقی سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم اجتماعی پژوهشگری
    ارسال تشکر
    100
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

من دارم با خود خانمها بحث میکنم. توهین هم نمیکنم.واقعیتها رو شفاف میگم نه غیر مستقیم

شما بهتره کار خودتون رو انجام بدین تا دربحث ما دخالت کنین.شرمنده
    دوست داری منم با خودت بحث کنم؟ و اسمش رو بذارم شفافیت؟ تو از ارضای یک زن چی می دونی؟ تا حالا چندتا کتاب راجع بهش خوندی؟ جالبه مردایی که سالهاست ازدواج کردن نمی دونن زنا کی ارضا میشن. و در ضمن این نکته نباید یادمون بره یک زن هیچوقت منظورش از ارضا تنها فیزیکی نیست بلکه صحبتهای عاشقانه و... برای یک زن ارضا کنندست پس یک مرد باید خیلی .... باشه که نتونه حتی زبون بازی کنه تا زنش از اون طریق ارضا بشه.
    در ضمن چطور می خوای اثبات کنی تمام دخترا در دوران کارشناسی..... از پزشکی قانونی نامه میاری یا................هه هه هه............ به نظر هنوز خیلی خامی برای این بحثا کمی که بگذره اونوقت از این قضاوتهای کودکانه دست میکشی.این مطالب از جانب دوستان بیان میشه تا بتونیم تو انجمن شاید کسی رو یک دقیقه به فکر فرو ببریم.
    بجای زیر سوال بردن زنان کمی همجنسای خودتم زیر سوال ببر.
    فک کنم نشه ایجا همه عوامل خیانتو بررسی کرد چون بحث ریشه ایی هستش، وقتی در جامعه ای زندگی می کنیم که از همه لحاظ جوانان را محدود کرده اند و جوانان پاک ما باید در همچین تالارهایی به بحث بپردازند و بازهم یکدیگر را مقصر بدانند و دست پشت پرده همواره در حال مسخره کردن ما باشد............افسوس

14. 11 کاربر از پست مفید سعیده ذوقی سپاس کرده اند .

همکار تالار دفاع مقدس
    رشته تحصیلی
    علوم سیاسی
    ارسال تشکر
    1,547
    دریافت تشکر: 695
    قدرت امتیاز دهی
    1729
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سعیده ذوقی نمایش پست ها
    دوست داری منم با خودت بحث کنم؟ و اسمش رو بذارم شفافیت؟ تو از ارضای یک زن چی می دونی؟ تا حالا چندتا کتاب راجع بهش خوندی؟ جالبه مردایی که سالهاست ازدواج کردن نمی دونن زنا کی ارضا میشن. و در ضمن این نکته نباید یادمون بره یک زن هیچوقت منظورش از ارضا تنها فیزیکی نیست بلکه صحبتهای عاشقانه و... برای یک زن ارضا کنندست پس یک مرد باید خیلی .... باشه که نتونه حتی زبون بازی کنه تا زنش از اون طریق ارضا بشه.
    در ضمن چطور می خوای اثبات کنی تمام دخترا در دوران کارشناسی..... از پزشکی قانونی نامه میاری یا................هه هه هه............ به نظر هنوز خیلی خامی برای این بحثا کمی که بگذره اونوقت از این قضاوتهای کودکانه دست میکشی.این مطالب از جانب دوستان بیان میشه تا بتونیم تو انجمن شاید کسی رو یک دقیقه به فکر فرو ببریم.
    بجای زیر سوال بردن زنان کمی همجنسای خودتم زیر سوال ببر.
    فک کنم نشه ایجا همه عوامل خیانتو بررسی کرد چون بحث ریشه ایی هستش، وقتی در جامعه ای زندگی می کنیم که از همه لحاظ جوانان را محدود کرده اند و جوانان پاک ما باید در همچین تالارهایی به بحث بپردازند و بازهم یکدیگر را مقصر بدانند و دست پشت پرده همواره در حال مسخره کردن ما باشد............افسوس
    دقیقا فرمایشتون درسته من نمیدونم چرااین دوستمون انقدر بدبین هستند و چرا انقدر باخانوم ها بدهستند اما در این بحث هاکه باواقعیت های جامعه سروکار دارد باید منطقی بحث کرد حالا ایه قرانی اش روپیدا بکنم برا دوستان میذارم که خدا فرموده مرد خوب برای زن خوب و زن بد برای مرد بد و مصداقشم دیدم که یکی از دوستانم ازر اوایل جوانی دنبال رواط خارج از چهارچوب بوده و به قول خودش سرکار گذاشتن دخترهاروافتخار میدونست حالا چوب خدا خورده به سرش و ....
    ویرایش توسط خادم شهدا : 21st November 2013 در ساعت 06:14 PM

حواسمان هست یانه اگر شهیدنشویم میمیریم راه سومی وجود ندارد............

16. 8 کاربر از پست مفید خادم شهدا سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    136
    دریافت تشکر: 267
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    greatangel's: سکوت

دقیقا درسته

خب همین بر ا مده از همون قضیه ایه که گفتم. دختری که با انواع پسر ها رابطه جنسی داشته شوهرش نمیتونه اونو ارضا کنه واین اول اختلاف وخیانت محسوب میشه.

مطمئنا یک دختر باکره سریعا ارضا خواهد شد ولی دختری که 3-4 سال دانشگاه تماما..... (خودتون میدونید چی میگم)

(پوزش از رک گویی)
    از کجا این حرفارو میارید؟ واسه حرفاتون مدرکی دارین؟؟؟ از لحاظ علمی صحبت میکنید؟؟

18. 4 کاربر از پست مفید greatangel سپاس کرده اند .

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    2,633
    دریافت تشکر: 7,045
    قدرت امتیاز دهی
    29978
    Array
    "golbarg"'s: جدید56

من دو اعتقاد از خیانت دارم

1.اینکه اگه به طرف مقابلت خیانت کردی بدون اونم قبل یا بعد از تو خیانت بهت میکنی پس بسته به تو که خیانت کنی یانه

2.زمانی ادم خیانت میکنه شخص مقابل ما اونی که ما میخوایم نیست یا خصوصیاتش عوض شده
    چرا جوجه ها جیک جیک میکنند؟؟؟

20. 7 کاربر از پست مفید "golbarg" سپاس کرده اند .

صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)